Condohotels Management

Ostróda

Opinie o Condohotels Management

aleLIPA 2011-07-02 23:51:26
Zaznaczam, że "premia" to w tym wypadku część podstawy wynagrodzenia, która jest co miesiąc przy wypłacie, ale gdy szefowi coś się nie podoba to ma narzędzie do karania.
ost 2016-05-22 23:52:35
Niestety na stanowiskach kelnerskich jest totalny wyzysk, pracuje się po 10-14h , a niektórzy walą nawet po 15-18 bo nie ma ludzi po prostu do obsługi restauracji i bankietów. 8zł/h, umowa zlecenie oczywiście, i podobno ciągnie się to miesiącami. Ludzie niby w porządku, ale czuć niezdrową presję i najlepiej jak po pierwszym dniu już wszystko się umie, a wdrożenie do pracy polega na pokazaniu z grubsza co i jak i trzeba radzić sobie samemu. Świecenie w oczy Gościom bo po prostu jesteśmy niedoinformowani jest powszechne. Jeśli ktoś jest w ciężkiej sytuacji to można zaryzykować i podjąć tą pracę, ale jeśli nie, to w żadnym wypadku, bo to po prostu korpo wyzysk i nic więcej.
Zostaw swoją opinię o Condohotels Management - Ostróda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Condohotels Management