Opinie o Darex Sławomir Badaszewski w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Darex Sławomir Badaszewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Darex Sławomir Badaszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darex Sławomir Badaszewski w Piastów

Jak Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Na kazdej wyplacie musi urwac jakies pieniądze, nawet jak nie pijesz i nie moze sie do Ciebie przyczepic. I nie daj boze jak zwolnisz sie przed wyplata

Iwona Nowy wpis

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o zarobkach w Darex. Jaką stawkę oferują na początek? Są jakieś premie? Jeśli tak, to dajcie znać, od czego są zależne. Dzięki.

blichtr Nowy wpis

cześć Wam. Z tego co widziałem to w tej chwili nikogo nie szukają

Mikolaj

Ostatnio mial pracownikow z Ukrainy. Polowa ktorych wyjechala nie otrzymawszy po 300-800 pln.

Brałeś udział w rekrutacji do Darex Sławomir Badaszewski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
piast

Tutaj w piastowie to chyba jedna z niewielu firm tak szeroko roziwnięta w swoich działaniach. szkoda, że nie mają żadnej strony internetowej - tam na pewno byoby latwiej uzyskać jakieś informacje. bo nie trzeba by było czekać jak teraz na tyle wiadomości. cóż powodzenia wszystkim życze w szukaniu pracy.

ivac

hej, zbieram informacje o firmie Darex Sławomir Badaszewski i spotkaniu rekrutacyjnym które w niedłuim czasie się odbedzie pomiędzy pracodawcą, a mną.... może znacie aktualne warunki, jakie panują w tej firmie, system wynagradzania, możliwości rozwoju, poziom kompetencji kadry zarządzającej ? Gdzie moge znależź ich stronę www wogle?

Waliś

GĘBĘ MOŻE FAKT I MA ALE FIRME UMIE POPROWADZIĆ... KTO NIEMA GĘBY W TYCH CZASACH NIE BEDZIE MIAŁ FIRMY ...........

klient

Bo to (usunięte przez administratora) ...niefirma takich firm i lepszych to jest i jest,a ten cały szef (usunięte przez administratora) , to wiesniak pełna gebna i doslownie-przyjechal ze wsi ale jak to mówia człowiek wyjdzie ze wsi wies z człowieka nigdy,wymowe ma paskundą,fafluni cos tam ciezko go zrozumiec,a ze sie osiedlił pod Warszawą :-)bo pelno sie tego buractwa pcha,bo w polu sie robic niechce to nierobi z niego miastowego pracowników tez ma nielepszych,

romek

no tak, oni w budownictwie, ocieplenia chyba też robią, bo znajomy mi mówił, że u niego cos takiego robili. a ze stroną internetowa chyba u nich cięzko, haha, może jakby zajęli się marketingiem większym to to by coś dało więcej, a nie tylko licza na szczęście i dobre polecenia chyba, bo i ni ulotek ani reklam nie widziałem od nich.

mikołaj

To jak jest z praca dla darex, bo jesli nie maja w dzisiejszych czasach strony internetowej, to nie wiem, jak daleko ten ciemnogród sięga...

tropik

niestety nie mają swojej stronki, ze swojej wiedzy mogę napisać tylko, że zajmują się budownictwem, przede wszystkim ociepleniami

robert

macie może jakieś namiary na stronę internetową Derexu? szukam i szukam i nie mogę nic namierzyć....

sylwester

Nie polecam tej Firmy, na początku jej dużo obiecywane a potem odciąga nawet za klej który (usunięte przez administratora) na innej budowie.A na koniec oskarża za różne kradzieże których nie potrafi udowodnić chodź wiele razy sprawdzał samochody i torby pracowników(usunięte przez administratora) ale co się spodziewać po osobie która nawet szwagroWi nie zapłaciła za zrobienie dachu.

Wojtek

Jarek - 2011-12-10 16:32:03 nie polecam nikomu tej firmy właściciel to krętacz i oszust, niewypłąca pieniędzy i oszukuje gdy się przyjmujesz do pracy to opowiada bajki a jak przychodzi do płacenia to mówi ze nie ma pieniędzy uważajcie na niego. Nie polecam również jego usług gdyż wszystko robi w pośpiechu i nie dokładnie krótko mówiąc jedna wielka fuszera.To co napisałeś to prawda sam się przyznałeś że nie potrafiłeś wykonywać pracy i robiłeś to hałotycznie i nie dokładnie, ja pracuje jako glazurnik od 2009 roku i nie mam problemu z wypłatą

?
@Wojtek

dobry jestes iako szfager ale pisz ty nie curki

PIOTREK

To nie prawda co piszesz mój szew nie jest taki jak piszesz jeśli nie wywiązywałeś się ze swoich obowiązków to nie dziwie się że obniżył ci stawkę

Dorota

Firma darex wykonywała remont mieszkania związane było z całkowitym remontem ,gładzie gipsowe,wylewki,glazura,terakota,wymiana okien,itp wykonywała należycie i solidnie firma jest bardzo solidna godna polecenia Pracownicy ja i pan Sławek są bardzo wytrwali

MIREK

Andrzej czemu tak piszesz i oczerniasz firmę jeśli pracownik jest odpowiedzialny i umie wykonywać prace budowlane to nieprawda że nie wypłaca pieniędzy , tylko czemu jeśli dzwoni osoba o prace i prezes się pyta czy umie murować to każdy mówi że potrafi wykonywać wszystkie prace a po wykonaniu kilku m 2 okazuje się że kierownik stwierdza iż jest do rozebrania ściana i wiadomo że obciąży wykonawcą , a póziniej okazuje się że firma obiecuje i nie wypłaca to co piszesz jest nieprawdą ja pracuję 5 mieś i nie mam problemu z wypłatą i z ubezpieczeniem ja ogólnie polecam przepracuj 5 dni to się przekonasz

Piotrek murarz

Kolego jeśli byłeś pracownikiem to dobrze wiesz że to co napisałeś to nie jest prawdo wiedziałeś że niewolno pić w pracy mogłeś mieć nie wypłacone całej wypłaty tylko z jednego powodu jeśli byłeś pod wpływem ALKOHOLU . Pracuje w firmie DAREX 2.5 roku i nie mam problemu z wypłatą mam przepracowane 26 lat i wiem jacy są ludzie

Wojtek

piotrek - 2012-07-28 00:55:51 jestem byłym pracownikiem tego osobnika,wiem że ta nazwa jest i tak dla niego zbyt nie uwłaczająca,po prostu brak słów !!!! jest to złodziej krętacz [usunięte przez moderatora] ludzi i niejedna osoba się na nim przewiozła nie polecam tej firmy gdyż sam pracodawca jest osobą niekompetntną wchodzi na morale pracowników znajduje ich słabe punkty i pózniej z nich korzysta a zarazem ma powód do zwolnienia pracownika z satysfakcją i kosztem związanym dla ludzi przez niego cierpiących jednym słowem to jest kawal drania .Piotrku pracowałeś kilka dni i żebyś umiał wykonywać te prace związane z układaniem glazury , jednego dnia układałeś 4 m2 a w tym po sprawdzeniu przez inspektora musiałeś poprawić 2 m2, to wcale nie dziwie się że właściciel obciążał za materiał pracowałem z tobą to widziałem !!!

firma nie jest zła tylko osoby przyjmujące się to mówią że nie piją alkoholu ale po kilku dniach okazuje się iż szukają pretekstu żeby wypić i kilka dni nie ma ich w pracy i nie powiadamiają szefa , pojawiają się po kilku dniach i jakby nigdy nic i chcą pracować ale wiadomo że szef taką osobę zwalnia za prace ich rozlicza pracuję już 2.5 roku i nie mam problemu

Zostaw merytoryczną opinię o Darex Sławomir Badaszewski - Piastów

• Jak się pracuje w Darex Sławomir Badaszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Darex Sławomir Badaszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Darex Sławomir Badaszewski
2.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego 4
    05-800 Piastów