Opinie o Womak Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Womak Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Womak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Womak Sp. z o.o. w Wrocław

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Womak Sp. z o.o.?

Tak są organizowane. Tylko nie licz na świąteczne dodatki/premie.

Zosia Nowy wpis

A poza świętami można liczyć na jakieś premie uznaniowe? Jeśli tak, to w jakiej wysokości i za co? No i może jakieś inne dodatki są możliwe? Może np. dodatek nocny?

Karolcia Nowy wpis

Podane na stronie, że szukają asystentki biura. Jak się pracuje ogółem, jaka atmosfera? Niestety z doświadczenia wiem, że kobieta na takim pomocniczym stanowisku jest różnie traktowana, no ale zależy od firmy. Często są rotacje?

Pracownik Nowy wpis
@Karolcia

Rotacja jest spora w biurze. Dużo osób ze względu na atmosferę się zwalnia. Nie polecam. Jeśli chcesz zarobić i być dobrze traktowana to nie tutaj w tej firmie

Czy idzie zarobić dobre pieniądze? Ciągle widzę ogłoszenia do pracy, czy jest duża rotacja? Czy zmieniło się coś z zarządem?

Dobre źródło

W tej firmie tylko ludzie są w porządku ale też nie zawsze jest miło. Na początku faktycznie oferują cuda jednak nie przekłada się to później w rzeczywistość. Niestety firma nie docenia pracowników przez co jest bardzo duża rotacja w firmie. Co miesiąc nowa osoba albo długotrwały jej brak w dziale. Niektóre działy są pojedyncze ze względu na brak osób chętnych do współpracy w firmie

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Womak Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Poszukiwana jest asystentka biura. Praca od poniedziałku do piątku. W jakich dokładnie godzinach? Ile można zarobić na tym stanowisku? Są doliczane jakieś premie za dobrze wykonywaną prace?

Ramzes

Zaskoczę wszystkich (bo lubię zaskakiwać): praca w Womaku jest ok. Pracy zwykle jest dużo, ale nie tyle byśmy nie byli w stanie jej wykonać. Jest angielski, pakiet medyczny, wypłata na czas. Najważniejsi są ludzie, a ja lubię ludzi w Womaku. Doceniam to co mam. Pracowałem w kilku firmach. Nigdzie nie jest idealnie. I tutaj też nie jest. Myślę, że po kilku zmianach mogłoby być jeszcze lepiej. Być może jestem stary i to dlatego tak piszę ale naprawdę doceniam to miejsce.

Co jest nie tak z ta atmosfera, pracownicy sami powodują, że jest tak gęsto w powietrzu, czy raczej szefostwo? Znalazłem ofertę pracy jako Manager ds. Komercjalizacji(Najmu), myślę sobie wejdę i poczytam jak wam się pracuje, i trochę słabo to wygląda. Wiecie coś więcej o tym stanowisku? Co to znaczy atrakcyjne wynagrodzenie? Płaca konkurencyjnie? Bo trzy lata doświadczenia wymagają, obowiązków też trochę jest, ale w sumie nic dziwnego skoro to kierownicze stanowisko.

Bożena

Cześć, jakie są obecnie warunki pracy? Chce aplikować na Specjalistę ds.kontrolingu ,ale nie widzę informacji czy jest możliwość pracy hybrydowo/zdalnie . Zaciekawiły mnie też darmowe lekcje angielskiego oraz szkolenia. Macie jakieś informacje jak to teraz wszystko wygląda i czy są możliwości rozwoju/premii?

Bogdan

Masz na myśli atmosferę? A inne sprawy związane z zatrudnieniem? Ludzie odchodzą tylko z tego powodu? Ktoś wspomniał o wyścigu szczurów. Pracownicy tak ze sobą rywalizuja o lepsze stanowisko i wyniki? Chociaż ci lepsi są w jakiś sposób wynagradzani?

@Bogdan

Firma jest niewłaściwie zarządzania od początku. Niekompetentna właścicielka zatrudnia równie niekompetentny zarząd. . Metodą zarządzania jest strach.

Firma niegodna polecenia, przerost formy nad treścią, totalny wyścig szczurów, do noszenie, obgadywanie, wszechobecny (usunięte przez administratora) i fatalna atmosfera,to codzienność w tej pseudo korporacji. Nie polecam.

Na jakie benefity można liczyć w Womak Sp. z o.o.?

pr_pr

lekcje angielskiego, integracja raz w roku, drobna paczka na urodziny. Na święta nie ma co liczyć na jakiekolwiek benefity

Izabela
@pr_pr

w sumie pracuje sie dla pensji a nie dla benefotow wie skoro ta jest ok to chyba nie ma co narzekac na to miejsce?

Dorota
@pr_pr

Gdzie odbywają się te lekcje języka angielskiego?

misio

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym co się dzieje w firmie Womak to proponuję wrzucić do Googla hasła: Hartmut Fromm, Erich Marx. W prasie niemieckiej jest szereg artykułów o procesie jaki wytoczył Erich Marx a obecnie jego rodzina osobie, która zagarnęła udziały w Womaku. Przyjemnej lektury.

@misio

To smutne :(

misio

Pracowałem tam przed kilku laty. Nic się nie zmieniło. Wtedy jeszcze rządził Kuemmel. Pracownicy nazywali firmę Konzentrationslager Womak. Wtedy to dopiero była jazda. (usunięte przez administratora) do granic możliwości.

PF
@misio

Jazda to się zaczęła z obecnym zarządem. Kuemmel to pikuś przy nich.

Aneta

@Pawel M czyli bez znajomości się ciężko dostać ?

Pawel M

Powiem tak, ja rozumiem wszystko wsadzanie ludzi po znajomościach na stanowiska ale są pewne granice. Chodzi mi o Zarząd i Dyrekcje tej firmy, ludzie bezwartościowi, niekompetentni, niedowartościowani i zwyczajnie nie umieją nic. Brak jakiegokolwiek poszanowania klienta, obsługi klienta to tu nikt nie zna, za bardzo nie wiedzą nawet co mają robić na swoich stanowiskach. Współpraca z nimi wygląda tak: oni coś chcą a ty masz im dawać bo, jak powiesz że "nie" to groźba wypowiedzenia umowy. Ty jako klient nie masz nic do powiedzenia masz tylko dawać pieniądze nie wiadomo za co. Ten skład to jakaś kpina i żart z Najemców a bardziej bym to nazwał jakimś skandalem. Drogi Właścicielu tej firmy jak zatrudniasz ludzi to przynajmniej sprawdź kogo zatrudniasz. Niech Ci ludzie przynajmniej znają podstawy kultury osobistej i cokolwiek umieją i dysponują jakąkolwiek wiedzą. Jak bierzesz pieniądze to przynajmniej w układzie coś za coś, a nie tylko brać nic nie dają w zamian. Ci ludzie potrafią tylko brać nie reprezentują sobą dosłownie nic.

No niestety ale z Ta firma jest coś nie tak !

Czy pracodawca Womak Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pawel

Ktoś napisał na tym forum, że "dziwna polityka firmy nastwiona na dystans pracodawca-pracownik". Wynika to z faktu że Zarząd jak również Dyrekcja nic nie umieją, brak kompetencji i nie chcą aby ktoś się o tym dowiedział. (usunięte przez administratora) Motywacja: masz bezwzględnie wykonywać polecenia Dyrekcji, zarówno klienci jak i pracownicy, inaczej nie umiesz współpracować. To nie jest dobre miejsce do współpracy ani dla pracowników ani dla klientów.

W każdej firmie można na coś/kogoś narzekać. Pracuje w Womak od dłuższego czasu i nie zgodzę się ze wcześniejszymi opiniami. Mam bardzo fajnych kolegów w zespole i atmosfera jest na prawdę spoko. Myślę ze rotacja w obecnych czasach nie jest niczym niezwykłym i nie chodzi tu tylko o naszą firmę. Jest sporo ciekawych projektów. Wiadomo zdarzają się ciężkie momenty ale jak wszędzie.

Rotacja wynika z tego, że firmą zarządzają tzw. egocentrycy czyli ludzie z głową w chmurach kim my to nie jesteśmy i nikt nic nie umie. Nikt prostych rzeczy nie umie, jak im zwrócisz uwagę to się obraża albo strzelą focha. Na tą firmę to szkoda czasu, Zarząd do wymiany.

Strata czasu. Jeżeli lubisz kiedy szydzą z Ciebie przełożeni to Womak jest miejscem idealnym. Jeżeli jesteś ambitna i chcesz szybko stracić pewność siebie to jak najbardziej powinnaś pracować w firmie Womak. Tu każdemu wmawia się, że nic nie jest wart.

Nie polecam firmy. Stresującą atmosfera, ciągle nerwy, które odbiły się na zdrowiu to tylko wierzchołek góry lodowej. Nikomu nie polecam pracy w takim środowisku.

Byłam na rozmowie o prace na stanowisko Koordynator ds. Technicznych, po waszych wypowiedziach jednak zrezygnuję. Gość z którym rozmawiałam z działu technicznego, niby dyrektor, to jakis niekompetentny pracownik. Nie potrafił konkretnie odpowiedzieć jaki bedzie zakres obowiązków i dlaczego jest taka duża rotacja w ich firmie. Żenada. Brak wiedzy nadrabiał debilnym uśmiechem.

Robak
@Ania

Jakim cudem byłaś na rozmowie jak rekrutują do Rzeszowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Womak Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Womak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Womak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Womak Sp. z o.o.?

Womak Sp. z o.o.

Womak Sp. z o.o.