TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie o TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.

admin 2015-08-07 09:01:11
Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.
byłypracownik 2016-01-20 22:35:29
Masakra w tej firmie. Nie polecam!! Robią z pracownikiem co chcą, nie szanują ludzi, traktują jak małe robociki. Koleżance, która studiowała zaocznie ciężki kierunek, notorycznie i bez przerwy utrudniali studiowanie. Faktem jest, że zależy na jakiego lidera się trafi. Ona niestety trafiła na niezbyt sympatycznego lidera, który ustalał grafik nie biorąc pod uwagę harmonogramu studiów. Nota bene uległo to poprawie, ale biedna musiała przychodzić na nockę do pracy z soboty na niedzielę, gdzie studia miała od 8 rano do 20 w sobotę i niedzielę. Lider nie liczył się z tym, że nie miała kiedy odpocząć, a swoje postępowanie uzasadniał zdaniem "przecież nockę masz wolną" (bo przecież po co komu sen). Pomijając ten fakt, kiedy wybierała studia od pracy ( w dni kiedy miała wybór) dostawała N (nieusprawiedliwioną nieobecność). Lider nie krył się z faktem, że to była zemsta za to, że nie przyjęła wcześniejszej propozycji lidera. Pomijając tę sprawę, w tej firmie bez pytania o zgodę przenoszą na inne zmiany, bądź przenoszą na inne linie informując w dzień przeniesienia. Liderzy podpisują papiery za pracowników i faworyzują ulubionych pracowników. W przypadku kiedy pójdzie się z tymi sprawami do kierownika (bo kto ma pomóc, jak nie on), pozornie się przejmuje sprawą gnębiącą pracownika, ale koniec końców nic z nią nie robi; nie rozwiązuje jej z żaden sposób i pozostaje głuchy na prośby i błagania pracownika, przyjmując stronę liderów. Ponadto spożywanie posiłków na hali (jest to surowo zabronione) jest na porządku dziennym, ale TYLKO w przypadku liderów. No bo przecież oni są nietykalni...
Zostaw swoją opinię o TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o. - Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik Tych, D
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.