Homex Sp. z o.o.

Opinie o Homex Sp. z o.o.

oszukany 2013-04-24 14:50
witam. pracowalem w homexie, jest to firma ktora traktuje ludzi jak popychadla szczegolnie p.[usunięte przez admina] na pieniadze ucinaja za byle co. jedynym plusem jest to ze na czas ale nigdy nie wiesz nile.
ja szczerze nie polecam ale jak ktos chce to moze ryzykowac;)
farand 2013-11-03 17:45
Nie polecam nikomu pracy. (usunięte przez administratora)
Mak 2016-04-21 16:05
Wiesz co, no tak czasami bywa, że nie ma opinii nowych, ale np. jesli tylko ktoś się tutaj pojawi i jest w stanie opowiedzieć jak się sprawy mają i jak jest tutaj w pracy, to ja będe bardzo bardzo zadowolony, bo faktycznie szukam roboty w tej branży.
Lidka 2017-03-28 12:44
Firma krzak oszukują ludzi na pieniądze ,nie placa wypłaty w terminie.Zawalaja czlowieka robota za psie pieniądze.Nastawieni sa na wyzysk czlowieka.Oszuści
Oszukany 2017-03-30 08:36
Oszukują i wykorzystuja ludzi bez względu na wiek .Ucinaja wyplate co miesiąc nie placa w terminie.Odradzam pracę w tej firmie!
Niewolnik 2017-03-31 23:09
Uwaga oszukuja i nie płacą.Czlowieka maja za niewolnika.Właściciele tej firmy inteligencja nie grzesza .Omijać szerokim łukiem.
Elżbieta 2017-04-01 16:12
Mnie też oszukali i wiele innych osob.Pracowalam na Politechnice jak serwis sprzątający.Nie placili wyplat w terminie i nigdy nie wiadomo bylo ile w tym miesiącu urwą z wyplaty 100,200 a moze 500zł(z niewiadomego powodu ) Wlasciciele tej firmy unikali później kontaktu z tak oszukanym pracownikiem .Jednym slowem okradaja biedaków a sami zyja ponad stan.Takich osob jak Ja bylo bardzo duzo.
Pracownik 2017-04-06 10:14
Oszukują na pieniądze nie płaca na czas.Pracuje sie za marne pieniadze.Ostatniej wyplaty z reguły sie nie dostaje juz nie wspomnę o jakis swidectwach pracy lub innych zaświadczeniach.Firma praktycznie w rozpadzie ale co tu sie dziwic wszystko co osiągnęli to na ludzkiej krzywdzie.Masakra .Szukajcie gdzie indziej tam stanowczo odradzam pracę.
Były pracownik 2017-04-11 07:42
Uwaga oszuści działają pod innymi swoimi firemkami .Jak nie trafia łosia na firme Homex to łowią tez na Mad,Server,Pleban, Pleban Ochrona. Pracowałem tam 20 lat kiedyś było inaczej a teraz brak słów .Wyzysk i jak się nie pomyla to prawdy nie powiedzą. Ciągle problemy z pieniędzmi wypłaty przychodzą w ratach i nigdy nie wiesz ile dostaniesz.Oszukali juz wiele osób a z tych pieniędzy zdobytych na ludzkiej krzywdzie budują jakiś hotel pod Płońskim. Odradzam prace u tych ludzi.
KASIA 2017-04-27 10:17
BZDURY PISZECIE .pracowałam w tej firmie 10 lat i nigdy nie miałam problemu z wynagrodzeniem i moje koleżanki również. wynagrodzenia BYŁY ZAWSZE na czas I BEZ ŻADNYCH POTRĄCEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zostaw swoją opinię o Homex Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Homex Sp. z o.o.