Opinie o DH Astra Tgg w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DH Astra Tgg. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DH Astra Tgg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DH Astra Tgg w Wrocław

Myślicie ze w tym roku też taka premia na święta może wpaść jak Pani swoją kiedyś tu deklarowała? 1000 zł piechotą nie chodzi. myślałam czy by się nie zgłosić jako sprzedawca na stoisko w dziale owocowo-warzywnym. Zastanawiam się tylko czemu na stronie piszą, że mile widziani są mężczyźni?

Janina Nowy wpis

Dostałam ponad tysiąc złotych premii na święta.

koma Nowy wpis

Zle zorganizowany parking

Bolo

Wszyscy tak dużo piszą na forum, dlaczego nie zgłosicie problemów szefowi?

Monia

Któremu ???

@Bolo

Prezes ponoć wie co się dzieje. Tym na górze jest wszystko jedno czy ma kto pracować, czy nie. I tak ci, którzy się nie zwolnią zrobią wszystko za 1800 zł , więc po co więcej osób zatrudniać.

@Bolo

Prezes woli wymienić załogę niż kierownika który podporządkowuje sobie pracowników.... Ta sytuacja ma miejsce również w Astrze na Horbaczewskiego gdzie nowa kierowniczka chce doprowadzić Astrę do świetności choćby krwią pracowników. Pracownicy nie wytrzymują fizycznie i psychicznie, powoli się wykruszają (niektórzy nawet po 20 latach pracy).....

Emeryt z Kielc Nowy wpis

Co za bzdura, na Horbaczewskiego jest świetny klimacik i atmosfera. Pracować oczywiście trzeba (choćby po to aby się nie zanudzić). Bardzo sobie chwalę. Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie DH Astra Tgg? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DH Astra Tgg?

Firma nie organizuje spotkań ani wyjazdów integracyjnych

Jak się pracuje z ludźmi z DH Astra Tgg?

Wspaniale

Jarosław
@pracownik

Napiszesz coś więcej na ten temat? Twoja opinia jest bardzo krótka, a na pewno wielu potencjalnych kandydatów chciałoby się dowiedzieć o DH Astra Tgg czegoś więcej, choćby tego jaka panuje tu atmosfera i ile można zarobić. Liczę na więcej szczegółów w kolejnym wpisie.

@Jarosław

W Astrze TGG pracuje ok 40 osób. Tak naprawdę, to w jakiej atmosferze się pracuje zależy w dużej mierze od nas samych. Należy pamiętać , że nie przychodzi się tutaj by spędzać czas tylko pracować. Kierownik sklepu jest wymagająca . Oczekuje od pracowników przestrzegania panujących tu zasad. Grafiki pracy układane są zgodnie z kodeksem pracy. Każdy zna swój grafik na 6 dni przed rozpoczęciem miesiąca. Nie ma premii. Pensja jest stała i wynosi 2200 netto. Jednak miła atmosfera pracy rekompensuje dość niskie zarobki.

odpowiedź

W Astrze przy ul.Słubickiej obowiązują tylko świadczenia podstawowe. Wypłata jest zawsze na czas. Jest dział socjalny i można liczyć na nisko oprocentowane pożyczki

Dziwi mnie bardzo że nigdzie nie mogę znaleźć opinie na temat tego marketu, jedynie to na temat DH Astra na ul. Horbaczewskiego a przecież to co się dzieje na tym sklepie to jakaś paranoja!! To co rzuca się od razu widocznie na tym sklepie to kontakty szef-pracownik(usunięte przez moderatora), największa patologia jest na masówce! Dziewczyny potrafią przez całe tygodnie nie wywozić towaru bo wolą romansować z przectawicielami na sklepie za oczywistym przyzwoleniem kierowniczki! a co właśnie się tyczy przełożonych.. siedzą całymi dniami na magazynie grzejąc tyłki na krzesłach, jedząc, popijając kawki i wydajać rozkazy (przez telefon bo żadnej się nie chce grubej dupy ruszać na sklep) a Prezes oczywiście nic nie widzi bo jak przychodzi z kontrolą to dziewczyny maja nakaz odgórny żeby dzwonić na magazyn i je informować o jego przyjściu a te jak opętane biegną na sklep udawać że pracują...

sobie sam

to prawda.wiecej rzadzacych jak pracujacych ktos powinien naprawde sie tam dokladmnie przyjzec,

cichy wielbiciel personelu "Astry", szczególnie pa

Widzę że tu piszą tylko byłe lub obecne pracownice tego sklepu. Zmieńcie pracę a nie ujadajcie. Żałosne.

@cichy wielbiciel personelu "Astry", szczególnie pa

Z tego co się orientuję to strona właśnie do wyrażania swoich opinii o pracodawcy, to kto ma "ujadać" jak nie pracownicy drogi, cichy, żałosny wielbicielu prezesa???

@pracownik

miało być wielbicielu personelu.

Jaki dress code obowiązuje w DH Astra Tgg?

Czerwony fartuszek i białe buciory. Jeżeli chodzi o fartuszek- pocimy się jak świnie a jeszcze nie ma lata, materiał to największe sztuczne(usunięte przez administratora) pod słońcem. Buciory, hmmm....... szkoda pisać, chyba żaden pracownik ich nie zakłada bo nie da się w nich chodzić nawet przez 1h. Nasz pracodawca poleciał po bandzie z tą oszczędnością, A pro po Panie pracodawco poprosimy o zwykłe bawełniane t-shirty (mogą być czerwone) i najtańsze adidasy, aby tyko były wygodne. Pozdro.

borsuk 25

Parking żadnej obsługi nie ma , każdego klienta traktujecie jak oszusta w razie zagubienia biletu wjazdu co każdemu może się przytrafic będac na zakupach, zmuszacie do wykupienia biletu aby mógł wyjechać to jest podle w dodatku taki biletomat powinien stac przy wyjezdzie aby w razie zaistniałej sytuacji można było szybko taką sprawę załatwić nie szukać i dopytywać gdzie takie urzadzenie sie znajduje. Takie rozwiazanie tej spraway jak to jest obecnie to zupełne bezmózgowie i brak jakiejkolwiek wyobrazni o świadczeniu takich usług.

@borsuk 25

Szanowny Panie Parking przy sklepie Astra ul. Słubicka nie należy do sklepu Kierownictwo nie ma absolutnie żadnego wpływu na istniejącą sytuację,,

klient Astry
@borsuk 25

Drogi Borsuku Na parkingu obsługi nie ma jak na każdym sklepowym parkingu we Wrocławiu, w biletomatach są domofony jak byś nie wiedział. 20zł. za zgubienie biletu to nie jest źle w porównaniu z innymi parkingami. Biletomaty stoją przy każdym wejściu do Astry na poziomie 0 + parking piętrowy (jest ich chyba z 5, to mało???). Jak zgubisz bilet to niestety płacisz, jak wszędzie!!! Jak na razie to Ty pokazałeś, że nie masz mózgu.

W obecnej sytuacji jaka jest Astra ma zasady jak za komuny ,3 kasy czynne, a ludzie żeby zrobić zakupy muszą stać w kolejce przed astra żenada .Prezesie jesteś 100 lat z tylu

@Gość

Szanowny Gościu Sytuacja jest dramatyczna w całym kraju. Długie kolejki są przy każdym sklepie. W Astrze nie ma, aż tak trudnej sytuacji ponieważ kas otwartych jest trzy ale można również skorzystać z kas samoobsługowych których jest cztery Razem jest wiec czynnych równocześnie siedem kas. Warto nauczyć się obsługi na kasach samoobsługowych. Nie jest to aż tak trudne a w każdej chwili można liczyć na pomoc Pani Ekspedientki. Przy okazji całej bardzo trudnej sytuacji może warto wykazać więcej szacunku dla ciężkiej pracy personelu sklepu.

Ciotka Klotka

W sklepie tgg astra przy ul. Słubickiej są stałe braki kadrowe, a najgorzej jest na garmażerce. Nie wiem, czy pracownice są na chorobowym, czy też palą na zapleczu papierosy, ale obsługuje zazwyczaj jedna Pani. Z drugiej strony to normalne, że za najniższą krajowa nikt nie chce tam pracować, zwłaszcza na takim ciężkim stanowisku jak mięsa i wędliny.

Aleksandra

@Nick, @ewa - Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie mobbingu jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników. Obejmuje ono sprzysięganie się lub mobbing przeciwko wybranemu pracownikowi, który staje się przedmiotem psychicznego dręczenia. Mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji. (Wikipedia) Jest to poważny zarzut - jesteście pewni, że właśnie takie sytuacje występują w firmie? Możecie napisać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie DH Astra Tgg? Jeśli macie informacje na temat prowadzonych obecnie rekrutacji zachęcam do podzielenia się nimi.

Aldona

Czy ktoś wreszcie odważy się i poinformuje prezesa astry o wybrykach nowej kierowniczki z działu spożywczego???

Prezes astry woli czerpać kasę z wynajmu powierzchni i rozbudowywać parking na astra bis niż dan komu kolejek jakaś podwyżkę mówi że dal podwyżki 300 zł brutto więc trzeba chorym chodzić do pracy i zarażać innych bo jak nie przyjdziesz to nie dostaniesz. Na tgg powiedział że jak niema pracowników to można zamknąć sklep .Najlepiej 5 osób odeszło a 1 osoba dziury latają jak się da. A żeby się zwolnić z tej spółki to tylko według kodeksu 3 miesiące bo wcześniej nie da rady bo kto będzie pracował pzecierz my pracownicy dużo zarabiamy gdzie efektywność.

Marianek
@anonymous

Dlatego trzeba zrobić tak, jak te 5 osób, które się zwolniły.

Podwyżki nie było od 10 lat. W konkurencj z ktorej przyszla nowa kierowniczka dziewczyny maja od stycznia brutto, czyli wiecej niz nasza podstawa z absencyjnym. Bo jak nie daj boze juz nie dasz rady przychodzic z goraczka do roboty to zarobisz narne grosze. Zamet i poczatki mobbingu na Horbaczewskiego to juz norma. Zaloga ze pewnego sklepu spolem poludnie powinna prezesowi astry przyslac w podziece kosz kwiatow i dobry koniak za to ze uwolnil je od kierownictwa , ktore teraz swoje komunistyczne rzady wprowadza w astrze.

2600 brutto spolem poludnie, astra dalej 2250

Mariusz2222

Jestem pracownikiem i zarabiam tylko 2120 brutto od 8 lat zero podwyszli

Lalka
@Mariusz2222

O rany 20 zł więcej niż najniższa krajowa. Kpina jakaś.

Ola

Astra Horbaczewskiego...nowe miotły, nowe rzady

@Ola

Fakt, jedna miotła doprowadziła do masowego zwalaniania się ludzi w swojej poprzedniej pracy. Kobiety zwalniały sie masowo, bo miały juz dośc mobbingu.

@ewa

No i powoli ludzie zaczynaja składać wypowiedzenia na Horbaczewskiego.....

Najt

No to dobry pracodawca to prawda, uważam, że trzeba się próbować w coraz to nowych zawodach i sytuacjach, u nich Sales Manager ma bardzo fajne premie i zachęcające benefity, uważam, że na plus

ooooooooooooooooooooooo

Zarobki w astrze 1500zł ludzie się zwalniają bo za taką śmieszną pensję ciężko żyć.To polski pracodawca a traktuje pracowników jak murzynów.10 lat bez podwyżki to skandal , ciekawe kto przyjdzie do pracy za 2250 BRUTTO ,nawet ukrainiec za tyle nie przyjdzie.Ciekawe co dalej drogi panie......

Lolita

Ale cale szczescie ze nie pracuje juz Jacek P. od napojow. Przynajmniej zmieni sie atmosfera w sklepie.

Zostaw merytoryczną opinię o DH Astra Tgg - Wrocław

• Jak się pracuje w DH Astra Tgg?

Zobacz opinie na temat firmy DH Astra Tgg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DH Astra Tgg?

DH Astra Tgg