Opinie o Condohotels Management w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Condohotels Management. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Condohotels Management o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Condohotels Management w Ostróda

Paulina Nowy wpis

Sąd Rejonowy w Elblągu, postanowieniem z dnia 22 września 2020 na skutek wniosku złożonego w dniu 23 lipca 2020 r. przez dłużnika Condohotels Management Spółkę o ogłoszenie upadłości

Dam9 Nowy wpis

Nie polecam!!!!!! Unikać, omijać szerokim łukiem! Najgorsze co może spotkać człowieka to praca tam. Jeżeli ktoś chce więcej informacji, to pytajcie odpowiem na każde pytanie, pracowałem tam 2 lata i nigdy nie wrócę!

Czy mógłby ktoś polecić firmę Condohotels Management osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Dam9 Nowy wpis

Ta firma nie ma plusów, żadnych, poczynając od jakości pracy, na opóźnionych wypłatach kończąc. Poszczególni pracownicy zajmujący wyższe stanowiska potrafią wychodzić z pracy tak pijani że ledo stoją na nogach. Obiecywanie złotych gór, a prawda jest taka że nic nie jest spełnianie. Wieczne oklamywanie pracowników, w każdym dziale, a jeżeli nie jesteś ulubieńcem Pani prezes i często zwracasz na coś uwagę to kończysz wypowiedzeniem :). Pozdrawiam serdecznie, Dam....

Alicja Nowy wpis

@Kicia k, przeczytaj regulamin forum, nie jest ono miejscem na tego typu wpisy. Ma służyć do wymiany opinii o pracodawcy z punktu widzenia pracowników. Pojawiające się tu komentarze muszą być merytoryczne. @Igor, poszukujesz aktualnie zatrudnienia w firmie? Jakie dokładnie aspekty są dla Ciebie ważne?

Czy po rozmowie w Condohotels Management rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje? Co jest powodem, że tak rzadko tu zaglądacie? Warto starać się o pracę?

kicia księzna najmłodsza

kicia księzna już muszissz operacje wykonać ! podłańczanie kabli masakra ! głowa mi pęka jeszcze wykonaj operację jak to było wchodzę na pocztę i podłańczam drukarkę a potem mam wysyłać

Tajna ksiezna
@kicia księzna najmłodsza

Witaj malicki po latach domyslasz sie kim moge byc niedlugo sie przekonasz mam nadzieje ze szanujesz pracownikow i nie traktujesz ich za smieci jak pracodawcy warszawscy . Mam taka nadzieje ze sznujesz pracownikow i ich nie ponizasz .

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może warto aplikować? Podpowiedzcie coś jeszcze?

KICIA KSĘZNA NAJPIĘKNIEJSZA NAJMŁODSZA URODZONA

jakoś to będzie inne kicie starsze już mają egzaminy cały maj i czerwiec w szkołach nawet za chaczy lipiec ! a potem poprawki wrzesień i grudzień ?już dorwali jednego faceta po pijaku ! policja ostro krąży wiedzą dobrze że śluby polskie nad ciagają ! za pewne pijaków mocno ścigać bedą ! tym bardziej przed ślubami nastepne śluby kolejne już od tropikalnych upałów w lipcu ! ja kicia gepardzia nie mam nawet czasu do końca szrechen języka się pouczyć bo z nowu gościny ! nawet ciocia pytała kicia wpadniesz w tym roku ? ciociu ja kicia geprdzia najmłodsza nie ma czasu bo SZYKUJĄ SIĘ DLA MIĘ DUZE ZMIANY MUSZĘ POZNAWAĆ JĘZYKI NA POCZĄTEK PODSTAWY CICUNIU POLSKA POWINNAŚ BYĆ ZADOWOLONA ŻE UDAŁO KIEDYŚ POJECHAĆ NA TWOJE WESELA SYNÓW ! JAKOŚ TERAZ TO NIE MOŻLIWE CIOCUNIU ! WAZNE ŻE TY CIOCUNIU BEDZIESZ TERAZ NA WESELU POLSKIM ! JA NIE MOGĘ BYĆ WIADOMO DLACZEGO !

Anioł z pazurem

kicia gepardzia piękność niemeicka najmłodsza na wesele polskie nie jedzie bo bedę się czuła gorzej . Dla mnię zdrowie jest najważniejsze przykro mi że nie bedę wstanie tam pojechać tym bardziej gdy burze bedą ponownie nad ciagać ! gdy burze mocne nad ciagają kici gepardziej najpiekniejszej stan zdrowia mocno się pogarsza czasem jest mi nawet brak powietrza ! śluby bardzo długo są aż do rana i na drugi dzień , wiec kicia gepardzia nie jest wstanie tak długo wytrzymać jeszcze i w duchocie ! mogła bym zemdleć ! ja jestem cudzoziemką i nie tylko ! więc mój stan zdrowia w czasie burzy morze mocno się pogorszyć już w czoraj mię głowa rwała mocno ! bo jak mocne burze nadciagają to muszę mieć powietrze ! życzę szcześcia i dobrej zabawy na weselu polskim aż do rana . Moi rodzicę pojadą ja niestety nie bo mój stan zdrowia bedzię się pogarszał i bedę słabła jak burzę bedą nad ciagać ! wiec zdrowie jest dla kici gepardziej najważniejsze !

DIABLICA N

czego o de mię chcecie bogacze ? wiem ,że mię szukacie i pragniecie mię dorwać ! ja i tak się nie dam i nie poddam i nie pozwolę wam skrzywdzić mojej rodziny TYM BARDZIEJ NIEMIECKIEJ ! TYM BARDZIEJ SIEBIE

ost

Niestety na stanowiskach kelnerskich jest totalny wyzysk, pracuje się po 10-14h , a niektórzy walą nawet po 15-18 bo nie ma ludzi po prostu do obsługi restauracji i bankietów. 8zł/h, umowa zlecenie oczywiście, i podobno ciągnie się to miesiącami. Ludzie niby w porządku, ale czuć niezdrową presję i najlepiej jak po pierwszym dniu już wszystko się umie, a wdrożenie do pracy polega na pokazaniu z grubsza co i jak i trzeba radzić sobie samemu. Świecenie w oczy Gościom bo po prostu jesteśmy niedoinformowani jest powszechne. Jeśli ktoś jest w ciężkiej sytuacji to można zaryzykować i podjąć tą pracę, ale jeśli nie, to w żadnym wypadku, bo to po prostu korpo wyzysk i nic więcej.

DIABLICA CESARSKA
@ost

WIJEM JAKIE JEST KAŻDEGO PRZEZNACZENIE ! TYM BARDZIEJ PANI NIEMIECKIEJ ! CZEGO CHCECIE O DE MNIE I OD MOJEJ RODZINY ? ZOSTAWCIE MIĘ I MOJĄ RODZINĘ NIEMEICKĄ WY BOGACZE W SPOKOJU ! BO JEŚLI NIE SAMI ROZPĘTACIE PIEKŁO ! NIE ZROBICIE BOGACZE ANI KRZYWDY MIĘ TYM BARDZIEJ MOJEJ RODZINIE ! NIE POZWOLĘ NATĄ BOGACZOM NIE UFAM ! NIGDY NIE BYŁAM UFNA INIE BEDE LWICA GEPARDZIA KRÓLEWSKA UFNA

kicia Anioł
@ost

kicia najmłodsza gepardzia księżna bedzię teraz poznawać języki stopniowo się w prawię !na początek 20 lekcji ! o rany ledwo podstawę u mię a gdzie aż 20 lekcji ! testy za testami aby się wprawić jakoś to bedzię przecież jestem cudzoziemką obym pojęć nie zapomniała ! na początku zawsze jest trudno a potem bedzię szło z górki najwazniejsze czasy to przeszły i terażniejszy a potem dalej ! jakoś to bedzię trzeba zacząć

KICIA KSIĘZNA METODYSTYCZNA PO SIOSTRZE TEZ SZ
@DIABLICA CESARSKA

KICIA DRUGA KSIĘŻNA TRAFI CI JESZCZE RAZ WRÓCIĆ DO POLSKI RESZTÓWKI ŚLUBNE RZECZY PO ZOSTAWIAŁAŚ ! JA INNA KICIA KSIĘZNA SIORA NIE WIEM CO Z TYMI RESZTÓWKAMI MAM ZROBIĆ ! SPALIĆ JE CZY MOŻE SIĘ JESZCZE PRZYDAJĄ TASIEMKI ,TORBY ITD WSZYSTKO ŚLUBNE KICIA TEŻ KAPELUSZ ZOSTAWIŁAŚ JESZCZE JEDEN ? TAK CZY SIAK ZAWALAJĄ MI W SZAFIE ! A MI MŁODSZEJ KICI TRAFI JESZCZE RZECZY DO KUPIĆ A TE RESZTÓWKI ZAWALAJĄ MI SZAFĘ CAŁĄ I SCHOWEK ! JA POŻADKOWAĆ BEDĘ TO NIE WIEM CZY WYŻUCIĆ TE PAIERY ŚLUBNE NA ŚMIETNIK CZY INNA KICIA ZABIERASZ JE ZE SOBĄ UWIELBIASZ PAMIĄTKI [PANI METODYSTYCZNA ! TO ALBO ZABIERASZ TE RESZTÓWKI ŚLUBNE ZE SOBĄ ALBO NA ŚMIETNIK PÓJDĄ ZROBISZ CO ZECHCESZ JAK WRÓCISZ PO KOŃCÓWKĘ RZECZY I PO KAPELUSZ KOCIU SIORO BLIZNIACZA SZATYNKO

KICIA KSIĘZNA METODYSTYCZNA PO SIOSTRZE TEZ SZ
@DIABLICA CESARSKA

aleLIPA

Zaznaczam, że "premia" to w tym wypadku część podstawy wynagrodzenia, która jest co miesiąc przy wypłacie, ale gdy szefowi coś się nie podoba to ma narzędzie do karania.

DIABLICA
@aleLIPA

kicia geprrdzia nie wie kim oni są NAWET Z NAZWY ale muszę być w gotowości nie mam wyjścia a po drugie nie wiem czego ci bogacze o de mnię chcą ! po za tym rodzina wpadnie potem następni bracia starsi a za nimi młodsi ! TAK CZY SIAK MUSZĘ BYĆ W GOTOWOŚCI WIELE PRZESZŁAM WŻYCIU I PRZYKROŚCI I PODŁOŚCI NIE CHCĘ KOLEJNEJ WOJNY ! JEŚLI MIĘ BOGACZĘ SPROWOKÓJA KICIA GEPRDZIO CESARSKA NIE BEDZIĘ MIAŁA WYJŚCIA ! TO TYLE

kicia Anioł
@aleLIPA

az 6 Modułów super cały rok mi zjedzie zanim do 3 modułu języka przejdę ! jeszcze trafi mi się języka ruskiego , i francuskiego uczyć kici gepardziej najmłodszej uczyć ja dopiero zaczynam !jjakoś to będzie małe dziewczynki kicie mocno szprechóją jak szybko ja kicia gepardzia jak po patrzyłam na ich język to mię zamurowało ! mają małe dziewczynki talent kicie ! ale od malca się uczyły ja niestety nie bo nie było czasu na to zawsze zrób to i tamto i stale obowiązki na okrągło i stale gościny co rok albo 2 lata i tak na okrągło

Zostaw merytoryczną opinię o Condohotels Management - Ostróda

Condohotels Management
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wyszyńskiego 11A
    14-100 Ostróda