Opinie o Mobilis w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mobilis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilis w Warszawa

Leszekorzeszek

Czy w tej firmie naprawdę jest tak wspaniale, że tylu ludzi tu aktualnie pracuje? Może ktoś opowie jak jest naprawdę?

Mróweczka 6
@Leszekorzeszek

Najlepsza firma pod słońcem - że świecą takiej szukać . Lux malina albo jak kto woli

Osesek
@Leszekorzeszek

Leszku, prawda jest taka że jesteśmy przykuci łańcuchami i tylko one nas powstrzymują do przejścia do konkurencji. Tylko nikomu nie mów...

Opaska
@Osesek

A grube te łańcuchy ?

Jacek

Czy coś już wiadomo kiedy rusza z powrotem przyjęcia do firmy? Będą czekać rok jeszcze czy dwa jak się epidemia skończy?

nikos
@Jacek

Rekrutacja prędko nie ruszy, bo jest nadkomlet kierowców na ten moment. Zapytaj w Arrivie.

Jacek
@nikos

Za Arrive za 18,90 brutto podziękuję. A skąd tyle kierowców mają nagle, jak wszędzie krzyczą, że braki są

Gizmo
@Jacek

Z turystyki. Covid - 19 zrobił swoje. Oby tylko nie zwalniali jak miastu przyjdzie do głowy uszczuplić rozkład i zawieszac linie. Ciezkie czasy dla kierowcow nastają, kto by sie spodziewał tego 2 miechy temu.

Nickoldeon
@Jacek

Teraz to idź do roboty do Biedronki, póki są tam jeszcze przyjęcia.

AnonimowyGość

Witam forumowiczów. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku kierowcy w Mobilis. jakie są prawdziwe zarobki w tej firmie i jakie pakiety socjalne oferuje firma? Bo planuje podjąć z nimi współpracę. Za zbędne komentarze z góry dziękuję.

@AnonimowyGość

Zarobisz 2700-3200 netto z premią zalezy od godzin do tego Polmed za 5 pln Bilet roczny darmo ubrania służbowe premia na swieta w grudniu 400 i osrodek wypoczynkowy 10pln za noc od osoby

Ola

@bar a czemu tak obniżyli pensje?

Tommy
@Ola

To chyba w Arrivie były obniżki, ja liczę że nowy dyrektor w mobi zrobi porządek z tą kliką na dyspozytorni.

Tommy

Ostatnio byłem świadkiem jak Michałek wysłał kogoś na zamianę i ten nie zdążył to go zwymyślał przez telefon od idiotów, i jeszcze parę soczystych słów padło, niby się wszystko nagrywa ale to pewnie fikcja a ten to podobno bliski Lukaszka więc wszystko mu wolno. Najlepsza jest ekipa ze starej utraty aż miło przychodzić do pracy

Kierowca Autobusu

Kazali mi zapłacić za ubrania do pracy. Szybko poszło wyszedłem

Ja zadałem pytanie czy muszę sam kupić sobie ubranie? czy mogę mieć swoje ubrania? i jaka stawka? Suma odpowiedzi, wstałem i wyszedłem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Pepe R1

Nie płakać jest zz Solidarność wszystko załatwi !!!

Dario
@Pepe R1

a należysz do ZZ?

@Dario

Nie obrażaj mnie -Kołobrzeg +Kacperek.Przypinke nosisz!!!

Dario
@Pepe R1

jak nie należysz to cichutko. Proponuję żebyś poszedł osobiście do pracodawcy. Ale nie, odważny w internecie!!!

@Dario

Nie zdążę odchodze ,będę pracować w domu.Życze działaczowi erudycji przyda się.

bar

podobno w Arrivie obniżono pensję o 10%

Endoraputok
@bar

Tak to prawda dziś 10 % a jutro 20 % czas na zmiany

Waldek

Czy ktoś wie czy zostały wyciągnięte konsekwencje wobec 2 kolegów ze Wschodu co zrobili sobie z dyspozytorni ring MMA ?

Nie polecam w tej firmie pracować. Kierownictwo lubi karać kierowców 1.kara za brak krawata 2.kara za brak obuwia 3.kara za złe sprawdzenie wozu 4kara za złe wprowadzenie kodu do kasowniku 5. Kara za nie zatrzymanie się na znaku stop 6 kara za wyjechanie zlym technicznie wozem Panie Marcinie i Łukaszu jeśli będziecie tak dalej ludzi karac to ludzie będą odchodzić do innych firm przewozowych

TakByło
@Marek

Mnie kiedyś dyspozytor załatwił. Mówi: "Leć szybko bierz, tam już kiero podstawił wóz, wsiadaj i leć, leć!!" a potem wiszę za niewykonane OC...

Damian
@Marek

Warto zobaczyć ścianę płaczu w Mobilisie. Za jakie (usunięte przez administratora) kierowcy dostają kary. Kierownictwo lubi bardzo karać kierowców.

Brat Kminka

A za co jest nagroda ?

Demobilis
@Damian

Najciekawiej było gdy firma dostała kary za złe pliki w kasownikach. Wiecie co wtedy zrobili? Dzień przed wigilią Bożego Narodzenia nasłali nadzór ruchu jako siepaczy spisujacych kierowców za co się da, by zredukować straty. Tak na ul.Posag 7 panien 8 traktuje się zwykłych ludzi.

@Brat Kminka

Brak kary to w tej firmie już wystarczająca nagroda.

Zenek
@TakByło

To nie dyspozytor Cię załatwił tylko sam się załatwiłeś tym że nie obejrzałeś autobusu. Dyspozytor moze Ci kazać A Ty masz swoje obowiązki przed rozpoczęciem jazdy. Dyspozytor zawsze się wykręcić. A jak wyjedziesz opóźniony przez wykonanie OC nikt Ci za to premii nie zabierze.

Kapisz
@Zenek

A czy w twoim słowniku istnieje takie słowo jak zaufanie? Tyle się mówi jaka to wspaniała atmosfera w mobilisie, że taka lepsza niż w mza, a jest to (usunięte przez administratora) prawda.

szczepiony

Czy przewoźnik zapewnia już mydło? Jak wygląda w takim razie dezynfekcja wozów? Przecież te autobusy latają na różnych liniach po całej Warszawie. A klimę czyszczą albo ozonują jak taksiarze czy kierowca wdycha przegląd całego dnia?

Witold
@szczepiony

Nie, przewoźnik nie zapewnia mydła. Mydło jest tylko na zajezdni w której kierowca przebywa 15min dziennie. Co do dezynfekcji: nie widziałem takowej, jednak czołowe szyby są tak brudne od wewnątrz, że śmiem twierdzić iż żadnej dezynfekcji nie było, poza zwykłym pijarowym gadaniem. Do tej pory nie wydano żeli antybakteryjnich czy innych środków zapobiegawczych jak rękawiczki jednorazowe i maseczki.

Covid24info

Kryzys pokazał jakie (usunięte przez administratora) ten cały mobilis. Do teczki z papierami wrzucili trzy jednorazowe szmatki w koszulce spiętej spinaczami..... W kiblach brak ręczników papierowych, jest tylko dmuchawa, która jak udowodniono roznosi mnóstwo zarazków, a nawet i ta dmuchawa już wczoraj nie działała..... Nie wspominając już o takich rzeczach które powinni nam zapewnić jak płyny dezynfekujące do rąk. Przecież mamy dużo linii gdzie jest tylko toi-toi.

Wariat
@Covid24info

Mobilis jest na etapie chojrakowania tj. wylatujemy rezerwą za innych operatorów (np. 162 wczoraj). Taki to z mobilisa dzielny ajent. Może za tą dodatkową forsę kupią maseczki i płyny do dezynfekcji??

Pierwsze słysze!!!!

@Ja2

To po pytaj chłopaków z popołudniowych zmian. Już z 4 razy jak było, że nie wszystkie auta były zalane pod korek.

Edek z fabryki kredek
@Wrocław

Ale we Wrocławiu więc przejdź na opinie Mobilis Wrocław GoWork I tam pisz o sprawach Wrocławia

@Edek z fabryki kredek

Firma jest z Warszawy to czemu zabraniasz nam tutaj pisać? W końcu z koleżankami i kolegami z Warszawy i Krakowa my wrocławiaki możemy się wymieniać uwagami.

Wiwaldi

Ludzie- co za kretyn organizował zajezdnie Wrocław??? Przyszło kilka Mietków i parking to masakra. Będziecie nas karać jak ktoś rozwali auto przez złe zaplanowanie placu???

Ania22

Co sądzicie o pracy biurowej w ZTM Warszawa? Mam propozycję odbycia stażu, a myślę o dalszej pracy, czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

Anty ZTM
@Ania22

To idz na stronę z opiniami o ZTM i się tam pytaj

Brat Kminka
@Ania22

Bardzo dobry pomysł

Wrocław

Kiedy znów zabraknie nam paliwa?

A co masz na myśli

@Ja2

No kilka razy brakowało już paliwa i nie było czym zalać autobusów.

Edek z fabryki kredek
@Wrocław

Ale to we Wrocławiu się skończyło na dzień przed dostawa A nie w Warszawie.

Detektyw

Nasi byli prezydenci: komuch, elektryk kapuś, alkoholik komuch, kaczor, analfabeta sowieckiego pochodzenia i obecnie rządzący prawnik. Nie trzeba być intelektualistą by wiedzieć kto się z tej grupy pozytywnie wyróżnia. Nie trzeba być również intelektualistą by widzieć jak głupie i szkodliwe dla ludzi są platformerskie elity ( np. Trzaskowskiego i Rabieja co wrzuca zdjęcia seksu gejowskiego) Na szczęście wiesniactwo warszawskie nie ma mocy by przegłosować resztę bardziej rozsądnej Polski.

Bbb
@Detektyw

Idź buraku zlizywać śmietanę z kolana biskupa. Tylko do tego się nadajesz men.do pisowska

Kapisz
@Detektyw

Nie warto z nimi rozmawiać. Jeden udaje pisowca a drugi ma rozumek kozy chędożonej przez araba. Intelektualiści hahahah

Alfred
@Kapisz

Spieprz.aj dziadu niedomyty. Twoją sta.rą jeb.ią jak koze

Kamil nowy

Witam. Nie ominąłem żadnego przystanku. Zamiast w prawo pojechałem w lewo (kilka dni miałem inną linie i mi się pokićkało. W sumie zawróciłem przy pierwszej możliwej okazji i byłem 3 min w plecy...

Alfred
@Kamil nowy

Więc według mnie spoko. Relax take it easy. Lepiej zawsze być na minusie, niż na plusie. A jeżeli wiemy że nie ominąłeś żadnego przystanku dedykowanego Twojej linii, to myślę że nie powinieneś się martwić. Pasażerstwo tak lubi straszyć pisaniem skarg, rzucać wyzwiskami, fotografować lub filmować Cię telefonem. Przyzwyczaj się. Tak musi być, bardzo roszczeniowych obywateli m.st Warszawy wychowały dwie instytucje, których nazw tu rzecz jasna nie wymienię. Pozdrawiam.

Neolito

Za 2 minutowe spóźnienie nikt nie kara ,nie zdarzyło mi się żeby nawet pasażer robił aferę za 2 min, codziennie wszystkie autobusy spóźnione są z powodu korków,świateł dużej ilości pasażerów itd ,kary ztm daje operatorowi za przyspieszenie 1 min przed ,możliwe jest ruszyć poniżej 59 sekund,każda sprawa jest indywidualnie rozpatrywana,są monitoringi w aut możesz się zwołać sie

Kamil nowy
@Neolito

To miałeś szczęście. U mnie była jedna osoba w autobusie ( starsza pani). Jak pomyliłem trasę nic nie powiedziała. Jak wróciłem na trasę, to po ok kilometrze pani podeszła i mówi dlaczego ja tak jadę. Na nic się zdały tłumaczenia że jestem na trasie i realizuje kurs zgodnie z rozkładem. Pani stwierdziła że ona wie lepiej, ten autobus tak nie jeździ i dzisiaj na mnie doniesie...

Senior

Daj spokój , nie pękaj na robocie. Ja wiele razy pominalem jakis przystanek, nic nie zglaszalem , żyje i pracuje. Wyluzuj...

Dorota

Czy w weekendy płacą więcej?

Nowy y

A jak z dodatkami za prace w niedziele i święta i z wolnego?

@Nowy y

Czy w Mobilisie pracuja ludzie ktorzy w tej firmie chodza tylko w dni wolne a na codzień pracuja w Arriva i sa po tej ich akademii?

A to co już nie mogę dorobic sobie? Nie każdego stac na prawko i nie kazdy ma mozliwosc wziac pozyczke. I to jest normalne w zyciu, kazdy stara sie kombinować jak moze.

@Kandydat

Chyba nie ale jest dużo takich którzy są zatrudnieni w Mobilisie i dorabiają w Arrivie w drugą strone to chyba nie ma sensu bo w Arrivie możesz do woli mieć nadgodzin takie są braki.

Janek
@Ja2

A ja napiszę do władz ratusza . Do komórki zajmującej się komunikacją miejską pytanie. Jak to jest możliwe że ZTM mając bazę kierowców godzi się na robienie certyfikatu w kilku firmach Doprowadzając Do tego że kierowcy łamią ustawę o czasie pracy kierowcy i jeżdżą bez odpoczynku. Niech odpowiedzialni włodarze naszego miasta się wypowiedzią w sprawie (usunięte przez administratora)która występuje w Warszawskiej KM.

Karol
@Janek

Ty gumowe ucho. Nie interesuj się tak. Taki z ciebie typowy pies ogrodnika (sam nie zje drugiemu nie da też).. Skoro ludzie pracują w kilku firmach to znaczy że mają ku temu potrzeby (kredyty, trudna sytuacja rodzinna). ZTM sobie z tym poradzi...stawek nie zwiększą.. W zamian będziesz miał jeszcze wiekszy zalew towarzyszy zza wschodniej granicy.. Firma też szuka ludzi z Indii, Syria (dane potwierdzone). I oni będą pracować za najniższą krajową... A mają chętnych uwierz mi... Wtedy nasza racja bytu za kilka lat przestanie istnieć.... Skoro im będą płacili 3tys brutto to po co nam mają płacić 5 tys....

@Karol

Haha zapraszamy kierowców z Indii jak będą jeździć jak ich koledzy ktorzy już tu są kierowcami w Uber-śmieciu to za chwile Mobi stanie z braku całych autobusów. Przecież oni tam na Tuk-Tukach prawo jazdy zdają :)

Janek
@Karol

A potem sa kwiatki takie jak na N02 na moście grota. W jednej firmie w dzień w drugiej w nocy i efekty było widać.

@Janek

Na N02 to był swieży kierowca który zaczął swą karierę w Arrivie. Co za bzdury

Spoko
@Karol

Koledze dzidzi byś w w jednej firmie pracował i normalnych godzinach.i zjednej firmy opłacał kredyty itp.jakby przestrzegany byłby czas pracy to i braki były i presją w góry .jesteśmy w uni nasz rynek pracy powinien być chroniony.i drugą sprawą bezpieczeństwo pasażerów .czas wolny powinien być poświęcony na odpoczynek to nie 19 wiek że kierat w kółko.dopiero jak się zdazy tragedia i zginie parę osób to będzie płacz i szukanie winnych

Na razie kursant

A czy mozna wiedziec ile realnie wychodzi na reke ze wszystkimi dodatkami?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilis - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobilis?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobilis?

Kandydaci do pracy w Mobilis napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobilis