Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

ricy

ta firma to jakas masakra ludzi traktuja jak niewolnikow i ta pryzmusowa praca w weekendy pod grozba zwolnienia za psie pieniadze po prostu horror

ten kampol to wielki (usunięte przez administratora)

Liza

Jak oceniacie p. (usunięte przez administratora)?

Fajny koleś

ale cisza zapadła, ja się ustawiłem na zmianie i mogę ściemniać ale widzę że innym z mojej zmiany trudno posiedzieć na słońcu i mają strach przed naczelnym ;););) ja posiedze i na nocce pośpie

Fajny koleś

Słyszałem że kupili jeszcze jedną chłodnie wie ktoś może gdzie?

Turysta

A ja tam wolę dziewczyny z OCHRONY w Dawtonie

Podrywacz serc

Kocham te firmę bo można podrywać starsze panie i nie tylko

Karol

Chciałbym znać imiona PIĘKNYCH PAŃ bo wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną

Karol

Sympatyczni panowie Podajcie IMIONA NAJSYMPATYCZNIEJSZYCH PAŃ które sprawują KIEROWNICTWO w tej firmie.

kris

no i po robocie , myślę że dobrze. Są tu ludzie z którymi można pogadać ale i tacy co wbiją nóż w plecy. Nauka na przyszłość - żadnych chłodni. I ta praca w po 12 godz. przez 7 dni - masakra. Pozdrawiam normalnych pracowników Kampolu.

efezesz

to prawda, ze w nasielsku wózkowy dostaje minimalną krajową? bo to, że jest pełno ukraińców to wwiem

gosc

No wreszcie ktoś się odważył to powiedzieć.Taka prawda.To widać i czuć kto stosuje te ,,praktyki''.Coś trzeba z tym zrobić.Ekolodzy pomóżcie!!!

nova

chce poruszyc na tym forum(poniewaz nie ma innego aktywnego)sprawe spalania plastikow w piecach a co sie z tym wiąże szkodliwy smrod... Czy mozna jakos wplynac na tych bezmyslnych ludzi,ktorzy tak uprzykrzaja zycie :(

bb

styyya tak o zwiazane z praca, bylam nowa, pierwszy dzien i zero pomocy, idziesz i nie wiesz za co sie zabrac bo nikt ci nie chce pomoc, kazdy dba tylko o siebie.

beznazwy

mialam pracowac w tej firmie i chcialam, bo praca na tasmie nie jest trudna, wyskrobywanie lyzeczka szypulek od truskawek i wyrzucanie zgnilych, zadna filozofia ale nie podejme sie tej pracy ze wzgledu na pracownikow, zero pomocy, pytasz o cos to odwroci glowe w druga strone albo tylko sie gapi, nie mam cierpiwosci do takich ludzi, a atmosfera w pracy to wazna rzecz, trzeba sie dogadywac.

gość

Najlepsza fucha w kampolu tzw."prace remontowe" :D kawusia papierosek i macanko z żonatymi mężczyznami :D

robol

na dzień dzisiejszy nie wygląda to ok, prezes gbur który nie odpowiada na dzień dobry, kierownictwo obs..ane system praco do du.py kasa na pewno mniejsza jak w binder, każdy czeka do 10tego jednym słowem szambo itd.

fanka

A ja lubię tam pracować.Mam fajnych współpracowników,super majstra.Czasem jest ciężko i trzeba zasuwać ale gdzie nie trzeba ?

fan

Nasielsk został kupiony przez KAMPOL jutro zaczynamy pracę . Może macie dla nas jakieś rady . Jak zarobki

Simonk

Zero ładu. Pełno wrednych starszych kobiet,ale przjmijmy,że to norma..Chłopaki mają o wiele cięższą pracę niż kobiety. Firma dla naprawdę osób wytrzymałych na stres :)

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT