Opinie o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EGB Investments S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EGB Investments S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

zmęczona

robię wszystko,żeby tylko tu nie przychodzić,też tak macie?

niechęć

pewnie że tak mam

Oddech
@zmęczona

Ja też. Niech to się skończy.

@zmęczona

Gdybyś robiła wszystko, żeby tam nie przychodzić, to złożyłabyś wypowiedzenie. Pozdrawiam :)

Zmeczona
@:)

Szukam pracy jak i chyba każdy.

ojojoj
@:)

Nie uwierzę ,że jesteś zadowolona i masz chęci do pracy w takiej atmosferze.Przecież każdy mówi,ze juz nie wrabia psychicznie.Radzę Tobie też składać wypowiedzenie

koło ratunkowe

Medicover brak ..... płać w rejestracji sam.Jeszcze macie jakieś złudzenia o lepszym jutro?Nikt tu już nie da zarobić o ile jeszcze na wypaty podstawowe będzie.Trafiony-zatopiony.Ciekawe kto zejdzie z pokładu ostatni.

laluz

a Elizkę już wykopali?

real
@laluz

nie,ona ma nadzieje,że będzie ok jak i niektórzy co patrzą przez różowe okulary,przecież to już koniec,nie dogadają się z wierzycielami nigdy,nikt nie będzie czekał 7 lat na kasę bez pewności,że firma i tak nie upadnie.

Prawda
@laluz

Ona zawsze jest po odpowiedniej stronie w odpowiednim momencie. Pani zmienna jak chorągiewka. Znaleźli głupiego na kajak! Kobieta dramat w wyglądzie, zachowaniu i komunikacji z pracownikami! Ulubione słowo WITAM!!! Kto to zna? Zero przepływu info od lat. Współczuje tym którzy z nia maja do czynienia. Na szczęście na codzień mijam ja tylko w kuchni! Wrzućcie ja na telefon niech pokaże co potrafi!

ToJa

Ludzie zachowujecie się jak ameby. Siedzicie z założonymi rękami i bawicie się we wróżbitę Macieja i prorokujecie kiedy Was zamkną. Zamiast czekać aż ten sądny dzień nadejdzie wezcie się może za szukanie rozwiazan i ratujcie swoje tyłki, bo skończycie na na zasiłkach i będzie jeszcze większy lament i przeżywanie swojego ciężkiego losu i tego jaki świat jest niesprawiedliwy.

NN
@ToJa

Swięta prawda.Liczycie na zmiane lokalizacji na tańszą i ze to wszystko sie ułoży?Obiecanki cacanki.To juz koniec a reputacji nigdy sie nie odzyska.Samo GB to już brak jakiejkolwiek rozmowy,Sami to wiecie ,ale nikt nie zabrania zyć nadziejami.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
kropka

A sładka zus za kwiecień jeszcze nieuregulowana,a tu za 5 dni płatność za maj się zbliża.Z pustego juz nie idzie przelać.THE END

prawda
@kropka

to juz jest koniec,nie ma juz nic

odp
@kropka

jest juz zus caly

Kropka
@odp

Ja nie nam

masakra

Nie wytrzymuję juz tutaj i te formułki są nie do zniesienia,Kiedy koniec?Może tutaj się czegoś dowiem.

racja
@masakra

będzie koniec, będzie!

nie_ok

kiedy oni nas wyp******* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jasnowidz
@nie_ok

Za miesiac

@rafa
@nie_ok

Czekają aż sami odejdziemy. Plan i baza=podstawa. Kto tu chce jeszcze być z tymi wszystkimi formułki. Nonsens

meteor

Ma ktoś przecieki kiedy nas zamykają?We Wrocłwiu mówią,że nas zamkna na pewno.Nie wiem czy to plotka?

realistka
@meteor

takie sa informacje nieoficjalne,ale na logikę zamkną,przecież o niczym innym w pracy się nie mówi,a my jesteśmy kulą u nogi,koszty tylko im zwiekszamy bez odzysku.

chorągiewka
@realistka

gdyby chcieli utrzymac to poszukaliby juz innego lokum,a tak tkwimy w tych kosztach bez sensu.Ani nie zwalniają,ani nie przenoszą-czeski film,który i tak dązy do jednego-likwidacja

róża
@meteor

Pewnie ze zamykają.Myslę ,że do września i nas nie ma.

Bydgoszcz

Nie zapłacili składek za maj! Sprawdźcie swoje konto w ZUSie! Podajmy Getback za to do sądu!

kwiat
@Bydgoszcz

za kwiecięń nie zapłacili.za maj mają czas do 15 czerwca.do marca było płacone.

Ufo
@Bydgoszcz

A czego się można po nich spodziewać. Czynszu nie płacą, siedzimy nic nie robimy a nowy Prezes mówi o oszczędnościach - śmiech na sali.

figa
@Ufo

No tak.To musi się skończyć.Dlaczego jeszcze nas trzymają?Nie moge pojąć.Przecież my na siebie nie zarabiamy-pomijam czynsz,prąd i inne media.

papa
@figa

Jeszcze troche.Zmniejszają Wrocław,potem nas zamkną

dada
@papa

No dobrze - ale ile to jest to "trochę"? Podejmą decyzję w czerwcu? Ileż można czekać?! Firma chce odzyskać wizerunek... będąc wciąż nie fair wobec pracowników?

prawda
@dada

Myslę że szybko zamkną.Sami widzimy co się dzieje.Koniec.Tylko,zeby dali odprawy bo jak niektórym we Wrocławiu maja wypłacic premie w ciągu kilu tygodni to znak ,ze kasa pusta albo tylko na podstawy mają.

Grzesiek

Czy są jakieś szanse na poprawę sytuacji?

M
@Grzesiek

No szczerze mówiąc Grzesiek to średnio

Wrona kracze
@Grzesiek

Jeśli pytasz o Bydgoszcz to oddział będzie zamknięty

wiara
@Wrona kracze

To jest oczywiste.Ja jeszcze sie łudziłąm,ale jak nie przedłuzyli umowy naszemu super doradcy to juz straciłąm nadzieję.Zreszta niezapłacone rachunki.nas coraz mniej,nawet nie zatrzymują na cały okres wypowiedzenia tylko szybko zwalniają.Za dużo tego sie narobiło i dlatego koniec z nami,A jeszcze baza mówi sama za siebie,rozmowy niezręczne, wyzwiska i nic poza tym.WIELKA SZKODA EGB!

swój

jak tam nastroje?do kiedy pracujemy?

czas
@swój

nikt nic nie wie a media huczą,ze koniec z firma.

Koniec
@swój

To już końcówka

i nie wróci więcej...................................................................

radca prawny

"'Pracownik z tego tytułu, że pracodawca nie opłaca składek do ZUS, nie ponosi żadnej odpowiedzialności. To na płatniku składek, czyli pracodawcy spoczywa obowiązek, według zasad wynikających z przepisów ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych (Dz. U. z 1998 r. Nr 137, poz. 887 z późn. zm.) obliczać, potrącać z dochodów ubezpieczonych, rozliczać oraz opłacać należne składki za każdy miesiąc kalendarzowy. Jeżeli płatnik nie realizuje obowiązku płacenia składek w terminie podlega m.in. karze grzywny do 5.000 zł. Poza tym może spodziewać się, że zostanie przeciwko niemu wszczęte postępowanie egzekucyjne. Jeśli pracodawca nie zapłaci składek, to wówczas ZUS nie przekaże odpowiedniej ich części do właściwego funduszu emerytalnego, tzw. II filaru. Nie zmienia to jednak faktu, iż pracownikowi okres, za który nie zostały opłacone składki przez pracodawcę, zostanie zaliczony do ubezpieczenia społecznego"

zaniepokojona
@radca prawny

My to wiemy,tylko chcieliśmy naświetlić sprawę,że firma nie wywiazuje sie z terminowej opłaty składek to i z wynagrodzeniem pewnie będą kłopoty.

Głowa mala

Sprawdziłam zgodnie z wpisem z getback gowork i mam niezaplacone składki za kwiecień w całości. Jest wpłata 1/5 należności. Wejdzie i założyciel konto na PUE ZUS i w zakładce najpierw ubezpieczony potem subkonto tam jest cała historia wpłat. Do marca było ok.

Zalamka
@Głowa mala

Nie wyrobię nerwowo. Dzięki zaraz się rejestruje i sprawdzam

hoho
@Głowa mala

Boże-niedługo wypłata bedzie na raty.Dlaczego my jeszcze istniejemy?Niech zamkna to w końcu.

Kosmos
@Głowa mala

Też mam mniejsza wpłatę niż składkę należną. Może jakoś zapłacili w ratach mówiła mi pani z ZUS.,ale i tak powinno być zaksięgowane bo do 15maja muszą płacić za kwiecień.

śmieję się z was

i co już was pozwalniali? :D

Heart

@Wolne

a konkretniej ?

koniec
@pyt

Zwolnili 2 liderów,nie przedłużają umów,7 osób mniej tylko dzisiaj.Teraz to juz pewne zamknięcie.

help
@koniec

az 7? 2 liderow, jeden windykator i kto jeszcze ?????????

doradca
@help

2 liderow,5 windykatorow,2 wind.przyszło się rozliczyć,1 osoba z administracji......wymieniać?przecież kto był dzisiaj to wie.

wow
@doradca

niektórzy z tych osób sami poodchodzili,a reszta czeka,tylko na co?chyba więcej dzisiaj się pożegnało

CC
@śmieję się z was

Jakoś nie pozwalniali.Nie było tematu kiedy,tak że pracujemy i co Ty na to?

Fryc
@CC

Ale zwolnia. Nie ma że boli.

hmm
@śmieję się z was

Logiczne ,że zwolnią i zlikwidują nasz Oddział.Nawet nikt nie próbuje zatrzymać odchodzących-zapewnić ,że bedziemy i pracujemy,nie przedłuzają umów,nie będą trzymać znikomej ilości pracowników przy takich kosztach.Odprawy i do widzenia.

hmm

CC
@hmm

tylko do kiedy mamy dzwonić po tych "super śmieciach"

pssst
@CC

hehehe- myslę że ze 2 miesiące i kończymy,baza piatkowa pokazała wszystko.

nn
@pssst

racja-the end

konczymy w czerwcu-nic wiecej

skonczmy to i tyle. malo nas zostalo wiec niech przyjada z wypowiedzeniami...... tylko szybko

Axn
@konczymy w czerwcu-nic wiecej

Ciekawe kiedy nowy zarząd się zorientuje jaki koszty za nas ponosi, już nie mówi o niezapłaconych faktur, czynszu.....

kuku
@Axn

Oni już wiedzą ,że jesteśmy tylko nikt nie ma zamiaru tu przyjeżdżać bo nas .Tak nas traktowali od początku przejęcia.To koniec tylko czerwiec czy jeszcze miesiąc dalej?

Tola
@kuku

Pewnie w czerwcu będzie info o zamknięciu. Logiczne, a odprawy będą pod znakiem zapytania. Ja już się nie ludze. Przeczekać lato jakoś i do pracy we wrześniu. Taka fajna firmę zatopić?

egb

kiedy bydgoszcz bedzie zamknieta?

oh egb
@egb

myślę ze nie ureguluja dlugów za prąd i czynsz i koniec w czerwcu

@oh egb

gb i tak nie bedzie placil za czynsz

oh egb
@fakt

No to jak tak mówisz,to koniec jeszcze blizszy.Przeciez dla kilu osób nie będa trzymać oddziału i nigdzie przenosić,bo kto teraz zaufa firmie?A za kanapki oddali kasę?

@oh egb

nie wiem czy oddali ale raczej nie. niech przyjada na koniec czerwca i tyle.

Hehe
@fakt

Czemu na koniec czerwca? Lato urlop za odprawę?

@Hehe

co? lato urlop za odprawe? co to znaczy

Hehe
@fakt

To,ze dostaniesz odprawę i lato przesiedzisz i do nowej pracy we wrześniu! O ile firma wypłaci wszystko i tutaj mam wątpliwości.

Piter
@Hehe

W obecnej sytuacji firmy raczej będzie chciała się pożegnać z pracownikiem zgodnie z prawem :)))

Xyz
@Piter

Mam nadzieję że wszystko zapłacą i goodbye

@Xyz

Nie mogę się doczekać bo czytanie jadu i wylewania żółci jest okropne

Zibi

Jak zlikwidują wasz oddział to lbn na Krakowskim Przedmieściu będą strzelać korki od sampana, bo z tego co się dowiedziałem z pewnego źródła my ocalejemy razem z wrockiem i wawą. Żegnamy zawsze byliście dla całego korpo jak kamień u szyi topielca

prawda i tylko prawda
@Zibi

ale spokojnie, my wcale nie chcemy zostać. czekamy juz tylko na wypowiedzenia. wtedy korki od szampana u nas będą strzelać głośniej niż u was. pozdrawiam.

Człowiek
@Zibi

Nie wiem o co walczysz? Przecież tu już nie da się pracować. Firma pozbawia nas wszelkie wartości. Wyścig szczurów i nic poza tym. Nie pracowałeś w Egb to nie wiesz jak można z chęcią przychodzić do pracy i czuć się jak w rodzinie. Nawet na urlopie dzwonilismy do siebie z tesknoty. To wszystko się skonczylo a Ty walczysz jakby było o co. Pij sobie tego szampana ale nie wyjdzie to na zdrowie. Zobaczysz, a i tak prędzej czy później też was zlikwiduja. Aha a Białystok mówi,ze oni zostają. Żal mi Ciebie że opijasz porażkę innych ludzi a stare przysłowie "Ten się śmieje kto się śmieje ostatni'sprawdza się do teraz.

Tulipan
@Zibi

Oh! Zibi, Zibi, jakim Ty jesteś człowiekiem? Dobrze, że osobiście nie spotkałem Ciebie na swojej drodze. Pewnie jesteś omijany szerokim łukiem, nie masz przyjaciół i stąd takie wypowiedzi. Nie ciesz się za wcześnie bo zostaje Wrocek i W-wa a te małe oddziały lecą!!!

@Tulipan

Lecicie to wy. Byliście najgorsi w korpo'

@Człowiek

Sam się przyznałeś że zamiast pracować to wydzwanialiście do tych co byli na urlopie. Teraz na bezrobociu będziecie mieli tyle czasu że możecie się nawet spotykać i razem zamieszkać.

@Zibi

A czy to ważne teraz?Dlaczego siejesz nienawiść między oddziałąmi?Przecież i Ty tez stracisz pracę- nie ma złudzeń,a my pracowaliśmy dłuzej niż Wy w windykacji i w dobie redukcji etatów to nie ma znaczenia.Pycha nie popłaca.

człowiek
@Zibi

Czy Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.Dzwoniliśmy do siebie bo byliśmy zżyci,tak jak się dzwoni do przyjaciół i nie w godzinach pracy.Jak dobrze,ze takiej osoby jak Ty nie ma w moim otoczeniu.Ciebie pewnie tez bezrobocie czeka.

Romeo i Julia
@Człowiek

Telefony na urlopie zżytych pracowników? Masz może na myśli tamte dwa głośne romanse, z których jeden zakończył się całkiem efektownie i burzliwie kiedy żona wróbelka wparowała do biura?

człowiek
@Romeo i Julia

nic o tym nie wiem,nie o to mi chodziło

@człowiek

Tak się bawiła Bydgoszcz. Mało profesjonalne "romanse w pracy" jak dzieci. Zamiast pracować to było bzyku bzyku no i są efekty cała firma na dno przez jeden oddział.

Ufo
@Zibi

Zibi, wiadomość u upadłości Getback chyba spowodowała u Ciebie zaburzenia psychiczne :)) - tak nam przykro. Modlimy się za Ciebie. Pozdrawiamy z bdg :)))

pic
@Zibi

Jak by nie było i tak juz nas nie ma

hej hej
@Zibi

ty masz chyba problem ze zrozumieniem i na podstawie jednego słowa wyciągasz wnioski.Zenada

Zorza

W Białym też nie przedłużyli umow. Oni mówią,ze out. U nas jak nie przedłużają mimo tak małej ilości osób to też out. Przecież garstki ludzi nie będą trzymać, a w dodatku nikt do nas z zarządu nawet nie zawita. Jesteśmy ciężarem, a byliśmy górą w branzy pod względem realizacji i doświadczenia, Życzę wszystkim szybkiego znalezienia pracy i fajnej atmosfery która u nas mimo takiej sytuacji jest nadal super.

GetBack na jeszcze większym minusie. Bankrutująca firma windykacyjna szacuje stratę netto za 2017 na 1,2 mld zł. Reportaż na WP. Można skwitować obraz nędzy i rozpaczy. A wy się zajmujecie romansami w firmie skąd ta firma wytrzaskała takich super pracowników którzy teraz piorą brudy publicznie. Żenada.

@anonymous

Racja. Ktoś pisał o super atmosferze i że szkoda firmy. A drugi nie rozumie i wypala z romansami.I tak już po nas. Nie przedłużają umów z pracownikami którym kończyła się umowa na czas okreslony/3-5 letn staz/to sygnał już ewidentny że z nami koniec i trzeba sobie bardziej pomoc w poszukiwaniu pracy, a nie wywlekanie starych spraw.

Zostaw merytoryczną opinię o EGB Investments S.A. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGB Investments S.A.?

Kandydaci do pracy w EGB Investments S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGB Investments S.A.
1.9/5 Na podstawie 263 ocen.

EGB Investments S.A.