Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Agencja Pracy SOCPOL

Pracowałeś w firmie Agencja Pracy SOCPOL i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2011-12-13 20:11:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam
Macie może jakieś doświadczenia z firmą Socpol czy ktoś może napisac czy są żetelni, pewni, bezpicznie można z nimi wyjechac za granice. Szczególnie interesuje mnie Australia, ale doświadczenia z innych krajów będą również pmocne. Proszę o komentarze.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2011-12-18 11:24:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A może zatrudniał się ktoś przez agęcję pracy Socpol w kraju. Żeżeli macie jakiekolwiek informacje na temat tej firmy to proszę o opinie.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2011-12-25 16:52:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ma ktoś jakiekolwiek informacje lub doświadczenia związane z firmą Socpol???
zdjecie uzytkownika
sys - 2012-02-17 19:53:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oni chyba jeszcze nikogo nie zatrudnili, spamuje do nich od 3 miesiecy z wypasionym cv i brak odzawu
zdjecie uzytkownika
bubu - 2012-08-10 15:45:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
daj luz. jestes za dobry dlatego się z tobą nie kontaktują.
myślisz ,że pracodawca nie wie, kogo można skubać a kogo nie.?
takie cwaniaki wyszukują naiwnych do roboty.... a jak umiesz za dużo to bęziesz cwaniakował ,....
zdjecie uzytkownika
nick - 2012-08-14 09:34:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ponawiam pytanie czy zatrudniał się ktoś przez firmę socpol zagranicą lub w kraju (interesuje mnie szczególnie australia)?
zdjecie uzytkownika
Pit - 2012-08-14 22:27:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, też się zastanawiam nad tą ofertą w Australii. U Ciebie też geodezja?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-15 12:24:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z szefem w firmie Socpol w Szczecinie? Za którym razem zaproponowali umowę na stałe, a nie o zlecenie? Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący nauczył się nowych umiejętności, dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki lub brał udział w różnorodnych projektach?
zdjecie uzytkownika
madziulek1602 - 2013-10-31 07:38:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
bardzo fajna firma
zdjecie uzytkownika
Paulina - 2013-11-14 13:22:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
madziulek1602, a pracowałas u nich lub pracujesz nadal, czy byłas jakąś klientką socpol? Trudno się do nich dostać, wiesz może?
zdjecie uzytkownika
ula - 2013-12-23 22:05:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak to brak zakwaterowania, to jadac nie wie sie, gdzie bedzie sie mieszkać? Informują o tym? Zwrócili w końcu te koszty podróży?
zdjecie uzytkownika
logo - 2014-03-08 15:34:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
myślę, że ogólnie miejsce jest określone, ale potem nagle może trafić się jakaś niekompetentna osoba, która te miejsca już wcześniej wynajęła
zdjecie uzytkownika
rynio - 2014-04-03 17:53:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Już po 2-ch miesiącach obiecali że znajdą jakąś prace , ale zamiast propozycji, przysłali zaproszenie na spotkanie z pracodawcą niemieckim . Na drugim końcu polski za miesiąc .
zdjecie uzytkownika
runner - 2014-09-04 13:10:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [rynio - 2014-04-03 17:53:39]:
można powiedzieć , że w pewnym sensie pracodawce Ci znaleźli... Tylko czy było tak, że Ty deklarowałeś się do pracy za granicą czy po prostu wrzucili Ci pierwszą lepszą ofertę w ogóle niezwiązaną z tym w czym chciałbyś pracować? bo jeżeli tak to poszli na łatwiznę albo nie mają tak wielu ofert jak to mówili...
zdjecie uzytkownika
Mario - 2014-09-19 07:21:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ JECHAĆ Z TEJ NIBY FIRMY !!!!!!!!,oni sa w kazdym calu niekompetentni,umowa smieciowa, pieniadze wypłacane za normatywne godziny pracy(nadgodziny przesyłane na jakis dziwny fundusz}, za diety musicie sie zakwaterować, i dojechac do pracy, wszystkie sprawy urzedowe sami,ludzie żenada!!!!!,odradzam, pojechałem tam jako spawacz i wróciłem na drugi dzień, tylko straciłem pieniadze na podróż.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-12-18
Żródło: Gowork.pl
Trossingen
( )
Agencja Pracy SOCPOL poszukuje Pań do pracy w Niemczech na stanowisku:   Pracownik pralni/ pomocnik     Miejsce pracy:Trossingen Termin rozpoczęcia pracy: 05.01.2015   Zadania na stanowisku pracy   Segregowanie dostarczonej odzieży Kontrola jakości odzieży po procesie czyszczenia Prasowanie, maglowanie odzieży Układanie lub umieszczanie odzieży na wieszakach Przygotowanie odzieży do odbioru   Oczekiwane od kandydatek
zdjecie uzytkownika
mateusz - 2014-10-16 22:58:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Socpol jest agencją pracy transportu, świadczą usługi również w zakresie pośrednictwa pracy w innych branżach. To młoda agencja, z tego co napisali certyfikat agencji zatrudnienia uzyskali dopiero w 2009 roku. Jak napisali na całym etapie, włącznie z pozyskaniem miejsca pracy, ich usługa wobec klientów jest bezpłatna.
zdjecie uzytkownika
asia-1961 - 2014-12-01 16:55:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Natknąłem się dzisiaj na świeżą ofertę pracy od Agencja Pracy SOCPOL, możecie skomentować czy warto składać CV na to stanowisko? Pilnie proszę o komentarze, dziękuję i pozdrawiam. Agencja Pracy Socpol poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku stolarza. Stolarz miejsce pracy: Ni...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy SOCPOL

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Agencja Pracy SOCPOL?
Zadaj pytanie
x