Kiilto Polska Sp. z o. o.

Opinie o Kiilto Polska Sp. z o. o.

Chrupek 2011-02-08 03:23:50
emilka co ty za brednie piszesz ? Firma jest w totalnej rozsypce, ludzie odchodzą po 3 miesiacach.. a ciebie tam nie widzialem.. od kiedy pracyjesz w kiilto ??
Anonim 2014-12-08 22:22:44
Przez ponad dwa lata (lata 2010-2012)dyrektorem był Krzysztof K. i wtedy rotacje były bardzo duże. Nie znał branży i miał problem z kontaktach międzyludzkich. Ponadto naprawdę brzydko się odnosił do pracowników i nie dotrzymywał ustaleń z klientami . Od roku 2012 jest nowy dyrektor i jest spokojnie
Anonim 2014-12-22 21:58:01
Firma, w ktorej mozna pracowac, ale zarowno poprzedni jak i obecny dyrektor nie ma pojecia o zarzadzaniu firmą oraz ludzmi. W przeciagu 2 lat z firmy odeszlo 3 handlowcow, ktorzy osiagali wyniki sprzedazy, to powinno dac do myslenia dyrekcji, ale nie daje. Firma nie oferuje ani pieniedzy, ani rozwoju, dryfujaca tratwa.
Obecny dyrektor, tak samo jak poprzedni, nie zna branzy, nie docenia swoich ludzi, ktorych systematycznie oklamuje, ale jak to klamstwa, jedno po drugim wychodzi do wierzchu, bo o klamstwach sie nie pamieta.
kontrahent 2015-03-29 18:53:36
Obslugujacy mnie handlowiec firmy to profesjonalny I kompetentny czlowiek, czego nie mozna powiedziec juz niestety o dyrektorze tej firmy, ktory przynajmniej podczas kilku spotkan ze mna okazal sie kompletnie nie zorientowany w branzy, a co gorsza w handlu. Typ politycznego karierowicza.
Ogolnie - produkty firma ma bardzo dobre, ale nie ma szczescia do dyrektorow, przezylem juz trzech, jak odejdzie handlowiec przeskakuje na konkurencje bo to nie bedzie mialo sensu.
Człowiek 2015-04-16 22:26:56
Firma KIILTO jest znakomita i ma dobre produkty. Jednak niestety fińska mentalność nie rozumie że w Polsce często do rządzenia biorą się ludzie którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Ten oddział jest dobrym przykładem. Na początku mieli dyrektora Fina i było super i dla klientów i dla pracowników. Później zatrudnili Krzyśka K. (i po ok. 2 latach podziękowali mu bo miał problem w kontaktach z pracownikami i klientami, podobno leczył się psychicznie-może trauma z dzieciństwa?/ kto ciekawy może to sprawdzić bo chyba uciekł do firmy wentylacyjnej-łysa głowa i broda to jego znak firmowy). Obecnego dyr.nie oceniam niech zrobią to inni. Podobno nosi super zegarki z placu, marynarki z lumpeksu i genialnie gra w golfa na trawniku pod Pałacem Kultury i Nauki, tylko czasem myli psie kupy z piłkami do golfa. To prawda?
Pracownik 2016-06-29 23:28:39
Podobno zwolniło się miejsce w firmie a raczej dyrektor zwolnił jednego handlowca. Czy szukają kogoś do pracy?
Informator KIILTO 2016-09-06 22:18:41
z tego co wiem to jednego dyrektor zwolnił a drugi sam odszedl
Orgnat 2016-10-23 21:37:40
rodzinna firma z dużym potencjałem i dobra jakościa produktow
Zostaw swoją opinię o Kiilto Polska Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiilto Polska Sp. z o. o.