WOMAK Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o WOMAK Sp.z o.o.

Zero Profesjonalizmu! 2010-06-23 15:20:41
Generalnie wydaje sie ze ma sie stycznośc z solidna firma, ale nic bardziej błędnego juz przy pierwszym kontakcie okazuje sie ze jest to firma kompletnie nieprofesjonalna ( usunięte przez administratora )
Anonim 2010-07-02 17:19:59
Ta firma nie zna podstawowego słowa PRZEPRASZAM!! Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i bawiono sie ze mna w "kotka i myszke" Zostałąm potraktowana starsznie. Na poczatku wyglada wszystko super niestety pozniej juz nie... Szkoda ze przez ta firme zmarnowałam 3 tygodnie- zaprzestałam wysyłanie ofert z moja aplikacja i odmawiałam gdy ktos proponował mi prace z innych firm poniewaz ja byłam FER w przeciwieństwie do tej firmy! Wielki NEGATYW!!!
Wykiwani 2010-09-19 15:13:09
Zero kultury osobistej osób prowadzących rozmowy rekrutacyjne !!!!!
ANONIM 2 2010-09-23 17:56:52
Potwierdzam wszystko co napisali przedmowcy. Szkoda czasu na taka firme.
egon 2013-12-06 18:44:52
Zarabia się średnią krajową albo mniej...
Szarik 2015-02-06 14:45:32
Chamstwo Cwaniactwo i obłuda
jasiek 2016-05-20 23:12:07
pracujesz w WOMAK @anna?? pytam, bo ja poszukuję pracy w tej branży a ta firma bardzo by mi pasowała, nie wiesz czy są jakiekolwiek rekrutacje do firmy??
Zostaw swoją opinię o WOMAK Sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOMAK Sp.z o.o.