KASKAT Dairy Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o KASKAT Dairy Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika KASKAT Dairy Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

26.07.2023 01:07

Czym zajmuje się Państwa firma?

KASKAT Dairy Sp. z o.o.ikona wywiad

KASKAT DIARY jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym, uzyskaną dzięki wieloletniej działalności w branży mleczarskiej. Dostarczamy najwyższej jakości produkty spożywcze pozyskane od starannie wyselekcjonowanych dostawców. W rodzimym Gorzowie Wielkopolskim powstał nasz nowoczesny zakład produkcyjny, stanowiący niewątpliwy kamień milowy dla rozwoju firmy. Działamy na szeroką skalę na rynkach zagranicznych, będąc jednym z wiodących eksporterów z województwa lubuskiego i jedynym tego rodzaju podmiotem gospodarczym w regionie. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliły nam zaistnieć w ponad 80 krajach na 6 kontynentach, szczególnie w Azji i Afryce.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

KASKAT Dairy Sp. z o.o.ikona wywiad

Od blisko 25 lat wierzymy, że mleko jest naturalną skarbnicą niewyczerpanych możliwości tworzenia coraz to lepszych produktów. Naszą pasją jest odkrywanie jego naturalnych właściwości oraz wzbogacanie w innowacyjne rozwiązania, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy żywieniowe. Uważna obserwacja trendów rynkowych skłoniła nas do podjęcia decyzji o otwarciu własnego zakładu produkcyjnego, w którym wykonujemy mieszanki będące ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnych produktów mlecznych w formie proszku.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe – kontrahenci, konkurencja, branża?

KASKAT Dairy Sp. z o.o.ikona wywiad

Aby dotrzymać kroku szybko rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na najwyższej jakości opłacalne alternatywy dla tradycyjnych produktów mlecznych w proszku, zdecydowaliśmy się zainwestować środki w powstanie nowoczesnego zakładu produkcyjnego. W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów zaczęliśmy produkcję specjalnych kompozycji na bazie produktów mlecznych. Elastyczna formuła mieszanek wzbudza zainteresowanie coraz szerszego grona klientów z całego świata. Kompleks oligosacharydów użyty w mieszance mlecznej FORTEMILK+ oraz lodach Grand Gelato został stworzony w wyniku badań naukowych, których celem było skomponowanie preparatu prebiotycznego do stymulowania probiotycznych szczep bakterii Lactobacillus rhamnosusGG i acidophilusLa5. Rozwiązania zostały objęte patentem o numerze 433785, który uzyskał klasyfikację A, potwierdzającą jego najwyższy stopień wynalazczy. Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie Urzędu Patentowego pod linkiem: PATENT NR 433785.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

KASKAT Dairy Sp. z o.o.ikona wywiad

Posiadamy dwie główne siedziby – komfortowe klimatyzowane biuro typu open space oraz nowoczesny zakład produkcyjny. Pracujemy przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, który wspomaga płynne wykonywanie obowiązków. Działamy na bazie systemu jakości HACCP, który gwarantuje przestrzeganie restrykcyjnych norm higieny i bezpieczeństwa.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie? W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

KASKAT Dairy Sp. z o.o.ikona wywiad

Wszystkie działy w naszej firmie mają określoną strukturę, a do opieki nad nowymi pracownikami oddelegowani zostają pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Niezwykle cenimy ambitne i zaangażowane osoby, zapewniając im możliwości rozwoju i zaprezentowania swoich umiejętności. Jesteśmy elastyczni w kwestii przekwalifikowania pracownika, którego talenty wykraczają poza piastowane stanowisko. Rokrocznie bierzemy udział w targach, konferencjach i wydarzeniach handlowych na całym świecie. Nasi przedstawiciele regularnie odwiedzają takie miejsca jak Dubaj, Szanghaj czy Bangkok, otrzymując możliwość zebrania doświadczeń i pozyskania nowych klientów. Atrakcyjne warunki zatrudnienia i duże możliwości rozwoju sprawiają, że ludzie zostają z nami na dłużej.

Co potwierdza stabilność zatrudnienia w Państwa firmie?

KASKAT Dairy Sp. z o.o.ikona wywiad

Możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami w takich dziedzinach jak: wydajność ekonomiczna, wiarygodność płatnicza, zasługi dla lokalnej społeczności czy wkład w ochronę środowiska. Na swoim koncie mamy statuetki Filarów Polskiej Gospodarki, Gazeli Biznesu czy Diamenty magazynu Forbes, co potwierdza, że rozwój firmy nie zwalnia tempa. Większość pracowników Kaskat Dairy może pochwalić się kilkunastoletnim stażem pracy, a firmę cechuje wyjątkowo mała rotacja. Jesteśmy rodzinną firmą, w której wzajemnie wspieramy się w rozwiązywaniu problemów, a wszystkie ważne wydarzenia świętujemy wspólnie. Nasze szeregi zasilają obywatele wielu narodowości. Otwartość i tolerancja to wartości, do których przywiązujemy dużą wagę, więc wśród nas możesz czuć się swobodnie.

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Dyrektor finansowy można liczyć na 21500 na rękę. Czy to prawda?

Daro Nowy wpis

Ostatnio w sieci było ogłoszenie dla handlowca do działu eksportu. Wiem że już nieaktualne ale zainteresowało mnie że wymagany język był i angielski i niemiecki. Tu żeby się dostać trzeba znać oba na wysokim poziomie i mieć certyfikaty na potwierdzenie czy wystarczy komunikatywnie?

Nowy wpis

@Daro

Dzień dobry, zależy nam na komunikatywnej znajomości wymienionych języków Jeżeli zamieści Pan w CV klauzulę dotyczącą przyszłych rekrutacji i teraz zaaplikuje do naszej firmy, będziemy mogli uwzględnić Pana zgłoszenie w przyszłości. Pozdrawiam.

Oli

Witam. Czy firma działa też na rynku Chorwackim?

Nowy wpis

@Oli

Dzień dobry. Jesteśmy otwarci na nowe kierunki rozwoju i możemy nawiązać relację handlową na chorwackim rynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Agata

Proszę, dajcie znac jak wam się pracuje w firmie :( Trochę tu pusto się robi, nikt nie pisze nic nowego :( Czy kobiety sa mile widzane na produkcji, czy raczej firma stawia na facetów? Pisaliście, ze zarobki raczej srednie, ale nie najnizsze, wiec to juz jakis plus. Ile tam teraz mozna zarobic na rękę?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KASKAT Dairy Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Urszula

Nie wiecie może czy będą mieli niedługo wakat dla pracownika produkcji? Szukam pracy w okolicy, rozważam swoje opcje. Tylko tutaj akurat żadnych nowych ofert od dłuższego czasu, z czego to wynika? Czy ktoś z produkcji może się wypowiedzieć o warunkach i wynagrodzeniu? W necie znalazłam tylko, że kiedyś było (usunięte przez administratora)brutto, ale nie ma co raczej na to patrzeć bo to stare dzieje:)

Jaki jest styl zarządzania w KASKAT SP. Z O.O.?

Maurycy

Nie zarobisz za duzo , raczej przecietnie.

@Maurycy

Przeciętnie to znaczy powyżej średniej krajowej? Ze 3 tysiące na rękę się wyciągnie, czy raczej nie ma co liczyć na taką wypłatę?

Arek
@Marcin

W okolicach tego zarobisz.

@Arek

To dobrze, bo już się bałem że mniej. Są do tego premie albo fajnie rozbudowany system socjalny dla pracowników?

Łucja
@Arek

To na początek jest okej, dla kogoś kto stawia pierwsze kroki w branży, ale dla doświadczonych osób słaba stawka.

beks
@Marcin

To zależy jakie będziesz mieć stanowisko. Wypłata wypłacie nierówna

Ile jest tego ryczałtu za dojazd do pracy? Nie ma jakiegoś firmowego transportu, żeby nie gonić swojego samochodu? Bo wtedy by się pewnie lepiej kalkulowało.

prac1
@Marcin

W kadrach się dowiesz jaki jest ryczałt ale nie ma tego dużo

Zofia

Cześć, czytałam że praca jest okej. I ze ponoć nie trzeba się przemęczać :p tylko ile za to płaca?

Wiadomo, że za siedzenie nikomu nie zapłacą, ale nikt nie pisze konkretnie ile można wyciągnąć. Może podasz chociaż widełki finansowe, żeby coś więcej wiedzieć przed rekrutacją.

Zibi

@Pracownik Ciesz się człowieku, że firmy mają możliwość zatrudniać obcokrajowców bo brakuje ludzi do pracy. Dobry pracodawca lepiej go szanować!

Filip

Chcę powiedzieć, że dla mnie praca w firmie to powód do zadowolenia bo trafić na dobrego pracodawcę nie jest łatwo.

Igor

Podpowiedzcie jaka jest szansa na pracę w firmie? Jaka atmosfera i zarobki?

@Igor

Nowy zakad stawiamy na ulicy Dobrej tam gdzie jest strefa ekonomiczna Gorzowa, ma funkcjonować pod koniec roku więc jak coś ręka na pulsie i czekaj na informacje.

@Igor

Pod koniec przyszłego roku jak wszystko dobrze pójdzie

Jakie wartości są cenione w KASKAT SP. Z O.O.?

Damian

@Marek a jak zarobki? Też jesteś zadowolony ?

@Damian

Rewelacji nie ma w zarobkach, jedyne co to to że płaci na czas gdyby nie to to sami by musieli by sypać i ładować, jeżeli pomnozysz to przez wysiłek fizyczny jaki musisz wsadzić to stwierdzisz że mało płacą, trzeba się brutalnie narobić, pracowałem wiem jak to wygląda i szczerze nie polecam.

placą w porzadku i bez spoznien, atmosfera w robocie normalna. Na poczatku zmiany mowia co masz robic w ciagu dnia i nic wiecej cie nie interesuje. Polecam

Gandalf

Czym konkretnie ta firma się zajmuje ? Sprawdzałem w internecie i wyglada bardzo ciekawie - na miedzynarodową. Czy ktoś ma sprawdzone informacje a nie takie ze strony internetowej ?

Anonim2
@Gandalf

Wygoogluj sobie. Duża firma musi być. Handel mlekiem a gdzie to nie wiadomo. Dużo jakis dyplomów dostają ciągle nawet diament forbsa mają czytalem

Zadowolony pracownik

KASKAT jest uczciwym i rzetelnym pracodawcą. Na skalę woj. lubuskiego jest fenomenem- jest firmą rodzinną, jedyną w branży mlecznej o tak szeroko zakrojonej działalności miedzynarodowej, utytuowaną i docenioną zarówno przez władze I instytucje lokalne, jak i ogólnopolskie. Aktualnie pracuje w niej ok 50 pracowników na różnych stanowiskach: dział handlowy, zaopatrzenia, logistyki, dokumentacyjny, administracja, księgowość, produkcja etc. Oferuje pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze o wynagrodzeniu znacznie powyżej średniej na podobnych stanowiskach na rynku lokalnym. Umowa o pracę, prywatna opieka zdrowotna, ryczałt na dojazdy do pracy, "wczasy pod gruszą ", posiłki regeneracyjne dla pracowników produkcji. Serdecznie polecam i zapraszam do śledzenia aktualnych ofert pracy.

Tomasz

KASKAT ma opinię dobrego pracodawcy. Czy potrzebuje pracowników?

Joanna
@Tomasz

Proszę śledzić ogłoszenia, sukcesywnie pojawiają się nowe rekrutacje. Jakiego rodzaju praca Ciebie interesuje?

Kamila

@Były pracownik Większość komentarzy na forum jest o niskim wynagrodzeniu w KASKAT. Bardzo mnie ciekawi, ile ono wynosi? Dzięki za odpowiedź.

Grzegorz

Tak dawno nikt nie pisał. Tak dobrze się tu pracuje?

gość

osobiście jestem zadowolony z kontaktu z tą firmą, może coś się zmieniło

Zostaw merytoryczną opinię o KASKAT Dairy Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w KASKAT Dairy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KASKAT Dairy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KASKAT Dairy Sp. z o.o.