Krakowski Kredens

Opinie o Krakowski Kredens

anonim 2011-12-08 11:12:44
Pracuję w KK już od roku. Jestem osobą młodą, dlatego też nie wiążę swojej przyszłości z pracą w sklepie z wędlinami. Z drugiej strony ciężko rozstać się z tym miejscem... Na warunki pracy nie można narzekać, w wielu miejscach pracownicy mają dużo gorsze warunki i mniejsze płace. Mi udało się awansować o szczebel wyżej, otrzymać większe wynagrodzenie a obowiązki wcale nie są takie trudne. Najgorzej mają chyba kierownicy-mnóstwo papierkowej pracy(aczkolwiek zastępcy są tu bardzo pomocni) kontakt z centralą w Krakowie jest czasami wyczerpujący psychicznie... Osoby, które tam pracują niestety nie mają często wyobrażenia jak wygląda praca w sklepie KK. Przyzwyczailiśmy się już do tego, gryziemy się w język i pracujemy dalej. Zainteresowanych pracą w KK zapraszam do kontaktu w tym miejscu-chętnie odpowiem na nurtujące pytania.
Zostaw swoją opinię o Krakowski Kredens - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowski Kredens