Opinie o BI-ES Polska w Iława Niecała 9 lok. U1

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BI-ES Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BI-ES Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES Polska w Iława Niecała 9 lok. U1

Borusia - Bayern

Do Maja/Gość - starający się o pracę na kierowniczym stanowisku ... Najlepiej przeczytajcie wpisy z pierwszej strony np. gościa który podpisał się Były na szczęście wpis z 31.10.2012r koleś pisze prawdę o tym co chcecie wiedzieć ale jest jeszcze gorzej, ponieważ aby zarobić jakąkolwiek kase w tej firmie to jest w praktyce niemożliwe ponieważ jedno jest uwarunkowane drugim itd MASAKRA!!! Wiem co mówie bo wygrałem rekrutacje na stanowisko rks ale po rozmowie z prezesem i otrzymaniu warunków zatrudnienia poczułem sie jakbym siedział na tykającej bombie i szybko podziękowałem. Nie będę nikogo oczerniał ani gardził ale człowiek który chce się zatrudnić w tej firmie a ma trochę pojęcia o handlu to jest desperatem!!! Tak jak napisałem najlepiej poczytać wpisy z pierwszej sprony ...

eskobar

Pracowalem tam na "stonawisku menedzerskim" i mialem okazje poznac wlasciciela i jego strategie. Sprawy, podsluchy, wyzwiska (sam slyszalem), straszenie, przesluchania itd. mialy tam niby miejsce, az szkoda pisac. Koles ma centralnie nierowno pod suf.... Kobietom na produkcji po pensjach potrafi pojechac (przy pensjach w granicach 800-1000zl), nawet na swieta! - a sam jezdzi batmobilem. [usunięte przez moderatora] Ogolnie nie radze tam isc do pracy, ale wiem tez, ze czasami ludzie nie maja innego wyjscia.

łysy

No ładnie. Firma mająca międzynarodowe aspiracje, a flota jak w małej hurtowience...

maja

ph jezdza fabiami a kierownicy aveo? Cos dziwnie... Te aveo sa chociaz bez naklejek? Sorry, ze tak wypytuje o auta ale mimo iz jestem kobieta, jest to dla mnie istotne...

Przedstawiciel Handlowy

rekrutacja trwała 5 może 10 min, decyzja po godzinie z powodu braku zainteresowanych

jak się pan nazywa, skąd pan zna firmę, ile chciałby pan zarabiać.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
JAro

PH w firmie Uroda vel Bi es nie posiadają w autach: klimatyzacji, centralnego zamka, elektrycznych szyb, itp. Auto Fabia 1.2 60 KM, wersja GOLAS!! :).

maja

pewnie, ze istotne... Troche niska klasa samochodu jak na KRS... Te Aveo sa chociaz nowe? A klima w dzisiejszych czasach to koniecznosc w takim narzedziu pracy jakim jest sluzbowy samochod. Czy PH maja klime w autach?

były

RKS jeżdżą Chevrolet Aveo ale to chyba mało istotne czym? Dla mnie najważniejsze, żeby samochód był sprawny technicznie i miał klimę - te mają. Wiadomo, fajnie jakby był z górnej półki ale tu możesz o tym zapomnieć ;)

maja

jakimi samochodami jeżdżą Regionalni Kierownicy Sprzedazy po rynku tradycyjnym?

Nie obca

To mało wiesz nina, bo ostatnio jeden ph został awansowany na RKSa, jak się chcesz wypowiadać to zaczerpnij więcej info

gość

Czytałem... Zastanawiam się tylko czy są to w pełni obiektywne opinie? Jak wiadomo, owe opinie nie zawsze są podyktowane stanem rzeczywistym...

były

Jakbyś był choć trochę zainteresowany tym stanowiskiem to byś przeczytał wszystkie wpisy i miałbyś szczegółów aż nadto.

gość

Czy ktoś może podać więcej szczegółów??

mati

W tej firmie wszyscy [usunięte przez admina] poczynając od rozmowy kwalifikacyjnej a kończąc na zarobkach- wszystko mija się z prawdą, dlatego taka rotacja. A ostatnimi czasy jest jeszcze gorzej. Z żadnych obietnic się nie wywiązują. Nie nastawiaj się na sukces ani zawodowy, ani finansowy.

nina

Awansować w tej firmie? To dopiero zart!!! :D Tu premi dostać nie można, bo ciecia na kazdym kroku, a ty o awansie piszesz? Chyba że do innej firmy!

ZAINTERESOWANY

Kolego powiedz coś więcej o tych osobach bo byłem na rekrutacji na przedstawiciela handlowego i teraz zastanawiam się czy warto zawracać głowę, jeżeli maja takie osoby mną zarządzać. Napisz mi coś więcej ewentualnie na prywatnym mailu........ Pozdrawiam

a jak obecny kierownik magazynu jeszcze nie zwolniony? cos dlugo jest jak na ilawe

detal

Aniu Jareczek tylko podpowiada Prezesikowi kogo maja zwolnic i jaki etat i tym tylko plusuje i utrzymuje stanowisko przeciez on nic nie robi w tej Firmie.

Hello

Czytam te Wasze wpisy i zastanawiam się skąd w Was tyle jadu?? Trzeba było otworzyć sobie firmę i traktować ludzi na poziomie :).

zainteresowany

Duży ten pożar? Czy tylko słyszałeś(łaś), że coś tam się działo?

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES Polska - Iława

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES Polska?

Kandydaci do pracy w BI-ES Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES Polska
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.

BI-ES Polska