Opinie o Modern Business Net Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Modern Business Net Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Modern Business Net Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modern Business Net Sp. z o.o. w Warszawa

Rafał

Pracowałem u nich kilka lat temu i trochę przypadkowo tu zajrzałem. Nie wiem, czy jeszcze szukają pracowników, ale mi się pracowało bardzo dobrze. Dobre, solidne wynagrodzenie, zawsze wypłacane na czas. Fajni ludzie.

Wika
@Rafał

Potwierdzam, cą OK. Jak ktoś z moich znajomych szuka pracy, to podsyłam do nich. Uczciwi ludzie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Modern Business Net Sp. z o.o.?

Rafał

Rafał Nowy wpis

W zasadzie wszystko napisałem. Atmosfera przyjazna, fajne szefostwo i koledzy. Zarabiałem dobrze, choć wiadomo, że to wszystko było przed tą (usunięte przez administratora) inflacją.

Wika Nowy wpis
@Rafał

Wiktor

Polecam wszystkim współpracę z tą firmą. Są godni zaufania, profesjonalni.

Olo
@Wiktor

A co masz na myśli konkretnie?

Wiktor Nowy wpis
@Olo

Przygotowali dla mnie marketingową analizę rynku. W mojej branży to podstawa, żeby dobrze wystartować. Później robili stronę www, pozycjonerkę, takie różne bajery. Moim zdaniem dzięki temu zwiększyłem obroty o jakieś 40%.

DoktorV

Serdecznie wszystkim polecam współpracę z tą firmą. Dobry kontakt, zawsze dyspozycyjni. Realizacja usługi perfect!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Natalia

@azureus wcześniej prosiłam o wytłumaczenie innego użytkownika, a mogłabym też Ciebie? Rozumiem, że jesteś wzburzony obecną sytuacją ale warto tutaj opisać co się dokładnie stało i z jakiego powodu z przedstawicielami firmy nie ma kontaktu.

Daro
@Natalia

Pomyliłem się, widocznie zachowałem się zbyt nerwowo. Po prostu dzwoniłem do biura po godzinach pracy. Później udało się skontaktować i wszystko przebiegało bez najmniejszego problemu.

Verka

Rożnie mówią o firmach w Radomiu, ale u nich akurat jest bardzo przyzwoicie. Pracowałam w wakacje kilka lat temu i bardzo sobie chwalę. Później wróciłam na studia, ale zamierzam pojawić się ponownie w lecie.

Jeremi

Trzeba chcieć się skontaktować a firmą a nie na forum pracowniczym! Kontakt jest tylko trzeba chcieć się połączyć.

Maciej
@Jeremi

Szanowny Jeremi, czy próbowałeś skontaktować się z firmą? Jak masz jakiś telefon na który można się z nimi skontaktować podaj go proszę. Byle nie był to telefon podany na ich stronie, bo ten "łączy" z mało profesjonalnym nagraniem informującym o godzinach pracy biura i "zachęca" do ponownego kontaktu

Adrian

Czy są na forum pracownicy, którzy mogliby wypowiedzieć się jak aktualnie wygląda praca w Modern Business Net? Czy atmosfera w tym zakładzie pracy jest sprzyjająca?

Natalia

W taki razie @kola możesz opisać ze swojej strony jak to wygląda? Zawsze warto dodawać komentarze, które zawierają argumenty, tak żeby osoby, które wchodzą tutaj dla uzyskania informacji na temat pracy, mogły dowiedzieć się konkretów.

dfghj67

@kola no wiesz ile ludzi tyle opinii nie zawsze kazdmeu sie wszsytko podboa niestety taka prawda ejst..ale mimo wszystko atmosfera jest wazna w pracy ja tak uwazam w kiepskiej to dlugo sie nie popracuje

jasny_gwint

4-5 tysięcy... Ta może 10 tysięcy od razu. Za sprzedaż masz 30 zł ale co z tego jak nikt tego nie bierze?

jasny_gwint

Czytałeś co pisałam? Tak 5% to jest dużo ale TO SIĘ NIE SPRZEDAJE. NIKT TEGO NIE CHCE. mają przestarzała bazę. Numerów szukasz w Internecie ale i tak nikt tego nie chce czyli Tak naprawdę nie weźmiesz żadnej premii.

kot

stanowisko konsultant telefoniczny, jakie są premie tak średnio miesięczne? jest to powiedzmy kwestia kilkudziesięciu złotych czy kilkuset, np 200-300?

ups

Noszę się z zamiarem podjęcia pracy w tej firmie. Czy może mi ktoś powiedzieć czy można liczyć na premie a jeśli tak to w jakiej wysokości. Z góry dziękuję.

Kaśka

E tam, w każdej pracy ktoś kogoś obgaduje. Ja tam pracowałam i źle nie było. Spoko kaska, spoko warunki, przyjemnie, klimatycznie, przyjacielska atmosfera,

żal

(usunięte przez administratora)Jedyny plus dobre zarobki 1500-2500 na miesiąc jeśli się weźmiesz do pracy

tomek

nie no, ja się nie zgadzam, ze Radom to (usunięte przez administratora), przecież to, ze w takim czy innym jesteście nie ma warunków do pracy, nie ma dużych korporacji tylko jakieś małe firemki to nic dziwnego, ze nie dla wszystkich jest ta praca.. poza tym warto wyjechac do większego miasta po prostu za pracą.

jesiotr23

Każdy w tej firmie dostaje umowę i wynagrodzenie na czas. Ja tam pracowałem jakiś czas i było OK. Stawki jedne z wyższych w Radomiu.

Miki

Fajna firma, zarobki w porządku, pensje wypłacane na czas, jak na Radom kasa przyzwoita, bardzo miła atmosfera w pracy, fajna szefowa, merytoryczna dziewczyna od szkoleń. Ja polecam.

kaca

Ludzie zejdźcie na ziemię!! Przestańcie narzekać i zacznijcie szanować prace i że wogóle ktoś was zatrudnił. Piszecie głupoty, musi wam się naprawdę nudzić w domu na bezrobociu.

Zostaw merytoryczną opinię o Modern Business Net Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Modern Business Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modern Business Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Modern Business Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Modern Business Net Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Modern Business Net Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 40 ocen.

Modern Business Net Sp. z o.o.