Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Konio

Czy musi być list motywacyjny czy wystarczy CV ? jak chcę do Was się zatrudnić

@Konio

CV wystarczy. Nawet jak przyjdzie się osobiście do biura to zaprosi Ewa albo inna osoba na rozmowę (tak moja znajoma była i ja przyjęli)

Zuzanna Nowy wpis

Żartujesz, i bez wcześniejszego umówienia się? Szok. Toć dzisiaj wysyłanie CV nic nie daje, a tutaj można z ulicy przyjść i z człowiekiem ktoś porozmawia. Super, ale jeszcze dopytam się - to o pracę na produkcji chodziło Twojej znajomej?

Kasia Nowy wpis
@Zuzanna

Ja wysłałam CV na maila, oddzwonili do mnie i się umówiłam na rozmowę, na konkretny dzień i godzinę

FC Nowy wpis
@Kasia

I od razu po zakończeniu tej rozmowy była już może decyzja? Ciekawa jestem czy można w ten sam dzień już sobie umowie podpisać by mieć pewność co do tego wszystkiego.

Aktualność
Po raz kolejny nasi pracownicy okazali wielkie serce tym razem dla mieszkańców schroniska w Boguchwale. Wszystkim zaangażowanym w akcję

DZIĘKUJEMY

Super inicjatywa. Jak najwięcej takich.

KW
@:)

Mi się najbardziej podoba to, że to jest małe schronisko, które naprawdę potrzebuje właśnie takich inicjatyw BRAWO!

Magda
@:)

BRAWO, chylę czółko.

Kasia Nowy wpis

Jako pracownik, cieszę się, że w każdym roku organizowane są zbiórki dla potrzebujących :)

Aktualność
Wszelkie diety dziś na boku - Tłusty czwartek jest raz w roku!

Z tej okazji życzymy wszystkiego słodkiego :)

Kaska

Pyszne!

Zuzanna

Przedział wynagrodzenia zasadniczego 4500 – 5800 PLN/mies. Fajno, ale nie do końca jasne dla mnie, czy to jest praca stacjonarna w call center? Tam w ofercie świeżej jest mowa o koledze siedzącym obok, więc chyba nie można pracować z domu? :/

@Zuzanna

Każdy nowo zatrudniony konsultant rozpoczyna pracę w trybie stacjonarnym, w biurze. Możliwość przejścia na pracę zdalną pojawia się po okresie wdrożenia, który zależy już bezpośrednio od osoby i tego, jak radzi sobie na nowym stanowisku. Wszelkie szczegółowe informacje na temat współpracy i jej przebiegu można uzyskać od naszego rekrutera, podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub kontaktując się z nami telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane współpracą z chęcią rozwiniemy kwestie ujęte w ogłoszeniu.

VO
@Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Taki ktoś, kto przejdzie na pracę zdalną, dostaje sprzęt firmowy do korzystania w czasie home office? :)

@VO

Osobom pracującym zdalnie zapewniamy niezbędny sprzęt. Dodatkowo każdy pracownik ma zapewnione wsparcie techniczne ze strony kierownika czy działu IT.

BS
@Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Dzień dobry, ile dni trwa to stacjonarne wdrożenie? Czy pracodawca wspomaga kandydata w wynajmie czegokolwiek na czas szkolenia? jestem spoza miasta a interesuje mnie współpraca

Kasa

Ok miejsce

@Kasa

Dokładnie

@Monika

Dziękujemy :)

Jak w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Regularnie w firmie pojawia się możliwość awansu na wyższe stanowiska. Pozwolimy sobie tutaj zaznaczyć, iż każdorazowo zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji w pierwszej kolejności naszych obecnych pracowników, ponieważ stawiamy też na wewnętrzny rozwój.

Sama byłam świadkiem jak takie konkursy są ogłaszane. Za każdym razem pracownicy dostają informację, że szukają kogoś na jakies wyższe stanowisko i można brać udział.

@Kasia

Dziękujemy za opowiedzenie o swoich doświadczeniach.

Nawiązanie współpracy

Dzień dobry, Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z Państwem. Zlecenie polegałoby na oddzwanianie około 100 kontaktów dziennie. Proszę o informację na temat kosztów takiego zlecenia. Pozdrawiam, Jerzy W.

@Nawiązanie współpracy

W temacie nawiązania współpracy serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem 737 167 777, tam uzyska Pan więcej informacji.

Czy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry :) Na start oferujemy najczęściej umowę zlecenie, natomiast możliwość przejścia na umowę o pracę pojawia się tak naprawdę już po pierwszym miesiącu. Są też przypadki, gdzie kandydaci już na start otrzymują umowy o pracę np. pracowali już w branży i mają bogate doświadczenie. Forma zatrudnienia jest również w dużym stopniu uzależniona jest od oczekiwań samego pracownika/kandydata, jego grafiku, sytuacji prywatnej czy statusu np. student.

:p
@Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Teraz dużo UOP nie to co dawniej i faktycznie szybko można przejść. Choć na start to za bardzo nie kojarzę żeby ktoś miał.

K
@:p

Prawda, teraz to bym powiedział, że większość osób ma UoP

SU
@K

Cześć, a jak to wygląda w kontekście jakiejś rotacji? Po jakim czasie ludzie średnio odchodzą? jak na razie widzę tylko ofertę na słuchawce w kontekście pracy z klientem, zastanawiam się przy tym jakie jeszcze stanowiska do końca roku mogą być potencjalnie oferowane? Nie mam zbyt dużego doświadczenia, chce się rozejrzeć. są jeszcze jakieś opcje na innych działach?

@SU

Dzień dobry :) Rotacja zależy od wielu czynników, natomiast dokładamy starań, aby była jak najniższa. Pozwolimy sobie tu podkreślić, iż stawiamy na długą współpracę, na którą decyduje się coraz więcej osób. Szczególnie cieszy nas fakt, iż mamy osoby, które pracują z Nami od 2011 roku, czyli od czasu kiedy rozpoczął działalność oddział w Rzeszowie. Przy tym jednak mamy też osoby, które nie odnalazły się w branży contact center i zakończyły współpracę np. po kilku tygodniach. Na chwilę obecną oferujemy jedynie stanowisko konsultanta, niemniej jednak zawsze w przypadku zapotrzebowania pracowników na stanowiska wyższego szczebla w pierwszej kolejności stawiamy na rekrutację wewnętrzną. Zapraszamy do rozpoczęcia swojej kariery od tzw. ”słuchawki”, a może w przyszłości pojawi się szansa na więcej. :)

WT
@Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Witam, a gdzie zobaczę te ofertę dla konsultanta? Zaglądam co jakiś czas na profil firmy z takiego portalu i tam jak na razie pustka. Ciekawi mnie po prostu czy warunki pracy będą jeszcze w czasie się zmieniać? Zwłaszcza teraz po nowym roku?

Gabi

Oczywiście że nie . Na start dostajesz zleceniowke a później może dostaniesz umowę o pracę zależy jak bardzo się będziesz płaszczyć i błagać kierowników

@Gabi

Zgadza się, iż większość osób rozpoczynających z Nami współpracę na start podpisuje Umowę Zlecenie. Jednakże są również osoby, które Umowę o Pracę podpisały już po miesiącu zatrudnienia a nawet od niej rozpoczęły współpracę, gdyż posiadały wcześniej doświadczenie na danym stanowisku. Każda osoba zainteresowana umową o pracę i realizująca wymagane cele ją otrzymuje. Dodatkowo chcemy zaznaczyć, iż obecnie zdecydowana większość naszych pracowników jest zatrudniona w ramach umowy o pracę a pozostali najczęściej z różnych względów prywatnych i osobistych nie są nią zainteresowani np. są studentami.

@WT

Oferty zamieszczamy na różnych portalach ogłoszeniowych, natomiast niezależnie od prowadzonych działań rekrutacyjnych zawsze aplikować można przez naszą stronę internetową bądź poprzez kontakt mailowy na adres: rekrutacja@unicall.pl. Nasz rekruter skontaktuje się z każdym kandydatem, opowie o aktualnie otwartych rekrutacjach oraz obowiązujących warunkach zatrudnienia.

Były Robol

Firma . Ciężko to nazwać firmą.(usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracowników a już nie wspomnę o tym że wiecznie czujesz się w tej pracy jak (usunięte przez administratora) Nie możesz powiedzieć swojego stanowiska bo dostaniesz cel na karcie . Tragedia .

Przykro Nam słyszeć, iż jako pracodawcy nie sprostaliśmy oczekiwaniom. Chcemy zaznaczyć, iż cele w firmie wyznaczane są na podstawie braku realizacji celów jakościowych bądź ilościowych. Nie wyznaczamy ich za wyrażanie opinii dotyczącej firmy o ile nie godzą one w dobra współpracowników, klientów bądź organizacji. Do każdej sytuacji na etapie przebiegu współpracy staramy się podchodzić ze zrozumieniem. Dodamy też, że firma nie dokonała w komentarzu/wpisie żadnej zmiany administracyjnej. Wspomniane zmiany zostały dokonane automatycznie z poziomu moderacji portalu Gowork.

Również były
@Unicall brand of Natural Pharmaceuticals

Tak mi się właśnie wydawało, że słownik gowork blokuje nieodpowiednie wyrażenia :)

Sabina
@Były Robol

Co to znaczy dostać cel na karcie? Rozumiem, że firma określa cele ilościowe i jakościowe, ale w jaki celu pracownik dostaje je na piśmie/ karcie? Nie spotkałam się z taką formą w żadnej firmie, choć oczywiście miały one cele i jako pracownicy znaliśmy i dążyliśmy do ich osiągania...

@Sabina

Fizyczne zapisanie celów wiąże się z tym, iż mamy jasność co do tego, czego dokładnie dany cel dotycz oraz co, w jakim czasie oraz sposób chcemy osiągnąć. Dzięki temu jasne są oczekiwania, plan działania czy też ewentualne konsekwencje w przypadku braku zastosowania do ustaleń. Pozwolimy sobie jeszcze dodać, iż Briana Tracy w książce „Zjedz tę żabę” wskazuje, że tylko 3% ludzi zapisuje swoje cele i te 3% zwykle osiąga od 5 do 10 razy więcej, niż ludzie, którzy nie zapisują swoich planów :)

@Również były

Zgadza się, dzieje się to automatycznie.

Aktualność
Jak co roku, w okresie świątecznym nasi pracownicy dzielą się dobrem z innymi, biorąc udział w organizowanych u Nas zbiórkach. Na koncie mamy wsparcie dzieci z domu dziecka, hospicjum czy naszych wschodnich sąsiadów. W tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć tych, którzy “ludzkim głosem” nie poproszą o pomoc, czyli zwierząta ze schroniska w Boguchwale.

Wszystkim z góry dziękujemy za wkład oraz liczymy na okazanie wielkiego serca względem przebywających tam futrzastych przyjaciół.

Również były

I to się chwali :) Oby jak najwięcej takich inicjatyw

i ekstra

Zwierzęta potrzebują naszej pomocy, oby udało się zebrać jak najwięcej

?
@i ekstra

Czekamy na zdjęcia ile udało się zebrać

@?

W najbliższym czasie postaramy się wrócić z krótką fotorelacją :)

Nowy85

Druga zmiana (usunięte przez administratora) kierowniczka Magda mega daje radę. Pomaga przy każdej sprawie. Trenerzy wymagają zbyt wiele podczas wykonywanych zmian, jadnak liderka Magda zawsze jest oparciem podczas couchingów i pomaga przy problemach przy rozmowach. Firma ma mega problemy w organizacji, jednak jedna osoba potrafi zmienić spektrum wykonywanej pracy. Polecam wszystkim, jednak tylko drugą zminę, najlepszy team lider. TYLKO DUGA ZMIANA!! ps. Były pracownik.

@Nowy85

Dziękujemy serdecznie, na pewno przekażemy miłe słowa wspomnianej osobie :). Dodamy, że drugą zmianę od listopada przejęła Olha, której serdecznie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na nowym stanowisku.

Agent007

Hej jako pracownik z dluuzszym stażem napisze tak *swietna opcja nabycia doswiadczenia ktora w zyciu nam sie przyda i sami sie przekonacie ze tak bedzie *mozliwosc zarobienia dobrych pieniedzy *grafik w sprzedazy dopasowany tak by nie kolidowal z dodatkowymi zajęciami *mozliwosc kompromisu , gdy tylko tez nie szuka sie wymowek ale i wychodzi sie z propozycja (zawsze jest rozwiazanie) *Kierowniczka , ktora szanuje pracownikow i gdy ma sie problem , nie zostawia go bez echa *biuro obslugi klienta daje mozliwosc obslugiwania połączeń przychodzacych , ale i plusem jest to ze mozna rowniez realiziwac inne projekty *mozliwosc startowania w konkursach na wyzsze stanowiska *w ostatnim czasie coraz to wiecej wiedzy na temat samej dzialalnosci firmy , swietne materialy pomocne , szkolenia , retreningi Sadze ze warto mowic o tych plusach Ok to ze sa wymagania no kurcze ale w jakiej pracy ich nie ma ? Wiadomo ze jak sie jest trenerem trzeba rowniez wykonywać swoje dzialania majace na celu realizacje wyznaczonych zadan . Gdybys to Ty byl czy byla trenerem lub trenerka tez inaczej bys na to wszystko patrzyl czy patrzyla *mozliwosc pracy zdalnej *mozliwosc umowy o prace *przychodzisz bez doswiadczenia z reguly wychodzisz z doswiadczeniem , czyli nabywasz go co zaprocentuje chocby w późniejszym rozwoju zawodowym Jedno co bym zmienila , to by bylo wiecej coatchingow , oraz by trenerzy nie mieli swoich ulubienic , ulubiencow choc i tego sadze sie nie uniknie Powoli wszystko idzie w coraz to lepszy kierunek Pracuje tu ohoho i zyje ???? Poki co nie zmieniam pracy a to co napisalam oparte jest o kilka lat doswiadczenia wiec zachecam do tego by sie samemu przekonac i wziąść pod uwage co mi da ta praca i tak czy owak bedzie wiecej plusow niz minusow Pozdrawiam

@Agent007

Dziękujemy za komentarz. Cały czas dążymy do doskonalenia naszego wspólnego miejsca pracy, staramy się wprowadzać nowe pomysły, wyciągać wnioski i reagować na każdą konstruktywną informację zwrotną. Tym samym jesteśmy wdzięczni za dostrzeżenie naszych starań :)

GO
@Agent007

Zainteresował mnie punkt związany z zarobieniem dużych pieniędzy. Czy jest szansa na określenie średniego wyniku rocznego dla przeciętnej osoby? potrzebuje podliczyć przyszły rok, czy wiadomo także cos na temat pewnych zmian które mogłyby wejść wraz z nadejściem stycznia?

@GO

Dziękuję za pytanie . Cechuje nas nieprzeciętność, ponieważ wynik wynagrodzenia w większości zależy od nas samych Zachęcam do tego by wysłać CV i na rozmowie przedstawić swój punkt odniesienia co do oczekiwań, zapewniam że zwrotnie w sposób bardzo szybki otrzyma się konkretne informacje . Firma z tak długi stażem wciąż ewoluuje . Pozdrawiam

@@Agent007

Dziękujemy za odniesienie. Zgadzamy się, że wynagrodzenie w większości zależy od nas samych, ponieważ oprócz podstawy miesięcznej w przypadku umów o pracę czy też stawki godzinowej w przypadku umów zlecenie wpływa na nie również wysokość bonusów, które ściśle związane są z jakością rozmów oraz realizowanymi wynikami. Oprócz wysyłki CV można się skontaktować telefonicznie bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację, które odpowiedzą na wszystkie pytania związane z zatrudnieniem – zarówno te związane z kwestiami finansowymi jak i z samym charakterem pracy. Staramy się ciągle rozwijać, tym bardziej dziękujemy za spostrzegawczość w temacie i również pozdrawiamy :)

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Unicall brand of Natural Pharmaceuticals dla pracy jako Konsultant Ds. Obsługi Klienta są dla was satysfakcjonujące?

Przestańcie narzekać

W ostatnim czasie zauważam ,że jest wiele negatywych opini na temat firmy.Dziwi mnie to. Widze ,że osoby wypowiadaja sie na temat "ciśnięcia sprzedaży".Nie widze informacji ,że na sprzedaży organizowane są konkursy a jeśli sa wyniki sa też premie/bonusy/nagordy.O tym zapomnieliście ? Skupiliście się jedynie na robieniu wyniku.Ale czy na tym nie polega wasza praca? Czy decydując sie na prace w firmie nie wiedzieliście ,że będziecie sprzedawać ?Podejrzewam ,że kiedy otrzymujecie dobra wypłate na podstawie sprzedazy to jesteście zadowoleni.Kiedy pracowałam w firmie atmosfera była fajna. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ;)

Klara
@Przestańcie narzekać

Popieram Twój wpis w 100%, ludzie narzekają a przecież doskonale wiedzieli do jakiej firmy przychodzą do pracy. Ja obecnie już nie pracuję, ale pracowałam ponad rok i faktycznie były okresy gdzie te wyniki miałam lepsze (i wtedy byłam chwalona nawet czasem na forum) ale były i gorsze czasy (wtedy moja TL niby za co miała mnie chwalić? za co głaskać po głowie? ). Ogólnie prace wspominam dobrze, i mogę polecić zarówno dla osób które dopiero wchodza na rynek pracy i szukają czegoś na start, jak i np studentom na opcje dorobienia sobie ale również na dłużej - wynagrodzenia były naprawdę ok w porównaniu do rzeszowskich realiów.

to nie przymus
@Klara

"Kicia Kocia poszła do pracy, wersja hard" jestem za tym, żeby szkolenia rozpoczynać od omówienia definicji pracy (z kilku źródeł tak żeby pokazać że pojęcie jest spójne) następnie pokazać różnicę między szkołą a pracą, a potem kilka scenek z tej toerii i jak ktoś nie zaliczy to nie idzie dalej

@to nie przymus

Dziękujemy za opinię. Odnosząc się do poruszonych kwestii - w firmie standardowo prowadzimy różne dodatkowe działania motywacyjne poza obowiązującym systemem premiowym m.in.: konkursy z nagrodami, gry, zabawy czy spotkania. Zawsze staramy się dostrzegać i doceniać zaangażowanie naszych pracowników oraz realizację celów.

Firma Unicall brand of Natural Pharmaceuticals szukała pracowników na stanowisko Pracownik Infolinii w mieście Rzeszów. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Trochę dziwne to pytanie. Rekrutacja jak rekrutacja pytają o ew. doświadczenie, mówią jak praca wygląda, ja miałam jakąś tam scenkę. Pani fajna na rozmowie i w tyle. Rozmowa jak rozmowa.

Alicja w krainie czarów

Ja zostałam zatrudniona po wysłaniu cv i rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowa typowa, bez jakichs zaskoczeń, miałam opowiedzieć o sobie, doświadczeniach, potem scenka. Pani opowiedziała o firmie i na cYm będzie polegała praca.

kolo

a maturzystów przyjmują bedę szukać pracy na wakacje, moze troche dłurzej

@kolo

Przyjmują na dłuŻej. Powodzenia

@kolo

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji, swoją aplikację można wysłać na adres rekrutacja@unicall.biz, dostarczyć osobiście do biura na Rejtana 36 bądź skontaktować się telefonicznie 697 313 444.

Człowiek pracował baaaaardzo długo. Kierownik W do team lidera za pewno zapilo się palę. Nie polecam pracy..co że umowa o pracę ale psychicznie się wysiada. Czepianie się o wyniki . Spóźnienie do pracy np 5min to albo się zostaje albo ucinają 15min (czas pracy liczony). Zostanie w pracy np 4min to.albo zostaje się 15min albo ucinanie 15min. Liderki czepiają się o niecała sekundę "przerwy".. mają mózgi uwalone !!!!! Nie polecam.

Odnośnie poruszonego w poście tematu spóźniania, przerw - każdy z naszych pracowników już na szkoleniu wstępnym otrzymuje szczegółowe informacje odnośnie zasad rozliczania czasu pracy. Również w ulotce z zasadami, znajduje się informacja: “Czas pracy liczony jest w kwadransach (15 minut=0,25h), więc jeśli np. przekroczysz przerwę o kilka minut odliczymy Ci 0,25h od czasu pracy (czasu zalogowania). Jeśli zaś w drugą stronę, rozmowa przedłuży Ci się o kilka minut – również doliczymy Ci 15 min.” Chcemy zaznaczyć, że jeśli pracownikowi jednorazowo zdarzy się przekroczyć przerwę, spóźnić się o 1-2 min. nikt nie odliczy mu 15 min. Jeśli natomiast taka sytuacja zdarza się regularnie to prawdą jest, że ten czas zostanie odliczony. Dodamy również, iż na pewno nie jest odbijany czas ” niecałej sekundy” - bo takiego nawet nie widzimy w systemie :). Pamiętajmy, że przestrzeganie czasu pracy jest ważną kwestią i jednym z podstawowych obowiązków pracowniczych, jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie poprawności swoich rozliczeń zawsze może podejść w tym temacie do przełożonego swojego TL.

Xxx

KOSZMAR! Firma, która totalnie wyniszcza człowieka! Kierownicy z wypranymi mózgami, zaprogramowani jak roboty nie mają ani grama człowieczeństwa. (usunięte przez administratora)się psychiczne i (usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Na początku mydlą oczy i z fałszywym uśmieszkiem opowiadają jak super u nich jest, przyjaźnie i luźno a potem głupi dajesz się na to nabrać i zderzasz się z rzeczywistością. Zapomnij o tym że będą tam przestrzegać zasad umowy, jesteś robolem i masz (usunięte przez administratora) i sprzedawać a jak nie to w sekundzie dostaniesz wypowiedzenie. Jeśli lubisz swoje życie, lekko się wysypiać i nie przeszkadza Ci to że nie masz nerwicy i depresji to omijaj to miejsce szerokim łukiem. Dziwie się, że ta „firma” jeszcze istnieje. Powinni ich zamknąć z tą rozdarta W na czele.

Sypie się
@Xxx

Ta firma niszczy każdego, co najmniej jedna trenerka ma jakieś PTSD wręcz, a na pewno nerwicę. Każdy tam tylko dostaje (usunięte przez administratora) albo jest straszony zabraniem premii. Okropnie się na to patrzy, okropnie się tego słucha. Kierownictwo nie potrafi zarządzać tym miejscem, nie potrafi kierować ludźmi. Morale na minusie. Dziwię się, że nikt tego nie zgłosi nigdzie albo się nie postawi tylko znosi ten (usunięte przez administratora)

@Xxx

Zgadzam się. Potrafią gnębić, wręcz wyniszczają człowieka. Na początku uśmiechy a później wychodzi ich prawdziwa twarz. Jedna liderka M.J. za moich czasów potrafiła kląć do pracownika. Wyrażenie zwolnieniem bo wyników nie było. Porównywanie do innych pracowników np nowych bo wyniki robili lepsze od człowieka. Nie polecam. (usunięte przez administratora) i tyle. Omijajcie to pozal się Boże firmę.

Mordo Ty moja

Dobre dobre. Pomijam kwestie opinii na temat M.J bo to akurat nie mój TL więc nie wiem jak pracuje. Jednak sorry z deczka śmieszne to bo jak inaczej kierownik ma pokazać pracownikowi powagę braku wyniku. Jeśli jest agent co pracuje np. dwa lata i ma niższe wyniki niż ktoś kto pracuje np. kilka dni (głowa mała niech pójdzie i powie wspaniale byle tak dalej, nie musisz sprzedawać najwyżej nie będziemy realizować tego projektu albo żadnego, firma z przyjemnością zapłaci Ci tylko za to że dotarłeś do pracy, albo lepiej zapłaci bez względu na to czy będziesz). Tak każą sprzedawać, tak "cisną" o wyniki, tak rozliczają z założeń bo k...wa to firma SPRZEDAŻOWA!!! Ja jestem tu kilka lat i różnie bywa i wiem, że jak nie będzie wyniku to nie będzie śmiechów i chichów - bo tak wygląda rzeczywistość dorosłych ludzi. Natomiast jeśli wywiązujesz się z jasnych założeń to Cię docenią. Mam wrażenie, że dożyliśmy czasów gdzie wszystko się wszystkim należy natomiast mało kto chce coś dać od siebie. JA POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM

Właśnie
@Mordo Ty moja

To to to ... Wszędzie super dają, wszędzie lepiej a regularnie na sali widzę powroty (poszedł mieli dawać i miało być tak cudownie, a tu nagle trzeba wracać), co jednak pokazuje że chyba tu jednak całkiem spoko

@Xxx

Cały czas pracujemy nad doskonaleniem miejsca pracy, tym samym ważne są dla Nas opinie każdego pracownika i zawsze staramy się brać je pod uwagę. Jeśli natomiast pojawiają się zastrzeżenia czy sugestie dotyczące pracy innych osób, nie przestrzegania zasad bądź zapisów umowy, to zależy nam, aby taka opinia bezzwłocznie została skierowana do bezpośrednich przełożonych tej osoby bądź kierownika biura. Jeśli ktoś nie chce z jakichś przyczyn przekazać takiej opinii osobiście, to ma możliwość pozostawić ją w “skrzynce na sugestie/opinie pracowników”. Chcemy podkreślić, iż zasady panujące w firmie obowiązują wszystkich: Agentów, Kierowników czy nawet Prezesa :). Nie możemy przy tym jednak zapomnieć, że jesteśmy firmą prywatną, która ma określone cele do zrealizowania. Tym samym stawiamy też wymagania dotyczące realizacji określonych wyników o czym wielokrotnie pisaliśmy wcześniej. Jeżeli pracownik nie osiąga wymaganego rezultatu zawsze staramy się wspólnie wypracować rozwiązanie, poprzez wachlarz działań. Nigdy również z żadnym z Naszych pracowników nie rozwiązaliśmy umowy z powodu jednego słabszego dnia.

@mordeczka
@Mordo Ty moja

... strasze to czasy że w pracy trzeba pracować :)))

Hej, mogę prosić o linka z ofertą? Nigdzie nie mogę znaleźć a chciałbym wysłać CV

@Zainteresowany

W ostatnim czasie rekrutacja jest prowadzona w minimalnym zakresie, ponieważ większość pracowników pozostaje z nami na dłużej. Niezależnie jednak od prowadzonych przez nas działań rekrutacyjnych zawsze można wysłać swoją aplikację na adres rekrutacja@unicall.biz, dostarczyć ją osobiście do biura na Rejtana 36 bądź skontaktować się telefonicznie 697 313 444. Nasz rekruter chętnie porozmawia z każdym kandydatem i opowie o pracy u nas :).

Szczerze

Pracuje w tej firmie już kilka lat i dziwią mnie te ostatnie negatywne opinie. Unicall jest miejscem, gdzie panują jasne, równe dla każdego zasady. Zasady dotyczące takich rzeczy jak planowanie urlopów, przydzielania projektów, premii i innych kwestii. Jednak, co moim zdaniem jest najważniejsze, naprawdę wiele można się tam nauczyć. Nie mówię tu tylko o cennym doświadczeniu w sprzedaży/obsłudze Klienta. Ale również i o tym, że firma daje realne możliwości rozwoju i zmiany stanowiska. Jest to firma, która cały czas się rozwija. Wystarczy spojrzeć na wzrost liczby pracowników na przestrzeni lat - Ci, co dłużej pracują doskonale to widzą. Wraz z rozwojem powstają nowe stanowiska, w których zazwyczaj obsadzane są osoby wybrane na podstawie jasnego, wewnętrznego konkursu. Osoby pracowite są doceniane i nagradzane. Niestety, zawsze znajdzie się jedna czy dwie osoby, które wszystko z góry będą krytykować (naprawdę, nie ciężko domyślić się że negatywne komentarze piszą ciągle te same osoby pod innymi nickami). I ok, zgadzam się, że zawsze można jeszcze coś zmienić lub udoskonalic, jak w każdym innym miejscu (choc i tu trzeba zaznaczyć że w ciągu ostatnich kilku lat w Unicall pojawiło się sporo pozytywnych zmian). Porównując warunki pracy w Unicall do innych firm, szczerze mogę polecić to miejsce każdemu.

Done
@Szczerze

Co do tego, że jedna bądź dwie osoby piszą negatywne wpisy to się akurat zgadzam. Bo nawet to widać, że nowe wątki specjalnie zaczynają jak np. pracodawca bądź ktoś inny odpisze i nie idzie po danej osobie myśli. Tak jakby licząc że może ktoś podbije (żałosne). Do tego wpisu dodam jeszcze, że szanuje to miejsce ze względu że nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktoś się nie wywiązał z obietnicy, że zawsze nawet jak ktoś zrobi przypał to dają drugą szanse.

@Done

Dziękujemy serdecznie za opinie. Staramy się na bieżąco wprowadzać pozytywne zmiany w funkcjonowaniu firmy, więc tym bardziej doceniamy, że nasze starania są zauważane.

Zostaw merytoryczną opinię o Unicall brand of Natural Pharmaceuticals - Rzeszów

• Jak się pracuje w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Zobacz opinie na temat firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 18 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unicall brand of Natural Pharmaceuticals?

Kandydaci do pracy w Unicall brand of Natural Pharmaceuticals napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unicall brand of Natural Pharmaceuticals