Opinie o NET-LINE Tomasz Pufki w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NET-LINE Tomasz Pufki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NET-LINE Tomasz Pufki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NET-LINE Tomasz Pufki w Katowice

fikio Nowy wpis

no i jak teraz wygląda u Was praca na stanowisku jako spzredawca? o tym widze, ze nikt nie pisze i jest ogolnie mało komenatrzy, wiec jak mozecie to dajcie znać.

Izos Nowy wpis

Na temat tej firmy krążą różne informacje, także według mnie na dzień dobry większą szansę mają osoby z doświadczeniem w Katowicach. Jednak gdy i takich zabraknie na pewno pracodawca może sięgnąć po osoby niedoświadczone. Problem jest jednak taki, że nikt specjalnie nie chce brać obowiązku kształcenia na siebie.

małpka betty Nowy wpis

jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe to w NET-LINE Tomasz Pufki przyjmują tylko doświadczonych pracowników w branży czy dają też szanse młodym początkującym? do tej pory rok odsiedziałam w call center, zajmowałam się tez różnoraką sprzedażą w wielu formach. czy w takim razie mam szansę u nich na pracę?

dagmara Nowy wpis

Co ty gadasz..?? Powroty do Telekomunikacji są częste z racji dobrze dopasowanej oferty...To kl decyduje w abonamencie 49 bez limitu kraj i zagranica to dobra oferta a operator na utrzymaniu biorąc firmy zewnętrzne okłamuje klientów twierdząc, że to na 6 m-cy stek kłamstw / na całe 24 m-ce i sam/a o tym wiesz i nie wprowadzaj klientów w błąd bo nie jest to zgodne z kodeksem RH i robisz pod górkę wszystkim. Napisz do Godlewsk......., żeby obiżył stawki a nie siej zamętu głupcze.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NET-LINE Tomasz Pufki? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Dagmara

Co tu pisać praca jak praca, dasz z siebie wszystko to zarobisz i tyle polecam polecam polecam..

Iza

Jest git co tu więcej pisać ludzie sympatyczni i w ogóle bez zastrzeżeń POLECAM ale z tego co wiem teraz nie ma przyjęć papa

Darek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, no i z zarobków hehe lenie nie mają przyszłości w tej Firmie z tego co widzę..

gry006

A można dostać samochód czy własnym ?

sabcia

Polecam tego pracodawcę szukałam pracę i znalazłam pracuję od kwietnia 2012r. Na razie nie ma co narzekać, choć różni klienci ale jest OK, pracodawca dotrzymuje warunków współpracy i to jest ważne w tych czasach, sama się wahałam bo różnie ludzie piszą na temat Net-Line ale sama teraz wiem, że nie do końca prawdę, warunki współpracy są jasno określone a i czasem jak wolne trzeba to nie ma problemu..

pracująca kurierka sabina

A ja się nie zgadzam z przedmówcą. Po pierwsze sprzedawane w tej firmie są abonamenty telefoniczne więc ja tu nie widzę żadnego kłamstwa. Klient dostaje to co chce. Starsi ludzie nie są naciągani, bo najpierw dział sprzedaży tłumaczy klientom telefonicznie co podpiszą, potem kurier na miejscu przedstawia ofertę, więc naciągania nie widzę w tym przypadku. Telemarketerki nie kłamią tylko mówią i przedstawiają ofertę. Więc ja nie widzę żadnego problemu. Normalna firma i normalni ludzie w niej pracują. I nie nazywaj się kurierem bo na to nie zasługujesz, jak nawet "a" nie potrafisz powiedzieć i przedstawić ponownie oferty u klienta, a najlepiej wyjść i wejść ani be ani me hehhe polecam tego pracodawcę trzeba to lubić i tyleee..

kurier...pracujący..nadal

widać konkurencja nie śpi .... to dobrze że ktoś taki jak wy interesuje się ofertą Telefonii Dialog, która zgodnie z regulaminem plan 27.99 jest z gwarancją ceny chudzielcu naucz sie czytać bo oferta jest na na pełne 24 m-ce a żal (usunięte przez administratora) e ściska, że TP nic nie robi dla swoich obecnych lub przyszłych ofiar tego biznesu..... najtańsza taryfa w TP to plan startowy za 34 zł hehe bez darmowych minut---- śmiech na sali jesteśmy lepsi i będziemy a wy się bierzcie za prace nędzni stukacze z sektoru D2D i plakaciarze choć i tak lipe wciskacie klientom..

wielkie kłamstwo

Zapomniałeś/aś dodać że abonament na 24miesiące + drogie rozmowy +(darmowe 30 min. na 6 miesięcy). BZDURA że tam nadal pracujesz bo nie masz na tyle godności by powiedzieć prawdę a może jesteś po prostu głupi/a.

Lila

Witam. Pracuję w tej firmie na stanowisku kuriera. Praca fajna, bo lubię jeździć samochodem. Mam doskonały kontakt z Panią która umawia mi zlecenia z klientami. Bywają klienci trudni, są to przeważnie osoby starsze, które wymagają abym na miejscu jeszcze im trochę opowiedziała o ofercie, pomogła zrozumieć umowę. Jeśli nie znam odpowiedzi na jakieś nurtujące ich pytanie dzwonię do mojej koordynatorki, która pomaga mi wytłumaczyć klientowi o co chodzi. Zarobki są naprawdę dobre jeśli chodzi o pracę w tym charakterze, jeśli potrzebuję dnia wolnego nie ma z tym problemu. Jak w każdej pracy są dni lepsze i gorsze ale jeśli ktoś chce pracować i lubi jeździć samochodem to polecam tą pracę każdemu.

angelika

Czy ktoś kto pracuje w Net Line jako kurier mógłby się ze mną skontaktować drogą mailową? angelika.gostar@onet.eu Chciałabym aby ktoś mi wytłumaczył jak wygląda praca kuriera, co ma robić, od kogo dostaje adresy gdzie ma jechać, jak wygląda jeden dzień w takiej pracy? Od której do której można najpóźniej pracować? Bardzo bym była wdzięczna:) Pozdrawiam.

Gall Nie Anonim - Sebastian

Jeżeli ktoś pisze na Net-Line o wyzysku to nigdy nie miał okazji pracować w tej korporacji. Ja od w sumie 3 miesięcy bo od lutego zacząłem współprace i jak do tej pory to nie ma na co narzekać. Jest ok pensje za zlecenie wypłacane na czas, i nie ma mowy o żadnym wyzysku. Akurat lubię pracę z klientem i jest to czego szukałem od dawna. Nie wypala mnie ta praca i z zaangażowaniem wykonuje obowiązki hehe śmieszny ten Gall Anonim co za ludzie piszą takie BZDURRRYYYY..!!!!!!!!!!!!!!

barbara

Paracuję w Firmie Net-Line już od ponad 18 miesięcy ( umowa zlecenie zgodnie z umową pensje wypłacane są na czas i co najważniejsze atmosfera jak i sam Pan Tomasz bardzo w porządku - z przyjemnością wykonuję swoje obowiązki KIEDY POTRZEBUJĘ WOLNE CZY COŚ ZAŁATWIĆ W URZĘDZIE NAPRAWDĘ NIE MA PROBLEMU). Nie ma co narzekać a nie rozumię ludzi którzy jak Gall Anonim - kłamstwo kłamstwo kłamstwo. Pierwsza zmiana to komp[letny zespół fajne dziewczyny - GORĄCO POLECAM TEGO PRACODAWCĘ.

Żaneta

NET-LINE to porządna firma. Mam z nią do czynienia na co dzień i mam dobrą opinię na jej temat, ponieważ współpraca układa się bezproblemowo. Zgrana ekipa to ich atut.

Elżbieta

To nie czasy komuny i jak każda praca w tej branży wymaga poświęcenia. Firma jest jak koło zębate, nawalisz to się nie kręci, a ogólnie zarobki dzięki zaangażowaniu są na przyzwoitym na poziomie. Na szczęście ten pracodawca jest wypłacalny, miła przyjazna atmosfera nie ma co narzekać tu mi dobrze. Telemarketing wypala, ale nie mnie trzeba to lubić pozdrawiam a wyzyskiem i oszustem można nazwać pracodawcę, który nie docenia poświęcenia... gorąco polecam :-)

Ewcia

Pracuję i nie narzekam. Trzeba czasami się poużerać z klientami, ale nie ma tragedii. Jeżeli chodzi o zarobki, to kto chce, ten dobrze zarabia, wystarczy trochę się wysilić i przychodzić do pracy w celu pracowania:) a nie pokazania się, że jestem jak to niektóre NIEROBY robią a kase chcą - nie wtelemarketingu tu każdy pracuje na siebie. Jedyna wada, to praca w soboty (w zależności od tego gdzie trafisz) to telemarketing wiadomo, że nie dzwoni się do ludzi w niedzielę :) Minimum połowa weekendów i tak jest wolna zgodnie ze zleceniem. Do pracy w weekendy trzeba się przyzwyczaić, bo tak jest w każdym call center. Dodatkowo firma funduje, dostajesz wolne np. w urodziny w prezencie od firmy i nie tylko czy coś załtwić na mieście no problem - szef wyrozumiały. No i info dla panów - mamy dużo fajnych i młodych konsultantek:) gorąco polecam Net-Line.

Sylwia

Ja mam na codzień okazję współpracować z Net-Line od dłuższego już czasu. Specyfika tej pracy to obsługa telefoniczna klienta , nie ukrywam- nie jest łatwo różni klienci, atmosfera Pani Klientko Ok choć z tego co piszesz ściemniaro ani kszty prawdy. Ja jestem zadowolona z pracy w Net-Line od dłuższego czasu realizując swoje prywatne plany. Co do szefostwa tak jak w większości firm wymagania są ale do tej pory nerwicy i lęków nie mam jest ok - ludzie miła atmosfera polecam tego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o NET-LINE Tomasz Pufki - Katowice

NET-LINE Tomasz Pufki