Opinie o Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Opole

Była pracownica

Ostrzegam !!! Nie polecam tego pracodawcy ( Anny i Przemysława Ś oraz kilku pracowników np: Grzegorza oraz Judytkę ) Atmosfera tam ( biuro przy ZUS ) jest bardzo toksyczna mówimy min o mobbingu, krzykach, zastraszaniu, wyśmiewaniu ( a o wybuchach gniewu Pana Przemysława krążą legendy sama byłam świadkiem wielu z nich jak i również bywały one skierowane na moją osobę np.; po przekazaniu mu informacji która nie była dla niego korzystna krzyczał na mnie, wzywał i obrażał grzecznie to ujmując. Rotacja bardzo duża, w czasie mojej pracy u nich zmieniła się Pani Księgowa, Kadrowa, Pani parująca w sekretariacie i dwoje pracowników administracyjnych oraz koordynator. A błam tam tyko 3 miesiące. Proszę o przemyślenie podjęcia tam pracy.

@Była pracownica

Zgadza się, Przemysław sprawia wrażenie niezrównoważonego, wrzeszczy, bluzga i rzuca telefonem, ludzie boją się przebywać w jego towarzystwie

Ardian

Osobą za przyjęcie mojej osoby była Edyta, wypełniony formularz i umowa w pierwszy dzień miała być, zlecenie jako "kosiarz". Pierwszy dzień pracy, pytam o umowę Edyty, jakaś wymówkę, kolejne dni znowu wymówki. Minął tydzień, wyjechaliśmy pod Wrocław (byłem kierowcą ) byłem w parze z gościem co z wykaszania trawy robił technologie NASA. Generalnie stary upierdliwy cymbał. Na przerwie dzwonię do Edyty kiedy będzie umowa i znowu wymówka. Zebrałem się do samochodu, zaproponowałem koledze że może wrócić zemną ale nie chciał więc wróciłem na "bazę" kluczyki zostawiłem w samochodzie i NARA. Uważajcie bo Edyta no słabo się zachowuje jako człowiek, niby spoko ale jednak. Firma o dziwo zapłaciła składki za ten czas pracy ale jak to możliwe skoro nie miałem umowy (nie znam się więc nie wypowiem się czy tak można zrobić)

Zdzisiek
@Izabela

wątpie, oni zawsze tak ludzi robią w (usunięte przez administratora), obiecują a później nie ma albo musisz sie prosić o swoje

Gdzieś w internecie widziałam, że szukali fryzjerki, ale jak tu czytam, to chyba była jakaś pomyłka. Czy faktycznie firma ma takie stanowiska, mają u siebie fryzjerki, czy to ktoś pomylił nazwy firm? Szukam (usunięte przez administratora) więc dajcie znać, czy powinnam wysyłać cv.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe pracuje się na open space?

Rysiu

Wiecie, czy coś się zmieniło i czy można liczyć na umowę o pracę w tej firmie? Pisaliście tylko o zleceniówce i pracy na czarno. Chciałbym się zatrudnić w tej firmie, ale bardzo zależy mi na uop. Jest szansa?

@Rysiu

Absolutnie nie polecam. Pracodawcy to (usunięte przez administratora) nie rozliczają się za wykonaną pracę. Do tego właściciel to furiat i (usunięte przez administratora). Trzymaj się z daleka.

Honorka Nowy wpis
@Nika89

Czyli cały czas są problemy z pensjami? Ile miesięcy aktualnie miesięcy zalega Wam z kasą? Część Twojej opinii wykropkowano, więc jeśli możesz napisz jeszcze raz o właścicielu. Jak odnosi się do pracowników i jak ich traktuje.

Kos Nowy wpis
@Honorka

Tylko zlecone wypłacane 10-każdego miesiąca. Rejon - Opole spoko, to zależy od brygadzistów, na kogo się trafi. Właśnie tacy, psują opinie tej firmie. Prezes Zarządu Pani Śmigiel jest spoko. Pozdrawiam.

Kontrahent
@Była pracownica

Zgadzam się z tą opinią bo ten gość (mam tu na myśli pana przemysława) to bezczelny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)! Kalkuluje do przodu jak kogoś wydymać, a później wprowadza plan w życie. Omijać dalekim łukiem!!!

@Była pracownica

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Zatrudnię fryzjerkę do salonu w Łodzi w firmie Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Ardian

Izabela
@Ardian

to miała być jakaś umowa zlecenie na to koszenie, czy coś na dłużej? Może faktycznie te wymówki to była prawda, skoro składki zapłacili?

Zdzisiek
@Izabela

Zofia

Co z tymi umowami? Jedni piszą że tylko zleceniówki, a inni coś że nie ma problemu z umową o pracę... Czy jest jakaś zależność dotycząca tych umów? Kto kiedy na jaką może liczyć?

@Zofia

Umowy o pracę nie uraczysz, tylko zlecenie

@Krysia

A na tej umowie zlecenie masz ubezpieczenie chorobowe? Chodzi mi o to czy Ci płacą te 80% jak jesteś na L4. Wiem, że na niektórych umowach zlecenie jest taka możliwość, a wszystko zależy od pracodawcy

Krysia

Tylko jeśli płacisz dobrowolną składkę, z tym ze potracaja Ci kwotę 100 zl (pracodawca)

@Krysia

I każdy z tego korzysta? Ogólnie to innych dogodności z tego zlecenia to się nie zobaczy? :/ Zastanawiam się więc czy jest tu coś jeszcze zachęcającego do podjęcia się tu pracy?

@Karolina

Mało kto korzysta, bo małe pieniądze się zarabia. Nie ma żadnych benefitów.

@Krysia

Rozumiem, a wiadomo jak z aktualnym zatrudnieniem tutaj? Bo ciekawa jestem czy mimo tych warunków i tak spokojnie się to wszystko kręci

byly pracownik
@Karolina

nie pchaj się w ten (usunięte przez administratora) grosze , wlasciciel p.przemyslaw nieszanuje niikogo. na zleceniu staawka 200 zl a reszta na czarno. powinie ci sie noga , to mozesz nieliczyc na wyplate wogole.

@byly pracownik

No właśnie w takim razie to trochę martwiące ale mimo to ludzie chyba tu pracują i się na to godzą. W takim razie czemu?

@Karolina

Niektórym po prostu pasuje śmieciowa umowa albo praca na czarno

@Monika

No ok umowa, umową ale co z traktowaniem?

M
@Zofia

Tragedia, ta firma i sieć z nią powiązanych - należących do Śmigla, jego żony i córeczki, która nawet już nie wie, w którym firmie jest prezesem a w której nie - to dno dna. Traktowanie pracowników gorzej jak bydła, podnoszenie głosu, wojny między sobą, między pracownikami i niezadowolonymi Zamawiającymi to chleb powszedni. Co Ci po umowie o pracę, skoro dostaniesz na niej najniższą krajową a jak się nie zgodzisz to odeślą Cię z kwitkiem, do widzenia. Mam wrażenie, że cała ta rodzinka ma problemy psychiczne - jako pracownik omijaj z daleka, inaczej skończysz w wariatkowie.

@M

Jak może tego nie wiedzieć, na podstawie czego takie stwierdzenie? A widzisz czyli uop dają, bo wyżej zlecenie samo sugerowali. W sumie miesiące mijają i się aż zastanawiam czy przez ten czas były jakieś rotacje? Wiadomo?

Ada

Pracowałam caly miesiąc i nie otrzymałam wypłaty .... kierownik powiedział że mogę iść do PIP i tak nic nie zrobię bo nie mam umowy.. (usunięte przez administratora)

@Ada

Dlaczego pracowałaś bez umowy?

życzliwy

Firma śmigiel jak i jego firmy pod nazwą Megatcherm,An-Pol,Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych to (usunięte przez administratora) i kłamcy, nie dają urlopów mało tego to jeszcze nie płacą za urlop i mówią że się nie należy, żerują na ludziach dokładają pracę ale nie chcą za dodatkową pracę płacić ,za dyżury w sobotę i niedziele lub święta płacą 50 zł,gdzie jedna osoba musi posprzątać średnio 4 hektary,pracownicy pracują na czarno na 1/8 etatu tylko nie liczni mają umowę na pełny etat i to przewaznie ci którzy mają grupe inwalidzką,a ci koordynatrzy w poszczególnych miastach jak i ci koordynatorzy z samaj firmy z Opola to są tak zastraszeni że nic nie załatwją dla pracownika bo drżą ze strachu przed bgiem Śmiglem dużo by pisać o tej firmie same negatywy na koniec powiem jak najmniej takich firm zarządzanych przez takie osoby

Była Pracownica

No cóż jako ewentualne dorobienie paru złotych to może..ale No właśnie pracowałam mając umowę na kilka godzin w miesiącu a resztę pod stołem i to też nieadekwatnie do wykonanej pracy.Bez żadnego ubezpieczenia i żadnych praw,a w razie choroby czy też wzięcia wolnego sama musiałam załatwić kogoś na zastępstwo na własny koszt.Do tego umowa z obiektem podpisana była na codzienne sprzątanie z całym tzw.wypasem m.in.z myciem okien 2 razy w roku czy też sprzątaniem w czasie remontów bez dodatkowej zapłaty.Omijać...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Hella

Omijać szerokim łukiem. Nie szanują ludzi, traktują pracownika jak przedmiot. Umowy śmieciowe, nie płacą za nadgodziny. Brak szacunku. Wyzysk!

Syliss
@Hella

Pracuje juz prawie rok u smigla i pierwsze słysze że ktos źle traktuje tu pracownika. Szkoda ze takie bzdury właśnie wypisuja ci którzy chcieliby nic nie robić i zarabiać niewiadomo ile a takich asów co nie miara. Mam ponad 40 lat a w takich firmach od ponad 20 pracujei szczerze najlepsza firma w jakiej dotąd pracowałam

Anatolij
@Syliss

Dziwne, bo nikt w takim wieku i z takim stażem nigdy w tej firmie nie pracował.

Polcia

Pracując już dłuższy czas więc zdobyłam doświadczenie i wiem, że jeśli ktoś daje z siebie dużo to nie ma powodu do narzekania,przeciwnie jest za to doceniany , polecam!

pracowałam tam
@Polcia

Trzeba zastanowić się co dla kogo jest dobre i wszyscy co tu piszą mają swoje racje - złe lub dobre. Na pewno poczytała bym komentarze i wyciągnęła wnioski, ja na pewno w przyszłości będę czytała opinie innych pracownik. Żeby maić rozeznanie. Ale muszę przyznać, że ja mam bardzo złe doświadczenia a pracowałam tam dłuższą chwilę.

MM

Pracuję ponad rok w tej firmie i jestem zadowolona.Wypłata na czas,szefowa w porządku,mamy bardzo dobrą atmosferę w zespole więc nie ma co narzekać.Nie ma problemu z umową o pracę.Nikt z komentujących nie wspomniał o tym (być może tego nie doświadczył) że pracodawca udziela wsparcia w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza zdrowotnej.Pierwszy raz się z tym spotkałam i jest to zdecydowanie na plus dla szefa jako człowieka. Pozdrawiam z Wrocławia.

@MM

w czasie w którym pracowałam w tej firmie i innych tego "małżeństwa" - jeden czas kilka umów, przewinęło się kilkunastu pracowników i wszyscy odchodzili bo było SUPER - na pewno nie !!! większość byli to dobrzy i prawicowi ludzie ale nie każdy pozwala sobą pomiatać Ja również odeszłam nie dlatego, że nie chciało mi się pracować jak piszą niektórzy ale dlatego, że miało porostu dość psychicznie. No i (usunięte przez administratora) na umowach ah te zlecenia i wypłata nie jest na konto tylko "do koperty".

MM
@Była pracownica

Mam inne doświadczenia, pozdrawiam.

Odradzam!

Nie polecam, najniższa krajowa, umowa zlecenie, brak ubioru roboczego. Przepracowałem tydzień bez umowy gdzie niby była przygotowana od pierwszego dnia. Teraz się okazało, że bez mózgi zgłosili mnie do zusu gdzie nie podpisałem z nimi żadnej umowy. (usunięte przez administratora)

Denis

@Antahoo czyli szefowie nie mają zgody nawet między sobą? I odbija się to na reszcie załogi?

Antahoo

Witam firma jest masakryczna a właściciele nie dość ze kłucące się między sobą to wyrzywają na pracownikach.Mało tego właściciel jest na tyle bezczelny i nieobliczalny ze potrafi nie tylko zgnoic swoich pracowników ale zwyzywać ich i PODNIEŚĆ na nich rękę wiem co mówię...zwłaszcza kobiety maja tam krzyż pański. Sprawa pobicia kobiety trafiła na Policję i do Sądu.Są również niewypłacalni i kłania się tutaj PIP w najbliższym czasie.Jak najbardziej odradzam prace w tej firmie jak i u tych ludzi . Omijać ich szerokim łukiem !!!!!!!!!

zainteresowany
@Antahoo

Tę niepochlebną opinię pisze pani Prokopp, która pracowała u tego złego pracodawcy ponad 9 lat i została wyrzucona za to, że zaczęła (usunięte przez administratora).

Radek

Dziwna jest ta informacja bo firmę mamy dobrą, szanują pracowników!

Kamil
@Radek

Co to za żarty, prywaciarz szanuje pracowników. Szczególnie na stacjach gdzie odbywa się sprzątanie. Dobre Panie Radku :D

Nie poleca,stanowczo odradzam. Koordynatorka zapewniała o tym, że w pierwszy dzień dostanę umowę (do ręki miałem dostać daną kwotę a na umowie najniższa krajowa w tym wypadku zlecenie), upomniałem się w pierwszy dzień w siedzibie firmy i usłyszałem że umowa już jest ale jej nie wzięła no nic zdarza się. Drugi dzień unikanie mnie, w trzeci przyjechała poinformować mnie, że szef nie podpisał umowy i tutaj małe kłamstwo z jej strony bo zapewniała, że umowa już podpisana tylko jej nie wzięła a tu taka wtopa :D No nic miałem dostać za miesiąc pracy po 8h 2500 tysiąca a policzyła dniówkę po 100 złoty no słabo u niej z matematyką. Zadzwoniła po około tygodniu że jak chcę to mogę zacząć pracę na nowo, zgodziłem się i znowu a nie wzięła umowy,unikanie mnie i w trzeci dzień olałem firmę gdzie koordynatorka zdziwiona dlaczego zrezygnowałem. Dlaczego: 1.Brak umowy 2.Najniższa krajowa a do ręki resztę jak szef będzie miał dobry humor 3. Brak ubioru roboczego Odradzam firmę, obiecują wiele ale to tylko obietnice!

Odkąd pracuję w tej firmie nie narzekam na brak piniędzy.

Angelika
@Andrzej

Ja też nie narzekam jest fajnie

Ligi

Totalny brak profesjonalizmu, rzekomo właściciel który lata przed nieruchomością z dmuchawą zdmuchujac liscie i przy okazji cały piach ląduje na aucie. Jeszcze ma tupet wyklucac sie perfidnie że to leci z drzew a później pyta jak on ma to robic aby samochodów nie ubrudzic, nie ważne że muszę wydać kasę na myjnie bo przecież on nie zawinił, to nie jego wina.

sprzataczka

Wygrali przetarg na sprzatanie obiektu w Bielsku proszę o informacje czy przyjmują osoby z grupami czy można pracować bez grup.Jak z płaceniem i atmosferą w tej firmie.

doswiadczony
@sprzataczka

Firma bazujaca na pracownikach bez formalnego zatrudnienia, nie ubezpiecza , nie odprowadza skladek do ZUS, placi do reki, zatrudnia pracownikow bez kwalifikacji. (usunięte przez administratora) zatrudnionych do granic mozliwosci. W ostatnim okresie przegrala wszystkie przetargi w ZZK Wroclaw co doprowadzilo "kombinatora Prezesa Smigla" do bialej goraczki.

kasia
@doswiadczony

z tego sie orjentuje to na klatkach komunalnych firma miala podwykonawcow bo bylo to podobno oficjalnie zlecane. ci podwykonawcy zatrudniali ludzi na klatkach na czarno i nie chcieli nawet nawet malej umowy dac zeby chociaz muc do lekarza pojsc, i nawet zaswiadczenia o prace nic bo nie zarejestrowali nigdźie. potem sie jeszcze okazalo, ze ci podwykonawcy zeby nie wymienic z nazwiska ich! nie tylko nas okradali ale i podobno calom firme od dawna okradali. a smigiel jak sie o tym dowiedział to wtedy podobno dostal bialej gorączki

Zostaw merytoryczną opinię o Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Opole

• Jak się pracuje w Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śmigiel Anna Ann-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Olsztyńska 25
    45-260 Opole