Studio Honek

Maleszowa

Opinie o Studio Honek

Anonim 2011-12-07 09:50:08
Firma jak większość, płaca z najniższej krajowej, pracownicy różni, niektórzy solidni, inni pracują tak jak (usuniete przez moderatora) płaci czyli zlewają temat, gość często po prostu nie przyjeżdzał jak miała wypłacić kasę, wiec jak obiecał że będzie z kasą to trzeba czytać: Nie będzie mnie:) Od dłuższego czasu już tam nie pracuję, ale jestem w kontakcie z kilkoma osobami, zresztą brygada się juz raczej wymieniła, bo ludzie szukają lepszych miejsc, tak jak ja:)
anonim 2011-12-07 09:54:35
Ja pracowałem kiedyś na magazynie, czasami ostro grzaliśmy, szef przyjeżdzał, widział i nic,
AA 2012-06-13 15:14:19
Fakt, podstawa marna, reszta na czarno w wielu ratach i nigdy na czas.
Magazyn rzeczywiście to grupa AA, poza jednym wyjątkiem - potwierdzającym regułę
xxen 2016-05-02 12:33:27
Witam, czy ktoś jeszcze odwiedza to forum? mam nadzieję, że tak. Dajcie znać o ile jeszcze ktoś tam pracuję jak wygląda sprawa w zakresie zarobków, umowy czy dają na stałe i ubezpieczenia czy też we własnym zakresie, będę wdzięczny. Pozdrawiam Artur :)
Zostaw swoją opinię o Studio Honek - Maleszowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Honek