casusBTL

Poznań

Opinie o casusBTL

pracownik 2014-12-23 13:13
opinia dotyczy innej firmy zgłoszone do admina o usuniecie opini
pracownik 2015-03-25 17:07
CasusBTL/ Casus Medical - działalność gospodarcza prowadzona przez "chore" małżeństwo - zastraszają, kłamią, oszukują pracowników w kwestii wynagrodzeń. Firma bez pomysłu chyląca się ku upadkowi.Brak rozwoju - brak perspektyw. Odradzam
pracownik 2016-02-11 20:58
odradzam, nie maja wymagan, co samo mowi za siebie, zatrudniaja na okres konferencji, pozniej w martwym sezonie zwalniaja,
tezpracownik 2016-03-02 15:29
Nie potwierdzam, pomówienia, pracowałem tam wiele lat, sam odszedłem bo miałem inne plany życiowe, dużo się nauczyłem i zawsze mogłem liczyć na wsparcie
Nick 2016-07-04 11:25
Wsparcie? czyżby ta opinie napisał pracownik, mąż pani prezes :-) jeśli ktoś chce się rozwijać to powiedzmy szczerze, że tam się nie da...
,mjhbbv 2016-07-05 22:59
@Nick a dlaczego według ciebie sie nie da? Pytam jako osoba z zewnątrz kóra chciaąłby tam aplikować, wiec każda infomeacja jest dla mnie cenna ......
Hanna 2017-04-26 14:00
@Nick, dlaczego uważasz, że w firmie casusBTL nie ma możliwości rozwoju pracownika? O braku rozwoju na jakim stanowisku piszesz?
Zostaw swoją opinię o casusBTL - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie casusBTL