Opinie o Expertus w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Expertus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Expertus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expertus w Katowice

Jakie są mocne strony pracodawcy Expertus?

Jak się pracuje z ludźmi z Expertus?

Puerto Rico Nowy wpis

Całkiem fajnie - chyba, że jesteś ich dłużnikiem, wtedy masz problem.

Robert

Ktoś może powiedzieć jakie teraz dają warunki w firmie? Jeden z pracowników napisał że odszedł bo rozczarowały go warunki. To są inne niż przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej czy jak? Wyjaśnicie?

Pedro Nowy wpis
@Robert

U mnie warunki były takie same i wszystko się zgadzało, pozdrowionka dla ekipy.

Lola

Czytam opinie i widzę, że jednoosobowy dział HR robi dobrą robotę w poprawianiu wizerunku firmy na goworku i w sieci. Zaczarowali mnie też podczas rekrutacji. Niestety potem już było tylko gorzej i po krótkiej chwili uciekłam jak najdalej i jak najszybciej. Dla mnie było to najgorsze doświadczenie zawodowe, jakie miałam. Zdecydowanie nie polecam.

@Lola

Potwierdzam w 100%.

Firma Expertus poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jaka atmosfera jest między działami w Expertus?

Pomiędzy osobami. Tam jeden dział to jedna osoba i jakieś

Gepardinio

Coś się zadziało, bo w zakładce kariera zniknęły cytaty i zdjęcia obecnych pracowników: pani Roksany K i pana Piotra, który tutaj tak strasznie chciał się konfrontować :) czyżby prezes stwierdził, że ludzie nie nabiorą się na stockowe zdjęcia z Internetu i opinie osób, które nie istnieją? Zastanawia mnie również jakie "niezbędne narzędzia pracy" oferujecie dla asystenta handlowca? telefon stacjonarny? Dla wszystkich, którzy się zastanawiają czy wysłać tam CV - przeczytajcie dokładnie wszystkie opinie byłych pracowników (tych prawdziwych, a nie wpisów, które uskutecznia zarząd Expertusa). Z fartem!!

@Gepardinio

Radziłbym trochę ostrożniej bo naruszasz przepisy cywilne i karne tymi wpisami, a w necie nie jesteśmy anonimowi .. Zapewniam Cię też, że istnieję i schlebia mi, że uważasz mnie za tak przystojnego, że moje zdjęcie jest stockowe hahah

@Piotr K

Które konkretnie artykuły kk bądź kc naruszam?

@Gepardinio

Nie udzielam darmowych porad prawnych, ale na Twoim miejscu zacząłbym szukać tych przepisów o naruszaniu dóbr osobistych, oczernianiu i mówieniu nieprawdy;)) pozdrawiam serdecznie!

@Piotr K

Proponuje dokładne sprawdzenie czym jest naruszanie dóbr osobistych. To po pierwsze. Po drugie, wszelkie moje wpisy są moją obiektywną oceną firmy jako byłego pracownika. Każde zdanie jest zgodne z prawdą i powiela się z opiniami innych użytkowników/byłych pracowników tutaj na forum.

@Gepardinio

Nie chce mi się piętnaście razy wskazywać Ci gdzie i kiedy dopuściłeś się kłamstwa i pomówiłeś nas. Radzę tylko żebyś był ostrożniejszy w tym co piszesz bo możemy stracić cierpliwość, pozdrawiam serdecznie.

Na jakie wsparcie w Expertus mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kolega

Witam, wszelkie prawa są przestrzegane, myślę że czasy kiedy było inaczej już w Polsce odchodzą w przeszłość, czy się mylę? Pozdrawiam serdecznie.

"Smutny" były pracownik

Zastanawia mnie to , że są nowe opinie na temat pracodawcy a w Firmie brak nowych osób tylko jeden stały pracownik w dziale handlowym i zarząd a nowych ludzi brak płaca godna bo nie można powiedzieć ,że nie ale tak jak są inne komentarze pracuje się po to aby żyć a nie żyje po to aby pracować i dla mnie najważniejsza w pracy jest atmosfera której niestety w tej firmie brak a najlepszym namacalnym dowodem jest to ze firma ma 20 lat a pracownicy zmieniają się co kilka miesięcy dla nowych osoby ,rekrutów taka sugestia zastanówcie się dobrze czy chcecie w takiej firmie pracować

Expertus - Dział HR
@"Smutny" były pracownik

Dziękujemy za Pana opinie i pozytywne odniesienie się do stawek wynagrodzeń. Jako firma posiadamy stałych pracowników, ale także grono wieloletnich partnerów biznesowych, co świadczy o naszej dobrej, wzajemnej współpracy i stabilności na rynku. Zakres obowiązków na danym stanowisku zawsze przedstawiamy na rekrutacji i dalszym szkoleniu. Jeżeli posiada Pan zastrzeżenia, co do charakteru lub wymiaru czasu pracy, to prosimy o przesłanie szczegółów na rekrutacja@expertus.biz.pl. Na pewno przeanalizujemy Pana uwagi.

@"Smutny" były pracownik

Na marsie też jest gęsta atmosfera, mnie tam jednak bardziej interesują pieniądze ;) pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego dla Ciebie, dużo zdrowia!

PrawdaWOczyKole
@Expertus - Dział HR

Szkolenia po 16 to czas prywatny, a nie brak zaangażowania

zawodowiec
@PrawdaWOczyKole

Ja byłem na szkoleniach z tej firmy w tygodniu w normalnych godzinach tj. od 9 do 15 kilka dni. Z tego co pamietam można było z szefostwem zostać po godzinach, ale to chyba spoko że oni poświęcali swój czas żeby nam pomóc, ciężko żeby rzucili swoje obowiązki i pomagali handlowcom i w ogole robili wszystko za nich :)) pozdrowienia, a w jakich latach pracowałeś? Chyba dawno?

Wolny

Pracowałem tam kawałek czasu temu. Prowizji z podpisanych umów nie zobaczyłem. Bo po trzech miesiącach się pożegnalem. Praca w tej firmie to coś dzięki czemu już nigdy nie zgodziłem się na pracę na etacie. Dziś mam własny biznes. I to właśnie firmie expertus zawdziecka motywację by nigdy nie zginąć karku przed ludźmi którzy pod pozorem zatrudnienia ie nią leczą rozmaite kompleksy.

@Wolny

Działamy od ponad 20 lat i nie mamy żadnych kompleksów. Życzę powodzenia w rozwoju swojego biznesu, dużo zdrowia w czasie pandemii i przede wszystkim jak najmniej problemów z windykacją wierzytelności, pozdrawiam serdecznie!

śmieszek
@pracownik

Wyciszysz z ludzi soki, karma wraca. Może sam usiądziesz na słuchawkach. A teraz zapłać aby usunąć ten wpis ????

młody
@śmieszek

Musisz mieć bardzo silną psychikę, że się tak odgrażasz tutaj :D:D:D:D

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Expertus?

były

Było kilka wyjazdów, ale to było przed pandemią, teraz nie wiem.

były

Ja nie polecam bo zatrudniłem się jako handlowiec a oni kazali mi się kontaktować z klientami.. nie rozumiem..

Mirek

Również widziałem ogłoszenie. Obecne opinie są jak najbardziej na plus ale natknąłem się również na opinie że jest straszna inwigilacja ... zakaz używania komórek ... rozliczanie z wyjścia do toalety ... i straszna presja co prawda opinie sprzed kilku lat pytanie czy w tym temacie się coś zmieniło skoro tyle pozytywnych opini. Czy zwykłu telemarleter również może liczyć na dobre zarobki czy tylko Ci terenowi doradcy. Czekam na odp. Narka

R.K.
@Mirek

Witam, Opinie sprzed wielu lat nie miały nić wspólnego z rzeczywistością, wydumane pretensje. Firma stabilna i zapewniająca stałą, dobrą pracę . O wynagrodzenie nie ma obaw - zawsze na czas i współmierne do jakości pracy. Polecam jako wieloletni pracownik, dający gwarancję zadowolenia z wyboru pracy w tej firmie.

@R.K.

to pisałam ja Roksana Kowalska aka Piotr Dobija prezes zarządu.Mirek nie daj się nabrać!

znajomy
@Gepardinio

Negatywne opinie są od byłych pracowników, którzy nie rozumieją na czym polega praca w dziale handlowym. Z byłymi pracownikami jest jak z byłą dziewczyną - ciężko o obiektywizm :) pozdrawiam i zapraszam do rekrutacji! :)

PrawdaWOczyKole
@R.K.

Jaka gwarancja za minimalne, weź przestań P.

znajomy
@PrawdaWOczyKole

Nie oceniaj ludzi swoją miarą i swoją stawką..

Była

Firma całkiem ok. Jak ktoś ma zasady i chce mu sie pracować to dobre miejsce.

Lll
@Była

Co to znaczy że ktoś ma zasady? Firma chyba też powinna mieć zasady żeby tego samego wymagać ????

Jolanta
@Lll

Masz całkowitą rację - firma również powinna działać według ściśle określonych zasad. Zapewne jesteś albo byłeś zatrudniony w Expertus, co dobrze się składa, bo pilnie szukam informacji na temat pracy w tej firmie. Oferują tam umowę na czas określony czy od razu na nieokreślony?

Pedro

Ja tez uciekłem jak tylko dostałem skierowanie na badanie na stanowisko telemarketera. Na rozmowiw kazali z marszu wykonac tel do jakiejś firmy z kartki z danymi która mi dali a na skierowaniu nie było zadnych szkodliwych czynników więc podziekowałem bo sorry ale to nie komuna zeby dzwonic z tel stacjonarnego z reki a dane miec na kartkach skoro firma nie potrafoła zapewnic komputera to sorry bo pracując przy komputerzw powinno być to uwzględnione w szkodliwych warunkach. Naczytalem sie dobrych opini o super zarobkach a to co mi zaproponowali to smiech na sali. Znalazlem lepsza prace lepiej platna a Expertus to jak dla mnie pomyłka.

Zaciekawiony typ
@Pedro

Z tego co wiem laptop nie musi być wymieniony w tych warunkach :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Expertus?

Pracownik01

8 16

Magdocholiczka

Witam. Czy rekrutacja się już zakończyła?Wysłałam kilka razy swoje dokumenty aplikacyjne i cisza a bardzo mi zależy na tej pracy i mam naprawdę spore doświadczenie w tej branży. Czy szukają jednej osoby czy więcej na telemarketera?

Magdocholiczka

Witam. Szukam pracy i zastanawiam się nad aplilowaniem widzę że jest ogłoszenie o telemarketerze. Posiadam wieloletnie doświadczenie w call center w tym KrD. Na jakie warunki można liczyć i jak wygląda praca? Bardzo bym chciała się do Państwa dostać. Posiadam referencje. Będe wdzieczna za odp.

Karol

Firma stabilna, dobrze oceniana więc i pracownicy mogą liczyć na dobre warunki, ja w każdym razie polecam!

Wynagrodzenie, możliwości rozwoju, warunki socjalne, atmosfera - w tej firmie wszystko jest na odpowiednim poziomie. Pracowałem tu ponad 2 lata i bardzo fajnie je wspominam.

Mikołaj
@Paweł

Ciesze się, że masz pozytywne wspomnienia z pracy w firmie Expertus. Możesz napisać, dlaczego właściwie nie pracujesz już w tej firmie? Odszedłeś z firmy z uwagi na chęć dalszego rozwoju zawodowego, czy może były zupełnie inne powody, które nie do końca od Ciebie zależały? Zachęcam, abyś opisał, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Roksana K.
@Paweł

Wszystko się zgadza, potwierdzam, że tak jest po chwile obecną, mimo upływu niemal roku od Twojej informacji. Co więcej, naprawdę trudno dzisiaj o Pracodawcę, dla którego rozwój zawodowy pracownika jest tak ważny, jak dla zarządzających w Spółce Expertus, ale o tym to trzeba się przekonać samemu.

Maro

Pracowałem kiedyś kilka lat a potem musiałem się przeprowadzić, miło wspominam, pozdrawiam stara ekipę!

Roksana K.
@Maro

Stara ekipa pozdrawia i Ciebie! Wszystkiego dobrego!

Zostaw merytoryczną opinię o Expertus - Katowice

• Jak się pracuje w Expertus?

Zobacz opinie na temat firmy Expertus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Expertus