planet pizza

Poznań

Opinie o planet pizza

franekkimono 2011-12-08 19:27:48
witam wszytkich, Pan własciciel zwany [usunięte przez moderatora] oczywiscie na poczatku bardzo mily i sympatyczny, bedzie placil tyle i tyle, a pozniej z tego nic nie wynika. Za pomaganie w kuchni premia, ktorej nigdy nie dostalem, wyplaty oczywiscie nie na czas, musialem miesiac czekac ale jak tylko dostalem kase to dałem noge z tej firmy. Ktos ukradl nawigacje i wszycy po pensji. Ale, najlepsze jest to ze kursy z 3 czy 4 pizzami w godzinach szyczytu np na lazarz czy grunwald(co jest logistycznie niewytlumaczalne) to jest norma, a pozniej pretensje ze kierowcy dlugo nie ma i oczywiscie poptracenie z pensji jak klient nie zechce odziwo zimnnej pizzy. Oczywiscie opoznienia wynikaly takze z marnej jakiosci samochodow ktore pchac bylo trzeba nie raz, odbierac wozic do mechanika po godzinach, tyle sie dobrego robilo zeby robota byla, a tu pani [usunięte przez moderatora] ci marudzi o groszy dziesiec ze brakuje!!!!! No ale nic krzys powiedzial to tak musi byc. Ogolnie pracownikow nie szanuja. Ale najlepsza akcja byla jak jakas klientka obrazila jednego kierowce i mu napiwek 2zl rzucila na ziemie jak psu. Oczywiscie kierowca pozdrawiam [usunięte przez moderatora]przy okazji sie zbulwersował z wiadomych wzgledow i powiedział ze mi tu głupia pipo nie bedziesz tak traktowac, nie dal jej pizzy, sam ja kupil i zjadl. Oczywiscie trzeba zrozumiec chlopaka bo tacy ludzie sie zdarzaja i trzeba ich odpowiednio traktowac, powiem szczerze ze jak bym jej chyba [usunięte przez moderatora].. No ale nic wrocil juz odstresowany z mysla ze szef szefunio [usunięte przez moderatora]poprze go w jego dziaaniu, a tu kicha. Szef oznajmil ze bylo mu to ostatni raz, powinien podniesc z ziemi te 2zl bo przeciez klient nasz Pan. Powiem wam ze rece mi opadly, tak dbac o swoich ludzi, to byla szmata a nie klientka. Nie zdziwilo mnie ze kolega powiedzial szefunciowi iz ma go w czterech literech i zostawil robote, i ja tez zreszta
Zostaw swoją opinię o planet pizza - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie planet pizza