Supranet

Sosnowiec

Opinie o Supranet

ja_znam_prawdę 2011-12-07 15:26:58
Witam. Poniżaj znajduje się link, a w nim bardzo ciekawy artykuł na temat firmy Log+, Supranet przeczytaj i zdecyduj czy chciałbyś\chciałabyś podjąć zatrudnienie w tej firmir. sosnowiecki.pl/p,s,200120,o,listing_informacji,id_kat,200274,id_informacji,495855.html P.S. Jak tak można naciągać starszych ludzi:( gdzie Ci ludzie mają sumienie.
NIE dla osztów! 2012-05-14 18:26:02
[usunięte przez moderatora] krętacze. Naciągają starszych ludzi na instalację telewizji cyfrowej za gigantyczne pieniądze.
Polecam zapoznać sie z opiniami tej firmy w internecie [usunięte przez moderatora]
nowa 2014-01-13 11:32:36
w tym miejscu juz jest nowa normalna firma!!!
nowy 2014-08-05 09:34:28
Witam pracuję od 2 miesięcy , zajmujemy się obsługą klienta biznesowego i generalnie jest ogień.
Praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piatku od 8 do 16 , stała pensja plus premia także da sie zarobic.
Nie ma tu żadnej sprzedaży anten satelitarnych - tego biura już nie ma .
Łatwo nie jest ale nikt nie mówił że będzie łatwo .
Jak Ci się nie chce pracować to nie przychodź ale też nie psuj głowy innym .
pozd
marko 2014-08-05 09:35:39
Witam , kupiłem prąd od tej firmy , a dokładnie z Energa i jestem zadowolony polecam tą firmę!!!
piotr 2014-08-07 14:58:27
"Witam , byłem na szkoleniu , całkiem przyjemnie to wygląda - obsługa klienta biznesowego ."
firma zapewnia samochód oraz stałe wynagrodzenie na umowie
polecam!!"
Antek 2016-04-21 10:56:08
Witam, szukam pracy i jestem zainteresowany firmą Supranet, czy prowadzą obecnie rekrutację?
Zostaw swoją opinię o Supranet - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supranet