Chemitech Sp. z o. o.

Opinie o Chemitech Sp. z o. o.

Hej, czy po tych dwóch minionych latach opinia odnośnie zespołu czy też atmosfery może być niezmienna? ze dwa miesiące temu wygasła mi oferta dla przedstawiciela i zastanawiam się czy nie będzie jeszcze przypadkiem wznawiana. Jeśli tak to możecie z marszu napisać ile może wynieść podstawa albo co ewentualnie na nią wpłynie? Nie ma tego w opisie

Iza Nowy wpis

Regionalny Reprezentant Handlowy na jakiej zasadzie ma przyznawane wynagrodzenie? Prowizja tylko czy jakaś podstawa też jest? Pytam, bo dali to ogłoszenie jakiś czas temu.

Ja Nowy wpis
@Iza

Witaj, tak jest i prowizja i podstawa... Kwot nie znam nie jestem z działu handlowego. Ja tylko moje zareklamować że fajny mamy zespół i już dość mocna pozycję na rynku więc wstydu nie będzie... ????

Ja Nowy wpis

Czasem już nawet leki nie pomogą... To ten stan.

Czy pracownicy Chemitech Sp. z o. o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

mi

oczywiście że tak. nawet w okresie ostatnich dziwnych czasów znajdujemy na to czas... pozdr

Zuzanna
@mi

Super, a gdzie odbywają się takie integracje?

Łukasz
@mi

Mnie ciekawi jak często odbywają się takie imprezy (usunięte przez administratora) Ile razy w roku?

kiki
@Łukasz

To jest różnie ... dział handlowy spotyka się na podsumowaniu kwartałów i roku, pozostali raczej raz do roku... w zależności od całej sytuacji rynkowej :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Chemitech Sp. z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Witam jak wygląda praca magazyniera w tej firmie widzę że są przyjęcia. Czy warto tam aplikować jakieś warunki co do wieku? Jak z zarobkami i czy godziny pracy są sztywne czy trzeba zostawać pogodzinach??

Kk

Oj nie mamy jednego miejsa. Raczej cała Polska a i nie tylko.. ????

poszukujący

czesc. Mam kilka pytań co do firmy: Jakimi autami jeżdżą ph? Czy można używać prywatnie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Czy zrobienie planu i premie są realne do zrobienia?

Maja

@Ja aha czyli ogólnie szanse na szkolenia darmowe są, to super

Czy firma Chemitech Sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Warto tutaj oczywiście aplikować. Co do szkoleń z tego co wiem można liczyć na finansowanie szkoleń oczywiście tych zgodnych z profilem. Ale wiąże się to z umową.

Warto aplikować do tej firmy? Piszcie, dzięki.

@Zainteresowany

Jak nie spróbujesz nigdy się nie dowiesz.każdy myśli i ocenia po swojemu... Ja już tu jestem i uważam że warto. Ale nic nie jest łatwe. Początek jest najtrudniejszy. Sa osoby które pracują już ponad 10 lat więc spróbować warto. To handlowa fIrma i trzeba to ok prostu lubić.

@Zainteresowany

Tak aplikuj. Myślę że będziesz zadowolony.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Chemitech Sp. z o. o.?

Co masz na myśli styl zarządzania...? Konkretnie o co pytasz?

Karol

Jaka macie atmosferę? Jakieś zmiany?

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

KIKI
@Zainteresowany

Witaj, o jakim regionie myślisz?

Czarek

Dobry pracownik zawsze jest doceniany. Może nie zawsze pokrywa się to w wysokości wynagrodzenia ale i na to będzie czas!

J23
@Czarek

No tak, zawsze jest ktoś komu się nie podoba to czy tamto, to normalne. Ale ważne jest to, że jeżeli chcesz związać się z firmą na dłużej, i chcesz pracować to dokładnie takie miejsce . Doceniają ludzi, którzy wiążą z firmą swoje plany. I nie chodzi tu o kontrakt do śmierci. A o kilka lat a kto wie może i dłużej. Sami to sprawdźcie. Do zobaczenia.

Zasłyszane

Z tego co mi wiadomo, to wszystko jest pięknie do czasu. Ta przyjazna atmosfera z czasem zmienia się i nie masz ochoty iść do pracy. Z finansami też różnie. Ile wynegocjujesz sobie na początku tyle dostajesz - nie ma podwyżek. Ok, są fajne premie ale realne dla pracowników z dłuższym stażem, a nie dla kogoś kto pracuje krótko.

Czy macie jeszcze jakieś socjalne dodatki?

Frej

Witam, jak wygląda praca w dziale handlowym? Jakimi samochodami jeżdżą handlowcy iw jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

mm
@Frej

samochody są maksymalnie trzyletnie, ale dobry handlowiec jeździ nowym, są one różne ale dobrej klasy :) zarobki zależą od sprzedaży to firma handlowa... według mnie warto tu aplikować jeżeli interesuje ciebie taka praca w terenie. pozdr

Fant

Witam, jak wygląda praca handlowca w tej firmie? Jakimi samochodami jeżdżą, jak sam zespół? O wynagrodzenia nie śmiem pytać, ale jeśli ktoś jest chętny uchylić rąbka tajemnicy, to nie pogardzę:)

BoB

Jest tu jakiś pracownik? Dlaczego ogłoszenia są co kwartał? O co chodzi? Słaby produkt czy handlowcy? Wysyłać CV czy odpuścić?

MM
@BoB

produkt jest bardzo o'k ogłoszenie się ukazuje regularnie gdyż firma szuka po prostu dobrych kandydatów a tych nie znajduje się zbyt szybko :) Pracę polecam pod każdym względem firma bardzo dobrze się rozwija właśnie dzięki dobrej ofercie produktowej i wysokim poziomie pracowników...

szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Może boją się konkurencji nowych chętnych?

Zostaw merytoryczną opinię o Chemitech Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Chemitech Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemitech Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemitech Sp. z o. o.?

Chemitech Sp. z o. o.