Opinie o SAS-BUD KAMIL SASIN w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SAS-BUD KAMIL SASIN. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SAS-BUD KAMIL SASIN o rekrutacji.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SAS-BUD KAMIL SASIN w Warszawa

T24milano Nowy wpis

Szef, a raczej Pan Kamil S. To cudowny człowiek, który potrafi docenić innych, jest ciepłą wrażliwą osobą, która zasługuje na wszystko co najlepsze.

Copix serwis kopiarek Nowy wpis

Panie Kamilu ,wstyd że za 400 pln za konserwację kopiarki ukrywa się Pan przed komornikiem ,wstyd i tyle.

Łukasz Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Sas-Bud szukała pracowników robót drogowych. Żeby aplikować trzeba mieć doświadczenie budowlane, czy wystarczy krótkie przeszkolenie i zaangażowanie w prace? Absolwenci po szkole też mają szanse na zatrudnienie?

Norbert Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taki spokój na forum nasuwa różne wątpliwości.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SAS-BUD KAMIL SASIN? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Norbert

Firma jest dobrym pracodawcą ale pod warunkiem, że ma do czynienia z dobrym pracownikiem

Dłużnik? 518 579 719

Telefon w sprawie płatności: 518 579 719

Edyta

Sporo czasu minęło od ostatnich wpisów o Sas-Bud. Możecie powiedzieć, czy zatrudniają tylko osoby z doświadczeniem? Mają jakieś nowe oferty pracy? Dzięki.

Rademenes

Żadna konkurencja tylko pracownik który prosił się każdego miesiąca o swoje ciężko zarobione pieniądze

@Rademenes

Zainspirowało mnie to że o takich sprawach trzeba pisać. Opowiadać bo wyzysk jest wielki. Tak jak wielka jest bezczelność szefa (usunięte przez administratora)

Rademenes

Po trzecie prahistoria czy nie. Takie rzeczy miały miejsce i nie się tego nie wyprze !

Rademenes

Firma ok ? Dla kogo ? Napewno nie dla pracowników

RADEMENES

witam. Pracowałem w tej firmie jakoś około trzech lat . Wtedy jeszcze firma się rozwijała. Powiem tak wszystkie komentarze o wypłacie itp. To szczera prawda . Nigdy nie miałem wypłaty na czas. Część na konto część pod stołem. Atmosfera do du.. wiele razy nie mogłem zapłacić za wynajem mieszkania bo szef Kamil S. W czterech literaci miał wypłatę dla pracowników. Nawet gdy znalazłem pracę i chciałem się zwolnić robił pod górkę. Skończyło się na porzucenie pracy i tyle. Przestrzegam przed ta firma wszystkich. Jeśli zależy ci na wypłacie na czas to szukaj gdzie indziej. Do tej pory mam kontakt z kilkoma osobami z tej firmy lub firmy jego ojca. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. No ale najlepiej zarabia się nie płacąc pracownikowi. Za wszystkie błędy z góry przepraszam. Pozdrawiam Radek

Edyta

@kaka a próbowałeś weryfikować te informacje? Czy ktoś z forumowiczów jest aktualnym pracownikiem firmy i może opowiedzieć, czy te pogłoski maja coś wspólnego z prawdą?

kaka

no i jak dla mnie to tez oni się nie zamykaja, co wiecej raczej rozwijają się, bo byhło troche nowości na stronce.

rafał e

"gdy finanse wrócą do normy..." napisał w swoim komentarzu jedcej z użytkowników tutaj na forum. czy w takim razie mam z tego wywnioskować że firma ma jakieś finansowe problemy i jest niewypłacalna albo coś takiego? no jednak wolę szczerze wiedzieć bo planuję powalczyć u nich o porace i teraz nie wiem czy ma to sens

radek

no po drodze, faktycznie jak ma się dużo własnej roboty to przeciez przez przeoczenie można jednak gdzieś zgubić gdzieś fakt, że trzeba również wypłacic wynagrodzenie swoim pracownikom, przecież to oczywiste.. ehh.. nie sądze, żeby tak faktycznie było, przynajmniej wydaje mi się to mocno nieprawdopodobne.

mikołaj

WItam, mam pytanie ,czy są przyjęcia do sasina . Jak naprawde jest z tymi platnosciami ?czy sa na czas? Jak atmosfera w firmie. Itd.Prosze o dpowiedz.pozdrawiam

grubas

firma SAS-BUD Kamil Sasin to śmiech na sali... byłem świadkiem rozmowy pracownik-szef; pracownik wspomniał kiedy będzie wypłata i że nie ma środków... na to Sasin; że on także nie ma i wypłacił 50zt... reszta pracowników tylko popatrzyła wymownie na siebie, cieszę się że nie podjąłem pracy w SAS-BUD. Firmie wystawiam ocenę celującą za imponujący wynik finansowy bo przecież ktoś(Sasin) musi być zadowolony z sytuacji...

anoni.

Te pozytywne opinie a zwlaszcza o wynagrodzeniu do 10-tego to faktycznie sam szef napisal . Zalosne. Przez 3 lata pracy nie pamietam wyplaty w terminie. Czesc wynagrodzenia pod stolem i czesto sa preteksty do urywania z wyplaty i nie wyplacania calosci. Ogolnie dziadostwo nastawione na dorobienie wlasciciela. Firma do zachaczenia sie na chwile w trudnej sytuacji zyciowej i tyle.

firma chyli się ku upadkowi żadnej roboty siedzisz za friko albo za jakieś marne grosze wyplata jak się przypomni szefowi ze to koniec miesiąca i trzeba zapłacić pensja do 10 tego każdego miesiąca powinna być

firma syf straszny wypłata jak smiesz sie zapytac jak szef bedzie mial dobry chumor to zaplaci przeciez on ma pieniadze na zycie a ty chyba masz krasc zeby rodzine utrzymac i rachunki zaplacic

WITAM CI CO PISZĄ POZYTYWNIE O TEJ FIRMIE TO WSPOMNIANI CHŁOPKI I KOLEDZY SZEFA OD KIELICHA (usunięte przez administratora). CO DO ZAROBKÓW WYSTARCZY ZESZYTY Z KURSIKAMI SPRAWDZIĆ I POLICZYC SREDNIĄ TO WTEDY WYJDZIE ILE KTO ZARABIA. TE POZYTYWNE OPINIE TO CHYBA SAM SOBIE NAPISAŁ.

Zostaw merytoryczną opinię o SAS-BUD KAMIL SASIN - Warszawa

SAS-BUD KAMIL SASIN
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Warszawa