Opinie o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit Poland Sp. Z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigit Poland Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit Poland Sp. Z o.o. w Polska

wpieniony gość

[usunięte przez moderatora] Prawda jest taka że gdyby nie Pani [usunięte przez moderatora] połowa z nas nie umiałaby pracować, więc [usunięte przez moderatora] bo to jedna z lepszych pracowniczek w firmie! Poza tym daj coś od siebie to wtedy będzie miła dla was wszystkich, żałosne.

XYZ

a pitbul [usunięte przez moderatora] potrzebuje zeby ktoś ją porządnie wyruchał i wtedy siądzie na dupie, i moze sie wkońcu zmieni i będzie normalna i miła na operatorek

xxx

każda osoba która sie zwalnia z firmy sigid powinna być wezwana na rozmowe z panem dyrektorem a wtedy [usunięte przez moderatora] poleci .pa

ktoś taki jak wy

zaczne od [usunięte przez moderatora] i chciała bym powiedziec ze to p to nie oznacza wcale [usunięte przez moderatora] po drugie ,podziwiam [usunięte przez moderatora] za jej ryzyko jak ona traktuje nas pracowników zato że sie nie boi ale to do czasu bo ktos nie wytrzyma i potraktuje ją jeszcze gorzej jak p to tez nie oznacza pani potteksty które kieruje do naszej osoby to jest niedopuszczalne ale często słyszane ale tak naprawde powinna stanąć na maszynie a najlepiej na 4 naraz tak zeby nie mogła sie isc napic a tym bardziej zapalić .[usunięte przez moderatora] powinna nam dziękować że że pracujemy bo gdyby nie my to była by na bezrobociu i mam nadzieje że tak sie stanie ale dziwi mnie też jedna sprawa zy ludzie z góry wiedzą słyszą czy też czytają to co piszemy . a może niechcą wiedzieć . jak myslicie.pozdrawiam

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sigit Poland Sp. Z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Księgowy AR (Accounts Receivable).
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
be

pracy nauczyła mnie mama i [usunięte przez moderatora] nie musi mnie uczyć chyba ze ktoś nie byl nauczony z domu to fakt potrzebuje bata nad sobą,wystarczy odrobina dobrego wychowania czego tej p. brakuje , niestety :(

@be

Jeśli chcecie się tam przyjąć do pracy to tylko jeśli na prawdę nie ma gdzie, to zakład gdzie na kierowniczych stanowiskach są osoby po zawodowce bez przeszkolenia z zarządzania ludźmi, alkoholiczki wyzywające ludzi nie wybrednymi słowami, w końcu osoby z problemami maniakalnymi gdyby nie jedna osoba w tym zakładzie ludzie z chęcią pracowaliby dla swojego pracodawcy będąc mu wdzięcznym za prace, co wydaje sie być skuteczniejsze niż duszna atmosfera. Pozdrawiam przyszłych pracownikow

oneee

jakim wymaganiom zeby pracowac ponad norme!!!!PRZESTAN FLAKI SE WYPRUWASZ!!!!!!!!!!!!!!I MASZ CO WIECEJ OD NOWYCH PAN!!!!!![usunięte przez moderatora]

Pracowalam z Pania [usunięte przez moderatora] tyle czasu i dzieki jej wymagania nauczylismy sie pracowac. :) Pani [usunięte przez moderatora] jest osoba taka jaki kto dla niej taka ona dla niego, jest wymagajaca ale wyrozumiala :)

najwidoczniej pani (usunięte przez administratora) jest osobą wazniejsza w firmie niz pan dyrektor, a tobie szary robolu zal (usunięte przez administratora) sciska.

operator

(usunięte przez administratora)....SZKODA GADAC JAKIE KLIKI RODZINNE SIE BIORĄ. A STARY PRACOWNIK NIEMA NIC DOCENIONY,A NOWY PRACOWNIK KLIK I JUZ JEST TEAM LIDER....

Obcy

wszystko w tej firmie byłoby ok gdyby nie p. (usunięte przez administratora), której sie wydaje że jest ważniejsza od samego właściciela, zastrasza ludzi , miały być weekendy wolne ale ona zarządziła prace 7 dni w tygodniu, straszy dyrektorem który pewnie o tym nie wie, szkaluje ludzi , ciekawe ile jeszcze ludzie są w stanie znieść , jest ordynarna i (usunięte przez administratora) nic więcej nie jest w stanie tej firmie zaoferować , pozbyłbym się jej za nim firma straci wyszkolonych ludzi

S.P.A

kto ci powiedzial ze wloszki 5razy wiecej zarabiaja przyjedz do Fusignano zobaczysz co to sigit i co oznacza totalny brak organizacji

ktos taki jak wy

chcialyscie pracowac to pracujecie wiecie jak pracowali u nas obcokrajowcy za marne grosze teraz wy pracujecie u obcokrajowcow i widzicie jak to jest niektora kierowniczka nic o pewnych rzeczach nie wie a chce pokazac ze jest kims wychodzi na fajke kiedy chce z kim chce kto sie jej podoba a kto nie to nie wychodzi starsze kolezanki ktore pracuja jako operatorki chcac zapalic musza prosic dziecko o 30 lat mlodsze od siebie czy moze isc zapalic a wtedy zalezy od chumoru kierowniczki a przerwy na sniadanie sa wytypowane kiedy jaka kobieta z nas moze isc zjesc i chodzimy jesc w kilka osob tak ze na jadalni wystarcza 2 stoliki .ludzie to nie oswiecim przemyslcie to czy warto dac sie tak ponizac i prosic o wszystko nawet o glupie wyjscie na papierosa a co do kierowniczek to powiem tylko ze na drugiej polowie jadalni powinny byc rozstawione luzka tak zeby w czasie kiedy nic nie robia mogly isc spac i to z niektorymi audytorkami wynik z tego taki ze to nie to ze zadna z nas nie chce sie odezwac przed dyrektorem bo boi sie stracic prace bo oni tak nas wykozystuja bo kazdy wie ze ze jast kryzys i nie ma za duzego wyboru w znalezieniu pracy wiec dlatego wszystkie jestesmy wykorzystywani w tej firmie apeluje o troche ludzkosci i zrozumienia miedzy nami pracownikami

ludź :-)

Ludzie teraz wszędzie jest syf,pracownicy w wielu firmach są wykorzystywani, jak np w sigicie. Sam temat wypłat to szkoda gadać, cała zmiana pracuje miesiąc bez urlopów czy wolnego a itak każdy ma różne wypłaty. Zawsze coś brakuje, jak nie 50 zł to 100-masakra.Tak samo atmosfera w firmie-biurowcy,kierowniczki mają nas za nic, tak samo audytorki-nic nie pomogą,tłumaczac"nie mamy czasu" a tak naprawdę pare godz potrafią siedzieć w tym swoim "gniazdku"... Praca była by spoko,ale trzeba by było wyeliminować pare osób bo strasznie "urosły" śmieszne-jakbysmy niby miały się czymś róznić...

xxx

zalezy kto pyta?!

kkkjj

podobno do glosu jch nie dopuscil,a zadna nawet od siebie nic nie powiedziala!!!!!!!

operatorki

POPIERAM TO JEST PRAWDA CO PISZESZ WIEM TO Z DOSWIADCZENIA-ZOBACZYMY CZY WLADZE STAC NA TO ZEBY SIE WYKAZAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:):)

zebranie jutro! zobaczymy! ale cudow sie nie spodziewajcie ,ida tam tez liderki (po co?)wiec marne szanse ,ze ktora cos powie! a tak wracajac do tego jeszcze ze dziewczyny placza na wtryskarkach,pokazcie mi "liderke" ktora nie ryczala jak miala na maszynach robic?!wszystkie wiemy jak bylo !ale nie pamieta wol jak cieleciem byl!

bsdshgd

W TYM SIGICIE ZADNEJ MADREJ I ROZSADNEJ OSOBY NIEMA MASAKRA-PAN ,,(usunięte przez administratora),, ZOBACZYMY JAK SIE WYKARZE W SRODE.....MOZE WRESCIE NAS ZROZUMIE I POCZUJE SIE JAK MYYYYYYYYYY.........

one

popieram wiecej biurokracji jak w tym sigicie nie widzialam,panie zamiast pracowac musza guwnianeeeee papierki wypisywac !!!!co za bezmug to wymyslil????????te normy godzinowe ciekawe co to za (usunięte przez administratora)WŁOSZKI 5 RAZY ZARABIAJA JAK MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obca

dziecko drogie czy ty widzialas prawdziwa prace na oczy? prawdziwe zarzadzanie i prawdziwe kierowniczki? w (usunięte przez administratora) byłas i gó... widziałas!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit Poland Sp. Z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit Poland Sp. Z o.o.?

Sigit Poland Sp. Z o.o.