Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Opinie o Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Darek

Przeważnie jest coś za coś. Ale ostatecznie nikt na siłę nie trzyma i można samemu sobie radzić, ja nie narzekam na firmę!

papcio4321

Kochani pisxe po 5 latach .Tak po pieciu layacj.Pracowalen przez Seggment na gabkach a wczesniej ne stolarni prxez 4.5 roku w latach 2009-2014 .Kochani w mojej sytuacji oni uratowali mi zycie.Tak .To prawda .Jesli ktos stracil "pracujac tam " to tylko z swpjej winy .ja tam podjalem prace majac 50 lat .Dalem z siebie wdzystko.Dziekuje. Seggment.Dziekujr za wszystko.Nie wstudze sie tuch slow.Podpisuje sie. Wieslae Ruta .

Jarosław
@papcio4321

Miło czyta się opinię osoby, która docenia to, jaki wkład w jej życie wniosła otrzymana szansa pracy od Seggment Arbeidsbemiddeling BV. Mogłabyś wrócić pamięcią do początków Twojego zatrudnienia i napisać, jak dostałaś się do pracy za ich pośrednictwem? Jestem bardzo ciekawy, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

@papcio4321

Dziekujemy Panie Wieslawie . Jest nam bardzo milo, ze coraz czesciej, pozytywne osoby rowniez znajduja czas na podzielenie sie z innymi rzeczowa opinia. Z przykroscia obserwujemy, ze wiele osob, ktore sa roszczeniowe i bardzo negatywne udziela sie na roznych forach, mijajac sie czesto z prawda, naruszajac nasze i nie tylko- dobre imie. Jest to zjawisko powszechnie obserwowane w internecie z ktorym czesto ciezko walczyc. Mamy nadzieje, ze w najblizszym czasie bedzie to prawnie regulowane i nie bedzie mozna bezkarnie wypisywac wulgarnych i nieprawdziwych informacji. Serdecznie pozdrawiamy.

papcio
@Jarosław

Jarku nie wiem kim jestes. Jak ja pracowalem to rzadzil Tomek. W sumie facet pozytywny ale dopiero jak sam sie przekonal do czlowieka. Ja ptzjechalem do firmy w 12.2009 r . szmat czadu wyjechalem w 06.2014 pracowalem. Na scoczu.w Harlemie. Na schipolu. Gabkach. Stolarlni .cebulkach.to byl test mialem wtedy 50lat wyjechalem w wieku 55 lat. Nauczylem sie porpzumirwac po angielsku i łiapalem holenderski. Kochani to w sumie dobra firma .kto chce pracowac to ma prace. Ja na koniec troche przesadzilem i chcialem za namowa syna seggment po sadach wlocxyc coz blad odpuscilem i dobrze za bledy trzeba placoc. Teraz nie wiem czy by mnie przyjeli . ale trudno . Powtarzam mimi to naprawde polecam te firme.Pozfrawiam Tomasza.Agniesxke.Marte. jak jeszcze pracuja. Acha zona nie ma reemisji czuje sie dobrze. Dziekuje za Wasza dobroc Wieslaw Ruta. Moj adres e mailowy aktualny . kto chce to potwirtdze swoje dlowa i opinie .

Oven

Praca jak przez kazde biuro , wypłaty są co tydzien lub raz na miesiąc zalezy do firmy w której się pracuje. Praca w zależności od zapotrzebowania , jesli się skonczy to cię zwalniają bez podania przyczyny. Na hotelach brudno { to nie jest zależne od sprzataczek. , pokoje są zaniedbane . (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Oven

Jak trafiłeś do pracy za pośrednictwem biura Seggment Arbeidsbemiddeling BV? Znalazłeś interesującą Cię ofertę w internecie, czy może skorzystałeś z polecenia od osoby, która wcześniej tam pracowała? Daj znać, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Domi

Zepsuło sie teraz wszystko przezucaja na alsmer jak nie ma roboty na webshopach zwalniają nawet bez uzasadnienia przez sms jakos byłem rok temu i pracowałem w jednym miejscu i nie zwalniali jeszcze dostałem propozycje zostania a teraz zwolnili przez sms

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Seggment Arbeidsbemiddeling BV się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Aliszia

Bałagan, dezinformacja, brak informacji, ignorancja w kierunku pracownika oraz bazowanie na niewiedzy pracownika.skutek-zagubienie i dezorientacja.pracowałam dla Scotch&Soda.

Totalna porażka z ta firma !!!

Jezolnnt

Nie polecam (usunięte przez administratora) którzy zimą potrafią wywalić Cię na bruk . Zero profesjonalizmu , ale czego wymagać od ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia w tym co robią. Jedna rzecz która im wychodzi perfekcyjnie to ogołocenie człowieka do ostatniego eurocenta....Nie polecam

Krzysztof

(usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) - tak wyglada cała załoga biura w jednym zdaniu .

katarina
@Krzysztof

witam czy w biurze pracuje jeszcze tomek?pracowalam tam w 2008-2009 roku bardzo milo wspominam prace wszystko zawsze sie zgadzalo

Pracujemy z grupą znajomych od około 3 tygodni przez Seggment. Pieniądze na czas. Atmosfera w pracy bardzo dobra, warunki mieszkalne wporządku. Jak ktoś chce zarobić a nie marudzić to coś można odłożyć. Praca bardzo dobra. Polecam. Pozdrowienia dla Pani Kasi, która zawsze we wszystkim pomoże. Pełen profesjonalizm.

Każdemu odradzam pracować w tej firmie !(usunięte przez administratora)

Mariusz

Polecam firme Seggment! Wyplaty sa na czas. Pomoc koordynatorow jest bez zarzutow, chcialbym wlasnie podziekowac pani Gabrieli za pomoc w zakwaterowaniem. Brawo dla was Seggment!!!

Justyna

Nie polecam firmy seggment ! (usunięte przez administratora)

NickTrick

P(usunięte przez administratora)

Pussy

Taki byles mądry to czemu się do niego nie sprułeś wtedy jak byłeś na Scotchu?

Daro
@Pussy

Z idiotami się nie dyskutuje ich omija się szerokim łukiem...

jUREK

on pracował jeszcze w tym roku na taxe i też go z tej firmy wywalili

kamela

J(usunięte przez administratora)

Agata

Czy w ostatnim czasie ktoś z Was rozpoczął pracę za pośrednictwem firmy SEGGMENT? Możecie napisać, jak w tym momencie wyglądają warunki ewentualnej współpracy z nią? Na stronie internetowej SEGGMENT zauważyłam, że otwarta jest rekrutacja m.in. na stanowiska przy transporcie, załadunku i rozładunku. Może wśród Was ktoś kto zainteresował się tymi ofertami?

Agata

Wiecie coś może o nowych możliwościach współpracy z SEGGMENT? Może ktoś niedługo rozpoczyna pracę za pośrednictwem tej firmy i mógłby wypowiedzieć się w kwestii warunków zatrudnienia oferowanych przez nią?

Agata

@Przemek 32, napisałeś, że pracujesz już w SEGGMENT 3 lata i jesteś zadowolony ze swojej współpracy z tą firmą. Co w takim razie wpływa na Twoje zadowolenie z zatrudnienia w niej? Możesz przedstawić swoje spostrzeżenia na ten temat? Zainteresują one osoby zastanawiające się nad aplikowaniem do tego pracodawcy.

Xronaldo

Powiem tak. Praca w tym biurze jest dla ludzi o mocnych nerwach. (usunięte przez administratora)

Przemek 32
@Xronaldo

O kim konkretnie mowa? Jak dla mnie praca jak każda inna . Kto chce to będzie pracować i potrafi odłożyć pieniądze . Pracuje 3 lata i jestem zadowolony .

Agata

@Ktoś z segmentu m g, forum, na którym się wypowiedziałeś ma charakter publiczny i funkcjonuje w oparciu o regulamin, który m.in. zabrania zamieszczania opinii wulgarnych, obraźliwych. Tutaj powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne wpisy o SEGGMENT jako pracodawcy. Proszę Cię, żebyś pamiętał o przeznaczeniu i tematyce tego forum.

ciekawy

Czy w ostatnim czasie ktoś pojechał do pracy przez ta agencje? Jak tam jest? Czy naprawdę aż tak źle jak tu piszą?

@ciekawy

Wiesz gdzie się znajduje ich hotel dla pracowników w leiden byłbym Ci wdzięczny

Koko
@ciekawy

Nie ma godzin, jak są to przez pare tygodni a potem nowi do domu. Napewno się nie wzbogacisz tam

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Seggment Arbeidsbemiddeling BV - Leiden

• Jak się pracuje w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Zobacz opinie na temat firmy Seggment Arbeidsbemiddeling BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seggment Arbeidsbemiddeling BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Seggment Arbeidsbemiddeling BV