Opinie o Transmed Paweł Gostkiewicz w Marki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Transmed Paweł Gostkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Transmed Paweł Gostkiewicz o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transmed Paweł Gostkiewicz w Marki

były Pracownik Nowy wpis

Moherowy beret znów ma przesilenie emocjonalne i przeżywa kryzys wieku średniego. Dzieje się w Transmedzie ! Obserwacja wskazana bo wszystko może się zdarzyć .

Paulina

Wiedzieliście, że Transmed Paweł Gostkiewicz może poszczycić się zdobytymi certyfikatami? Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: http://www.federal.pl/certyfikaty/

Nepotyzm
@Paulina

Po pierwsze, to nie Transm....d może się poszczycić certyfikatami, ale Federal Signal. Bo to nie Transm...d zapłacił za przeprowadzenie certyfikacji ale FSC. Jedyne czym może się poszczycić firma T...d to tym, że w jej szeregach są wszyscy znajomi i krewni Królika. Byli pracownicy wiedzą kto kryje się pod "Krulikiem".

Rozsądek Nowy wpis
@Paulina

Moherowy beret znów ma przesilenie emocjonalne i przeżywa kryzys wieku średniego. Dzieje się w Transmedzie.

Iza Nowy wpis
@Rozsądek

O kim tak „ładnie” mówisz?

Kasia Nowy wpis

Pracujecie w maskach?

Paulina

Nigdzie w sieci nie zauważyłam ofert pracy w Transmed Paweł Gostkiewicz. Co osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie mogą powiedzieć o swojej pracy w niej? Warto teraz zainteresować się możliwością rozpoczęcia współpracy z tym pracodawcą? Wszystkie Wasze uwagi i opinie będą ważne dla osób obecnie poszukujących pracy.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Transmed Paweł Gostkiewicz? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat B

Widzę, że w Transmedzie jak było tak jest, panisko i władca jeden z drugim popędzają wiernie oddanych poddanych, którzy świata poza nimi nie widzą - ocknijcie się wreszcie, to NIE JEST dobra robota nawet jak wypłacą Wam nadgodziny i hajs się zgodzi! Jak ja się cieszę, że już tam nie pracuję, to głowa mała. Pracowniku, zawsze będziesz tam śmieciem, któremu można bez zająknięcia nakazać 15 godzinny dzień pracy, 7 dni pod rząd po kilkanaście godzin, a miesiąc zamknąć z ilością godzin z trójką z przodu. Może by tak jednak pokusić się o jakiś pozew za pogwałcenie wszystkich prawnych ograniczeń w temacie godzin pracy i udowodnić jednemu i drugiemu panu, że kodeks pracy ma funkcję nadrzędną nad fantazją właściciela firmy, która nawet nie ma żadnego regulaminu, a na umowach widnieje zapis "wszystkie zadania zlecone przez pracodawcę" zamiast konkretnego nakreślenia obowiązków i zakresu odpowiedzialności..?

to jest firma prywatna i kodeks pracy tu nie obowi

A co to ma niby do rzeczy. Żaden z tych certyfikatów na "lampki" nie zmienia faktu, że firma latami łamała prawo pracy i ma prawomocne wyroki sądowe to stwierdzające, od których się nie odwołała. I o ile wiem - nic się w tej kwestii nie zmieniło W styczniu z firmy odeszła kolejna kluczowa osoba a szefostwo się rozwodzi. Rozkład

Prezes
@to jest firma prywatna i kodeks pracy tu nie obowi

Paulino corko szefa az nie wypada naprawdę. Kolejnym faktem regresji firmy jest to, że w tym roku żaden z wykwalifikowanych pracowników tymczasowych z lat poprzednich nie zechciał do firmy przyjść, dzięki wielkiemu banerów na płocie pojazdy specjalne za kilkaset tysięcy złotych dla na naszych służb składają ludzie z ulicy, min piekarz z synem.

ewa

najwazniejsza jest tez umowa ale i atmosfera zaraz po niej kazdy chce by sie dobrze pracowalo codziennie.

firma prywatna, kodeks pracy tu nie obowiązuje

Z tego co mówią pracujący tam żadne wnioski nie zostały wyciągnięte i dalej jest tak samo

firma prywatna, kodeks pracy tu nie obowiązuje

Firma Transmed przegrała w sądzie sprawę z pracownikiem o naruszenie dóbr osobistych. Proponuję zapoznać się w uzasadnieniu wyroku (dostępny do wglądu w Sądzie Pracy Praga Południe) z obelżywymi określeniami jakie były stosowane wobec pracowników to się wtedy nie będzie dyrdymałów pisać o definicjach mobbingu. Mobbing w polskim Kodeksie Pracy jest zdefiniowany jako zaistniały dopiero wtedy gdy następuje przyznanie się pracodawcy że mobbing stosował (Kodeks Pracy, artykuł 94 § 5) więc darujmy sobie definicje orbitujące na krawędzi absurdu gdyż żaden pracodawca na piśmie się do tego przecież nie przyzna. Równie dobrze można by zdefiniować że (usunięte przez administratora) w Polsce jest tylko ten kto przyznał się do tego na piśmie i wtedy nie mielibyśmy w Polsce w ogóle złodziei

firma prywatna, kodeks pracy tu nie obowiązuje

Do tego należy dodać, że pracuje się tam po 12 godzin i nie ma się płacone za nadgodziny. Czyli będziesz @Kocurze pracował po 4 godziny dziennie za darmo i w atmosferze mobbingu. Żadna kasa nie jest warta utraconego zdrowia a tym bardziej kasa płacona w Transmedzie, która wcale taka rewelacyjna nie jest jak na zarobki w Warszawie, a wręcz przeciętna

obserwator

Nie wiedziałem że Pawły tak obniżyły loty. Szkoda. Kiedyś myśli zadatki na ambitnych przedsiębiorcę i Sancho Pansę a okazuje się ostatecznie że to kierownicy rodem z kołchozu. Pawle- nie jesteś wart szacunku. Dno i wodorosty

firma prywatna, kodeks pracy tu nie obowiązuje

Co z tego, że płacą na czas, jak to ich psi obowiązek a nie robienie komuś łaski. Zaś co do zarobków to wcale nie są rewelacyjne w Transmedzie. W Warszawie takie pieniądze są do zarobienia w pierwszej lepszej firmie. Nie mówiąc o tym, że dają śmieciowe umowy za najniższą krajową a reszta kasy pod stołem, więc do emeryturki tam zbyt wiele kasy nie uzbierasz

elek

Aplikację zawsze warto wysłać. Pomimo wszelkich niedoskonałości, zaszłości; Transmed może być wspaniałym punktem rozwoju ciebie. Popatrz na to jak na obecną sytuację polityczną: większości głosujących polaków znudziło się stać w gównie po pas, woleli po szyję i mamy kaczystan. Zobaczymy czym się pisuary wykażą, ale sadzę że naród po ich kadencji wybierze oblucję i uwolni się z tego gnoju. Tak samo w Transmedzie; po wprawieniu się w wybrykach zarządcy kto wie, może się odłączysz od dobrych i na czas zarobków w kopercie pod stołem i odbijesz się od dna - wtedy już wszystko jest łatwiejsze.

też hujograjca

Franek, nie ma w tym nic dziwnego, ta firma miała w latach 2011-2013 jakieś 15 spraw w sądzie w związku z nieprzestrzeganiem Kodeksu Pracy i w zasadzie wszystkie przegrała. Nawet te sprawy, które zostały przez Sąd Pracy umorzone już na pierwszej rozprawie możesz potraktować jako przegrane przez tę firmę gdyż były one umarzane tylko dlatego, że szef wypłacał roszczenia widniejące w pozwach sądowych jeszcze przed rozprawą. W ten sposób firma przyznawała się, że łamała rawo pracy, więc to, że niektóre sprawy były umarzane przez Sąd już na początku nie oznacza, że firma została "uniewinniona". Poza tym jedna sprawa o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych pracownika i druga o nadgodziny została prawomocnym orzeczeniem sądu przegrana przez tę firmę. Nie ma w tym nic dziwnego, że ten biznes dalej funcjonuje gdyż w Polsce przegranie sprawy w Sądzie Pracy nie oznacza wcale, że trzeba zamknąć firmę. W takim wypadku firma wypłaca tylko odszkodowanie pracownikowi i dalej sobie funkcjonuje. Mało tego, ta firma nadal łamie dokładnie te same paragrafy z Kodeksu Pracy, z których była pozywana w latach 2011-2013. Nadal na przykład pracownicy nie mają płaconych nadgodzin i tyrają za friko po godzinach i w weekendy. Tak więc ta firma to nadal jest zwykła organizacja przestępcza z punktu widzenia Kodeksu Pracy i jak widać nikt jej z tego powodu nie zamyka. Szef już zrozumiał, że egzekwowanie Prawa Pracy w Polsce jest na niskim poziomie i robi sobie to co dawniej, mając gdzieś Sądy Pracy i pracowników. Tak to się robi biznes w Polsce i bezkarnie wykorzystuje białych murzynów

elek

Czy dobrze rozumiem że tato spółkuje z córką? Co na to żona?

Olimpia
@elek

Czy ta niby corka to Dorota ?

hujograjca 2

„…teraz to obciach dla szefuńcia , relacja ojciec - córka (...hi , hi, hi....)...” (cenzura usunęła, przecież tu nie ma nic zdrożnego, że będzie nowa szefowa pełniąca rolę żony wyglądająca jak córka , to chyba przyjemne …..) , …..a firma i tak się kreci dzięki paru osobom (trzem)……- dobrze wiadomo którym , może nawet niektórzy z nich powinni na właścicielu wymusić inne warunki pracy bo gdyby nie ich warsztat pracy , wiedza i kontakty to nie byłoby i tego co się robi i firma istnieje , wkład pracy jeszcze paru osób.

firma prywatna, kodeks pracy tu nie obowiązuje

No to widzę że ładne rzeczy w transmedzie się dzieją, choć niewiele się zmieniło. A co to za sprawa z tym wynoszeniem mienia? Bo o tym nie słyszałem. A że szefuncio przygruchał sobie kochankę to ciekawe. No ale każdy lubi poszaleć, dajcie chłopu się wyżyć, ma przeciągający się kryzys wieku średniego. Kiedyś już raz żona przyłapała go na mieście z taką jedną panią i wybaczyła mu ale jak widać było mu mało

kierownik

W tej firmie regulamin pracy oraz pozostałe to właściciel i nie można tego zmienić. Tylko po akcjach z sądami jak się wystraszył to zaczął nadrabiać zaległości a i tak wszystkiego pewnie musiała pilnować szefowa, bo moherowy beret sam by nie poradził (i tu odpowiedź hujograjco 2,że to nie głupota tylko odpowiedzialna baba). Sprawy o odszkodowanie (w sumie chyba z 15 z 2011 roku) i sprawa o naruszenie dóbr osobistych (2013 przegrana) a nawet ostania o wynoszenie mienia firmy zamieciona pod dywan, znów moherowego strach przed sądami obleciał nie nauczyły widocznie niczego szefuncio – kaznodzieja, ale jak słuchać go trzeba i pouczenia, aby tylko posłuch miał (na baczność), bo z tym coraz gorzej – obecne wartości moralne to tylko hipokryzja bo tak naprawdę to demagogia, którą wprowadza w życie udając, że ma takie świetliste poglądy dla wizerunku własnego przed innymi, właściwie, które się do niego lepią (młode….) Prawda jest taka,że to wszystko ma tam gdzie czarno i patrzy tylko, aby przyjemność była i czas wolny (opierdoli za niewinność, zakręci się, pokręci i znika …., nie ma go w tedy gdy inny (usunięte przez administratora) a chyba odstani powinien wychodzić ale cóż przyjemność nigdy dość) a firma i tak się kreci dzięki paru osobom (trzem) jak pracownicy będą problemowi to ich pozwalnia i tyle. Wolny rynek Panowie zawsze mogą być następni, przyuczą i dadzą znowu rade na swawole szefa.

hujograjca 2

".........Tata skacze na boki od pani Doroty? ....." żeby skacze , koniki ,żagielki tak się teraz bawi. Chłopaki robią na to a żonka (głupia chyba?) pilnuje interesu.

chujogracja 3

Tata skacze na boki od pani Doroty?

Zostaw merytoryczną opinię o Transmed Paweł Gostkiewicz - Marki

• Jak się pracuje w Transmed Paweł Gostkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Transmed Paweł Gostkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Transmed Paweł Gostkiewicz

Transmed Paweł Gostkiewicz