Abbott Vasular

Clonmel

Opinie o Abbott Vasular

prawie 3 lata w Abbott 2009-10-30 12:47:33
Katastrofa. Zdrowie ludzkie nie ma dla nich znaczenia. Po tym jak wyeksploatują Cie do cna pozbędą sie Ciebie szybciutko. Wyeksploatują bo praca w którą musisz włożyc 110% sił. Po czym szybko nabawisz sie jakiejs choroby zawodowej.. mordercza praca przy mikroskopie czy praca stojąca po czym bóle nóg pleców itp.. zaczynasz chorować dostajesz ostrzeżenia od Abbotta za bycie chorym ktore koncza sie zwolnieniem. Nie ma zwiazkow. A to wszystko w atmosferze maksymalnego urabiania i utrzymywania w przeswiadczeniu ze to najlepszy pracodawca.....
aallaa 2010-02-05 02:59:04
A ja pracuje w Abbocie juz prawie 4 lata, nic mnie nie boli, chora byla juz z 6 razy, nikt mnie z tego powodu nie chcial zwolnic. Robota jak robota- raz siedzisz i nic nie robisz, innym razem trzeba (usunięte przez administratora)Wszystko zalezy od dnia i od stanowiska, na ktorym pracujesz. Ludzie pracuja tu po kilka a i nawet kilkanascie lat i sa cali i zdrowi. Ciesze sie bardzo, ze znalazlam tu prace poniewaz jest dobrze platna (oczywiscie proporcjonalnie do innych fabryk) i nikomu nie dzieje sie krzywda. Wiadomo, ze znajdzie sie kilka minusow np. przestrzeganie procedur do tego stopnia, ze czasami przyczai sie ktos za rogiem, zeby popatrzec sobie jak pracujesz,a nastepnie ma do Ciebie liste dziwnych pytan- dlaczego robisz to tak a nie inaczej, ale wszystko jak dla ludzi. Jak dla mnie jest ok.
followingprocedure 2010-12-30 03:07:23
To miejsce jest najgorsza kara dla czlowieka, siada psycha i zdrowie.ludzie sa okropni [usunięte przez moderatora] , nie polecilbym twgo miejsca najgorszemu wrogowi ale niestety pelno tam polaczkow ktorzy chlubia sie tym ze tam pracuja, totalnie bez ambicji....
zapracowana 2013-03-24 16:34:40
Daję radę ostatkiem sił . Czekam kiedy uda się gdzieś przeskoczyć. [usunięte przez moderatora] Nikt się nie liczy z człowiekiem. [usunięte przez moderatora] Jak wycisną z Ciebie ostatnie soki - powiedzą dziękuję , bo wiedzą , że przyjdzie ktoś inny i będzie pracował za połowę , albo mniej.
hondzia21 2013-08-13 18:33:29
Witam. We wrzesniu wybieram się do Clonmel i szukam już pracy. Pracowałam juz fizycznie w Irlandii. Jak mogę ubiegać się o pracę w firmie Abbott i jakie są tam stanowiska,które odpowiadałyby moim kwalifikacjom? W Polsce pracowałam w Urzędzie Skarbowym,natomiast w Irlandii pracowałam w ssklepie i rozkladałam towar.Niestety słabo znam angielski więc mogę szukać tylko i wyłącznie pracy fizycznej.
rokis 2016-04-23 12:38:16
Jest mała literówka w nazwie, firma nazywa się Abbott Vascular. Z tego co słyszałem panuje tu dobra atmosfera.
Zostaw swoją opinię o Abbott Vasular - Clonmel
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abbott Vasular