Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o. w Łódź

Aneta Nowy wpis

To wynagrodzenie jest w euro? Pozdrawiam

Tom-z Nowy wpis

Pracowalem w firmie windpol na stanowisku montera urzadzen dzwigowych. Atmosfera w firmie to jej najwiekszy atut, jesli chodzi o zarobki wypada juz znacznie gorzej. Wyjatkiem byly kontrakty zagraniczne gdzie stawke liczono w euro i mozna bylo liczyc na kilkukrotnosc standardowego miesiecznego wynagrodzenia.Ogolnie polecam jesli ktos chce sie nauczyc fachu, potem z reguly ludzie odchodza na swoje..

Polecam firmę. Praca ciekawa chociaż momentami ciężko się wyrobić.. Wynagrodzenia na średnim poziomie ale muszę przyznać że zawsze na czas.

Dźwig

Płacenie wynagrodzeń na czas regulują zapisy ustawy a nie dobra wola Pracodawcy, za niewywiązanie się grożą niemałe kary. Oczywiście zakłądając, że my sami jesteśmy zaangażowani w pracę i nie spędzamy 8 godzin na grę w kółko i krzyżyk. Dyrekcja każdej firmy jest od tego by stworzyć i tak pokierować zespół, by każdy wiedział co i kiedy ma robić. Niektóre osoby powinny się naprawdę cieszyć, że w ogóle dostają pensje a inne z kolei nie mogą uznać teminowego wypłacania za wielki atut.

Małgorzata Nowy wpis
@Dźwig

Mam pytanie. Powyżej pojawiło się określenie, że cytując "momentami ciężko się wyrobić". Tak mi się nasunęło, że może to oznaczać sporo nadgodzin w Windpol? Dobrze wnioskuję?

gość Nowy wpis

Polecam firmę. Zadowolony klient.

Czy po rozmowie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Filipek

Najważniejsze, że firma jest dobra i przy chęciach do pracy gwarantowane jest zadowolenie!

pomagam

Firma u skraju bankructwa z brakami w kadrze. Pracownicy warsztatu chodzą nagminnie pijani. Nie polecam.

Pomagam to farmazoniarz
@pomagam

Ktoś bezczelnie napisal (usunięte przez administratora), pewnie z konkurencji. Firma oraz ludzie super. Dźwigi montowane oraz serwisowane perfekcyjnie, Windpol jest firmą wartą polecenia.

Pomagam
@Pomagam to farmazoniarz

Widać że pracujesz w tej firmie. Współczuję i sam zobaczysz że już niedługo komornik do was zawita. Apropo ludzi to ci "super" odeszli powiedz mi czemu?

Pomagam to farmazoniarz
@Pomagam

Mamy wolny rynek jedni przychodzą drudzy odchodzą, jak w każdej firmie. Bardziej interesujące jest dlaczego Ty tak piszesz o tej firmie co w ten sposób chcesz ugrać?

Grzegorz

@pomocny dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol organizuje dla swoich pracowników szkolenia? Jest możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i w efekcie uzyskania awansu? Rozwój zawodowy dla wielu osób jest decydującym aspektem przy planowaniu kariery zawodowej.

Weronika

Czy Twój komentarz dotyczy oferty pracy w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Usługowym I Obrotu Towarowego Windpol? Ten wątek jest w całości przeznaczony do publikowania informacji dotyczących wyłącznie tej firmy. Jeżeli Twój wpis odnosi się do innego pracodawcy, to bardzo Cię proszę o niezamieszczanie takich ogłoszeń.

Grzegorz

@peter a czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Czy można liczyć w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol na umowę o pracę? Do wynagrodzenia oferowane są premie lub dodatki pozapłacowe, jak na przykład karta sportowa? Takie informacje są cenne z punktu widzenia osób, które rozważają wysłanie tam swojego cv.

pomocny
@Grzegorz

Na umowę o pracę można śmiało liczyć, akurat pod tym względem atmosfera jest "rodzinna". Kartę sportową możesz dostać z OK System za coś ok. 80zł. Brakuje zdecydowanie monterów, jednak podstawowa stawka (usunięte przez administratora) nie urywa, chyba, że wliczysz delegacje to może jakoś na tym wyjdziesz.

Grzegorz

@Motyl, czy po takim czasie od dodania przez Ciebie postu, coś w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol uległo zmianie? Na szefostwo często się narzeka bez powodu, ale jak wyglądają zarobki, premie, itp. aktualnie?

peter
@Grzegorz

Ta firma jest żałosna, zarządzający leniwi, niekompetentni, z deficytem intelektualnym. Siedziba rodem z PRL, innowacje na poziomie Jasia Fasoli.

Motyl

Firmą zarządza dwóch niekompetentnych ludzi, więc nie należy się spodziewać mądrych i przemyślanych decyzji. Zarobki niewielkie, brak benefitów, rozpadające się auta i siedziba. W firmie da się wyczuć brak ambicji i chęci do pracy. Potwierdzam słowa "wykukanego", że młody obidoski oszukuje ludzi. Nie polecam pracy w tej firmie.

ojoj

Ja to się zastanawiam kiedy pokaże się taka oferta pracy na montera urządzeń dźwigowych, mam odpowiednie doświadczenie, a przynajmniej dobre stawki dają.

wykukany

junior obidowski oszukuje ludzi... młody, myśli ze jak dostał firmę w spadku to jest Panem świata. Szkoda bo to była naprawdę dobra firma. Marcin powinien się wstydzić przed założycielami

X-men

Firma jako zakład pracy ok , socjalu wcale, a o premiach można pomarzyć, zarobki no cóż żadnych rewelacji nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o. - Łódź

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Ks. Bp. W. Tymienieckiego 60/62

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe I Obrotu Towarowego Windpol Sp. z o.o.