Shop Line Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Shop Line Sp. z o.o.

BYŁY 2014-06-05 15:07:36
Jeśli ktoś chce podjąć pracę w tej firmie niech dobrze się zastanowi. Firma ma problemy czasami z wypłatami na czas,pracownicy starz zostali zwolnieni a nowi jak się rozpatrzą uciekają duża rotacja. Pracuje się 10 czasami 12 godzin. Kadra zarządzająca do wymiany zero pojęcia o zarządzaniu ludzmi i firmą. Na splatę kredytu wynajeli część magazynu firmie Vigo.Czasmi zdarza się że płacą pensję w ratach. W biurze podobna sytuacja jak na magazynie starzy pracownicy boją się utraty pracy i siedzą znosząć złą atmosferę pracy.
Kibic 2015-12-10 11:48:12
Witam
Praca w tej firmie była fajna i przynosiła stysfakcję parę lat wstecz teraz to wyzysk i cięzka praca. Na magazynie spora rotacja ( kto by chcial rozladowywać pęłny kontener rurek w 2 osoby po 8 godzinach pracy szykując wysyłki),mają trochę lżej kupili rampę do rozladunku. Ze starej zalogi na magazynie zostały tylko chyba 2 osoby. W biurze coraz więcej też pracy mają a pieniadze te same.
pele 2016-01-20 15:11:55
Witam

Też mi się wydaje że praca w tym miejscu nie jest dobrym pomysłem,niskie wynagrodzenie , nadgodziny, nie wiesz czy wyjdziesz normalnie z pracy, coraz więcej roboty, ludzie fajni tylko Ci nad nimi nie polecam. Wiadomo nigdzie nie będzie dobrze ale jak ktoś się ceni i nie chce tracić zdrowia i nerwów niech omija. Tak jak ktoś pisał wcześniej lata świetności ta firma ma za sobą. Jak chcesz pracować i masz ambicje to znajdziesz coś lepszego.
loszko 2016-04-24 14:56:31
pele, a aby nadgodziny nie sa szansa na dodatkowy lepszy zarobek, bo chyba powinny byc płacone 150% stawki.
Zostaw swoją opinię o Shop Line Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shop Line Sp. z o.o.