Opinie o Grafarti sc w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grafarti sc. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafarti sc na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafarti sc w Łódź

Mikołaj Nowy wpis

A czy firma daje prezenty na urodziny pracownikom ?

normals

Co ty bierzesz za leki? Atmosfera jest fantastyczna, rano chce się iść do pracy? Teraz już nawet 12 h jest mało, rano z wyra nie mogę wstać, w robocie tylko mało i mało. Z dojazdem 14 h to już przegięcie.

control Nowy wpis
@normals

Fakt to co mówią 12 h mało wszystkich się gania do upadłego , ale są wyjątki jak zawsze jeśli się obijasz ale jesteś wyszczekany lub się obrazić umiesz masz szansę a drugą jeśli się jest "ładną" i nie ważne że gadasz cały czas przez telefon albo się codziennie spóźniasz ! krew mnie zalewa jednych się rozlicza co do minuty a inni spóźniają się codziennie po 20 minut i jest ok ? także takim polecam praca gwarantowana i bez stresu !

Iza

@nicki - skąd informacja o likwidacji Grafarti sc? Dostępna jest ich strona internetowa, gdzie brak takich informacji.

@nicki Nowy wpis
@Iza

a kto pisał o grafarti, chodziło o wojskową

Zniesmaczony Nowy wpis

Niektórzy lubią się zajmować wróżeniem, szkoda tylko że w tak niesmaczny sposób. Firma funkcjonuje, strona internetowa również.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grafarti sc? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
bnvjh

@palma żebyś nie wpadł z deszczu pod rynne ......

palma

a ja myślę, żeby odejść do innej drukarni... mówią o niej źle, ale tam i tak chyba lepiej

heniek

jak dla mnie praca ok, wszędzie trzeba pracowac, maszyny nie są najnowsze, pracy dużo, szefowie w porządku, ale jak ktos chce sie poobijac to nie w tej firmie

melanż

jedna z gorszych drukarń w jakich pracowałem

frodo

Ja też się nie zwalniam, poczekam na zimę. Spadnie śnieg, złapię fuchę przy odśnieżaniu i się odkuję. Tu jest o tyle dobrze, że robota po 12,13 godzin, to po 8 zł i tak 100 wyjdzie dniówka.

bilbo

(usunięte przez administratora) porównując inne łódzkie drukarnie - ja się nie zwalniam, chociaż kokosów nie ma; ale szefów mam normalnych; sami zapieprzają; nieudacznicy wypad

pimpa

ja pracuję w tej firmie i się nie zwolnię... Wszyscy sfrustrowani niech nie wypisują głupot.

to se jedź za granice

Bodo

Byłem, tam potrzeba kustosza nie operatora.

marna
@Bodo

pewnie w wojskowej było lepiej... tylko padli

nicki
@marna

nie padli tylko się zlikwidowali a padanie i likwidacja to nie to samo (np. można zlikwidować działalność bo już się nie chce dalej robić albo by wyprzedać majątek i niech właściciel se żyje z tych pieniedzy)

Jan

Tygodniowo 1700 mnie interesuje.Nawet brutto.

Jaś

Szukają operatora na falcerkę. Proponują poważną kasę (1700 brutto). Chyba wiem dlaczego (:

Pyzdra
@Jaś

Dlaczego?

K

Coś wisi w powietrzu. Ta regularność wypłat coś robi się nieregularna.

Smok

Obiektywnie - nie jest źle,są w Łodzi gorsze drukarnie, chociaż tu dużo brakuje, zarobki takie sobie, chociaż wypłacane co miesiąc... może taki rynek

Tolek

A ja tam chcę aplikować, wracam z Warszawa, obsługiwałem linię do oprawy twardej Kolbus bf 530. Ze strony wyczytałem, że robicie twardą oprawę, są jakieś wakaty.

stokrotka

niestety wszystko w złym kierunku... zaczęli karać finansowo; każdemu może zdarzyć się błąd... pracy bardzo dużo, ale w pensji tego nie widać; no i założyli kamery

Naród

Niestety jesteśmy takim narodem, którego domeną jest tylko i wyłącznie narzekanie. Jak to się powtarza - wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Zastanawiam się czy długo może mieć to zastosowanie do Grafarti czy nie ma żadnych przeciwwskazań by podjąć tu pracę? Jakich pieniędzy należałoby oczekiwać na start?

Zostaw merytoryczną opinię o Grafarti sc - Łódź

Grafarti sc
2.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • al. 1 Maja 119/121
    90-766 Łódź