Opinie o Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex w Kraków

Nie polecam Nowy wpis

Praca czy praktyki powinna być świadczona pod okiem osób które praktykują w zawodzie, wdrażają młodym adeptom normy etyki zawodowej i mają doświadczenie na sali rozpraw. Tutaj tego nie znajdziecie

prawnik Nowy wpis

Nie polecam - kancelaria nie jest prowadzona przez adwokata ani radcę prawnego i nie ma możliwości zobaczenia jak wygląda praca w tych zawodach. Praktykanci wykonują głównie pracę sekretariatu, odbieranie telefonów, ksero, wysyłka poczty. Osoby udzielające porad były świeżo po studiach (mgr prawa) więc salę sądową znają co najwyżej z praktyk. Szukajcie kancelarii adwokackich i radcowskich - tam można zobaczyć jak to na prawde wyglada.

ona Nowy wpis

@Polo czemu można sobie darować, nie podoba Ci się tu?

Michalina Nowy wpis

@polo co masz na myśli?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Polo

Można sobie darowac

Anita

Nie każda firma jest od początku wielka i bardzo prężna , czasami wolniej to idzie ale nie gorzej, polecam!

@Anita

Ale ta firma jest już na rynku bardzo dużo. Czy mówi się potencjalnym pracownikom że nie macie Państwo pojęcia o prawie??

Karol
@Mim

W jakiej kwestii według Ciebie firma nie ma pojęcia o obowiązującym prawie? Zaciekawiła mnie Twoja wiadomość, dlatego też chciałbym prosić Cię o jej sprecyzowanie. Zrobisz to?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex?

mim

nie liczyłbym na to

Karol
@mim

W takim razie mam rozumieć, że zatrudnienie jest tylko i wyłącznie na podstawie umowy zlecenie bądź umowy o pracę na czas określony? Bądź tak miły i napisz dokładnie, jak to wygląda.

@Karol

To działa na zasadzie - obiecanki cacanki. Tam oczekuje się samodzielnej pracy od osób które nie mają doświadczenia. Prowadzący firmę nie są prawnikami, nie mają żadnej wiedzy o specyfice zawodu, od kogo więc się uczyć? Szczerze współczuję klientom

@Karol

Umowa zlecenie i wynagrodzenie prowizyjne. Bardzo słabo a odpowiedzialność ogromna

Ula

Zawsze możemy zmienić firmę. A może chęci do pracy są zbyt słabe?

Mateusz

Nie polecam. Zawodu trzeba się uczyć pod okiem doświadczonego adwokata lub radcy prawnego. Pierlex oferuje tanie porady, ale też ich cena jest adekwatna do jakości.

Tomasz

Jeśli ktoś szuka praktyk to nie ma jeszcze takiej wiedzy. Dlaczego więc ocenia się kancelarię zupełnie jakby robił to specjalista?

@Tomasz

Praktykant niekoniecznie jest niedoświadczonym i naiwnym świeżakiem. Dużo studentów robi praktyki w trakcie studiów nie w jednej kancelarii dlatego ma porównanie. I praca w postaci kierowania i odbierania telefonów w sekretariacie niekoniecznie jest spełnieniem oczekiwań

Niezadowolony

Nie polecam! Warto odbyć praktyki/staż ale w kancelarii adwokackiej bądź radcowskiej, gdzie osoby prowadzące mają rzeczywiście wiedzę i pojęcie o specyfice zawodu. Pierlex to nie jest kancelaria adwokacka ani radcowska.

Asia

Zdecydowanie nie polecam. Moje sugestie dla Kancelaria Prawna PIERLEX: J.w

Mam pytanie czy kancelaria w dalszym ciągu prowadzi praktyki? Czy dowiem się coś więcej w temacie?

dokren

Warto się nimi zainteresować, @Praktyki właśnie pod względem praktyk, bo normalnie i tak ciężko jest znaleźć zatrudnienie , a po tej firmie ma się dobry staż, dostaje się bowiem swojego opiekuna który sporo pomaga

Praktyki

Skończyłam praktyki w Pierlex i muszę przyznać że wiele praktycznej wiedzy mi po nich pozostało. Teraz od czasu do czasu wpadam na kawę bo atmosfera naprawdę rewelacyjna :)szczerze polecam, jak dotąd moje najlepsze doświadczenie w zawodzie :)

Aneta

Ja tez miałam tam praktyki i bardzo dużo z nich wyniosłam, a przede wszystkim podobało mi się że nie było niepotrzebnego stresowania, jak na wcześniejszych moich praktykach. Spokojnie mogłam o wszystko pytać i wspólna kawa w wolnej chwili też była. Jeśli chodzi o zarobki to prawnicy tam nie narzekają, podobno pensje dobre, ja bym chciała tam pracować patrząc na warunki a przede wszystkim atmosferę

Nestea

A jak wyglądają u nich zarobki na stanowisku prawnika?

Mateusz

Odbywałem tam praktyki i wiele mi to dało. Sama wiedza teoretyczna niewiele daje w tym zawodzie. Cenię sobie zdobyte doświadczenie, zwłaszcza że pozwolono mi aktywnie brać udział w sprawach, tzn. sporządzałem pisma, wyszukiwałem potrzebne orzeczenia i byłem też kilka razy w sądzie. Ja polecam

Aga

Ja też właśnie skończyłam praktyki (2 miesiące) i na prawdę polecam. Miałam dużo do czynienia ze sprawami merytorycznymi i dowiedziałam się o wiele więcej niż na wykładach i ćwiczeniach. Zupełnie inna wiedza i bezcenne doświadczenie. Co do atmosfery - zero stresu i fajne przyjazne nastawienie. Jeśli ktoś chce się nauczyć czegoś od strony praktycznej to naprawdę warto.

ja właśnie zakończyłam praktyki w kancelarii Pierlex i powiem szczerze że jestem mega zadowolona - nie spodziewałam się takiego zaangażowania mnie w merytoryczne zadania, przekonałam się że przepis w kodeksie a jego zastosowanie to dwie różne rzeczy i upewniłam się że chcę wykonywać ten zawód. Bez stresu, w fajnej atmosferze. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex - Kraków

• Jak się pracuje w Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex?

Zobacz opinie na temat firmy Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paulina Michalik-Stojak Grupa Pierlex
3.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Przy Rondzie 55 lok. 2
    31-547 Kraków