logo MEDIA-EXPERT

MEDIA-EXPERT

Pyrzyce

Opinie o MEDIA-EXPERT

ZAWIEDZIONY i WŚCIEKŁY 2011-12-08 20:42:14
1000 RAZY DZIADOSTWO NIE POLECAM NIKOMU KTO SZANUJE SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE POTRAFIĄ WYKOŃCZ KAŻDEGO. TE ICH RATY 40 RAZY 0% NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ UBEZPIECZENIE TEGO GÓWNA JEST CZASAMI DROŻSZE NIŻ ZWYKŁY OPROCENTOWANY KREDYT W BANKU. W DODDATKU PRZEZ TELEFON NIE POWIEDZĄ CI ŻE JEST OBOWIĄZKOWE UBEZPIECZENIE DLA KAŻDEGO. MOJA NOGA NIGDY WIĘCEJ NIE POWSTANIE W ŻADNYM MEDIA EXPERCIE. JEŚLI MYŚLICIE ŻE COŚ W TYM SKLEPIE JEST W PROMOCJI TO SPRAWCIE W INNYM SKLEPIE NAPEWNO ZNAJDZIECIE TANIEJ. A TO CO NAPRAWDĘ MAJĄ TANIE W ULOTCE NIE MA TEGO NA PÓŁKACH . TOTALNA ŻENADA NABIJAJĄ LUDZI W BUTELKĘ PISZĄ MALUTKIM DRUCZKIEM O OBOWIĄZKOWYM UBEZPIECZNIU A WIELKĄ CZCIĄNKĄ 40X0% te wszystkie promocje to wielki pic na wode aby ściągnąć klienta do sklepu i później mu coś wciśnąć.A nie które ceny mają o 100 % większe niż gdzie indziej
Zostaw swoją opinię o MEDIA-EXPERT - Pyrzyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDIA-EXPERT