Opinie o Spółdzielnia Mleczarska "Kamos" w Kamienna Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mleczarska "Kamos". Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spółdzielnia Mleczarska "Kamos" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mleczarska "Kamos" w Kamienna Góra

Czy ktoś wie czy przyjmują kierowców bez doświadczenia?

Polska Nowy wpis

Witam,czy ktoś orientuje się o przyjęcia do kamosa?

Cezary Nowy wpis

Dużo pytać i żadnej odpowiedzi. Czy macie jakiś powód, że nikogo tu nie ma?

Arbi Nowy wpis

Witam czy ma ktoś jakieś informacje o firmie kamos ? Jaki system pracy mają kierowcy i a jakie zarobiki

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spółdzielnia Mleczarska "Kamos". Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Wojtek

Witam czy ma ktoś informacje na temat pracy jako kierowca kat c. Jakie warunki i zarobki. Jaka flota aut. Pozdrawiam

Lidia

@Rolnik, są to Twoje przypuszczenia, czy masz jakieś informacje, które potwierdzałyby to, co napisałeś na temat? Chętnie poznamy Twoją szczegółową opinię o tym, jak wygląda praca w firmie Spółdzielnia Mleczarska "Kamos" oraz warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę. Podziel się tym, co wiesz na ten temat.

Rolnik

Tam,jest klika kturej nie morzna rozbić.Dużo mogą rolnicy bo to oni są w zarządzie,ale gdzie będą odstawiac mleko.Im taki układ pasuje i nikt tego nie zmieni.Taka jest prawda.

Lidia

@Miki, brałeś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Spółdzielnia Mleczarska "Kamos"? Możesz szczegółowo opisać, jak przebiegał cały proces rekrutacyjny? Przeszedłeś go pozytywnie i otrzymałeś propozycję pracy? Opisz, jak to dokładnie wyglądało. Twój opis przedstawionej sytuacji może być pomocny dla osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Miki

Obawiam się, że ludzie naprawdę kompetentni i z dobrym wykształceniem nie mają czego tu szukać. Po rozmowie o pracę stwierdzam, że Prezesostwo chyba boi się konkurencji...

Norbi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Waga

Śmietana tej firmy w latach dziewięćdziesiątych była bardzo dobrej jakości,teraz dodają jakieś badziewie/komponenty/.To jest jakieś coś . Ile śmietany jest w śmietanie.

Lidia

Dawno nie pisaliście na temat pracy w Spółdzielnia Mleczarska "Kamos",a nieliczne opinie, które pojawiły się jakiś czas temu, pisane były przez klientów firmy. Czy któryś z pracowników Spółdzielnia Mleczarska "Kamos" mógłby podzielić się z nami swoim zdaniem na temat pracy w tym miejscu? Może aktualnie prowadzone są jakieś rekrutacje?

Marcelina

Macie powód, żeby nie pisać na forum? Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Kupiłam już dwa razy spleśniałą śmietanę firmy "Kamos" (pomimo jeszcze kilkudniowej daty ważności) i na pewno więcej nie kupię nic tej Firmy. Napisałam do Nich i nawet wysłałam zdjęcia ale nikt nawet nie odpisał żeby cokolwiek się wytłumaczyć i choćby przeprosić. Klient sie nie liczy. No cóż po prostu wiem że nie należy kupować produktów firmy KAMOS. Ewa Skórska Wrocław, 19.08.2017

wściekła

(usunięte przez administratora) kupiłam śmietanę z tej firmy, po otwarciu po dwóch dniach śmietana wygląda, jakby ja posypano czerwonym pudrem! Czym trują?

mamak

z artywnych ogłoszeń to chyba faktycznie nie za bardzo jest tu o czym pisac, ale podobno firma daje każdemu normlane umowy o prace co jest sporym plusem.

do CZAPIK

CZY TY CZLOWIEKU JESTES NORMALNY-KAMOS CIESZY SIE SZANOWANIEM KLIJENTOW,A SKLEPY ZAMYKAJA OT TAK,TEGO SYFU NIKT W KAMIENNEJ NIE CHCE

Olon

Słyszałem o bardzo wielu nadużyciach jeżeli chodzi o zakłady mleczarskie. Nie dotyczy to oczywiście kamosa, ale słyszałem, że mleko, które uda się obrobić rozcieńczają z wodą i leja do butelek. Coś przekazać gdy kolega się umówi i już będziecie raczej opowiadały i tutaj coś trzeba będzie ustalić wiążącego.

nota

na pewno zastanowiłeś się , w porządku jest tylko to że maż zap... a wypłata(zapomoga) jest wtedy jak sprzedadzą mleko w przeżucie i to na raty jeśli jesteś po podstawówce to dobrze nie przewyższ inteligencją prezesów jeśli zwalnia się kadra kierownicy technolodzy pracownicy z pojęciem o produkcji i nadal nikt nie przychodzi to chyba prawda o podejściu prezesów do pracowników

olcia

a ja slyszalam ostatnio o molestowaniu praktykantki w kamosie

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mleczarska "Kamos" - Kamienna Góra

Spółdzielnia Mleczarska "Kamos"
1.7/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Towarowa 41
    58-400 Kamienna Góra