OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Opinie o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

Aktualność
Drodzy użytkownicy GoWork.pl,

zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem, na którym znajdziecie najważniejsze informacje o firmie, zobaczycie historie naszych współpracowników i poznacie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zachęcamy do dyskusji na naszym forum, jednocześnie prosząc, aby publikowane wypowiedzi były merytoryczne, kulturalne i pełne szacunku do drugiego człowieka. Każda opinia, zarówno pozytywna, jak i negatywna, jest dla nas bardzo ważna i pozwala nam się doskonalić.  Wierzymy, że wspólnie możemy budować ten profil na podstawie otwartego i rzetelnego dialogu.

Pozdrawiamy,

taki jeden

Niestety ludzie, a szczególnie polacy mają tendencję do oceniania rzeczy przed zapoznaniem się z nimi. I tutaj firma cierpi najbardziej, bo każdy działający a już na pewno każdy kierownik i wyżej, współpracujących z OVB wyjaśnił by wam na czym polega działanie w firmie. Po pierwsze MLM to jest wysłanie komuś kodu do rejestracji i używanie produktów danej firmy a następnie jeśli są dobre, polecanie ich znajomym żeby też mogli skorzystać z dobrych jakościowo produktów jeśli ich na to stać, a na samym końcu mieli możliwość zarabiania z tego że używają tych produktów. OVB nie ma swojego produktu, zajmuje się polecaniem różnych rozwiązań które już istnieją na rynku i które oferują instytucje znacznie bardziej rozpoznawalne niż ona sama, czyli nie jest to MLM. Jeśli was ciekawi jak wygląda struktura to radzę się umówić z taką osobą i ją o wszystko dokładnie wypytać, a nie snuć jakieś mongolskie wizje, które nie mają żadnego zastosowania w rzeczywistości. Po drugie Piramida finansowa jest wtedy, jak jakaś osoba mówi Wam że weźmie wasze pieniądze i obiecuję/gwarantuje(to jest słowo klucz) Wam zyski które znacząco przekraczają wszystko co jest oferowane na rynku finansowym (30,40,50,100% w ciągu roku) a potem wypłaca kilku pierwszym osobą takie zysku po poleceniu znajomych tak żeby z ich pieniędzy wypłacić zyski tym pierwszym osobą. W tych produktach pieniędzmi zarządzają firmy takie jak compensa, hestia, ING, uważanie że te firmy to piramida finansowa to tak jakby całe działanie KNF pogiąć i wrzucić do kosza. Nie po to jest komisja nadzoru finansowego żeby każdemu przybijać piątkę że robi świetną robotę. Sprawdźcie sobie czy dana firma lub osoba jest weryfikowalna w KNF a potem dopiero zacznijcie wszystkim mówić że coś jest albo nie jest piramidą finansową. OVB działa na zasadzie franczyzy, czyli ze wszystkiego co oferuje można sobie wybrać dziedziny w których chce się działać, są niektóre biura które robią tylko ubezpieczenia, są takie które zajmują się tylko inwestorami, większość natomiast działa na zasadzie all finance, czyli jest wam w stanie doradzić we wszystkim, innymi słowy jeśli ktoś z OVB wam coś obiecuje to źle wykonuje swoją pracę, my nie jesteśmy po to żeby wam coś obiecywać tylko pokazać działanie różnych rozwiązań. Po trzecie Jeśli ktoś w miarę rozumie jak działa OC czy Kredyt to jest analfabetą finansowym, a niestety na tym wiedza finansowa większości polaków się kończy, a zaufajcie mi to jest tylko 2% całości, którą pasowało by wykorzystać dla swojego dobra jeśli nie chce się być kłębkiem nerwów przez całe swoje życie. OVB opisuje jak dana osoba może sobie właśnie z tego całego rynku skorzystać dla swojej korzyści. To nie jest tylko proponowanie produktów to jest cała wiedza finansowa którą mają ludzie i firma od ponad 50 lat istnienia, (z czego 30 w PL). A to że wy nie chcecie z tego skorzystać to jest tylko informacja o Was samych. Na wszystkich rozwiniętych światowych rynkach finansowych jak w Stanach, Niemczech, Francji, Australii, Anglii ludzie mają takich doradców od pokoleń i całują ich po rękach, a polacy zamiast schować dumę w kieszeń i raz w życiu stwierdzić, "no dobra zlew to naprawie, koło to sobie zmienię, ale z tym to ja sobie sam nie poradzę", brną w tą swoją krótkowzroczność i po 20-30 latach się dziwią że "jak to Ci Niemcy (usunięte przez administratora)! tacy bogaci, a ja emerytury 1500zł mam.." Niestety za całą biedę która dotyka was i pokolenia w przód jesteście sobie sami winni przez takie podejście...

@taki jeden

Sama prawda. Najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nie mają pojęcia jak dana firma działa, a swoją wartość budują na oczernianiu innych. Smutne, Pracuję tutaj od 6 lat i nie wyobrażam sobie lepszej pracy, ale podkreślam że pracuję a nie leżę i narzekam że mi nie spada z nieba. Mój menadżer dotrzymał słowa w każdym punkcie z rozmowy rekrutacyjnej. Zaufałam, pracuję i jestem szczęśliwa.

Agentka

OVB jest wspaniałą, rodzinną firmą, gdzie można spełniać marzenia i osiągać sukcesy - warunek ? Trzeba być empatycznym , lubić pomagać ludziom i być pracowitym. Wszyscy którym w OVB nie wychodzi to w większości osoby leniwe, którym się wszystko "należy" - takie osoby najlepiej niech zostaną na etacie :) Współpracuję z firmą od ponad 3 lat, nikt mnie tak nie motywował poprzez wyjazdy kilka razy w roku za granicę, świetne eventy, darmowe szkolenia i nie płacił mi tyle za roboczo godzinę.

@Agentka

OVB Polska może warto zwrócić w tej sytuacji swoim "wspaniałym" doradcą uwagę o generalizowaniu? Czy mam napisać komentarz tutaj i na Waszym FB że w pięty Wam wejdzie o moich odbytych spotkaniach z Państwa kadrą menadżerską, a może spotkać się z kolejnymi nagrać i udostępnić w sieci? Naprawdę swoje fantazje zostawcie dla siebie.

Katarzyna Szpiech

Wspaniała firma, pełna profesjonalistów i ludzi, dla których dobro klienta jest na 1 miejscu. Pracuje tam 2,5 roku i nie mogłam trafić lepiej. Realizuje się zawodowo a dzięki licznym szkoleniom cały czas poszerzam swoją wiedzę. :) Firma idealna dla ludzi ambitnych i nastawionych na sukces. :)

@OVB

Witam, to proszę przekazać to swoim dyrektorom regionalnym i im przypomnieć o obowiązku szkoleń (gdyż właśnie z nimi odbyły się spotkania w 4 miastach zgodnie z oddziałami firm), ponieważ one leżą i kwiczą. Jesteśmy razem z mężem po kilkunastu spotkaniach, zarówno z agentkami wyłącznymi jak i z przeróżnych multiagencji, nawet OVB otrzymało szansę mimo to że mój mąż miał bardzo negatywne doświadczenia z Państwa firmą, i niestety wiele się nie zmieniło OVB wypadło najgorzej deklasując konkurencję w tym negatywnym znaczeniu tego słowa pod każdym względem. Poziom wiedzy można śmiało powiedzieć najniższy z możliwych, miało nas przekonać twierdzenie że klienci są z produktu zadowoleni? Że jego prawnicy nie mają zastrzeżeń? Co mnie inni klienci interesują, a tym bardziej ich prawnicy?, albo wysłuchiwać łzawych historii? Na każdym spotkaniu te same historie, te same argumenty. Proszę Państwa nie tędy droga.

agatawi

Rok temu zostałam zrekrutowana do OVB, stwierdziłam, że jak nie spróbuję to nie będę mogła się wypowiadać w tym temacie.., jestem rok i na razie brnę dalej, powiem tak jak w każdej pracy i biznesie "samo się nie zrobi" jeśli pracujesz, próbujesz to sprzedajesz i zarabiasz, jeśli nic nie robisz to nie zarobisz, po prostu tak jest wszędzie. Nie można Firmy obrzucić błotem, bo ktoś kogoś źle rekrutował, to sa ludzie jeden zrobi to dobrze, profesjonalnie, a drugi zrobi to beznadziejnie. Ale samo OVB daje zarobić dobre prowizje, wypłaca śroski w ciągu 2 dni, szkoli za darmo, robi dużo iwentów, można poznać ciekawych ludzi. Mnie nikt Mercedesa nie obiecywał, ja teraz wiem, że jak będę budować bazę klientów to sama na niego zarobię, bo możliwości finansowe daje wielkie. Tu nikt nikomu nic nie narzuca to nie jest etat, ale pokazują jak można zarobić i po roku wiem, że działanie wg schematu działa :)

Grzeniac
@agatawi

Ogólnie się zgadzam, poza ostatnim stwierdzeniem - działanie wg schematu. Wg mnie, działanie wg schematu zabija kreatywność. Ja korzystam ze schematu, ale szukam i sprawdzam też inne opcje. Nie można być tylko i wyłącznie "małpką", która naśladuje innych. Trzeba znaleźć własną ścieżkę, na której będziemy czuli się dobrze.

Trans Nowy wpis

Z tego co czytam to to jest firma przeklejaczy. Czyli wystawiam towar z aliexpress na allegro z marzą

Nowy wpis

@Trans

Dzień dobry, firma OVB oferuje doradztwo i pomoc w wyborze produktów Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz banków, z którymi współpracujemy. Jeśli ktoś chce wykupić polisę podróżną lub np. ubezpieczenie mieszkania, może sam wybierać - jak "towar z aliexpress" , ale jeśli ma wątpliwości, co do wyboru, bo na rynku jest bardzo wiele, na pierwszy rzut oka podobnych "towarów", może skorzystać z usług OVB. Umawiając się na konsultację z doradcą, najpierw analizuje się indywidualne potrzeby i porównuje oferty, a następnie klient wybiera tę, która jest najbardziej adekwatna do jego sytuacji i potrzeb. Podczas konsultacji można również przeanalizować swoje dotychczasowe umowy i zobowiązania finansowe, poszukać oszczędności lub określić cele i priorytety inwestycyjne. Z opinii naszych klientów wiemy, że przeprowadzana Analiza Potrzeb Klienta, jest bardzo cenioną metodą w zarządzaniu swoimi finansami. Pozdrawiamy! Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: centrala@ovb.com.pl ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35

Dawid Ćwiek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

W grudniu 2023 minęły 2 lata mojej współpracy z firmą OVB. Przed podpisaniem umowy odbyłem wiele spotkań i rozmów biznesowych, poszukując firmy, która da mi możliwość rozwoju w sferze personalnej oraz merytorycznej w dziedzinie ubezpieczeń. Zdecydowałem się na OVB. Dlaczego? OVB to nie tylko ogromny koncern finansowy, stabilny i zrozumiały plan kariery dostępny dla każdego na równych zasadach, ale głównie pozytywni i dostępni ludzie, którzy zarządzają firmą. To wyjątkowa możliwość współpracy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i ich Menadżerami, którzy zawsze służą rzetelną informacją i profesjonalnym wsparciem. Budowa i skupienie całego mojego zespołu w OVB, głównie na segment życiowy, daje poczucie bezpieczeństwa i wiedzę przydatną w trudnych sytuacjach, w których najczęściej nasi Klienci pozostawali sami. Dzięki nabytym umiejętnościom, pracy z ludźmi wiem, że to co robię ma sens i długoterminowe znaczenie dla mnie i moich bliskich. Gorąco polecam ;)

Robo

Firma sprzedaje rozwiązania finansowe które już są na rynku od różnych banków. Czyli wciskanie kitu jakie to super, od ilości jeleni którym wcisną mają kasę

Krzysztof
@Robo

Nikt nie wciska kitu proponują rozwiązania a na końcu decydujesz czy skorzystać czy nie i tyle w temacie.

OVB Nowy wpis
@Robo

Dzień dobry, w kwestii oferty OVB, współpracujemy z blisko 20 renomowanymi partnerami produktowymi, głównie Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. To, co jest istotne - każdy Klient kontaktując się z Doradcą OVB ma w jednym miejscu dostęp do produktów różnych firm, otrzymuje ponadto analizę danego rozwiązania i ma możliwość wyboru opcji, która będzie dostosowana do jego indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej. Zakup rozwiązania, np. ubezpieczenia podróżnego, zdrowotnego czy polisy na życie - to decyzja Klienta. Z wyrazami szacunku, Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: centrala@ovb.com.pl ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35

Damian

Dzięki pracy w OVB, nareszcie czuję że jestem we właściwym miejscu. Firma daje możliwość samorozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, elastyczny czas pracy i wysokie wynagrodzenia. Dzięki uzyskanej wiedzy i zaangażowaniu o awansie decydujesz Ty sam, a nie przełożony. Jestem związany z OVB od 5 lat i na pewno nie zrezygnuję.

Doradca Finansowy

Kończę studia na Uniwerku Ekonomicznym i znalazłem ulotkę o ofercie pracy z atrakcyjnymi zarobkami. Oczywiście na ulotce nie było danych firmy, ale zadzwoniłem i pierwsze wrażenie było pozytywne, niemniej jednak dałem się nabrać, bo po 10 minutach rozmowy przez telefon nie dowiedziałem się co to za firma, na czym dokładnie polega praca. Podana została jedynie ogólna informacja, że jest to stanowisko doradcy oraz że głównie sprzedawane będą ubezpieczenia, ale wszystkie szczegóły na rozmowie na żywo w kawiarni (sick!). Pierwszy raz miałem rozmowę w kawiarni obok małolatów w niebieskich włosach i starych plejbojów... Oczywiście musiałem zapłacić sam za swoją kawę (sick!) oraz, ten pożal się boże, rekruter spóźnił się 15 min, bo szukał miejsca do zaparkowania (szkoda było kasy na płatny parking). Jest to piramida finansowa, sam naganiasz klientów i zysk to jakaś śmieszna prowizja...

Pytania ogólne, oni oferują szkolenia. Bardziej liczyło się czy masz prezencje i gadane i czy potrafisz kogoś ogłupić wizją ogromnych zysków i wycisnąć z niego kasę na inwestycję ulokowane po za UE...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
taki jeden

Zgoda 100%

Martyna Bronik

Mam 33 lata, pracuję w OVB od 2019 r. Na rozmowę rekrutacyjną zostałam zaproszona przez koleżankę, która wytłumaczyła mi na czym polega praca doradcy i jakie produkty ubezpieczeniowe i finansowe mamy do dyspozycji. Od razu spodobała mi się idea firmy, opierająca się za zabezpieczaniu życia i zdrowia klientów, ponieważ tak naprawdę każdy z nas potrzebuje takich zabezpieczeń i produktów. Swoje pierwsze kroki stawiałam przy wsparciu bezpośredniego menagera. Szczególnie na początku dobrze jest mieć kogoś doświadczonego obok siebie i korzystać z jego rad. To co z pewnością bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie w firmie, to otwartość innych współpracowników. Nie ukrywam, że motywujące są dla mnie zarobki i możliwości awansowania oraz brak targetów i planów sprzedażowych. To daje mi ogromną swobodę i higienę pracy. Myślę, że jest to moja ostatnia "praca". Piszę „praca” w cudzysłowie, ponieważ jestem na działalności i pod skrzydłami OVB rozwijam własną firmę, pracując na swoją markę. Kiedy pracujemy na swój rachunek, musimy nauczyć się być dla samego siebie wymagającym szefem i szukać rozwiązań, a nie problemów. Zaznaczam praca w OVB nie jest dla ludzi leniwych, trzeba się zaangażować, tak samo zresztą jak w innych branżach, ale zaangażowany czas na pewno się opłaci. Tutaj pracujemy na siebie, żeby odnieść sukces musisz jednak dać sobie czas, w którym to czasie robisz coś dla innych - możesz dobrze zabezpieczyć klientów, ich dochody, życie, zdrowie, emerytury czy posagi dla ich dzieci oraz zorganizować leczenie za granicą. Dla mnie ważne jest też to, że mogę traktować tę pracę, jako misję, a satysfakcję mam nie tylko z zarobionych pieniędzy, ale również wtedy, kiedy widzę, że udało mi się komuś pomóc w trudnej życiowej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie :)

Manipulacja tylko j wyłączanie

Nigdy więcej nie pozwoliłbym sobie na wejście w tą chora firmę jeszcze raz! Ale od początku! Dostajesz nagle telefon że ktoś Cię polecił. Jesteś taki wyjątkowy i mają dla ciebie mega dochodowa, prace marzeń. Oczywiście nie chcą na chama podać nazwy firmy. Tu powinna zaświeci się wam pierwsza czerwona lampka! ⛔️ Przychodzisz na rozmowę wyciągają jakiś zeszyt i pytają ciebie co chcesz osiągnąć w życiu zawodowym i jakimś cudem wszystko co wymyślisz możesz osiągnąć u nich beż problemu. Dalej nie jest to dla was podejrzane? Ok, przechodzisz wielce pozytywnie proces rekrutacji (który polega na ściemie, że dyrekcja musi się zgodzić, a dyrekcja nawet o was nie wie????) Następnie podpisujesz umowe której nie widzisz na oczy bo każą ci ściągnąć jakąś aplikacje i wszystko potwierdzić. Pracę zaczynasz od wydzwaniania do wszystkich których znasz. Nie ważne ile z nimi nie rozmawiasz. Byle sprzedać, byle hajs się zgadzał. Szkoda tylko, że zatajają świadomie że jeśli ktoś taka polisę przerwie to zabiorą ci zarobiona kasę. Jak już pracujesz jakiś czas zaczynasz słuchać pośmiewisk typu "ile będziesz pracował na kogoś na tym etacie, bez sensu praca, ludzie na etatch nic w życiu nie osiagna" tylko po to, żebyś zwolnił się z etatu i nie miał innego źródła dochodu. Jak zrobisz awans na kierownika (mówią że to takie wyjątkowe ale każdy to zrobi) I słuchasz tylko żeby pracować więcej i więcej i więcej ludzi ściągał do firmy. Rekrutujesz znajomych którzy już mają dość twojego wydzwaniania bo ciągle coś od nich chcesz. To tylko kropla w morzu chorych sytuacji z jakimi miałem doczynienia. Ale mógłbym pisać o tym 3 dni. NIE POLECAM, ZAUFAJCIE MI NA ETACIE TEZ W ZYCIU DOJDZIE DO CELU!!!!!

@Manipulacja tylko j wyłączanie

Prosba by nie generalizować. W moim biurze nie ma żadnego problemu by powiedzieć ze rekrutujemy do firmy ovb. I nikt nie obiecuje u nas złotych gor. To jest świetna możliwość ale nie każdy ja wykorzysta. Z tego co czytam kompletnie nie rozumie Pan idei dzialania firmy ovb i specyfiki pracy Doradcy ubezpieczeniowego. Ppoczątek pracy to nauka Analizy Potrzeb Klienta dlatego spotkania odbywają się w gronie najbliższych ponieważ łatwiej jest odbyć z nimi takie spotkanie szkoleniowego i zapewniam ze nie odbywa sie na nim bezpośredniozadna sprzedaż!!!. Każdy kiedys tak zaczynał czy kierownik czy dyrektor Krajowy. Pracuje w OVB blisko 10lqt. Mam dzisiaj setki zadowolonych klientów i to moja ostatnia praca czy działalność w życiu. A jeśli przeraża Pana odzywanie się do znajomych w celu nauki Analizy w praktyce to ani praca w OVB anie w jakiejkolwiek firmie zwiazanej z ubezpieczeniami zyciowymi to nie jest praca dla Pana. Pozdrawiam

Grzeniac
@Manipulacja tylko j wyłączanie

Ja skomentuje tylko to ostatnie, bo reszty nie warto. Na etacie nie ma możliwości spełnienia się zawodowo - zawsze dobijesz do sufitu. Na tym polega etat. Tzw. praca na godziny. Czy OVB to najlepsza alternatywa dla etatu? Tego nie wiem. Wiem jednak jedno, jeśli chcesz być prawdziwie wolnym człowiekiem - nie pracuj na etacie. Są różne, inne możliwości zarabiania pieniędzy, począwszy od JDG. W OVB możesz robić to co robi OVB, iść z w parze z firmą i świadczyć tego typu usługi, albo robić to PRZY OKAZJI, robiąc zawodowo inne rzeczy. Jeśli ktoś jak Ty na początku swojej przygody tylko tak to odbiera, że OVB i dalej nic, to sorry, to dla oznaka jakiejś ułomności umysłowej. I bynajmniej nie trzeba rezygnować z etatu, by rozpocząć współpracę z OVB. Możesz mieć ciastko i zjeść ciastko. Odrobinę wyobraźni jedynie potrzeba. Opinia Twoja, kimkolwiek jesteś, świadczy też o jednym - brak Ci klasy i asertywności. To bardzo dwie ważne cechy w biznesie, nie tylko tym związanym z usługami OVB.

@Grzeniac

Dokladnie zgadzam się z grzaniec. Zwykle jest tak ze jesli ktoś jest z czegoś zadowolony to zazwyczaj traktuje to jako coś oczywistego i nie przychodzi mu do głowy wchodzenie i pisanie o tym na forum. Natomiast jeśli ktoś jest niezadowolony (a może mieć na to wpływ wiele czynników łącznie i przedewszystkim tez sama ta osoba i to ze sie do tego nie nadaje) to wylewa anonimowo tutaj swoje żale. Z doswiadczenia wiem ze 95% klientow zostajexze mna na lata, pracownikow pewnie z 70% ale to tez większość, natomiast na forum zawszexwejdzie ktoś kto obsmaruje wszystkich na podstawie swoje histori o ile w ogóle jest ona prawdziwa. Na logikę czy Firma z ponad 50 letnim działającą dzisiaj w 16 Panstwach Europy w tym w Polsce 30 lat i majava kilka milionów klientów, a przy Tym wspolpracujaca z najwiekszymi Firmami ubezpieczeniowymi bankami firmami leasingowymi może być slaba czy niewiarygodna? No ręce opadają na niektórych.

Na każdym spotkaniu z doradcą OVB słyszałam " firma w Polsce istnieje 30 Lat", "mamy renomowanych partnerów". Macie na Tym punkcie obsesję? Brak standaryzacji w zakresie obsługi klienta, opinie na całym świecie za które wypada się tylko wstydzić, renomowani partnerzy jako gwarancja? Przecież z większością Waszych partnerów można nawiązać współpracę w zakresie dystrybucji ich produktów tak naprawdę z "marszu" ba nawet znaczna część multiagencji z nimi współpracuje, a dlaczego? Bo taki jest rynek a ilość towarzystw jest ograniczona a im zależy żeby sprzedawać dużo, ale to nie ma nic wspólnego z gwarancją jakości? Nie mam pojęcia. Na Waszym miejscu bym się bardziej wstydziła że "jesteśmy 30 lat na rynku" a wyprzedzają nas firmy które są na nim 2 lata a czasem i krócej.

@Ania

Jesli Pani tak źle ocenia ta Firmę to po co wielokrotnie spotykała się Pani z przedstawicielami firmy? Powiedzmy sobie szczerze że przez internet każdy jest anonimowy i może napisac wszystko. Podziwiam za determinację jesli nawet się Pani interesuje co o ovb rzekomo piszą za granica i pitrafi Pani czytac w kilkunastu jezykach. Tak 30 lat No na logikę nie istnieje firma która robi lipę inaczej codziennie by Pani słyszała o Tym w Mediach a firma by sie dawno zamknela, a tymczasem bije kolejne rekordu sprzedazy i powstaja nowe biura a jest ich w Polsce juz kilkaset!!. A o OVB często piszą same superlatywy np w Gazecie Ubezpieczeniowej. Sadze ze to jednak bardziej obiektywne niz opinia anonimowej osoby.

@Kierownik

Proszę Pana, z prostego powodu zaczęłam czytać po spotkaniach z Państwa Doradcami, trudno było mi aż w to uwierzyć że można mieć tak niski poziom wiedzy i umiejętności sprzedażowych i musiałam to sprawdzić. Co do istnienia firmy przez 30 lat jak wspomniałam i uargumentowałam nie robi to na mnie wrażenia, ilość biur analogicznie, biuro multiagencji można otworzyć tak naprawdę nie posiadając wielkiego kapitału, ani wyjątkowych umiejętności. Co do pisania pochlebnych rzeczy w prasie, proszę wybaczyć ale Gazeta Ubezpieczenia czy jak to większość ludzi nazywa Reklamówka Ubezpieczeniowa pisze o wszystkich pozytywnie, nie słyszałam żeby oczym kolwiek o jakiejś multiagencji czy Towarzystwie pisała negatywnie a nazywać już to prestiżowym to trzeba mieć bujną fantazje. Jak Państwa Prezesie zarządu czy o OVB będą pisać w jakimś znaczącym czasopiśmie to będę gratulowała, on np. "człowiek roku według Forbsa", ale wszyscy wiemy że raczej nigdy to nie nastąpi więc na tą chwilę nie ma czego. Każdy prezes firmy może z powodzeniem znaleźć jakąś gazetę która o nim napisze, wystarczy że asystentka zadzwoni do kilkunastu redakcji. Również gratuluję zaangażowania w bronieniu firmy mimo wszystko taka gorliwość jest w cenie. A co do opinii mam prawo je wyrazić, tak działa świat i naprawdę o to że ktoś nie podpisuje się nazwiskiem to nic nie oznacza i żadna poważna firma do tego by problemu nie miała, no ale czy OVB jest poważną firmą? Po jakości argumentów tutaj przytoczonych wątpię.

@Ania

Każdy ma prawo do swojej opinii. Moja opiera się jednak na wieloletnim doświadczeniu w OVB. W swojej grupie mam osoby o różnym poziomie zaawansowania. Wiadomo ze wiedzę zdobywa się z czasem i doświadczeniem. I nie jest mozliwe aby miec idealna wiedza na samym poczatku. Osoba początkującą może liczyć na pomoc osób z wyższego szczebla. Zapewniam że mamy w biurze osoby o naprawdę dużej wiedzy Ubezpieczeniowej a nawet bardzo specjalistycznej jesli chodzi o Prawo spadkowe i Sukcesję, I jestem przekonany ze nie gorsza niż wiedza od Notariusza w tym zakresie. Pozdrawiam

@Kierownik

Nie no to wspaniale, mimo że jestem zdania że jeśli chodzi o prawo spadkowe i sukcesję należy udać się do eksperta w tym zakresie (nie jest dla mnie nim agent ubezpieczeniowy ). Mimo to również zdaję sobie sprawę że wielu ludzi nie ma chęci, bądź takiej możliwości, czasem środków a już zapewne wiele osób na określenie "sukcesja" reaguje co to? Także dla nich to że ktoś im o tym powie, coś doradzi może być "zbawienne". Pozdrawiam serdecznie

Ewelina Jaskólska z Twardawy
@Ania

Powiem krótko - gdyby można było dodać komentarz po pełnej weryfikacji osoby to by tu 80% komentarzy było mniej. Kilka odszkodowań za zniesławienie, zniewagę dało by do myślenia tym którzy czują się bezkarni przez anonimowość. Jestem klientką od 3 lat, moi znajomi są klientam, moja rodzina również korzysta z usług przedstawiciela OVB ale ANIA i tak będzie wypisywać pogardliwe komentarze bo wie lepiej. Zachorowałam na nowotwór, dostałam 100 000 zł, nie musiałam zakładać zbiórek i prosić nikogo o pieniądze - ale ANIA sprawdziła i wie lepiej. ANIA - nie podpisywanie się z nazwiska oznacza bardzo dużo - płacą ci za te komentarze? Bo nie uwierzę, że dorosła kobieta poczuła misję i sprawdzała doradców z czystej ciekawości przez opinie w internecie. A teraz słówko do doradców OVB - nie przejmujcie się ANIAMI tylko róbcie swoje bo tak jak o mnie ktoś zadbał to wy możecie zadbać o innych.

@Ewelina Jaskólska z Twardawy

Bardzo dobry komentarz. Ostatnio mieliśmy przypadek że klientka otrzymała po indeksacjach blisko 104000zł na leczenie dziecka które zachorowała na cukrzycę typu I. Niejednokrotnie byłem blisko sytuacji gdzie klienci otrzymywali kilkusettysięczne odszkodowania z tytułu śmierci bliskich co pozwalało im uchronić sie przed długami,a jednocześnie zapewnić ich dzieciom godne życia bez jednego z rodziców. W mojej wieloletniej karierze bazuje dzisiaj tak na obsłudze moich wiernych klientów którzy sami dzisiaj przysyłają do mnie kolejnych klientów. To chyba najlepiej pokazuje jak bardzo ludzie potrafią docenić ten zawód, i jak bycie wytrwałym w tej branży procentuje w przyszłości. Pozdrawiam

@Ewelina Jaskólska z Twardawy

Ojj i kolejny argument wzięty z kosmosu, czyli a) albo jesteś nie sprawiedliwa ponieważ po jednym spotkaniu wystawiasz o firmie opinię, 2 etap to że ktoś jest nie wiarygodny że nie podał nazwiska, a 3 że ktoś Ci płaci za komentarze. Błagam zejdźcie na ziemię gdyż śmieszne to skończyło być dawno temu. Co do odszkodowania itd. nie wypłaca go OVB tylko towarzystwo ubezpieczeń i to ono jest stroną umowy, OVB jest tylko multiagencją (pośrednikiem). Już nie wspomnę że to samo słyszałam na każdym spotkaniu z doradcami OVB o zbiórkach charytatywnych również więc czy Pani komentarz mogę uznać za wiarygodny? Przykro mi ale nie ponieważ jest powtarzalny z narracją firmy.

Komentator
@Manipulacja tylko j wyłączanie

Akurat z tym twierdzeniem się zgodzę, że "na etacie nie osiągniesz celu", chyba, że założysz własną sp. z o.o. i zatrudnisz się w niej na etacie, ponieważ nawet jeśli dojdziesz w jakieś firmie do stanowiska dyrektora sprzedaży itp. to dzisiaj etat masz, jutro go nie masz i tutaj wiele nie trzeba tłumaczyć, wystarczy popatrzeć co się dzieje w bankach.

Ola
@Manipulacja tylko j wyłączanie

Potem za nasze czy wasze pieniądze zwiedzają na statku wybrzeża USA i co lepsze wmawiają, że Ty też tak możesz jeśli podpiszesz umowę i zostaniesz doradcą i będziesz robił na ich wypady, a kto korzysta...... Domyślcie się sami....nie dajmy się nabić w butelkę, życzę wszystkim Miłego dnia i dużo rozsądku. .

@Ola

Dziękujemy za komentarz i podjęcie tematu wyjazdów zagranicznych w OVB. Wyjazdy motywacyjne to jeden z benefitów, oferowanych naszym współpracownikom. Biorąc udział w konkursach, osoby osiągające najlepsze wyniki, nagradzane są możliwością uczestniczenia w atrakcyjnych wycieczkach do różnych zakątków świata. Udział w konkursach jest możliwy na różnych poziomach kariery. OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. ul. Mierosławskiego 11A 01-527 Warszawa mail: centrala@ovb.com.pl

Ewa Andruszczak

Czytam te komentarze i powiem krótko - to nie jest praca dla ludzi leniwych i roszczeniowych. To trzeba mieć rozum i serce do klienta. Przez wiele lat pracowałam na etacie i mam porównanie. Sprawa jest prosta - na etat nie wrócę. Chciałam teraz zwrócić się do wszyskich którzy piszą o firmie negatywnie - nie macie nazwisk i imion? Wylewacie oszczerstwa anonimowo bo uważacie że jesteście bezkarni! Jakby tak zapytać waszych sąsiadów co o was myślą to człowiek również by się nasłuchał, szczególnie gdyby zapewnić im anonimowość. Mało tego - anonimowo zapytać waszą rodzinę ;) Jeżeli jesteś osobą która czyta te komentarze bo zastanawia się nad współpracą to napisz do mnie, pokaże Ci od podszewki jak wyglada praca z OVB a później sam/a zdecydujesz czy to miejsce dla Ciebie. Opowiem ze szczegółami o plusach i minusach od pierwszego dnia mojej współpracy z tą firmą. Pozdrawiam.

Daniel
@Ewa Andruszczak

Witam, pisze Pani że może Pani napisać o plusach i minusach tej pracy ,chcę się dowiedzieć jak najwięcej o tej firmie i czy warto. Zacząłem szkolenia na początek wygląda to dobrze jeżeli to możliwe proszę o poradę

Iwona
@Daniel

Zacząłeś szkolenia onboardingowe? Trochę się dziwię, jeśli pytasz o pracę w firmie na etapie gdy sam już ją zaczynasz :) Może mógłbyś coś o tych szkoleniach napisać, za co chwalisz?

@Daniel

ewa.andruszczak@ovb.com.pl śmiało pisz.

Oliwia
@Ewa Andruszczak

jutro mam rozmowę o pracę w tej firmie na stanowisku doradcy klienta. Jak wygląda u nich praca na tym stanowisku? Ile się zarabia? Jak prawdziwie od podszewki wygląda ta robota?

Robert
@Oliwia

Tak naprawdę większość odpowiedzi na Twoje pytania brzmi: to zależy... zależy głównie od Ciebie. Ja pracuję 2 lata i jestem bardzo zadowolony z wysokich prowizji. Jeżeli natomiast liczysz na łatwe pieniądze bez zaangażowania, nauki i ciężkiej pracy to daj sobie spokój. To praca dla osób ambitnych.

@Ewa Andruszczak

Hej, chciałbym wiedzieć ja wygląda praca w firmie od podstaw

@Adam

Jedyny sposób to spotkać się (może być on-line). Podaj numer do kontaktu. Wszystkiego się dowiesz.

Grzegorz G.
@Ewa Andruszczak

Szczera prawda. Leniwi, roszczeniowi i często nieudacznicy. Dać im wszystkim po 1500 za istnienie a i tak będą niezadowoleni. :)

@Grzegorz G.

Ojjj to chyba o znacznej części swoich swoich kolegów i koleżanek z OVB :XD idąc tym tokiem rozumowania że ludzie co nie chcą współpracować z OVB są rozszczeniowi, leniwi, nieudacznicy to może ubespiecajcie samych siebie, a nie może nie to zły pomysł bo patrząc na waszego FB to nawet to Wam nie wychodzi i będziecie musieli kolejna zbiórkę organizować.

Alam
@Sebastian

Jak zwykle odwracasz kota ogonem. Praca w OVB jest wyłącznie dla ambitnych i chcących zarabiać od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Nie jest dla ludzi w mentalnością etatowca, którzy chcą pieniądze za siedzenie 8 godzin.

@Alam

Z ostania częścią wypowiedzi się zgodzę praca wogule na prowizji nie jest dla dla ludzi co chcą "przesiedzieć" 8 godzin i dostać wypłatę, więc pod tym względem oczywiście są ambitni, ale ambicja nie równa się inteligencji, a moja odpowiedź jest czystą ripostą na wypowiedź OVB-owca wyżej. Także OVB-owcy drodzy nie nie jesteście lepsi od ludzi na etacie, w wielu przypadkach zarabiacie mniej niż ludzie na etacie, tak samo i są ludzie na etacie zarabiający mniej niż niektórzy OVB-owcy, tak porostu działa rynek.

Mw

W punkt

Martyna
@Ewa Andruszczak

Pani Ewo, Chcę skorzystać z propozycji : " Jeżeli jesteś osobą która czyta te komentarze bo zastanawia się nad współpracą to napisz do mnie, pokaże Ci od podszewki jak wyglada praca z OVB a później sam/a zdecydujesz czy to miejsce dla Ciebie. Opowiem ze szczegółami o plusach i minusach od pierwszego dnia mojej współpracy z tą firmą. " Jak możemy się umówić? Pozdrawiam, Martyna

@Martyna

Proszę napisać do mnie na FB. Część osób tak robi ;)

Alis7
@Ewa Andruszczak

Bardzo proszę o szczere i prawdziwe informacje na temat tej pracy. Ktoś mi dał szansę na takie stanowisko, uważam że mam predyspozycje i dużą chęć pracy w ubezpieczeniach ale nie ukrywam że chciała bym za moje zaangażowanie dostać adekwatne wynagrodzenie. Bardzo się boję że po miesiącu pracy nie zarobię nawet na paliwo dlatego proszę o informację jakie są realia w tej pracy. Pozdrawiam. Alina Malchet

Wskazówki
@Alis7

Prawdopodobne że nie zarobisz na paliwo. Wszystko leży w twoich rękach, i twojej determinacji czy pierwszy klient kupi ubezpieczenie czy się rozmyśli. Jeśli majątkowe lub na życie zarobić 180zl za 1 ubezpieczenie. Do klientów najlepiej jeździć autem twojego prowadzącego.

Domenick
@Ewa Andruszczak

Witaj, czy możesz podać mi kilka szczegółów nt. pracy doradcy w tej firmie? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Karol
@Ewa Andruszczak

Podpisuje się obiema rękami.

Jerzy
@Ewa Andruszczak

Z tego co widze. To zawsze byłaś w OVB kierownikiem oddziału, okręgu lub reprezentantem więc słaba ta Twoja wypowiedź. Nie chciałbym współpracować z taką osoba, która wchodzi komuś w życie prywatne z takimi tekstami. Mało tego nie chciałbym zatrudniać takiej osoby jak Ty. Świetnie Twoja wypowiedź pokazuje poziom OVB. Dla mnie firma wyzysk dla pracowników najniższego szczebla tak aby kadra wyższa w tym kierownicy mieli z taniej siły roboczej zysk.

@Jerzy

Jerzy to Twoje przekonanie ;) Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

@Ewa Andruszczak

Właśnie jestem po pierwszym spotkaniu informacyjnym, zastanawiam się, czy spróbować. Nigdy nie byłam związana z branżą finansową, jest to temat zupełnie obcy dla mnie. Czy myśli Pani, że taka osoba może dać radę? Pozdrawiam

@Kasia

Jestem przekonana ponieważ ja również dałam radę. Wcześniej nie miałam pojęcia o branży ale firma stworzyła mi warunki szkoleniowe które nie mają sufitu. To ja decyduję kiedy i z czego się szkolę. Najciekawsze jest to że moja dusza nigdy nie była matematyczna, a dzisiaj nie mam problemu z finansami bo okazuje się że cyfry to tylko stan umysłu ;) Proszę sobie dać szansę tak jak ja to zrobiłam kilka lat temu, a zapewniam że jeżeli jest Pani sumienna i systematyczna to czeka Panią bardzo pozytywny zwrot. Jeśli ma Pani więcej pytań to zapraszam na FB i rozmowę przez Messenger. Powodzenia!

Artur

OVB to nie tylko firma ubezpieczeniowa, to miejsce, gdzie moje zawodowe pasje się spełniają. Nie tylko pomagam ludziom zabezpieczyć swoją przyszłość, ale także czerpię radość z prowadzenia zespołu, wspierając kolegów w osiąganiu sukcesów. Co mnie tu trzyma? To niezależność czasowa i organizacyjna, co sprawia, że jestem elastyczny i dostępny dla klientów i współpracowników. W OVB liczy się nie tylko etyka pracy, ale także umiejętność nawiązywania relacji i sprawnego zarządzania czasem. Tutaj rozwijasz się zawodowo, budujesz swoją ścieżkę kariery i osiągasz to, co zaplanujesz.

Marcin Mańkowski

Chciałbym podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z pracy w OVB. Zanim zacząłem tu pracować, spotykałem różne opinie o firmie, także skrajne - dobre i złe. Po prawie 4 latach pracy powiem krótko - żałuję, że nie trafiłem tu wcześniej. Ale po kolei. Na początku było to moje zajęcie dodatkowe. Jako osoba bez doświadczenia w branży, ale z chęcią do nauki i samorozwoju po około roku zostałem kierownikiem oddziału i wtedy zdecydowałem, że OVB będzie moją jedyną pracą. Tematyka finansów zawsze budziła moje zainteresowanie, ale edukacja poszła w inną stronę. Dzięki systemowi wdrażania współpracownika, szkoleniom i pomocy mojego Dyrektora nauczyłem się wszystkiego od podstaw, od produktów, aż po pracę z klientem i ze swoimi współpracownikami. Szkolenia online oraz wyjazdowe to wielki plus OVB, ponieważ uczymy się od praktyków, którzy osiągnęli już swoje zawodowe sukcesy. Cenię sobie możliwość pracy zdalnej i face to face, bo to daje mega elastyczność. Tak samo jak fakt, że sami ustalamy ile pracujemy i w jakich godzinach. Co jest jeszcze dla mnie ważne? Na pewno praca z ludźmi i w miłej atmosferze, wiesz, że nie zostaniesz sam z problemem, albo gdy czegoś nie wiesz. Sami decydujemy z kim chcemy pracować. Wynagrodzenie, które realnie odwzorowuje nasze zaangażowanie, jeśli staramy się i działamy w systemie, mamy szybkie efekty w postaci zarobków, które są nieosiągalne w "zwykłej" pracy na etacie. Czego potrzebujesz aby tutaj zacząć ? 1. Wykształcenie średnie 2. Chęć samorozwoju oraz poznawania nowych rzeczy 3. Determinację i motywację aby żyć na własnych warunkach, a nie jak cała masa ludzi za najniższą krajową 4. Otwarty umysł. Praca w OVB też nie jest dla każdego, ale każdy może dać sobie szansę i spróbować. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszam na priv :)

Gracjan

Do pracy w OVB można powiedzieć, że „zszedłem z rusztowania” będąc budowlańcem :D Na rozmowę kwalifikacyjną zostałem zaproszony gdy podpisywałem swoją umowę ubezpieczeniową i tam zostało mi przekazane wiele informacji na temat pracy, rozwoju i zarobków. Musiałem zweryfikować osobiście, czy aby na pewno jest tak jak zostało mi to przedstawione... i tak pracuję już 6. rok :). Mając 31 lat wiem, że jest to moja ostatnia praca w życiu zawodowym, dlaczego? Dała mi szanse na nowe i lepsze życie, nauczyła mnie nowego zawodu od podstaw z opieką przełożonego i okazała się lżejsza niż budowlanka :D W tej firmie najbardziej zaskoczyły mnie zarobki, ponieważ nigdy bym nie pomyślał, że jakakolwiek praca w Polsce pozwoli mi na zakup nowego samochodu z salonu ;). Z kolei najbardziej podoba mi się system pracy - wyszukiwanie najciekawszych rozwiązań finansowych w obszarze ubezpieczeniowo-bankowym jakie na ten moment są dostępne na całym rynku polskim, co powoduje, że we współpracy z klientem jesteśmy obiektywni, niezależni i szczerzy, zważywszy, że OVB nie posiada własnych produktów. Podoba mi się również to, że mogę budować własną markę, pomagać wielu klientom jak unikać „baboli” finansowych, w związku z tym wdzięczność klienta jaką nam okazuje jest nieoceniona. Wspaniałe jest to, jak pomagamy naszym podopiecznym w osiąganiu swoich celów zawodowych i, jak wspólnie razem „rośniemy” i budujemy życie marzeń. Do tego wszystkiego wspólne i rodzinne wyjazdy wakacyjne, zimowe, szkoleniowe oraz zagraniczne. Z minusów tej pracy największym jest to, że nie jest to praca dla leniuszków, ponieważ nie jest to typ pracy „czy się stoi, czy się leży..” Osoby ambitne i chcące zmienić coś w swoim życiu gorąco zachęcam do współpracy i spróbowania swoich sił, bo jest jeszcze wiele do zrobienia w naszym kraju. :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o.?

z

manipulatywne, robia wode z mozgu. Odradzam jakiegokolwiek kontaku z nimi

OVB
@z

Dzień dobry, osoby zainteresowane profesjonalnym podejściem do pracy jako pośrednik finansowy w OVB zapraszamy do kontaktu i poleganiu na własnym doświadczeniu i wyrobieniu sobie własnej rzetelnej opinii. Jak w każdej profesji, tak i w przypadku działalności na rynku ubezpieczeń i finansów, liczy się zaangażowanie i chęć rozwoju, W OVB oferujemy liczne szkolenia produktowe we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oraz szkolenia menedżerskie. Na polskim rynku jesteśmy obecni 30 lat i z każdym rokiem rozwijamy działalność. Dlaczego? Bo to, co robimy jest potrzebne i ważne w codziennym życiu, a ci którzy współpracują z OVB mają szansę rozwijać swoje kariery zawodowe. Z wyrazami szacunku Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: centrala@ovb.com.pl ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35

Uwe
@z

Dla tego iż dałem się namówić na konto oszczędnościowe które po trzech latach chciałem zlikwidować bo już odłożyła się fajna sumka dwa lata walczyłem z panią ovb z panią Sylwia D.z Ostrowa wielkopolskiego która przeciągała sprawę przez dwa lata a na końcu jestem w plecy jakieś 6 tyś bo policzyli sobie ubezpieczenie do tego Dla nie polecam tej firmy

Dziękujemy za wyrażenie opinii, jednak ze względu na to, że nie jest ona merytoryczna, nie jesteśmy w stanie się do niej odnieść.

Jaki jest wkład kierownictwa OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Marzena Kijowska

Teraz w grudniu mija mi 3 lata odkąd rozpoczęłam współpracę z firmą OVB. Mogę śmiało powiedzieć, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Jako mama 3 małych dzieci bardzo cenne były dla mnie elastyczne godziny pracy. Dzięki licznym szkoleniom oraz pracy z klientami stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności interpersonalne. Ale najważniejszą zaletą jest system pracy z klientem. Dzięki szczegółowej Analizie Potrzeb Klienta , którą przeprowadzam mogę dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb ubezpieczeniowych każdego klienta. To ważne, że mamy zapewnione gotowe narzędzia i materiały, które ułatwiają nam pracę.

Benia1305

Pamiętam moją rozmowę kwalifikacyjną...była bardzo profesjonalna, rzeczowa, merytoryczna, dużo informacji naraz, nie powiem ogarnęło mnie lekkie przerażenie, ale też zaciekawienie czy to wszystko jest takie fajne jak mówi Pani Dyrektor? :), ale wtedy wydawało mi się, że sobie nie poradzę, że tego jest za dużo, że tyle Towarzystw Ubezpieczeniowych, że ja chyba tego nie ogarnę. Powiedziałam, że się nie nadaje :D, odmówiłam, a w drodze do domu z rozmowy stwierdziłam aaaa co tam, przecież mogę spróbować, co tracę?? co mi szkodzi, raz się żyje:)))))) Co się okazało? Że to nie jest takie trudne, że to nie jest fizyka kwantowa:), że robimy ogrom dobrych rzeczy dla naszych klientów i że tu są naprawdę fajni, wartościowi ludzie, których uwielbiam, z całej Polski fantastyczni dobrzy ludzie:), których warto się trzymać:) Co jest ważne w tej pracy? Systematyczność, wytrwałość, pracowitość, samodyscyplina, chęć rozwoju i trzeba lubić ludzi:) W OVB są fantastyczni ludzie, a wśród takich warto być, co ciągną nas w górę, a nie w dół :)

Agnieszka Jelińska

W firmie OVB od pierwszego spotkania nie odczułam nacisku. Zawsze mogłam i mogę liczyć na pomoc doświadczonej kadry. Dla osoby która nie wywodzi się z branży finansowej to bardzo ważny aspekt. Atmosfera w firmie jest niespotykana ponieważ będąc na najniższym stanowisku Prezes, Dyrektorzy czy Kierownicy są dostępni , uśmiechnięci i życzliwi. Firma OVB zmieniła moje życie ponieważ wyszłam poza schemat życia zawodowego mojego otoczenia. Mogę realizować się jako przedsiębiorca, matka i żona.

Sebastian

Polecam firmę wszystkim pracowitym osobom, które chcą się rozwijać w branży finansowej. Firma zapewnia wysokiej jakości szkolenia prowadzone przez praktyków, niesamowicie rozwijające osobowość i kierujące karierę w stronę sukcesu. Podoba mi się tu również podejście wypłaty wysokich prowizji (zwłaszcza po osiągnięciu poziomu kierownika Okręgu), którymi sami dysponujemy budując własny biznes tak jak chcemy. Produkty oferowane przez pośredników OVB są wyselekcjonowane pod względem jakości, co w branży ubezpieczeniowej jest o tyle istotne, że ani klient ani pośrednik nie musi się martwić o wypłatę należnych odszkodowań, dzięki czemu zyskujemy dobrą opinię na lokalnym rynku oraz sporo poleceń do nowych klientów.

Aktualność
Drodzy użytkownicy GoWork.pl,

Pozdrawiamy,

Nie, dziekuje

Na poczatku super wizja, miliony do kieszeni, przelozeni jezdza super samochodami i inne brednie nawijane na uszy, potem posiedzenie przy stoliku z menadzerem i przejscie przez liste kontaktow w telefonie i komu mozna "sprzedac uslugi". Podejscie dosyc metne - nie ma mozliwosci tlumaczenia znajomym o co chodzi tylko werbowac i "przyjsc z klientami". Nie wiem czy to kwestia osob rekrutujacych, ale brak przejrzystych informacji na wejsciu jak placa, chociazby nazwa firmy (przed pierwszym spotkaniem) itp. Osobiscie odradzam

@Nie, dziekuje

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię! Proces rekrutacyjny jest bardzo ważny dla obu stron, aby poznać wzajemne oczekiwania i podjąć decyzję na tak lub nie. Zależy nam na tym, aby rozmowy przebiegały w dobrej atmosferze i były profesjonalne. Dziękujemy za wszelkie sugestie, które pozwolą nam usprawnić ten proces w przyszłości. Rozpoczęcie swojej aktywności pośrednika finansowego wśród znajomych, czy rodziny pozwala nowym współpracownikom stawiać pierwsze kroki w branży w przyjaznym środowisku i szybciej wdrożyć się w pracę. Kwestia zarobków jest zależna od zaangażowania i zwiększa się wraz z osiąganiem kolejnym stopni kariery. Nie ma więc konkretnych widełek płacowych. Mamy nadzieję, że wyjaśnienie tych kwestii będzie pomocne. Pozdrawiamy! Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: centrala@ovb.com.pl ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa

Jakub

Polecam, firma dająca perspektywy i możliwości

@Jakub

Panie Jakubie, dziękujemy za opinię. Życzymy wielu sukcesów! Centrala OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. mail: centrala@ovb.com.pl ul. Mierosławskiego 11 A 01-527 Warszawa tel: 22 576 35 35

Zostaw merytoryczną opinię o OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 36 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.