Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Agencja Pracy Socpol

Pracowałeś w firmie Agencja Pracy Socpol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2011-12-13 20:11:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam
Macie może jakieś doświadczenia z firmą Socpol czy ktoś może napisac czy są żetelni, pewni, bezpicznie można z nimi wyjechac za granice. Szczególnie interesuje mnie Australia, ale doświadczenia z innych krajów będą również pmocne. Proszę o komentarze.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2011-12-18 11:24:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A może zatrudniał się ktoś przez agęcję pracy Socpol w kraju. Żeżeli macie jakiekolwiek informacje na temat tej firmy to proszę o opinie.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2011-12-25 16:52:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ma ktoś jakiekolwiek informacje lub doświadczenia związane z firmą Socpol???
zdjecie uzytkownika
sys - 2012-02-17 19:53:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oni chyba jeszcze nikogo nie zatrudnili, spamuje do nich od 3 miesiecy z wypasionym cv i brak odzawu
zdjecie uzytkownika
bubu - 2012-08-10 15:45:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
daj luz. jestes za dobry dlatego się z tobą nie kontaktują.
myślisz ,że pracodawca nie wie, kogo można skubać a kogo nie.?
takie cwaniaki wyszukują naiwnych do roboty.... a jak umiesz za dużo to bęziesz cwaniakował ,....
zdjecie uzytkownika
nick - 2012-08-14 09:34:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ponawiam pytanie czy zatrudniał się ktoś przez firmę socpol zagranicą lub w kraju (interesuje mnie szczególnie australia)?
zdjecie uzytkownika
Pit - 2012-08-14 22:27:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, też się zastanawiam nad tą ofertą w Australii. U Ciebie też geodezja?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-15 12:24:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z szefem w firmie Socpol w Szczecinie? Za którym razem zaproponowali umowę na stałe, a nie o zlecenie? Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący nauczył się nowych umiejętności, dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki lub brał udział w różnorodnych projektach?
zdjecie uzytkownika
madziulek1602 - 2013-10-31 07:38:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bardzo fajna firma
zdjecie uzytkownika
Paulina - 2013-11-14 13:22:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
madziulek1602, a pracowałas u nich lub pracujesz nadal, czy byłas jakąś klientką socpol? Trudno się do nich dostać, wiesz może?
zdjecie uzytkownika
oszukany przez socpol - 2013-11-27 12:29:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
STANOWCZO ODRADZAM WSPÓŁPRACE A TĄ FIRMĄ PRZEDE WSZYSTKIM Z POWODU BRAKU KOMPETENCJI OSOBY WYSYLAJACEJ PRACOWNIKOW DO NIEMIEC!!!BRAK ZAKWATEROWANIA,PRACA KTÓRA MIAŁA BYC NA STAŁE PO ROZMOWIE Z NIEMIECKIM PRACODAWCA OKAZUJE SIĘ ZE PRACA JEST NA TYDZIEŃ TYLKO ITP!!!GDY SIE UPOMNIAŁEM O ZWROT KOSZTÓW PODRÓZY(Z TEJ WYCIECZKI) ZACZĘŁĄ SIĘ SPYCHOLOGIA PANI Z SOCPOLU ODSYŁALA DO POSREDNIKA Z NIEMIEC(FIRMA abacent-PANI Patrycja T.-STANOWCZO ODRADZAM WSPOPRACE Z TA PANIĄ) I TAK NA ZMIANE!!!ODRADZAM!!!
zdjecie uzytkownika
ula - 2013-12-23 22:05:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak to brak zakwaterowania, to jadac nie wie sie, gdzie bedzie sie mieszkać? Informują o tym? Zwrócili w końcu te koszty podróży?
zdjecie uzytkownika
logo - 2014-03-08 15:34:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
myślę, że ogólnie miejsce jest określone, ale potem nagle może trafić się jakaś niekompetentna osoba, która te miejsca już wcześniej wynajęła
zdjecie uzytkownika
rynio - 2014-04-03 17:53:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Już po 2-ch miesiącach obiecali że znajdą jakąś prace , ale zamiast propozycji, przysłali zaproszenie na spotkanie z pracodawcą niemieckim . Na drugim końcu polski za miesiąc .
zdjecie uzytkownika
runner - 2014-09-04 13:10:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [rynio - 2014-04-03 17:53:39]:
można powiedzieć , że w pewnym sensie pracodawce Ci znaleźli... Tylko czy było tak, że Ty deklarowałeś się do pracy za granicą czy po prostu wrzucili Ci pierwszą lepszą ofertę w ogóle niezwiązaną z tym w czym chciałbyś pracować? bo jeżeli tak to poszli na łatwiznę albo nie mają tak wielu ofert jak to mówili...
zdjecie uzytkownika
Mario - 2014-09-19 07:21:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ JECHAĆ Z TEJ NIBY FIRMY !!!!!!!!,oni sa w kazdym calu niekompetentni,umowa smieciowa, pieniadze wypłacane za normatywne godziny pracy(nadgodziny przesyłane na jakis dziwny fundusz}, za diety musicie sie zakwaterować, i dojechac do pracy, wszystkie sprawy urzedowe sami,ludzie żenada!!!!!,odradzam, pojechałem tam jako spawacz i wróciłem na drugi dzień, tylko straciłem pieniadze na podróż.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Socpol

Twoj email:
Wiadomość: