Opinie o Agrecol w Wieruszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agrecol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agrecol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrecol w Wieruszów

Martyna

Lubia pochlać spirytus z gosiara w tej firmie. Cała firma lubi wypić. I to jest klucz do problemu.

mynameis12
@Mama2

Praca dla mnie była ok - można sporo się nauczyć i zobaczyć jak działa biznes od podszewski.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Informatyk w Agrecol i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

I co sprawdził ktoś już jak działa ten cały biznes od podszewki? Tak sugerowano już dawniej i w sumie od teraz nikt niczego nie pisał. Aktualnie jest wystawiona oferta pracy dla grafika kreatywnego, myślę nad aplikacja. Nie wiem tylko co się dzieje tam u nich na dziale w tym zakresie? piszą o opcji na rozwój zawodowy, jaki konkretnie?

Martyna

Wanda
@Martyna

Oczywiście - spożywanie alkoholu w trakcie pracy może spowodować naprawdę wiele problemów. Należy z tym uważać. No ale nie wspomniałaś w ogóle nic o ogólnych warunkach pracy, na jakie można liczyć w firmie Agrecol. Co z umowami? Od razu oferują zatrudnienie w ramach umowy o pracę?

Mynameis12
@Martyna

Pracowałem niespełna 2 lata (office). Nigdy nie widziałem żeby ktoś pił alkohol podczas pracy w tej firmie.

Mama2
@Mynameis12

Proszę napisać coś więcej o pracy biurowej w dziale księgowości np., są tylko opinie o PH.

mynameis12 Nowy wpis
@Mama2

Kolejny Były Pracownik

Domyślam się, że tą stronę odwiedzają również pracodawcy, nie tylko pracownicy, więc przejdę do meritum. Nie Polecam !!! Przez duże „N” Praca na stanowisku PH totalna porażka i mijanie się z prawdą przy zatrudnianiu na w/w stanowisko. Tak jak już ktoś wspomniał zatrudniasz się w Agrecolu …..ale masz sprzedawać Madonisa i tylko to się liczy …. Chemia droga … i tak na prawdę nadająca się do … (usunięte przez administratora) kto raz kupił nie chce powtarzać tego błędu …. Natomiast nagonka na PH odnośnie sprzedaży Madonis niesamowita … Jedyne wrażenie pozytywne to wygląd zewnętrzny firmy … budynki … bogactwo … samochody … masz wrażenie ze firma faktycznie fajnie prosperuje skoro tak się prezentuje ….Nic MYLNEGO… Dorobili się właśnie na takich barankach jak ja i wiele innych… Bardzo zakłamana firma jeżeli chodzi o tak zwanych „ Kierowniczkow” …fircyków..lepsze określenie dla nich ????Brak szacunku do pracowników, kłamstwa i przeciąganie odnośnie zasłużonej premii… Nigdy nie wypłaconej na czas Bałagan zrobiony na rynku przez właśnie tych wspaniałych kierowników OGROMNY skargi klientów,żale i wszystko co złe oczywiście spada na Ciebie biednego PH ( a kierownik S.K. jadąc na spotkanie z Tobą do właśnie takiego klienta u którego zrobił totalny bałagan siedzi w samochodzie i udaje ze teraz nie może iść bo musi ważne meile odebrać … śmiech na sali po prostu) Kłamstwo, chamstwo i dużo więcej co można by było napisać Zastanówcie się czy faktycznie chce Wam się sprzątać brudy innych … bo nawet skargi klientów bezpośrednio do firmy mam wrażenie ze są zamiatane pod dywan a wierzcie mi jest tego naprawdę bardzo dużo ????

XD
@Kolejny Były Pracownik

Widzę że bez zmian dobrze że uciekłem po paru miesiącach xD

Jolanta
@Kolejny Były Pracownik

Widać, że wolą inwestować w budynki niż w ludzi... to przykre. Ktoś pisał że miał najniższą krajową, Ty też, czy było jakoś lepiej?

Bbbb
@Kolejny Były Pracownik

A jakie pieniądze można zarobić i jakie auto służbowe. Są jakieś km prywatne??

Magdalena Nowy wpis
@Bbbb

Czemu w zasadzie mieliby dawać te prywatne? Coś na to wskazuje? Po jego opinii nie wyglądał na zbytnio zadowolonego z warunków. Myślicie, że po roku sporo się zmieniło? Była na to perspektywa?

Agrecol prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Magdalena

Kiedyś na forum pisali o jakimś dziękowaniu za współpracę ludziom.... Ja tam widzę na stronie w zakładce z karierą, że zachęcają do wysłania cv... Więc teraz po nowym roku stawiają na poszerzenie się zespołu? A słał ktoś może takie zgłoszenie w ostatnim czasie? Kiedy można oczekiwać feedbacku oraz zaproszenia na rozmowę? Jak obecnie przebiega?

dziadonis

Firma Agrecol dostała dotacje bezzwrotną 6,1 miliona złotych z tarczy antykryzysowej . Pnie prezesie czas kupić nowego Bentleya widziałem w Katowicach u dealera jest fajna sztuka za miliob siedemset dwadzieścia tysięcy.

Suka
@dziadonis

Słyszeliście ten huk? To komuś tu dupa z zazdrości pękła i jad polał się po gowork'u. Myślę że Pan Prezes nie potrzebuje by jakiś anonimowy random z neta mówił mu kiedy jest czas na nowego Bentleya, będzie chciał to sobie kupi. Pieniądze z tarczy dostały wszystkie firmy, którym dotacja została przyznana, wszystkie tak rozliczasz? To może zamiast zajmować się takimi pierdołami jak wylewanie w necie gorzkich żali na to, że kogoś stać, trzeba zakasać rękawy, otworzyć własną firmę, latami w pocie czoła cierpliwie ją rozkręcać, rozbudowywać, inwestować, rozwijać by pewnego dnia pojechać sobie do Katowic i kupić tego Bentleya. Hehe.. Tutaj zwykle wjeżdżają durne wymówki "ja nie mam możliwości", "to trzeba najpierw zainwestować" pffff... Tere fere... Wiesz, szanowny zazdrośniku, jakie "możliwości" miał Ojciec Pana Prezesa gdy postanowił otworzyć produkcję nawozu? Mieszkanie na wieruszowskim blokowisku, kilka szop i rozlatujący się młyn na Mesznarach i smródkę młynówkę, która drzewiej napędzała koło młyńskie. Takie to "możliwości". Drogę dojazdową z tzw. "kocich głów", by móc wylać asfalt, rozbierał własnymi rękami wraz z kilkoma pomocnikami z czego przynajmniej jeden po dziś dzień na Agrecolu pracuje. Tak wiele lat temu raczkował AGRECOL, ustrój komunistyczny nie ułatwiał. Niestety tego ludzie nie widzą. Bo dekad ciężkiej pracy włożonej w rozwój firmy niestety nie widać gołym okiem. Co widać dziś? Rolls Royce'y i Bentleye, hale i magazyny, linie produkcyjne, piękny dom i park, "młynówkę", która dziś jest kanałem, napędzającym elektrownię wodną. To widzą tacy internetowi mądrale, jak ty. I tacy jak ty na to patrzą, patrzą na efekty i komentują równie głupio i prostacko jak ty. Ale jest różnica między "patrzeć" a "widzieć". Tacy jak ty patrzą na efekty a nie widzą (nie chcą widzieć) że jest jedno stanowisko na Agrecolu, którego godziny czasu pracy to 24h/7dni w tygodniu, w praktyce bez prawa do urlopu, jest jedno biuro, w którego oknach nieraz grubo po 22:00 nadal świeci się światło... Taki prostaczek jak ty zapewne czyta i już chichocze bo oto na gowork'u natrafił na kwiecisty elaborat, napisany niechybnie by wleźć Prezesowi w dupę. Nie, wtedy podpisałabym się pod nim imieniem i nazwiskiem. Po prostu mam chwilę czasu a takie płytkie wysrywy podszyte zawiścią jak Twój zasługują na wyśmianie. Zawiść i zazdrość rodzą frustrację a na tym portalu 50% "opinii" jest rozładowaniem tej trójcy w mniejszym lub większym stopniu a Twój aż nią kipi. Cóż, polecam psychologa. Jeśli jednym z zapalników do napisania tego dziwnego komentarza była pretensja, że uważasz swoją wypłatę za niską ("pieniądze z Unii wzięły a ludziom podwyżek nie dajoo") to polecam odłożyć telefon i zająć się pożądnie swoją pracą by na tą podwyżkę zasłużyć. Ach, jeszcze jedna uwaga: każda forma ochrony środowiska, szczególnie w strefie przemysłowej, zasługuje na najwyższe uznanie. Jest bezcenną cegiełką dołożoną do zmniejszenia eksploatacji naszej planety dzięki czemu będzie nam mogła posłużyć odrobinę dłużej. Rozliczasz z dotacji i drogich samochodów gościa, który swego czasu włożył mnóstwo wysiłku, środków i czasu, by na jego zakładzie powstała elektrownia wodna (kompletnie bezemisyjne alternatywne źródło energii) a ty, drogi zazdrośniku, kiedy ostatnio wykazałeś to minimum inicjatywy by wrzucić plastikową butelkę po wodzie do pojemnika na plastik?

PH
@Suka

No on dostał 6 milionów za darmo a ja nawet wypłaty za pracę u niego nie . 2400 zł tyle płaci . A on za darmo dostał tyle pieniędzy. Obrzydliwe

Roman
@PH

Dostał bo się należało. Nie ma co zazdrościć. W zamian pewnie nie mógł zwolnić żadnego pracownika w pandemii bo tak działała tarcza. Serio pensje takie marne? Z nadgodzin wyciągnie się coś dodatkowo?

Ew
@Roman

No to teraz mamy inflację . Oni nadal jeżdżą Bentleya mi a my na chleb nie mamy bo taki drogi . To jest polityka właśnie. Bogatym dodać a biednym ująć .

Iwona
@Ew

To ile Ty zarabiasz ze nie masz? Może problem leży w zarządzaniu.. twoim? ;-)

Suka
@Ew

A to jak zaczną jeździć matizami to tobie nagle przybędzie? Za robotę się weź to będziesz miała a nie innym do kieszeni zaglądasz ????

Henry

Niestety nie za wysokie.

@Henry

A zapowiada się na jakieś podwyżki w najbliższym czasie? Bo wiadomo że inflacja szaleje. W ogóle to pracownicy mają jakieś premie dodatkowe do pensji czy tylko podstawa jest?

Alek
@Roman

I tak by ich nie zwolnił bo ich potrzebował xD haha taka o to pseudo tarcza (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 11 marca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Agrecol. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Przedstawiciel Handlowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Olo

Jeden wielki syf xD z śmieszna podstawą xD

Witam, rozmawiałem z Panem Kacprem tak negatywnie tutaj opisywanym, Pan Kacper podszedł do mnie z pełnym profesjonalizmem i szacunkiem. Na zadane pytanie o negatywnych wpisach na portalu gowork, odpowiedział wyczerpująco i z klasą, o nikim źle się nie wypowiedział i w kwestii negatywnych opinii mam takie same zdanie jak on. Warunki zaproponowane rzeczywiście nie powalają ale czy ktoś z nas PH z większym doświadczeniem od razu zarabiał kokosy. Oferta moim zdaniem jest skierowana do młodych osób którzy dopiero zaczynają swoja karierę w tym zawodzie chcą zdobyć doświadczenie. Ja osobiście miałem pracę i zmieniam na inną jednak jakbym był zupełnie bez pracy to przyjąłbym ofertę z pocałowaniem ręki. Nigdy nie należy sugerować się opiniami z Internetu zawsze warto rozmawiać.

@Paweł

No widzisz. Opinie są różne, dlatego warto je właśnie samemu weryfikować. No wiadomo, że na początku nie zarabia się kokosów.

Zdziwiony
@Paweł

Kolego z jakiego regionu piszesz? Dziwnym trafem Twój wpis pojawił się ponad godzinę przed ofertą pracy która pojawiła się na portalu pracuj.pl

@Zdziwiony

Woj. Pomorskie - nie jestem w żaden sposób powiązany z firma i nigdy nie byłem jeżeli o to Ci chodzi.

Karek
@Paweł

Bo Pan K. Nas w c... Na rozmowie kwalifikacyjnej zrobił naobiecywal ludzie się zwolnili z dużo lepszych posad bo tu miało być super a później się okazało że mamy sprzedawać Madonisa o czym nawet nie było wspomniane na rozmowie i dużo jeszcze innych ściem poczytaj sobie z resztą a jak pracowałeś to wiesz że wszyscy pouciekali

Iwona
@Zdziwiony

A co ty tak sprawdzasz tego typu rzeczy? :P Ciekawe hobby nie powiem :D

Bartek
@Paweł

Opłacony komentarz. Skoro napisałeś tak wyczerpującą opinię to wyraźnie Ci zależało. Trzeba było brać fuchę skoro taka praca marzeń. Pracowałem krótko i wstyd mi napisać firmę do cv. Nawet przedstawiciele dystrybutorów mają od lat swoje zdanie- pralnia pieniędzy

Jolanta
@Bartek

Opłacony komentarz? Wiesz, nie każdy musi mieć negatywne zdanie o danej sprawie, dziwi mnie to że jak ktoś myśli inaczej to od razu robicie jakieś śledztwa i piszecie że temu komuś zapłacono :D :D

Dawid

ok

Ds

Komentarz nieaktualny- czekam na usunięcie wpisu przez administratora serwisu. Dawid Sekida

Aleksander
@Ds

To co się nagle zmieniło? Czyżby ktoś się do ciebie odezwał? :)

Były.Pracownik

W bardzo krótkich i związkach słowach się wypowiem o firmie. Brak poszanowania dla pracy ludzi. Pensja to najniższa krajowa( praca przy komputerze nawet po godzinach czy w weekendy) Pan AP udaje, że pracuje a do pracy ma dwóch krasnoludów S i K. Poniżanie pracowników oraz zlecanie

Obecny pracownik
@Były.Pracownik

Nie ma to jak wylewać swoje żale po wypowiedzeniu umowy pracy. Myśle ze gdyby Pan zajął się pracą, a nie próbą romansowania z innymi pracownicami firmy to może wyglądałoby to inaczej.

X
@Obecny pracownik

A skąd Pani wie, ze została komuś wypowiedziana umowa? Sprawy kadrowe nie powinny latać po całej firme tak sądzę.Proszę przytoczyć przykłady rzekomych prób romansowania z innymi pracownikami firmy. Chętnie posłucham. Nie musi Pani przytaczać danych osobowych tych osób proszę tylko o same przykłady.

Kolejny były pracownik
@Były.Pracownik

Cała prawda

Max

Ktoś tam jeszcze robi w ogóle że starych PH czy już wszyscy nawiali ? XD Dla.mnienogolnienfirna dramat Ciekawe czy już są te obiecane nowe samochody xD I obiecane deputaty opłaty do sieci ect. XD

Były.Pracownik

Zlecenie pracy, która jeta niezgodna ze stanowiskiem na którym się jest

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Agrecol? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dodatkowo płatne 50 %

@Marcin

Czysta kpina. Nie ma żadnych nadgodzin. Sama premia nie jest wypłacana na czas

Z CZYSTYM SUMIENIEM

Dzień dobry Pracuję krótko w tej firmie, ​opinie jakie czytam podejrzewam, że wychodzą od osób które nie sprawdziły się na stanowiskach i zostali zastąpieni nowymi osobami, lepszymi. Przychodząc do do pracy zderzyłem się z buntem wcześniejszych pracowników w temacie pisania raportów z pracy i trasówek XD… Tak to prawda, jeśli ktoś szuka pracy w której chce kombinować a nie pracować to nie jest to miejsce dla takich osób. Było i jeszcze jest małe zamieszanie w sprawie zmian struktury w firmie ale uważam, że wychodzi to już na prostą. Jestem bardzo zadowolony z premii jaką otrzymałem na konto za pierwszy i drugi miesiąc pracy, są one wypłacane w różnych datach ale wypłacane, zapewniono mnie że to się poprawi od nowego roku. ( wszystko wypłacają na konto ) Pan K.K. jest bardzo spoko gościem , dlatego nie rozumiem wcześniejszych komentarzy i pisania nieprawdy na jego temat. Miłe jest to, że firma awansowała na stanowiska dyrektorskie i kierownicze osoby które wcześniej w niej pracowały, każdy potrzebuje na to czasu żeby odnaleźć się w nowej roli. Mnie osobiście cieszy to, że można awansować wyżej a patrząc na działania firmy będzie się ta struktura powiększała i będzie można pewnie awansować i na to liczę.

@Z CZYSTYM SUMIENIEM

Pan KK jest spoko gościem, który kłamał prosto w oczy na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie premiowania. Marny podstawiony trollu, tu nikt nikogo nie zastępuje. Ludzie sami się zwalniają z pracy. Zobaczysz co się będzie działo w nowym roku i zweryfikujesz swoją opinię.

A.P.
@Xyz

Oj jak widzę @Xyz mamy do czynienia z rozdartym, zbuntowanym wewnętrznym Twoim dzieckiem. Każdy na prawo napisać swoją opinie i akurat @zczystymsumieniem dodał słuszną nie kadząc nikomu. Obrażanie jest słabe żeby się mścić. #hejterze nie jesteś w sieci anonimowy

@A.P.

A kogo ja obraziłem, na kim chcę się mścić? Nadinterpretacja z twojej strony świadczy o jakimś przykrym zaburzeniu... Nieumiejętność czytania ze zrozumieniem? Zapłacz, otrzyj łzy rękawem i poinstruuj swoich podwładnych, żeby następnym razem nie robili ze swoich narządów mowy (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel
@Xyz

Dokładnie kolego masz rację popieram . Co innego mówią co innego jest . Nie warto tutaj pracować . Niech sami sobie to sprzedają .

@Z CZYSTYM SUMIENIEM

W kwestii odejścia pracowników to zwróć uwagę na jedną rzecz - nikogo tu nie zwolniono za jak to określiłeś "nie sprawdzanie się". Wszyscy pracownicy w tym ja odeszli sami z własnej woli. W przypadku starych handlowców były nawet nieudane próby zatrzymania ich w firmie. Przychodząc do pracy byłem jak najdalszy od kombinowania a dodatkowo przechodziłem do branży która jest pokrewna z moimi prywatnymi zainteresowaniami więc mi to pasowało. W swoim poście chciałem przede wszystkim wykazać to, że na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywano mi coś innego a zupełnie co innego wyszło w realnej pracy. Poza tym pierwszy raz w sowim długim życiu handlowca spotkałem się z sytuacją że firma NIE PŁACI za zrealizowanie 100% targetu, a tego nie powiedziano bo wtedy na pewno bym się nie zgodził podjąć pracy. Jeśli tobie odpowiada robienie za darmo to super, ale w żadnej poważnej firmie tak nie ma, tym bardziej że to handlowcy są podstawą firmy. A co do pana K. to może i facet jest miły i spoko ale kłamie jak z nut. Wiem co mi obiecywano na rozmowie a co wyszło więc naprawdę nie mogę inaczej tego nazwać. A co do wypłat to zrobienie przelewów naprawdę do 15tego naprawdę jest takie skomplikowane? Wielkie korpo jakoś dają radę bez opóźnień obsługując setki, jeśli nie tysiące ludzi. A tu przy 40-50 handlowcach jest problem? Uważam ze jest to raczej celowe działanie ale to moja prywatna opinia. Ciekawe tylko czy bank też bedzie taki wyrozumiały jak nie zapłacisz jakiejs raty bo firma ci przelewu nie puściła w terminie.

Krzys
@A.P.

Oj prawda zabolała ... Trzeba było być na rozmowach jakie kity ludziom pociskali nie wspominając nawet o Madonisie .... Czy kręcąc na temat samochodów byle by nie powiedzieć że będą 2 os. Sami sobie strzeliliscie w kolano kłamstwo ma krótkie nogi i tyle ... A u Was wyszło to kłamstwo już na przyjęciu

Krzys
@Z CZYSTYM SUMIENIEM

Tu nikogo nie zwolniono tu wszyscy sami odeszli XD może jakieś wyjątki którzy od początku rozszyfrowali co się dzieje i olali temat na starcie Sam odszedłem nikt mnie nie zwolnił jak większość których znam xD

Drodzy kandydaci Radzę BARDZO szerokim łukiem omijać firmę Agrecol. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią pięknie, obiecują wiele a okazuje się, że to tylko puste słowa. Podam kilka przykładów warunków w jakich będzie pracował przyszły pracownik: - premia płacona od tego co zrealizujesz POWYŻEJ targetu czyli jak masz target np 5000 to jeśli zrobisz obrót 6000 to zapłacą ci tylko za 1000. Do poziomu 100% robisz za darmo. A na rozmowie Pan K.K. powie ci że płacone jest od 70% realizacji planu. - premia wypłacana osobno do 15 następnego miesiąca. W chwili pisania tej opinii mamy 22-gi i nikt z PH nie otrzymał nawet wyliczenia swojej premii o przelewie nie wspominając. Sytuacja powtarzająca się nagminnie i będąca tutaj normą. No ale szef jeździ Bentleyem a paliwo kosztuje... - kierownicy wrzucający duże ilości towaru (całe palety) do kluczowych punktów za plecami przedstawicieli - a potem maile dlaczego taka słaba sprzedaż?? - jeśli chodzi o sprzedaże przedsezonowe części ogrodniczej to duże punkty typu Bricomarche, Mrówka oraz centra robiące zamówienia powyzej 30tyś. zabierają sobie kierownicy i TYLKO ONI zgarniają za to premię. (o tym Pan K.K. na pewno nie wspomni na rozmowie ) A zamówienia są na min. 3/4 obrotu rocznego . - zatrudniasz się sprzedawać Agrecola a główny nacisk jest na Madonisa. Masz jeździć głownie po detalu ale tam ciężko sprzedawac chemię marki o której mało kto słyszał i która mało rotuje. A ponadto jest sporo droższa od produktów znanych marek. - sprzedajesz po cenach 100% - zero wsparcia ze strony kierownictwa. Najczęstszy mail jaki przychodzi to ponaglenie o napisanie raportu -auto to Toyota Yaris 2os z kratką - tymczasowo zwykłe Yariski. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Po zmianach uciekają z niej nawet pracownicy co pracowali po 6-7 lat

Zoro
@były pracownik

Kacper Kut ? Dyrektor młody i głupi o nim mówisz ?

Olek

Mijać szerokim łukiem stanowisko PH ... Zatrudniają do Agrecolu a okazuje się że sprzedajesz Madonisa ( co to jest Madonis xD)

Qqq
@Olek

Ja miałem się zatrudnić ale zrezygnowałem.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Agrecol?

Realista

Żadnych

Był

Co się dzieje że PH się zwalniają jeden po drugim ?

Jacuś
@Był

Madonis Panowie Arox Panowie Agrecol Panowie - jedziemy więcej więcej i jeszcze więcej . Wszystko jest możliwe

Marek albo i nie
@Jacuś

I nagrobki ????

Weniuciusz

Jak wygląda praca Przedstawiciel Handlowy rynek tradycyjny? Powie ktoś kto robi tam ????

Lkk

Jak tam Ci nowi Przedstawiciel Handlowy nowy projekt ? Dajecie rade

Olaf
@Lkk

Niestety nie z tego co słyszałem to jakaś masakra. Chciałem składać CV, ale to ponoć jest rzeź bez kasy, budżetu z lewą bazą bez wsparcia dla hurtu ect. więc za wczasu się wycofałem.

Wiesiek
@Olaf

No właśnie dopytuje ponieważ ja też zrezygnowałem i ciekawi mnie jak to wygląda.

Ala
@Olaf

A wypowie się ktoś kto pracuje ?

@Wiesiek

Dobrze zrobiłeś

Zostaw merytoryczną opinię o Agrecol - Wieruszów

• Jak się pracuje w Agrecol?

Zobacz opinie na temat firmy Agrecol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrecol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agrecol
2.5/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Mesznary 2
    98-400 Wieruszów