Opinie o Global Promotion w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Global Promotion. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Promotion o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Promotion w Gliwice

dfc Nowy wpis

jesli max 3 000 zł brutto wynagrodzenia, to w sumie nie jest jakoś źle, ale też szału nie ma @ypao. A czy Global Promotion szuka może ludzi do pracy?

aga Nowy wpis

fajna firma, szybko wyplacaja kase, mila atmosfera

czapi Nowy wpis

Global promotion to agencja marketingowa z przyszowic. Do ich zadań należy wsparcie dla nowopowstałych i działających firm w zakresie promocji, reklamy oraz event marketingu. Głównie zajmują się firmami , które nie mają wielkich wymagań jak tylko te aby zaistnieć na rynku. Nie znam ich z żadnych większych akcji

romek Nowy wpis

no właśnie chyba nie za bardzi pracownicy no i smai kandydaci angażują się w to forum jakoś,bo nie ma odzewu nadal i nie wiem czy będzie tutj tak naprawde cokolwiek, bo od kiedy zobaczcie nikt się nie udziela, jeszcze w tamtym roku był ostatni post, który tez zawiera szereg pytań, które pozostaja bez odpowiedzi..

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Global Promotion.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
ewus

witajcie- czy dzieje sie cos w Global Promotion? jest mozliwosc aby "dorobic" sobie?? Jak ma sie kwestia wynagrodzen i czy nie ma problemow pod tym kątem?? Polecacie ta firme? jak jest aktualnie? dlaczego nikt nic nie pisze? nie wiem co myslec.....

blondi

heeeeej, widać jakieś plusy pracy w global promotion? jak tam atmosfera, stawki są ok? dzienki za odpowiedz.

Lolok

Za darmo kolego to nawet w twarz się nie dostaje. Tym bardziej nie znam pracy gdzie za nic nie robienie płacą pieniądze... Jeżeli wywiązują się z postanowień umowy to plus dla nich.

kamyk

i zarabiasz pieniążki za rozmowę z ludźmi :) brzmi to może zabawnie, ale łatwo na pewno nie jest. Swoje trzeba odstać

zzma

praca jak praca, jak pracowałaś jako hostessa gdzieś indziej to wszędzie jest taka sama robota, wyglądasz, uśmiechasz się..

Magda

To może ktoś wie ile Global Promotion proponuje orientacyjnie hostessą i czy ogółem podoba Wam się praca, bo jestem zainteresowana.

pikej

z tego co ludzie piszą na forach to rzeczywiście jeśli chodzi akurat o kasę to jest wypłacana dość szybko w GP

lendi

Miałam okazję pracować dla nich na początku roku przy promocji spożywczej. Atmosfera bardzo fajna, wypłata ok, polecam.

Ania***

Solidna firma. Wypłata szybko i bez problemów. Generalnie praca bez stresu i spiny, ludzkie traktowanie-miła odmiana :)

oluussia

maya - 2013-01-29 18:59:43 Polecam, dawno nie pracowałam dla tak fajnej babki. Uśmiechnięta, wymaga ale też rozumie wiele rzeczy, do tego płaci bardzo szybko. Potwierdzam, miła atmosfera, wypłata b.szybko, warunki b.fajne!

maya

wierna_rzeka

Ja pracowalam 2 razy dla nich, sa ok, nie mam zadnych zlych opini na ich temat.. Mysle ze dla nas najwazniejsze jest ze placa, jak sie umowisz z babka to nawet w tydz ci kase wyplaci, mimo ze mowi ze w 14 dni.

Czesc, zaczynam sie rozgladac za praca hostessy, na terenie Slaska jest wiele agencji, ale sprawdzam tu czy maja dobra opinie, i jak widze Global promotion ma. Czy ktos moze mi powiedziec jakie akcje robia i czy sa wyplacalni? Piszecie ze tak, ale moze ktos ma jakies inne doswiadczenia? Chcialabym zaczac pracowac dla kogos uczcuwego... Napiszcie cos...

beeea

jak jest zasięg działania tej agencji? ile lat są na rynku? czy są pewną firmą? składałam do nich cv i chciałabym wiedziec

oto ja

hej ja pracowałam też i jestem zadowolona, miła atmosfera, kasa terminowo

kaaasia

ja też dla nich pracowałam, dwukrotnie jestem zadowolona, wypłaty w terminie, promocja fajna-degustacja, kasa w porządku porównując z innymi to jest na serio bardzo dobrze!! polcem

Zostaw merytoryczną opinię o Global Promotion - Gliwice

Global Promotion