Opinie o Firma Handlowo Produkcyjna Ada Plus Dorota Lewandowicz w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Produkcyjna Ada Plus Dorota Lewandowicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo Produkcyjna Ada Plus Dorota Lewandowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Produkcyjna Ada Plus Dorota Lewandowicz w Toruń

Wera Nowy wpis

Żeby mieć satysfakcję z pracy w takiej firmie jak ADA PLUS trzeba mieć umiejętności i chęci do pracy , polecam firmę.

maniek Nowy wpis

lolo ma rację-nie dość, że wyciskać z człowieka będą ostatnie soki wydajności to jeszcze będą kombinować jak przy tym dać mu za to jak najmniej. Wysłanie na własną działalność to furtka, żeby móc was wywalić w każdej chwili jak np. zaczniecie walczyć o swoje, zaczniecie mieć własne zdanie inne niż "markowa" firma Ada Plus. Szefostwo hołduje snobizmowi a nie zdrowemu rozsądkowi. Kazali nam oczerniać konkurencję tworząc bajki, które na pierwszy rzut ucha wydawały się móc być prawdziwe. Musnąłem jednak kontaktu z konkurencją i wiem ile w tym bajek się okazało być. Manipulatorzy z nich są dobrzy-m.in. obiecując złote góry itp. "Pocieszeniem" może być, że podobnie szanują swoich klientów.

dekos Nowy wpis

Nie trafiłem ani z pierwszą pracą, ani tym bardziej z drugą… Mam nadzieję , że do trzech razy sztuka i tym razem dobrze polecił mi pracę w tym miejscu jeden ze znajomych.

WACEK

no właśnie jestem ciekawy czy cosik w tej firmie się zmieniło a miałem z nią do czynienia ..dodam tylko ,że podobnych firm jest kilka z tym ,że oferujących lepsze warunki ale ogólnie dobra by nabrać doświadczenia w każdej dzidzinie..hihi..

Firma Firma Handlowo Produkcyjna Ada Plus Dorota Lewandowicz prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Jurny boy

Hej, pracowałem w tej firmie kilka lat jako handlowiec, oczywiście jak wszędzie są plusy i minusy. Jeśli chodzi o kasę to wygląda to wsród innych aspektów zdecydowanie najlepiej. Po kilku miesięcach pracy można zarobić kilka ładnych tysięcy oczywiście przy dużym zaangazowaniu i tworzeniu własnej sieci. Dobry produkt, z fajną franczyzą ;)

kandydat

a do mnie dzwonili dzisiaj może ktoś coś powiedzieć więcej

Domnie dziś dzwonili i obiecali że jest fajnie . ale tu widze jedna opinie .Może ktoś wiecej powiedzieć o tej mirmie ?

on

witaj moglbys powiedziec cos wiecej na temat tej pracy i firmy tzn zarobki itd itp

lolo

Już kupę chłopaków w bambuko zrobili. Nigdy już takiej pracy. Obiecują awans finansowy - wielki kit. Prowadź działalność gospodarczą, pozyskuj codziennie klienta, tocz się po całej Polsce Pandą 1.1 z gazem i na końcu miesiąca dowiedz się, że masz 5 tyś manka. I awans finansowy poszedł się...A weksel leży podpisany i zapłacić musisz. Nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Produkcyjna Ada Plus Dorota Lewandowicz - Toruń

Firma Handlowo Produkcyjna Ada Plus Dorota Lewandowicz
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Targowa 27
    87-100 Toruń