Opinie o Selgros Cash&Carry w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Selgros Cash&Carry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Gdańsk

Omijać szerokim łukiem Nowy wpis

Masakra (usunięte przez administratora)że dbają o 11h przerwy między zmianami Każą podpisać papier że się zgadzam, potem kończysz 22 a na 5:40 masz być Organizacja pracy fatalna... Dyrektor (usunięte przez administratora)nie szanujący pracowników !! Ludzie na PT również brak słów... Zaczynając tu pracę bałam się ,,ciężkich klientów" teraz wiem, że jest to mały pikuś w porównaniu z tym co się tam dzieje

Zorian Nowy wpis

+/- Najniższa krajowa na początek a jak przetrwasz rok i nic ci się po drodze na dziale nie "wysypie" to możesz podejść do rozmowy rocznej o podwyżkę. Tak czy inaczej nie spodziewaj się kokosów. Owocowych czwartków i kawowych piątków nie będzie ale zdobędziesz cenne nowe doświadczenie (jeżeli takowego potrzebujesz)

Gość Nowy wpis

Pytanie ile na początek zarobi kierowca kategorii "C" brutto?

jako pracownik hali- tragedia... pomijając ciężkich klientów, co mozna spotkac w wiekszosci sklepow wspolpracownicy- o ile nie jestes mlody(ich traktuja z góry)-ok wszystko szybko -nie masz na nic czasu liczą czas pracy co do minuty nikogo nie obchodzi ze masz 10 zadan na teraz- i tak karzą robić kolejne i to ,, na cito!" dezorganizacja pracy- chcesz sie zatrudnić? zapomnij, źe ktoś wytłumaczy od czego masz zaczynać(bo nie ma na to czasu) co drugi to kierownik co czuje się nie wiadomo kim a przede wszystkim to ciągłe (usunięte przez administratora) od dyrektorka, potrafi się czepić wszystkiego młodzi mają (usunięte przez administratora) , a strasi ciągle pod presją ,że już nigdzie ich nie przyjmą masakra jak ktoś żyje w XXI.w to tu miejsca dla siebie nie znajdzie a gdyby nie te minusy to dałabym 6/10 bo praca ciężka ale wypłata zawszt punktualna(chociaż to i tak obowiązek pracodawcty a plus)

logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Koza

Kiedyś składałem ofertę pracy do selgrosa jako kierowca kat. C. Odezwali się po kilku miesiącach i była rozmowa z facetem z Warszawy. Potem miałem jeszcze pogadać z kierownikiem transportu z Gdańska i miało być ok. Kierownik z Gdańska chyba pomylił roboty, bo nie miał żadnych moich dokumentów, to na rozmowie ziewal i spał. Mówiłem mu coś a on tak jak gdyby nic nie kojarzył. Nie dziwi się że non stop szukają kierowcy, bo jak tak każdego traktują to nie ma się co dziwić

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Selgros Cash&Carry?

to ja

zarobki oraz praca na stanowisku kompletacji w tej firmie to jest jakiś dramat nie polecam nikomu

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Selgros Cash&Carry?

Barbara

Czemu go wyzywasz? Rozumiem że może Ci się nie podobać to co robi, ale czemu musisz robić to samo??

kierowca

@kierowca

w jaki sposób jej szukali tak konkretnie? czyli atmosfera bywałą słaba? :( piszesz też o tym, że byli niewyspani czyli to wina firmy i złej organizacji czasu ich pracy? jak obecnie jest to planowane?

kierowca

@Mis Jako kierowca nie miałem nigdy problemu. Widziałem raczej z drugiej strony innych moich niewyspanych kolegów którzy tylko szukali zaczepki .

Kierowiec
@kierowca

Witam. Czy pracuje Pan w Transgourmet jako kierowca? Zastanawiam się nad złożeniem tam swojego CV. Może mi Pan napisać coś więcej jesli chodzi o zarobki, wypłacalność, traktowanie pracownika itd

Ela

Ludzie omijajcie ten sklep szerokim łukiem jeśli szukacie tu pracy a szczególnie dział horeca tam na stanowiskach kierowniczych są dzieci kierownik którego nic nie interesuję oprócz własnych historii życiowych i jego ego i zastępca który nie ma kompletnego pojęcia nawet jesli chodzi o banalne sprawy jak robienie grafiku (usunięte przez administratora)ludzi za marne pieniądze bo macie tylko podstawe i premię która zawsze mogą wam zabrać i tak robią.. chore zmiany typu w niedzielę na 00.40 w trakcie sezonu jest jeden wielki chaos mimo ze jest az 3 zastępców na dziale więcej niz na kazdym innym.. (usunięte przez administratora)

Beata

Ok to brzmi dość nietypowo w takim razie. Ten skaner był jakiś nowszy i po prostu nie miał styczności z tym typem? Co nie zmienia faktu, że jednak coś tam powinien się orientować w tym zakresie. To jakie konkretnie inne obowiązki ma do wypełniania, że te akurat bagatelizuje?

Bożena

To przepraszam, ale jak wygląda praca, jeśli nie zajmuje się układaniem grafiku, skąd macie pojęcie, kiedy do pracy trzeba przyjechać? Bo nie rozumiem, jak to działa w takim wypadku, jeśli mam być szczera.

Beata

Aha, no dobra. Teraz to się będę głowić czy to faktycznie aż tak trudne jest. C podwładni to coś jeszcze konkretnego tutaj wykonują co ma wpływ na pracę wszystkich w firmie?

Czy w Selgros Cash&Carry wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Verum

Nagrody nie ale premie możesz otrzymać

@Verum

Za co? Pewnie za niechodzenie na l4 i coś jeszcze, dobrze myślę? Daj znać

Verum
@Bożena

Premia za obecność funkcjonuje. Zasada prosta: pracujesz = zarabiasz. Za siedzenie w domu premii motywacyjnej nie dostaniesz ;) Co do reszty to zależy od stanowiska na które się kandyduje.

Hopli
@Verum

W ten sposób ludzie chorzy przychodzą do pracy zamiast się leczyć bo boją się o premie. Dodatkowo zarażają innych

Dominika

@Kierowca czyli sama praca nie jest tak zła jak wcześniej była opisywana, ale tak jak wszędzie w usługach trafia się na różnych klientów i niestety czasem trzeba posłuchać tej drugiej strony. Dobrze, że jest kontakt z szefostwem i możecie na nic liczyć. Myślę, że dla osób, które zastanawiają się nad pracą w Selgros Cash&Carry może być bardzo ważne.

@Dominika

Przestań szukac pozytywów gdzie ich nie ma..????

Chyba tak :)

Weronika

Ale jak to się ma do Waszej codziennej pracy? Stały kontakt z nim? @Zzzz tak nie poleca, a nawet nie pisze czemu...

gość

Potrącenie za L4 rozumiem, ale za UŻ? Na pewno?

Link

Mam pytanie jakie są widełki zarobku czy na rękę zarabia się chociaż 2 tysiące?

marynarz

W Selgrosie nie ma zastępcy kierownika sklepu :) Tzn, że nie piszesz prawdy :P

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Selgros Cash&Carry?

Dawid

Cała wpływa na konto. Ale jeden pracownik kiedyś przehulał cała wypłatę i mówił, ze jest wypłacana dopiero po okresie próbnym. A to oczywiście nieprawda, bo płaca słabo, ale bez opóźnień.

Na dziale miesnym pan na wydawce jest bardzo miły i uczymy

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki ds Horeca? Jakie są obowiązki, czy jest to praca zmianowa, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

ppp
@Kandydat

Nie chcesz tam pracować ????

@ppp

Sugerujesz, że nie warto aplikować do Selgros? Jeśli tak, to wyjaśnij proszę, dlaczego. Co Ci nie odpowiada w tej pracy?

(usunięte przez administratora) dalej jest kierownikiem na dziale napoje. ??

@Gość

@Gość Na forum nie opisuje poszczególnych osób. Napisz jaką atmosfera panuje w Selgros?

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Gdańsk

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry