Opinie o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy eb Personeelsdiensten B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie eb Personeelsdiensten B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eb Personeelsdiensten B.V. w Tiel

Małgonia

Pracowałam od kwietnia przez tą firmę i byłam zadowolona. Wypłata punktualnie na koncie, wszystko tak jak uzgodnione było.

furry

Nie pracuję długo, ale już jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Moja poprzednia agencja pracy byla o wiele gorsza

ronald

Wyszukali pracę zgodną z moimi oczekiwaniami polecam

perry

Bardzo miła i fachowa obsługa. W ciągu kilku dni załatwiona praca w Holandi!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w eb Personeelsdiensten B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mantra

Bardzo profesjonalna obsługa i dobry kontakt. Polecam współpracę!

Dimitr

Warunki pracy na miejscu zgodnie z ogłoszeniem. Firma interesuje się pracownikiem również jak już podejmie prace pytając się o warunki i nie zostawiaja czlowieka samego

śmialek

Super Firma znaleźli mi fajną ofertę pomogli z mieszkaniem i załatwili wszystkie sprawy które były mi potrzebne na miejscu

Ditorch

Zdecydowanie polecam. Znaleźli super pracę i dopilnowali formalności. Poza tym jesteśmy w stałym kontakcie- sprawdzają czy pracodawca zachowuje się porządnie.

Burg

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z tą firmą. To mój pierwszy wyjazd do pracy za granicę i cieszę się że wybrałem akurat ta agencje

Jahson

wiadomo pracować trzeba wszedzie ale szczerze moge polecić tę firmę .Profesjonalna obsługa pracowników, wszystko zgodnie z umową, i pieniądze zawsze na czas.

Betka

Agencja zorganizowała mi szybko wyjazd z bardzo fajnymi standardami jestem bardzo zadowolona z wyjazdu ponadto Pani rekrutująca bardzo miła

Tomaszek

Bardzo polecam agencje. Zorganizowany wyjazd do Holandii za przyzwoite pieniądze dobre warunki mieszkaniowe.

Melania

Jedna z najlepszych agencji pracy! Mnóstwo ofert, uczciwe warunki, atrakcyjne zarobki i profesjonalna obsługa :)

Mikołaj

Proszę się nie nabierać na te fałszywe pozytywne komentarze poniżej, które są dostawane codziennie po kilka. Uczciwe i godne zaufania biuro pracy pracy nie pisze samo sobie komentarzy. Jakaś desperacja bo nikt nie chce z nimi współpracować.

Znawca
@Mikołaj

To prawda. Nie dajcie sie nabrac ludzie!!!!!

Trevor

Współpraca z tą firmą była przyjemnością. Profesjonalna obsługo. Szczerze Polecam!

Marcel

Z czystym sumieniem polecam tego pracodawcę. Uczciwi i pomocni.

Trabs

Szczerość, kompetencja, profesjonalizm, a co najważniejsze zawsze dostępni i pomocni

Madzia

Świetny personel, zawsze super oferty, obsluga klienta na wysokim poziomie, polecam

Coby

Właściwe podejście do pracownika, fachowe doradztwo oraz bardzo miła obsługa!

David

Firma pomogła mi znaleźć dobrą prace, polecam każdemu kto poszukuje pracy za granica

Zostaw merytoryczną opinię o eb Personeelsdiensten B.V. - Tiel

• Jak się pracuje w eb Personeelsdiensten B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy eb Personeelsdiensten B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 524.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eb Personeelsdiensten B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 517, z czego 439 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

eb Personeelsdiensten B.V.