Opinie o KONWER w Kłecko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KONWER. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KONWER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONWER w Kłecko

Małgorzata Nowy wpis

Z tego co widzę ktoś niedawno poczuł się mocno oszukany przez firmę, doszło aż do grożenia o przynoszeniu hajsu w zębach. Serio źle to wygląda. Czy tu w firmie dalej zalegają z czymkolwiek lub mają jakieś długi??

Karola Nowy wpis
@Małgorzata

Tak mój mąż tam tez pracował ustalona inna stawka niż przy wypłacie . (usunięte przez administratora) jakich mało gruba wlasciecielka brak slow

Małgorzata Nowy wpis
@Karola

witam, czy do dziś udało się już wszystko uregulować? firma z tego co się orientowałam chyba wciąż normalnie działa i zastanawiam się po prostu na jakiej konkretnie zasadzie. O pracy w niej ktoś coś wie?

Brunet Nowy wpis
@Małgorzata

My z ta firma się sądzimy . (usunięte przez administratora) nas zniszczyli mieszkanie . Jeśli funkcjonują to gdzie ?

Magda

Można jednocześnie studiowac i w tej firmie pracować ?

Oszukany

Cała prawda ludzie nie idźcie tam do pracy bo będziecie robić za darmo co za zaklamana banda oszustów (usunięte przez administratora)nie myśl że o tobie zapomniałem to znaczy o moich pieniążkach wyplacisz je w zębach

Henryk

Może uzasadnicie swoje wpisy?Wrzucać takie teksty to nie jest ok!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie KONWER? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Oddajcie mi zaległe pieniądze

Banda złodziei

kara

firma posiada darmowy konwerter online dzieki niemu można konwertować i pobierać pliki audio oraz video we wszystkich mozliwych formatach, wiec dobrze ze udostepniaja to klientom i uzytkownikom bezplatnie.

tadziu

oszuści jakich mało absolutnie odradzam komukolwiek podejmować pracę a nawet rozmowę w sprawie pracy z "szefem" tej firmy, takich kłamców i bajkopisarzy nie spotkałem w życiu nigdy, zgodzą się w stu procentach wszyscy którzy tam pracowali (ja do nich należę też) z moją opinią, obiecane warunki pracy i płacy są kompletnie nieadekwatne do rzeczywistości, praca parę miesięcy w roku na delegacji najczęściej, absolutnie niewypłacalni, do dzisiaj są mi winni pieniądze jak i innym osobą, jeszcze raz odradzam stanowczo, kompletny wyzysk i oszustwo

mk
@tadziu

zgadzam się w 100% nic dodać nic ujać ;-)

xxx

(usunięte przez administratora) cały czas zmieniają sie ludzie no bo kto bedzie robił za darmo

Dzony

Macie racje nie radze nikomu tu pracowac wyplata niby 10 a dostajesz po dwóch tygodniach no i jeszcze nie całosc tylko w zaliczkach (usunięte przez administratora)

Dzyma1

Mi juz pan maciej wisi 2 lata pieniadye a ile najezdziem sie jego omegom bo synek nachlanz codzien w delegacjach omijajcie(usunięte przez administratora)

NICK

Nie polecam nikomu tej firmy. No chyba że chcecie pracować za darmo. Rok czasu już czekam za wypłaceniem należnych mi pieniędzy. RADZĘ OMIJAĆ FIRMĘ (usunięte przez administratora) W. SZEROKIM ŁUKIEM.

Zostaw merytoryczną opinię o KONWER - Kłecko

KONWER