Poradnia Odżywiania i Odchudzania

Opinie o Poradnia Odżywiania i Odchudzania

anna_67 2015-05-20 09:47:56
Pracuję w Poradni COiO od ponad 2 lat. W czasie tego okresu dużo się nauczyłam, zyskałam nieocenione doświadczenie w zakresie diety i jej suplementacji. Szkolenia owszem miała, ale uczestniczyłam w nich bezpłatnie. Porównałabym je do studiów podyplomowych, za które trzeba płacić nie małe sumy. Nigdy nie jest łatwo na początku, ale praca jest warta poświęcenia. Bo przecież na początku swojej kariery zawodowej, bez doświadczenia nikt nam nie zapłacić jakiegoś wygórowanego wynagrodzenia. Jednak jak ktoś rzetelnie i solidnie pracuje to w Poradni COiO można zarobić pensję przekraczającą kilkakrotnie minimalną krajową. Oczywiście jak ktoś jest leniuchem i chciałbym od razu " kokosy" to życzę powodzenia i sugeruję od razu przejść się do pośredniaka, bo nikt takiej osoby nie zatrudni.
Zostaw swoją opinię o Poradnia Odżywiania i Odchudzania - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poradnia Odżywiania i Odchudzania