logo Koned Sp. z o. o.

Koned Sp. z o. o.

Łęczyca

Opinie o Koned Sp. z o. o.

admin 2015-08-07 06:42
Jak wygląda praca w firmie Koned Sp. z o. o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!
eo 2016-08-06 14:17
@czarny pieniądze na pewno nie są złe, bardziej mnie jedna intryguje dlaczego na te stanowiska jest znowu tak duża rekrutacja i skąd się bierze taka rotacja na nich
Edyta 2017-08-07 19:05
Aktualnie dostępnych jest kilka ofert pracy od Koned Sp. z o. o. Ze względu na międzynarodowy charakter firmy język angielski na poziomie komunikatywnym wymagany jest w prawie każdym z ogłoszeń. Jak wygląda sprawdzanie umiejętności językowych podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Potrzebne jest zaświadczenie o przebytych testach czy może taki test przeprowadzany jest przez pracodawcę? Dla osób zainteresowanych pracą będą to przydatne informacje, pozwalające lepiej przygotować się do procesu rekrutacyjnego.
Zostaw swoją opinię o Koned Sp. z o. o. - Łęczyca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koned Sp. z o. o.