Opinie o FH Contractors w Esbjerg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FH Contractors. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FH Contractors na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FH Contractors w Esbjerg

Tati Nowy wpis

Z tym awansem nie chodziło może komuś o biuro kiedyś przypadkiem? W każdym razie spawał ktoś może teraz coś w Oslo? Jest do niego właśnie oferta, myślę czy by nie aplikować. liczę jednak na jasne zdanie z waszej strony. Jakie warunki maja na miejscu? 252 kr to max od godziny?

Jak długo trwa proces awansu w FH Contractors?

Pracownik Nowy wpis

Awansu na ?????

Alex Nowy wpis

Awans na co na gumowe ucho? bo nie rozumiem?

Słaby Spawacz

Witam piszą Tu ludzie którym jest dobrze w tej Firmie,może tak jest faktycznie.Ale jest was garstka ponieważ pracujecie dla nich i nabijacie im kabze,ale ja nie o tym. Innych ludzi maja za nic a konkretnie Panie z FH są Hamski,,,,Beszczeln.....Aplikowałem do tych Pań za praca na Platformę (Styczeń2019)po pierwszym telefonie wszystko ładnie pięknie. Potem zero odzewu czy praca jest czy będzie nicc.Dobiorą se ludzi którzy są w czołówce reszta(usunięte przez administratora)...Pisze ponieważ nie robi sie tak!!!! jak się rekrutuje ludzi to się powiadamia czy jest praca czy jej nie ma

Pracownik Nowy wpis
@Słaby Spawacz

Z tego co wiem to raczej nie wysyłali na platformy, było kilka osób ale to była pilna potrzeba klienta.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w FH Contractors?

W dobie covid nie ma co liczyć aktualnie na pracę jak zresztą w całej Norwegii. Ale to kiedyś się skończy wiec monitoruj sytuacje, wyślij cv, certyfikaty itp.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FH Contractors. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Norbert

Zastanawiam się na jakim poziomie trzeba znać angielski przed wyjazdem?

@Norbert

Napewno to atut ale nie do końca wymagany. Zależy od projektu i miejsca

Hanna

Fajna firma , ma dobre opinie w internecie, polecam pracę!

spawwwy

niech ktos mi poda numer bezpośrednie do pani sylvi i wysle mi sms (usunięte przez administratora) bende wdzięczny

munter
@spawwwy

bende? prubki zdarz i bendziesz mial roboty wbrud

Dasior
@munter

I takie oto głąby jeżdżą za granice...

Dominika

@wyrolowany przez FH, napisałeś, że w FH Contractors proces rekrutacyjny nie jest jasny. Co to konkretnie oznacza? Czy możesz konkretnie go opisać? Z ilu etapów się składa? Jakie warunki zatrudnienia znajdowały się na umowie przekazanej Ci przed rozpoczęciem pracy za pośrednictwem tej firmy?

wyrolowany przez FH

Dzień Dobry. Chciałbym przestrzec zainteresowanych pracą w tej agencji a zwłaszcza przed polskojęzycznymi koordynatorkami. Dwie panie obiecują zatrudnienie (są bardzo przekonujące) na kilka tygodni przed planowanym wyjazdem. Obiecują kilku miesięczne kontrakty. Jednak tydzień przed wyjazdem w bezczelny i chamski sposób anulują wyjazd bez podania powodu. Do puki nie macie kontraktu w ręce nie możecie być pewnym niczego w tej firmie. Moje sugestie dla FH Contractors: Niejasny system rekrutacji, mataczenie przez rekruterki. Obietnice bez pokrycia

bocian

Witam. Czy nacie ta firme? Jak warunki pracy i placy?

Karol

@Lucjusz uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie z innych źródeł? Jeśli tak, to podziel się nią, będziemy wdzięczni. @munter jak wygląda sytuacja z zarobkami w fh contractors w 2018 roku? Każdy merytoryczny komentarz się przyda na tym forum. Przestrzegajcie regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin

mąż krysi

ja również jest w trakcie poszukiwania Praca dla spawaczy w Danii i9 licze że jakieś opferty się od nich pojawią bo żonę tam chciałem wysłać. ciekawi mnie tylko czy kobiety również zatrudnicie na spawanie

Lucjusz

Witam a może ktoś się orientuje kiedy sie ma ruszyć robota w tej firmie ??

Lucjusz

Witam może ktoś wie jakie próbki sie robi na sprawdzeniu umiejętności w firmie Fh Contractors

xxx

dla takich spawaczy mękoli jak Ireneusz S. z Kielc to i tak za dużo płacą .Cały Świat budował wszędzie spawał i wszystko a trochę gorsza pozycja i płacze pajac jeden.

on

dobra firma polecam idzie sie z nimi dogadac jedyny minus to czasem przestoje dluzsze no ale tak to jst

***

Witam FH Contractors (fh montage- poprzednia nazwa) to firma a właściwie agencja pracy tymczasowej. Bardzo dużo osób ma złe zdanie o tej agencji - ciekawe dlaczego wciąż do niej wracają. Jest to normalna agencja jak wiele innych jeżeli mają pracę to mają jak nie to nie. Stawki dobre, kasa na czas, wszystko ok.

pracuś

firma jest dobra pracowałem w niej i nie było żadnych problemów z kasą czy z czymś innym

łysy

to nie prawda pracowalem w tej firmie blisko 2 lata i nie mialem zadnych problemow , ani ja , ani zaden z moich kolegow .

Zostaw merytoryczną opinię o FH Contractors - Esbjerg

FH Contractors