Opinie o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EGB Investments S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EGB Investments S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

EGB Investments S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

antywindykator Nowy wpis

Ta spełnia nie istnieje

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w EGB Investments S.A.?

antywindykator Nowy wpis

Ta firma nie istnieje od 2019

mozer

i co robaczki znależliście tego (usunięte przez administratora)......

Bomby

GB Bydgoszcz umarło czy te kilkanascie osób jeszcze dycha? Nikt nic nie pisze od chwili hucznego zamknięcia na Kraszewskiego? O co Kaman?

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Mietek

Czy ktoś mi powie co się tutaj za cyrk zrobił? Przychodzę w poniedziałek rano do pracy po chorobowym, a tu mnie wpuścić nie chcą, jakiś baran na dole mówi że nieczynne. Wtorek, środa i wczoraj to samo. Długo to potrwa i czy dziś będzie to samo? Uzyskam jakieś wyjaśnienie bo nie wiem czy mam się golić i iść na PKS?

Bożenka
@Mietek

Mieciu! Jesteśmy w środku! Uwięzieni! Jakie to szczęście, że się odezwałeś! Musisz nas uratować!

Brak słów
@Mietek

Żenada.Kiepski z Ciebie pisarz.Nie rozumiem co chcesz osiągnąć tym wpisem?Sam sobie odpowiedz na pytanie.

Jan Kowalski

I co robaczki, wywalili WAS? Dobrze Wam tak, trzeba było szukać porządnej roboty tak jak zrobiłem to ja :D

ja1234

jak myslicie na ile zostaniemy na powstancow? na stałe?

@ja1234

@Adres

Podaję numer dzwonić 505-795-557

Rozum
@Kierownik

Koniec firmy, nie ma o co pytać. Dzisiejsze wiadomości mówią same za siebie.

Klakier

Przecież poza tymi kilkoma osobami, które się przenoszą tam nikogo nie ma więc kto siedzi w biurze? Tam już tylko hula wiatr...

obecna
@Klakier

to kto pisze te komentarze-wiatr?od poniedziałku nikogo nie będzie ale do dzisiaj byli

Piątek, piąteczek, piątunio. Jesteśmy wolni nie ma już nic, możemy iść. Została nam imprezka pożegnalna. Zabawa jak za dobrych czasów i atrakcje na boczku. Ja się zabezpieczam po ostatnim razie kiedy na firmówce trypra złapałem.

Sumienie
@anonymous

Jesteś żałosny. Siedzisz w biurze, udajesz dobrego kolegę, a potem anonimowo oczerniasz innych.Jak możesz być takim człowiekiem. Sumienie Cię nie gryzie?

Bo ja tańczyć chce

To kiedy będzie to dupczenie?

Nie lubię tanczyc
@Bo ja tańczyć chce

Piątek godz. 20.00

Sto lat
@Bo ja tańczyć chce

Widocznie jesteś niemile widziany jak pytasz na forum. Kto na być ten wie.

Ulga

Ta ostatnia niedziela już się rozstaniemy.

@Ulga

Jeszcze tylko imprezka i byebye. Może niektórym panienkom jakieś pamiątki zostaną, zapowiada się jazda jak za starych dobrych czasów więc kto wie.

panienka
@anonymous

nie obiecuj,a tak prawdę mówiąc za dużo się naoglądałeś filmów i teraz piszesz że to niby ty,taki kazak-odejdż z godnością i nie zmyślaj

antywindykator

Co fajtłapy? Pogasili światło? Wynieśli wszystkie śmieci razem z Wami? I kto teraz się śmieje?

Kutas
@antywindykator

Na pewno nie ty, bo masz pełne usta. I dobrze. Ssij dalej.

@antywindykator

jakbyś w realu dostał po ryju netowy napinaczu, to tobie by zgasło światło. wymyśl inny nick zamiast podszywać się pode mnie życiowa ofermo

@antywindykator

Kto tu jest życiową ofermą? Kto w necie wymiata madrosciami a w życiu łajzą jest? Przyjdź na Pileckiego to pogadamy.

@antywindykator

przyjdę, to zrobisz kleksa w rajtuzy i się popłaczesz ciapo

@antywindykator

Że niby taki męski i silny i duży jesteś? *

@Pyzata facjata

CV rozesłane czy kuroniówka?

@antywindykator

Ja pracuje a Ty siedzisz na bezrobociu

Bye

Mam informacje dla antywindykatorow, załóżcie własne forum i tam opisujcie wasze zainteresowania i propozycje wzajemne. Pomyliły się Wam adresy. To jest forum pracowników. Jeszcze kilka dni i nie będzie pracowników byłego EGB i żadnych wpisów. Co Wy wtedy zrobicie?? jak widzę że nie macie innych zajęć? Żal mi Was. My sobie damy radę jak już zrobiła to większość.,a co do Was mam wielkie watpliwosci. Nie odpisujcie, bo to nie ma sensu a wpisem udowodnicie tylko kompletny brak zrozumienia tekstu.

Enter

Cisza tutaj. Widać wszyscy pogodzeni z losem. Jeszcze impreza i goodbye. Ja osobiście żałuję takiej decyzji zarządu.

@Enter

to idź do zarządu i otwórz odział na nowo :)

@antywindykator

Znowu małpa sklonowana się pode mnie podszywa

Enter
@antywindykator

Przecież ja nie pytam ciebie o radę co mam zrobić, bo ja wiem a twoja radę mam w (usunięte przez administratora) Jak masz problem ze zrozumieniem to coś z tym zrób!!!!!

Złoto
@Enter

NIE dyskutuj z nim, bo to nie jest partner do rozmowy, a na temat firmy to już w ogóle.

Klakier

Jaka impreza?

Sowa
@Klakier

Kto pracuje ten wie.

@Enter

To taka bardziej stypa. Może będzie jakieś ostatnie tradycyjne służbowe bzykanie, jak przystało na te imprezy firmowe.

Ciekawa
@anonymous

Hehehe. Dowcipny! Byłeś /byłaś materacem czy uczestnikiem że tak oceniasz ludzi?

Kiero
@Ciekawa

Ja byłem uczestnikiem takich imprez, szkoleń i integracji. Trafiały się niezłe towary w tej firmie, kilka sztuk zaliczyłem ale tylko jedna zasługiwała na awans i się doczekała

Były
@Kiero

????? Też tu pracowałem i nie widziałem ani fajnego towaru ani takich imprez.

Zaciekawiona
@Były

Ja również nic nie zauważyłam, może ktoś ma za bujną wyobraźnię albo za dużo czasu na plotach spędził?

Agentka CC
@Były

Fajnych dziewczyn tu w firmie nie widziałeś (usunięte przez administratora) Nie dziwne skoro za chłopcami się rozglądasz

Asia
@Sowa

I tu Ciebie zadziwię pracuję jeszcze i nie wiem;-(((

Sowa
@Asia

Widocznie nie chcą Twojej obecności jak nie dochodzi nic do Ciebie. Wiem że osoby które odeszły też dostały info to dziwne?????? Wnioskuj sama.

Chmurka

Koniec zbliża się nieubłaganie!!!!Żegnam wszystkich forumowiczów i zyczę wszystkiego najlepszego,dobrej pracy oraz fajnych współpracowników.Nie wszystko było takie złe jak tu opisywano,było dobrze.Cześć!

Deszcz
@Chmurka

Też tak myślę. Było fajnie. Nie ma co wdawać się w dyskusje z antywindykatorem, bo my wiemy jak tu bylo. Szkoda, ale może w nowej pracy też będzie dobrze. Życzę też wszystkim jak najlepiej.

do antywindykatora

Sam jesteś darmozjadem... pajacu. Szampana otwórz i wypij ale za swoją głupotę. Nie masz pojęcia o tym co piszesz.

@do antywindykatora

posłuchaj tępy (usunięte przez administratora) nie ja to pisałem lecz jakaś zawszona (usunięte przez administratora) podszywająca się pod mój nick. wróciłem właśnie z wakacji, myślisz że na urlopie i wypoczynku na plaży miałbym czas i ochotę wypisywać takie pierdoły? gdybyś dokładniej poczytał forum, to wiedziałbys że taki pożałowania godzien proceder ma miejsce, nad czym pozostaje jedynie ubolewać.

@antywindykator

Od kiedy w Tworkach jest plaża???

@antywindykator

Od wtedy co twoja stara klatke zaczęła golić

Gimbazą zajechało ;)

antywindykator

Ogłaszam iż nie warto tu wchodzić bo ścierają się tu frakcje antywindykatorów i innych mu podobnych, którzy z forum zrobili wychodek

antywindykator

I co darmozjady? Łyso wam? Bo ja otwieram szampana bo ponoć jakieś maile o zamknięciu Białegostoku i Bydgoszczy poszły od zarządu? Jeszcze trochę i kolej na Lublin

@antywindykator

Nie wysilaj się łajdaku, Antywindyktora nie podrobisz. On chyba jest jeszcze na wakacjach i wyraźnie głęboko w (usunięte przez administratora) ma wasze komentarze.

@anonymous

A może to Ty antywindykator pod innym nickiem

Były DT
@Pyzata facjata

Kiedyś czytałem post Antywindykatora, w którym pisał że nie potrzebuje klonowanych nicków aby zamieszczać posty. Jest wprawdzie bardzo kontrowersyjny, zarazem jego informacje o tragicznej sytuacji firmy potwierdzają się. Mi nick Pyzata facjata kojarzy się z jedną pulchną laską, której na pewnych szkoleniach nogi się nocami bardzo rozjeżdżały, powiedzmy tak na za dziesięć druga, po czym awansowała. Czy to ty, dobrze dedukuję?

Muł
@Były DT

Bingo!!!

@Były DT

Pulchna laska? Hmm ciekawe kto to... jakaś pospowiedź?

J. Z.

Przerażona

Zostało tylko kilkanaście osób, dziś zwolnili kolejna grupę... A była to taka fajna firma

Szkoda
@Przerażona

Szczególnie zanim getback nas przejął...

pogodzona
@Przerażona

przecież wypowiedzenia rozdane i nie ma nas 1.10.2018-czas się pogodzić,aaaaaa firma była fajna

Żal
@pogodzona

Do nowej siedziby te kilka osób ma przecież iść... Myślę, że Max do końca grudnia i zamkną oddział B-szcz...

Ból
@Żal

Doradcy i koordynatorzy i trenerka czyli całe cc do likwidacji a te parę osob z poza cc do nowego biura. Też myślę że nie będą potrzebni. Niby zdalnie można wszystko ale wątpię. A czytałam że ktoś z zarządu mówił że obyło się bez zwolnień grupowych. A i tak to wszystko runie. Wczorajsze info o Altusie i Trigon ie potwierdza wszystko. Szkoda, ale myślę że wszyscy znajdziemy pracę, z której będziemy zadowoleni. Życzę każdemu jak najlepiej.

Zła
@Przerażona

Masz rację! Była. A ci którzy wydawali się fajni, na sam koniec pokazują inne oblicze. Szkoda, że muszę zmienić o nich zdanie, ale widać każdy jeszcze walczy o siebie tylko nie wiem w jakim celu ta lojalce wobec firmy z wypowiedzeniem w ręce.

antywindykator

i co jest z wami getbackowe wieśniaki, sklonowane małpy z przetrąconym kręgosłupem moralnym? dalej tu siedzicie w godzinach pracy i wypisujecie swoje idiotyczne mądrości, podszywając się pod mój nick - zamiast zapieprzać w robocie żeby oddać ukradzione 3,5 mld złotych. OK do rzeczy. dajecie ten adres do wysyłki pocztówki czy nie? jeśli nie chcecie potwierdzenia mojego urlopu to wiooo poszły do budy i zamknąć pasztetne pyski getbackowe wyleniałe szczerbate korpokundle! do roboty odzyski robić, bo normy nie wyrobicie i z podkulonymi ogonami polecicie na dywanik do dyrekcji i bedziecie skamleć aby kierownictwo pokryło was bez wazelinki. zresztą normy i tak nie wyrobicie. zatem pytam po raz ostatni: gdzie mam wam pocztówkę wysłać, ofiary eksperymentów genetycznych z czarnobylskim DNA? aloha!

@antywindykator

Weź się uderz drewnianym kamieniem w pusty łeb Ty psi wytrysku

Co z lodem?

W gimnazjum to Ciebie zrobili

W gimnazjum to Ciebie zrobili

Antek
@antywindykator

Słyszałem taką historię i myślałem, że to dowcip. Koleś w barze słomkę do drinka z butów sobie wyciągał. Czyżby to Ty?

@Antek

Napiszcie mu ten adres, niech wyśle tą kartkę i poczytamy czy naprawdę był, bo w te podrabiane posty nikt normalny nie wierzy, robicie z siebie na zamówienie większych idiotów niż jesteście.

Zostaw merytoryczną opinię o EGB Investments S.A. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGB Investments S.A.?

Kandydaci do pracy w EGB Investments S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGB Investments S.A.
1.9/5 Na podstawie 263 ocen.

EGB Investments S.A.