DEKPOL S.A.

Opinie o DEKPOL S.A.

Kolo

To prawda wrócił ten człowiek bez honoru i wstydu ale gdzie będzie miał tak dobrze jak w dekpolu brak słów

Zbyszek
@Kolo

Tak, bez żadnego doświadczenia czy szkoły . Krzykiem niczego nie osiągnie. Na produkcji ciekawe historie z jego udziałem, dostęp do kamer dekpol tv .

onn
@Kolo

Każdy pisze źle nie dobrze itd a jakie są zarobki kierowców ? 4 5 tys ? ile mniej więce ? no i czy wszystko na kwicie ? jak to wygląda pensje na czas ?

Waldi
@onn

Źle bo to wołanie o pomoc działu łyżek. Wynagrodzenie zawsze na czas .

Stefan
@Zbyszek

Chcesz powiedzieć, że krzyczenie na pracowników jest tu na porządku dziennym? A jak atmosfera wśród samych pracowników Dekpolu?

@Zbyszek

Pan Z ma płacone za godziny na palarni...

Z
@Kolo

Jesli o mnie chodzi to jestes daleko z tylu co do mnie bo ja nie jestem d.....m

m.

A co do lyzek to czasy sa poronione na doze za malo a na male za dozo kto to wyliczyl jest tam na goze jeszcze ktos myslacy....puk...puk

m.

Ej ktos tu sie wrypal na mojego nicka chcesz mi kolo tylu zrobic .wal sie nikt nie jest tak glupi zeby sie podpisac swoim nickiem ktorego ma 20 lat .ale z jednym masz racje powaleni jestescie .acha ..swojego nicka pisze z malej litery .wal sie gosciu mam cie w tyle !.kiedys ciagle pisal nasz zwiazkowiec RL .teraz horowity od pol roku spawacz trool .a teraz kolejny idiota .najgorsze ze mam cie w znajomych na fb .juz napisalem do administratora o twoje ip ale przez rodo pewnie ci sie upiecze .ale jesli napiszesz za wiele to i pieski sie zainteresuja .w ogole co to za strona na ktorej mozna sobie wpisac nazwe i nick jaki sie chce gdzie weryfikacja .wiem ze wielu mnie nie lubi ale mam to w tyle ide do pracy pracowac

Spawacz

Czasy na spawanie łyżki sa (usunięte przez administratora) śmieszne kogos ponioslo i to grobo i w dodatku jeszcze Jogobella chodzi i zawraca (usunięte przez administratora) kolejna nie potrzeba osoba w tej firmie.

Czy kandydat na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a w firmie DEKPOL S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Marcino1978

Ja p......e ludzie co wy tu wypisujecie niszczycie tym firme w ktorej pracujecie ja tu pracuje z przerwa od lat ale wiezcie mi i tak jest super zachowujecie sie jak baby dam wam przyklad ....jak o bosiu pisali ze dze morde na stronce o zblewie to odpowiedzial ...niech pani zadzi 200 ludzmi z ktorych polowa to alkocholicy i niech pani sie nie wydziera ... Opisujecie lecha zbycha i innych anonimowo stancie przed nimi i powiedzcie to co piszecie ..no ale trzeba miec jaja ..pracujcie i zarabiajcie bo nie jest zle moze byc gozej jak szef wkoncu sie wkurzy i zamknie firme wtedy zatesknicie ..

Witi

Czy ktoś jest zmuszany do pracy w Dekpolu..człowieku zwolnij się jak Ci źle..

Łukasz
@Witi

To, że ktoś uważa, że wynagrodzenie jest zbyt niskie nie jest jeszcze podstawą do odejścia z pracy, więc nie powinieneś dawać takich rad. Co Ty myślisz o wysokości pensji i czy jesteś z niej zadowolony? Obowiązuje pakiet socjalny z bonami na święta i dofinansowaniem do wypoczynki letniego? Chętnie się tego dowiem.

@Witi

Wszystcy narzekaja a ja mam pytanko czy przyszli pracowac czy posiedziec sami gamonie niszczycie swoja firme i miejsce pracy ciagle nazekanie i stekanie ale bedzie ok bo wchodzi akord i skonczy sie narzekanie slabi odpadna

Cycus

Koledzy spawacze uważajcie na spawacza Lecha B jest największym ściemniacze w Dekpolu mało co robi kradnie godziny z innych łyżek a wy na to musicie zapiepszac. Kłamie na każdym kroku wchodzi kierownikom w tyłek ,lider a guwno pojęcia ma o robocie na szczęście ja już nie będę tego oglądał powodzenia koledzy uwarzajcie na niego

Rudyłeb2
@Cycus

Lech to stara konfitura!!!!

@Cycus

Ale wy koledzy jestescie wredni zacznijcie wreszcie uczciwie pracowac a nie szukac wymowek lecha znam od poczatku i jest z was wszystkich najucciwszy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DEKPOL S.A.?

Harry

Głupie pytanie, głupia odpowiedź ????

Trans-mark

Czy można prosić szefa firmy o kontakt i poinformować go jak zachowują się jego pracownicy,takich jak to olewają a szefo nie wie o tym.

Trans-mark

Duża firma i chwali się osiągnięciami ale w jaki sposób ? Szukają firm które za sponsorują im budowę a oni wezmą kasę, Skoro mają tak duży kapitał dlaczego mniejszym firmom proponują zlecenia i termin płatności 30 dni po zakończeniu prac, co jeśli prace przedłużają się nie z winy podwykonawcy? Szukają w mniejszych firmach sponsorów.

#ktoś#

Widać powrót pewnego gościa do pseudo zarządzania produkcją - powrót do złej przeszłości = upadek dekpol łyżki . Szkoda, że dyrektorzy tego nie widzą lub nie chcą widzieć .

GRZEŚ
@#ktoś#

Kłamie na każdym kroku. Wykorzystuje pracowników do swoich głupot obietnicami podwyżek . Tak było i będzie zawsze nie zmieni się.

Zbyszek
@#ktoś#

Koleś stracił swojego drona , przydupasa spawacza pomału rozpada sie gang swiezakow .

Radek

Myślę, że ocena kierownictwa nie należy do pracowników!

Lulek
@Radek

A do kogo należy ocena przełożonego. Chyba pracownicy wiedzą najlepiej.

Dominika
@Lulek

Opinie pracowników mogą być bardzo pomocne pod warunkiem, że są pisane w sposób rzetelny i merytoryczny. To ważne abyśmy mieli świadomość, że każdy może przeczytać nasz komentarz. Czy Ty pracujesz obecnie w DEKPOLu?

spawacz

kierownictwo jest do niczego

Marcuś
@Radek

Ocena też należy do pracowników, zyjemy w demokratycznym państwie, wszystkie nieprawości trzeba ujawniać.

@spawacz

To pokieruj się sam jak potrafisz, baranie

EjNoTyWeź
@Lulek

Ocena jakiegokolwiek pracownika i to bez rozróżniania na stanowisko, szczebel czy dział, w którym pracuje należy zawsze i wyłącznie do tego kto ją zatrudniał i kto płaci za świadczoną przez niego pracę - czyli rzecz jasna Pracodawcę. To przecież jest od zawsze jasne jak słońce i proste jak drut. P.S. Co za pomylone czasy nastały żeby ludzie mieli problemy z takimi oczywistymi oczywistościami . . .

;) ;) ;)
@Marcuś

Z pewnością Marcuś pomyliłeś Publiczną Scenę Polityczną z P r y w a t n ą F i r m ą . . . żeś wyjechał z tą demokracją i ujawnianiem nieprawidłości . . . chyba wcześniej pracowałeś w NIK-u lub jakiej innej państwowej kontroli ;)

Lem

Czy szukają kierwców??

No
@Lem

Nie, kierowników

Jak som darmowe japka to ja chcem do dekpolu. Umiem grac na gitarze...

Milowy krok.

Na łyżka krok w stronę wiosennych porządków postawiony. Pomalu zaczynamy tworzyć całość. Dyrektorzy i kierownicy po otwarciu oczu robią grunt pod przyszłość dobrej atmosfery i kończą z faworywaniem monterskiego dna. Brawo dla dobrych zmian.

Wielka stopa
@Milowy krok.

Teraz kolej na tych spawaczy konfidentow i alkoholika...

@Milowy krok.

Zmiany są, ale tylko pozorne, bo dyrektor nie chce żeby coś się zmieniło. A osoby które mówią za dużo prawdy są niemile widziane w tym zakładzie.

cin

Potwierdzam, pracuje już ładnych parę lat na konstrukcjach i jest to dobra robota. Mamy nową szatnię, stołówkę. nawet dostajemy jabka. Spawaczy jest coraz więcej, nawet wracają "ze starej załogi" to chyba o czymś świadczy. Spawacze dobrzy zostają, słabeusze po kursie z pośredniaka odpadają natychmiast bo dyro pilnuje jakości. Nie ma popeliny bo spoinki muszą być luks. Akord jest, nieststy trzeba zapier...... zeby zdążyć, także różowo nie jest, ale gdzie jest. Kto dobrze robi zarobi.Proste jak budowa cepa.

Ok

Może jabłka inteligencie

Cin je........bnij się wvłeb

M.M.

O wow! Dla tych jabłek przyjdę do pracy do Dekpolu! :D

@cin

Chyba sie skuszę na te jabłka i stołówka i szatnia nowa wow

Stoczniowiec

Spawanie na wyścigi, zero jakości a później się dziwią że reklamacja łyżka się rozleciala...

obcy

Zła atmosfera, mobbing, nieuzasadnione niezgodności w pensji jak tu pisza pracownicy, czesta rotacja pracowników na mniej wykwalifikowanych bez jakich kolwiek doswiadczen może doprowadzić do tragedii, a wtedy tykko sąd, prokurator,

Panie prezesie prosimy o interwencję na konstrukcji brygadzisci nic nie robią filmy na Youtube oglądają jakieś dziwne przywileje mają zamiast pracowac to nic nie robią jeden to wg się nie przebiera tylko w dżinsah chodzi.brak jakiej kolwiej atmosfery na hali prawdziwi fachowcy odchodzą (usunięte przez administratora)tak nie może być. . .

Konstrukcje to (usunięte przez administratora) betonowe dna

Zostaw merytoryczną opinię o DEKPOL S.A. - Pinczyn

• Jak się pracuje w DEKPOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DEKPOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEKPOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DEKPOL S.A.