Multidekor Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Multidekor Sp. z o.o. Sp. K.

Ja mam pytania odnośnie pracy w firmie, ale jako projektant scenografii świetlnej. Na stronie firmy znalazłem taką ofertę pracy. Chce dowiedzieć się, czy podczas rekrutacji firma daje zadanie które trzeba wykonać w Adobe? Bo wymagają znajomości tego programu, a ja umiem go używac, ale nie mam na swoim prywatnym komputerze. I nie miałbym jak tego wykonać.

mm

Nie polecam tego pracodawcy. Osoby są zatrudniane rzekomo na stałe, ale po zakończeniu okresu świątecznego albo nawet w trakcie są zwalniane. Tak też było w moim przypadku i jak się później dowiedziałam w przypadku kilku osób które były przede mną i po mnie. Opiszę wam całą sytuację. W okolicach września i października są zatrudniane osoby do biura na czas próbny z obietnicą stałego zatrudnienia. Podczas trwania zatrudnienia są składne obietnice, awansu, podwyżki stałego zatrudniania, itp, itd. No i wszystko wydaje się SUPER. Niestety pod koniec okresu próbnego to jest przed samymi świętami. Z wielkim żalem zapada decyzja o "redukcji etatu" i następuje wypowiedzenie. Bez uprzedzenia praktycznie z dnia na dzień. I nie jest to pojedyncza sytuacja powtarza się to z co roku. Co roku jest szukana osoba na stanowisko zatrudniana i zwalniana jak już skończy się gorący okres zamówień dla MULTIDEKOR. I nie chodzi mi o to że straciłam pracę w tak okropny sposób 5 dni przed. Ale uważam że jest to nieuczciwa praktyka. Ponieważ powinno być od początku powiedziane że osoby sa szukane tylko na okres 2-3 mc. max do świąt. Ja nie szukałam pracy tymczasowej i tak mi powiedziano że jest to praca na stałe. I tylko dlatego się zdecydowałam na pracę po drugiej stronie Wawy. Gdzie dojeżdżałam do niej ponad godzinę w jedną stronę. I ktoś może mi zarzucić że może się nie sprawdziłam, że byłam słabym pracownikiem. Tylko dlaczego zatem dzień wcześniej rozmawiałam z przełożoną, że chce mnie wziąć na swoją asystentkę, a następnego dnia przyszła kadrowa i dała mi wypowiedzenie. Wiem że jest tak co roku czy to praca w biurze czy na hali jest to praca do świąt kiedy jest najwięcej roboty a później wyrzucą cię jak niepotrzebną rzecz. NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY Z CAŁEGO SERCA!!!!!

Duchnice Nowy wpis
@mm

Witaj. Kiedys pracowalem na magazynie w Konotopie. Ale na szczęście nie dałem im tego co potrzebują bo przyszedłem we wrześniu a sam ucieklem juz gdzieś przed koncem listopada. Niektorzy inni nowi nawet szybciej niz ja. Po prostu nie dało się tu już wtedy wytrzymać. Ludzie toksyczni nie wiadomo skąd, żadnej znajomej twarzy z okolicy a przecież tu mieszkam. Niektórzy niedomyci i roznoszący zarazki. Ciągła kontrola na kamerach, zatrudnienie przez jakąś zewnętrzna spółkę z o.o z wpisana fikcyjna czynnoscia na umowie zlecenie, po miesiącu UOP też na te spółkę. Do tego praca ze szkodliwymi odczynnikami chemicznymi po parę godzin dziennie gdzie nie było nic takiego na skierowaniu na medycynie pracy. Dodam że nie mogłem doprosić sie o odzież roboczą i zmarnowałem swoją własną. Nie otrzymalem wynagrodzenia za nadgodziny ktore jest z reszta pod stolem a nie w glownej wyplacie. Szczerze odradzam. Jest tyle lepszej pracy w tej okolicy i wystarczy znaleźć te właściwą metodą prób i błędów. Mnie na szczęście się udało. Wreszcie dobrze zarabiam i pracuje w nowoczesnej branzy. Nie warto marnować czasu na taka firme jak Multidekor gdzie kultura pracy stanęła na poziomie lat 90.

Agacia Nowy wpis

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko brand managera z j. angielskim. Jest to praca hybrydowa (stacjonarna + zdalna). Można wiedzieć, jak dokładnie jest ona rozłożona? Ile dni pracuje się z domu, a ile z biura? Stabilne warunki zatrudnienia z perspektywą długookresowej współpracy - tego można się tutaj spodziewać. Czyli na jak długo otrzymuje się UOP? Napiszcie, jeśli cokolwiek w tej kwestii wiecie

Wiecie może, czy w Multidekor Sp. z o.o. Sp. K. szukają chętnych na staż?

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko brand manager z językiem angielskim. Firma oferuje pracę hybrydową. Ile dni pracuje się z domu? Zapewniają również stabilne warunki zatrudnienia z perspektywą długookresowej współpracy. Czy to oznacza, że można liczyć na umowę o pracę na czas niekreślony? Dajcie znać.

Kierownik magazynu

3/5 + Pomimo umowy zlecenia,pracę czy dzieło $ się zgadza + Dobry dojazd -pracownicy i kierownictwo -w sezonie harówka ponad normę -z góry traktowanie pomimo że obiecują gruszki to musisz słuchać się ludzi którzy są tam po znajomości w "rodzinnej" firmie a sami nie mają pojęcia o robocie i się (usunięte przez administratora)

Nieznany

Ruskim też robią

Kik

Z perspektywy spawacza montera perspektywa wygląda tak że trafiasz do ekipy która trzyma za pałe brygadzistów i kierownika i zaczynają się schody. Pieniądze nie kiepa ale atmosfera w pracy tragedia starzy pracownicy kij w (usunięte przez administratora) i wszystkie rozum posiadali arogancja i traktowanie z góry .

Czym Multidekor Sp. z o.o. Sp. K. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Maciek

Niczym

@Maciek

Hej, a wyjazdy integracyjne, spotkania świąteczne w Multidekorze? Jak dbają o atmosferę w firmie? Czy jako pracownik niskiego szczebla ma się szansę na awans wewnątrz firmy?

Maciek

Opowiem wszystkim o pracy w tej firmie. Jeżeli chodzi o atmosferę w firmie jest bardzo fajna dużo bardzo pozytywnych ludzi. Zawsze pomogą podpowiedzą jak czegoś nie potrafisz ( mówię z perspektywy pracy jako elektryk ). W okresie swiątecznym praca jest po 12h, ale każda godzina jest premiowana wiec tutaj z ich strony bardzo fajnie. Problem zaczyna się z podejściem do pracownika ich zdaniem każdego pracownika da się zastąpić pracownikiem z Ukrainy. Jeżeli ktoś chce nauczyć sie rzeczy które wykorzysta kiedyś przy czymś innym to musi mieć szczęście. Miło wspominam 1,5 roku pracy w tej firmie i pozdrawiam wszystkich z którymi pracowałem.

@Maciek

Hej @Maciek, myślisz, że jeżeli ktoś chciałby dorobić sobie i zatrudnić się do pomocy przy montaży jako elektryk w okresie świątecznym miałby szansę? Czy Multidekor zatrudnia pracowników sezonowych?

Cześć, czy jesteś pracownikiem Multidekor? Powiedz, czy wynagrodzenia oferowane przez firmę są konkurencyjne na rynku pracy i jaki styl zarządzania mają przełożeni w firmie.

Hej, Multidekor poszukuje kandydata na stanowisko designer: https://www.multidekor.pl/o-nas/kariera/designer/. Jak wygląda ścieżka kariery w firmie, rozpoczynając od tego stanowiska? Podajcie proszę więcej informacji na ten temat.

Kamil

@piokam ale o co oskarzenia?

Piokam

Jak widać wszystko sie zgadza, bespodstawne oskarżenia pracowników firmy przeciwko dowodom. Zdecydowanie mobbing ale są jeszcze instytucje które sie tym zajmują a całkiem sporo tam uchybień

Czy zdarzają się nadgodziny w Multidekor Sp. z o.o. Sp. K.?

Sąsiad

Zdarzają się. I to w wymiarze przekraczającym sumę godzin pracy 12 na dobę, czyli z naruszeniem przepisów prawa pracy

Juka

Czy ktoś wie co się stało, że drugi raz wisi ogłoszenie na specjalista ds. Kadr. Coś nie tak z działem HR?

@Juka

Ogłoszenie jest już nieaktualne.

Lidia

Na stronie internetowej firmy Multidekor w zakładce "Kariera": https://www.multidekor.pl/o-nas/kariera/ możecie znaleźć bardzo wiele atrakcyjnych ofert pracy. Aktualnie firma chętnie zatrudni na stanowiska: Graphic Designer, Asystent działu, Magazynier, Spawacz, Elektryk, Pracownik produkcji, Montażysta dekoracji oraz Specjalistka ds. dokumentacji magazynowej. Szczegółowe wymagania, jeśli chodzi o poszczególne stanowiska znajdziecie na podanej przeze mnie stronie. Czy ktoś z Was znalazł coś odpowiedniego dla siebie?

Jarzynka

Wszystko dokładnie słowo w słowo jak Pan niżej opisał, Praca straszna !!! nie Polecam nikomu

Porządny obywatel

Dokladnie jak niżej, go work bierze pieniążki od multidekor za usuwanie komentarzy to wstyd i hańba jeśli te komentarze zostaną usunięte zgłosze to do odpowiedinej instytucji i prawdopodobnie pożegnacie się z tym portalem Panowie admini.Ludzie którzy szukają opinii o firmie powinni wiedzieć co sie w niej wyczynia.

Nieinteresujsie

Widze że ostatnie komentarze związane pracą na hali konotopa zostały usunięte także i mój tak więc napisze ponownie ale w znacznie skróconej wersji. Pracy nie polecam nikomu, atmosfera kiepska, nigdzie tak mi sie zle nie pracowało jak tam, trzeba mieć nie równo pod sufitem by tam pójść.

Zostaw merytoryczną opinię o Multidekor Sp. z o.o. Sp. K. - Piastów

• Jak się pracuje w Multidekor Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Multidekor Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multidekor Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multidekor Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Multidekor Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multidekor Sp. z o.o. Sp. K.