BARWA SPÓŁKA Z O.O.

Opinie o BARWA SPÓŁKA Z O.O.

Malwina Nowy wpis

witam, co może być powodem tego, że praca nie jest możliwa w formie hybrydowej? Zastanawiam się czy była ona docelowo wdrażana czy może dopiero będzie to w planach? pytam, ponieważ widziałam wcześniejsze ogłoszenia dla księgowej i byłabym zainteresowana taką formą

Witam. zastanawiam się nad oferta dla księgowej i tym, że jednak praca oznaczona jest jako w 100% zdalna. co może być tego przyczyna? mam na myśli to, że w moim innym miejscu pracy możliwy był tryb hybrydowy. proszę więc o wyjaśnienie. Na innych stanowiskach też tak jest?

Barwa Nowy wpis

Dzień dobry, Praca na stanowisku księgowej jest w 100% stacjonarna, tak jak podano w ogłoszeniu. Z poważaniem dział personalny

Jolka

Mnie też jak poprzednika ciekawiła ta rozbieżność w widełkach dla handlowca 6 – 6,9 tys. piszą też o znajomości branży FMCG, mnie jednak interesują dodatkowe szkolenia z jej zakresu. Jakie są organizowane?

Nowy wpis

@Jolka

Dzień dobry. szkolenia dla pracowników organizowane są podczas wdrażania do (usunięte przez administratora) - przeprowadza je dział marketingu. Organizowane są również spotkania wszystkich pracowników działu handlowego, na których również pracownicy mają możliwość zapoznania się nowościami produktów. Wsparciem dla pracowników jest dział marketingu, który na bieżąco przekazuje ważne informacje o nowościach i wspiera akcje promocyjne. Całość rozwoju i potrzeb pracowników nadzoruje bezpośredni przełożony. z poważaniem dział personalny

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie BARWA SPÓŁKA Z O.O.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 8 lutego

BARWA

Dzień dobry, Podjęcie zatrudnienia następuje na podstawie umowy o pracę zgodnie z kodeksem pracy. Dział personalny

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BARWA SPÓŁKA Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
AM

Dzis miałem mieć rozmowę do tej firmy krzak! Pani Joanna K. która się ze mną umówiła nie przyjechała, ogólnie zero kontaktu! "Profesjonalizm" level hard!! Szczerze nie polecam!!

Barwa
@AM

Dzień dobry, Rozmowy przeprowadzane były przez naszych pracowników, którzy czekali na kandydatów w umówionym miejscu. Ja nie uczestniczę w tych spotkaniach. Kontakt z nami nie jest utrudniony i można komunikować się w rożnej formie, nie tylko telefonicznie. Dziękujemy za wyrażoną opinię. Z poważaniem Joanna K.

AM
@Barwa

Zaproszenie i wszystkie maile były od Pani. Nie było mowy że spotkanie poprowadzi Pan x i Pan y, pytałem obsługi i nikt nic nie wiedział o rekrutacji z firmy barwa.....miałem podchodzić do każdej osoby siedzącej o 15 w kawiarni popularnego centrum handlowego?

Dorota

Jak często może się zdarzyć ze dojdzie do przeniesienia rozmowy na inny termin i co za tym zazwyczaj stoi? Tak się zdarzyło u kogoś we wpisach z tego co czytam i zastanawiam się jak długo proces będzie mógł trwać w moim przypadku, planuje aplikować na te ofertę dla handlowca, która jest dostępna. Od czego może być zależne to, że moja podstawa wyniesie 6 000 lub 6 900 zł?

Czy urlop w BARWA SPÓŁKA Z O.O. jest płatny 100%?

Dział Personalny

Dzień dobry. Wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy płacone jest zgodnie z przepisami kodeksu pracy i rozporządzeniem w sprawie wyliczenia wynagrodzenia. Jedynie urlop z tytułu siły wyższej płacony jest 50% wynagrodzenia urlopowego. Pozdrawiam Dział Personalny.

Agata
@Dział Personalny

Ok, super. A co z dodatkami dla pracowników na wakacje? Niektóre firmy mają dodatki wakacyjne, wczasy pod gruszą, szczególnie jak pracownicy mają dzieci. A tu jest taki benefit? Czy jesli jest, to od razu jest do tego dostęp, czy trzeba ileś popracować, by dostać taki dodatek?

@Agata

Na ten rok nie jest przewidziana dopłata do wypoczynku, ale możemy zaoferować w korzystnych kwotach dodatkową opiekę medyczną czy kartę Multisport. Pozdrawiam. dział personalny

@BARWA SPÓŁKA Z O.O.

Na ten rok dopłata nie jest przewidywana? A dlaczego? we wcześniejszych latach podobnie bywało z tym wypoczynkiem? Chyba ze to całkowite zakończenie z tym benefitem? Inne są bez zmian?

A.

@Pracodawca Witam. Jakie zarobki są na produkcji przy pakowaniu ? Nie podano w ogłoszeniu.

@A.

Dzień dobry, wynagrodzenie pracowników w dziale produkcji na stanowisku "pakowaczka" składa się na sumę wynagrodzenia godzinowego (liczone według stawki godzinowej oraz ilości godzin pracy) + wynagrodzenia akordowego ( stawka akordowa oraz wydajność) + premie zadaniowe. Szczegóły wynagrodzenia są omawiane podczas rozmów rekrutacyjnych. Dział Personalny

Hej, ponoć w dziale jakości zarobki ustalane są indywidualnie, ale jakieś widełki firma chyba musi mieć? Wiecie mniej więcej w jakich granicach płaca? Chce aplikować i na rozmowie nie chce przestrzelić kwoty, ani tez powiedzieć za dużo. No i premia podobno tez jest, wyjaśni ktoś zasady jej przyznawania? Jak tam nastroje w dziale jakości, kierownictwo? Dobrze się wam ze sobą współpracuje?:)

Czy kobiety również są mile widziane na stanowisku zestawiacza mieszanek i roztworów? Ogólnie na produkcji? :) Jest wolne stanowisko aktualnie i chcę aplikować. Niestety nie podali widełek, ktoś mi poda zarobki już na rękę? Jak atmosfera na produkcji, na ile zmian pracujecie? Szefostwo jest wyrozumiałe, można się dogadać np. w kwestii urlopu, nie robią problemu z L4? Wiecie, jak to czasem bywa..

On

Witam jakie zarobki są w dziale magazynu dla doświadczonego magazyniera jaka atmosfera jest w firmie czy warto przyjść na magazyn do pracy

Jak wyglądają zarobki w dziale kontroli jakości? Na jaka stawkę można liczyć mając tytuł mgr/mgr inz.?

@12345

Dzień dobry 12345, Pracownicy Działu Zarządzania Jakością otrzymują wynagrodzenie miesięczne stałe oraz premie zadaniowe. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest dla każdego pracownika indywidualnie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym.

von Krenau

Odszedłem z "Barwy" na emeryturę w 2003 r. i po przeczytaniu w/w wypowiedzi jestem zbulwersowany taką ilością złych opinii o mojej byłej Firmie.

loos
@von Krenau

w 2003, dwwdziescia lat temu pracowało się zupelnie inaczej....

Joanna
@loos

A byłeś tu wtedy i jakoś niedawno? Bo jeśli tak to masz szansę na porównanie warunków chyba? Zrobisz to?

Paulina

Specjalista ds obsługi klienta może pracować zdalnie czy przewidują tylko pracę stacjonarną? Chodzi o to stanowisko z ogłoszenia. I dodam, że interesuje mnie praca w pełni zdalna, nie tylko częściowo.

@Paulina

Dzień dobry, Praca jako Specjalista ds obsługi klienta ma charakter tylko stacjonarny, zakres obowiązków wymaga obecności w biurze. Z poważaniem Dział Personalny

Na jakie warunki może liczyć przedstawiciel handlowy? Jakie auto służbowe? Czy można użytkować prywatnie?

@Paweł

Dzień dobry, Obecnie prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy woj. lubelskie oraz świętokrzyskie. Oferta zatrudnienia znajduje się w naszym ogłoszeniu na pracuj.pl Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym mail; kadry@barwa.com. Z poważaniem Dział Personalny

M

Jak wygląda praca w dziale obsługi klienta?

@M

Mnie też to zainteresowało. Oferują 3500-4500 zł brutto i ciekaw jestem, jak tu weryfikują kandydatury podczas rekrutacji? Może znajdzie się ktoś dobrze poinformowany?

@M

Dzień dobry, Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w sprawie rekrutacji do działu obsługi klienta - tel. 12 662 38 12 lub mail kadry@barwa.com.pl Z poważaniem Dział Personalny

Kandydatka

Witam, czy obecnie poszukują Państwo kogoś do pracy w charakterze pracownik hali produkcyjnej/pracownik hali czy być może na magazynie ?

@Kandydatka

Dzień dobry, Obecnie potrzebujemy do pracy osoby, która będzie zajmowała się rozliczaniem produkcji oraz czasu pracy pracowników produkcyjnych.

@Kandydatka

Dzień dobry, obecnie poszukujemy do pracy osoby, która będzie rozliczała produkcję i czas pracy pracowników produkcyjnych.

@Kandydatka

Dzień dobry, Tak obecnie poszukujemy pracowników do działa produkcji - do konfekcjonowania wyrobów oraz do przygotowywania mieszanek kosmetycznych. Kontakt do Działu Personalnego - 12 662 38 12, kom. 600 054 083 , joanna.klocek@barwa.com.pl

Jak wygląda praca w dziale marketingu?

art director
@Zainteresowany

Już spieszę z odpowiedzią... Pracuję już prawie 2 lata w dziale marketingu i subiektywnie mogę opowiedzieć jak to wygląda na codzień. Pracy jest dosyć dużo - zawsze jest plan tygodniowy co powinniśmy osiągnąć w danym tygodniu a po drodze pojawiają się jeszcze nieprzewidywalne "gorące ziemniaki" na już, ale jak pojawia się okazja to szkoda ją zmarnować "bo nie było tego w planie". Praca nie jest powtarzalna, ciagle robi się coś innego: w jeden dzień możesz siedzieć nad koncepcją nowego produktu albo opracowywać prezentację która podbije nowe rynki a w inny organizować kiermasz dla pracowników albo konstruować display dla zestawów świątecznych. Trochę wysiłku mózgowego a trochę robótek ręcznych. Stresu nie ma, jeszcze za swojej kadencji nie widziałam przypadku karania kogoś jakkolwiek za cokolwiek, a jeśli kierownictwo widzi, że ktoś ma problem to rozmawia (czasem daje czekolady :) Wszystko jest w miarę transparentne w dziale marketingu, kto co ma robić, kto aktualnie się czym zajmuje, feedbackujemy się nawzajem - jest nas mało, więc każdy ma wiedzę i udział w bieżących projektach. Plusem jest to, że masz realny wkład na wszystko co Barwa robi i wypuszcza w świat. To co wymyślisz i opracujesz jest realizowane, jeśli znajdą się zainteresowani odbiorcy - Twoją pracę weryfikuje rynek a nie korporacyjna struktura kierowników, managerów i dyrektorów. Ja osiągnęłam pracowe zen gdzieś między projektowaniem nowej serii do włosów a pakowaniem handmade waterlessów, jest ok w sumie :)

Iwona
@art director

Kurcze a co to za robótki ręczne? Chodzi o kreatywne działania typu burze mózgów czy rzeczywiste tworzenie czegoś, w sensie dzieła?

Natalia
@Iwona

Dzień dobry, w dziale marketingu oprócz koncepcji nowych produktów, projektów etykiet, strategii komunikacji, tworzymy także na przykład mockupy produktów, które oklejamy ręcznie, gdyż są tworzone przed jeszcze zaplanowaną produkcją i mają wspierać pracę Działu Handlowego, czasami musimy zmierzyć nowy display, w którym nasze produkty są eksponowane lub przygotować wysyłkę dla influencerów i spakować dla nich nasze produkty.

Aktualność
Barwy Botaniki Szampon i odżywka 2w1 nagrodzony w plebiscycie VIVA! Najlepsze dla Urody 2021
Jury oceniało jakość, innowacyjność, prestiż, walory estetyczne i zgodność z modą zindywidualizowanej pielęgnacji. Doceniono to, w jaki sposób produkty odpowiadają na oczekiwania współczesnych kobiet i trendy w kosmetologii.
Z całego  serca dziękujemy Jury za to wyjątkowe wyróżnienie.
Stokrotka

Dzień dobry, W jakich godzinach pracuje się na produkcji

@Stokrotka

Dzień dobry, W dziale produkcji praca odbywa się między godz. 6:00 a 15::00

Zostaw merytoryczną opinię o BARWA SPÓŁKA Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w BARWA SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BARWA SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

BARWA SPÓŁKA Z O.O.